Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скільки коштує Шмот?)) Потратив місячну зарплатню))

Re: Скільки коштує Шмот?)) Потратив місячну зарплатню))

Зайшов в магазин купив пару футболок за 8 фунтів (2 штуки по 4 кожна).
Думаю, чи не переплатив?
   
Зайшов в магазин купив пару футболок за 8 фунтів (2 штуки по 4 кожна).
Думаю, чи не переплатив?
Треба дивитися воочію.
   
Зайшов в магазин купив пару футболок за 8 фунтів (2 штуки по 4 кожна).
Думаю, чи не переплатив?

Мудрість та практичність з роками йде. Можна і по 500 евро, але то нерозумно.
   
Зайшов в магазин купив пару футболок за 8 фунтів (2 штуки по 4 кожна).
Думаю, чи не переплатив?

Пан Радник, так а що з баблом робити як не витрачати?
Засолювати та скирдувати?))
   
Збирай гроші,. Потім вкладай. А ти просираеш. Як емігрант першорічка.
   
Шо тут? 12 сторінок на краба грєбнєвого? чи не забагато уваги жвачній істоті???
   
Шо тут? 12 сторінок на краба грєбнєвого? чи не забагато уваги жвачній істоті???

Я там на відео твоіх дві зарплатні витратив)))
   
Я там на відео твоіх дві зарплатні витратив)))

А Ирочкиных ты сколько зарплат потратил?  :-)o
   
Сколько стоит Шмот в Кёльне?Потратил месячную зарплату)))
272 просмотра  24 июл. 2021 г.
21 комментари


Скільки коштує Шмот?)) Потратив місячну зарплатню))  (Сторінки:1 2 3 ... 12)
448 коментарів
4 146 переглядів


 :pooh_lol:

   
Серега, а че у тебя вот днем ютуб показывал, что этот твой говномувик имеет 276 просмотров, а сейчас — 272 ?????  :gigi:

Ты ж так скоро еще и должен Гуглю будешь  :weep:

Останнє редагування: 25 липня 2021 21:13:01 від Медведылло
   
Серега, а че у тебя вот днем ютуб показывал, что этот твой говномувик имеет 276 просмотров, а сейчас — 272 ?????
Ютуб корегує перегляди, в залежності від тривалості та від айпішника.
Може хтось упоротий кілька разів увімкнув того відоса, спочатку буде враховуватись як кілька переглядів, але пізніше спишеться.
   
Ютуб корегує перегляди, в залежності від тривалості та від айпішника.
Може хтось упоротий кілька разів увімкнув того відоса, спочатку буде враховуватись як кілька переглядів, але пізніше спишеться.

а если смотрят не из ютуба, а со страницы форума, то счетчик считает?
   
а если смотрят не из ютуба, а со страницы форума, то счетчик считает?
Перевірив - наче враховує.
Дивився  з інкогніто режиму зі сторінки форуму на швидкості 1,75, бо якшо на нормальній, таке враження шо Сірожа під метадоном )))
Прокрутив більше половини - зарахувало перегляд.

Останнє редагування: 25 липня 2021 21:21:52 від птах Сорока
   
Дивився  з інкогніто режиму зі сторінки форуму на швидкості 1,75, бо якшо на нормальній, таке враження шо Сірожа під метадоном )))
та ну на. Даже на обычной скорости не всё членораздельно.
   
В принципі тема цікава, огляд модного шмоту на розпродажі в Європі - таке заходить усяким модникам/модницям та іншим метросексуалам.
Але, по-перше все портить нафуй фейс Сірожі, там одразу видно шо пролетарій-птушник, а не метросексуал. Для такої аудиторії треба мутити вуса, бородку стильну, окулярчики тощо.
По-друге, вимова це п***а, ну реально інтонація, як колишній зек-наркоша. Виправити повністю, це важко, але зробити нормальним для сприйняття можна.
Будь-яка проста школа журналістіки, знає як поставити дикцію, навіть таким як Сірожа, ну й плюс легка обробка звуку комп'ютерними плагінами.

Більшість нормальних ютуберів женуть голос саме через плагіни, щоб було майже а-ля "як в Левітана".Ось як:



та ну на. Даже на обычной скорости не всё членораздельно.
В мене вже мабуть професійна деформація, сприймаю все на великих швидкостях, щоб не витрачати час )))

Останнє редагування: 25 липня 2021 21:43:06 від птах Сорока
   
Пан Радник, так а що з баблом робити як не витрачати?
Засолювати та скирдувати?))


Иисус бы раздал деньги бедным и несчастным.
   
Иисус бы раздал деньги бедным и несчастным.

Я вот хотел))——
Типа к концу обсуждения темы раздать немного бабла))
А тема свернула не в то русло))—— и перехотелось)))
Единственный кто в этой теме вызывает жалость в плане бабла—— так это кизяк—— пыжится— пыжится—— рисует из себя дирехтура—— а сам как был говном так и остался(((
Следующая—— карофка——видно что ее от злости распирает((( Но там больше другие проблеммы скорее всего((
Кароче в итоге передумал я бабло раздавать здесь(((——
Буду скирдовать(((
   
Перевірив - наче враховує.
Дивився  з інкогніто режиму зі сторінки форуму на швидкості 1,75, бо якшо на нормальній, таке враження шо Сірожа під метадоном )))
Прокрутив більше половини - зарахувало перегляд.

Пішов теж перевірив(((——
А в мене ніби— то не зарахувалося(((
Поясни ще раз—— як ти передивлявся і чи зарахувало перегляд?((
   
а если смотрят не из ютуба, а со страницы форума, то счетчик считает?

Вроде бы не считает же?(((
   
А в мене ніби— то не зарахувалося(((
Поясни ще раз—— як ти передивлявся і чи зарахувало перегляд?((
Перевір ще раз )))
Воно зараховує за кілька хвилин.
Я вже бачу шо ти  "докрутив" переглядами, але скоріш за все воно спише завтра.
   
Я вот хотел))——
Типа к концу обсуждения темы раздать немного бабла))
А тема свернула не в то русло))—— и перехотелось)))
Единственный кто в этой теме вызывает жалость в плане бабла—— так это кизяк—— пыжится— пыжится—— рисует из себя дирехтура—— а сам как был говном так и остался(((
Следующая—— карофка——видно что ее от злости распирает((( Но там больше другие проблеммы скорее всего((
Кароче в итоге передумал я бабло раздавать здесь(((——
Буду скирдовать(((
Начни с полтинника который должен, а дальше как по маслу пойдет
   
Пішов теж перевірив(((——
А в мене ніби— то не зарахувалося(((
Поясни ще раз—— як ти передивлявся і чи зарахувало перегляд?((
сіруля, а нахуя тобі монетизація твоїх сганих відохуйосиків, якщо у тебе, з твоїх слів, бабла і так дохуїщя? Шось у тебе дебет з кредитом не сходиться. Ти або труси, або хрестик. Або припини гвалтувати увесь форум своєюпідерастичною вимовою, або завали єбало про твої надмірні фінансові статки, бо скільки б ти не песдів нам тут, шо у тебе бабла дохуїща, а твоє оте трусіння над каждим твоїм кагтавим хуйосіком по бутікам говорить про зовсім протилежне. Голь ти і ніщєта подзаборная.
   
сіруля, а нахуя тобі монетизація твоїх сганих відохуйосиків, якщо у тебе, з твоїх слів, бабла і так дохуїщя? Шось у тебе дебет з кредитом не сходиться. Ти або труси, або хрестик. Або припини гвалтувати увесь форум своєюпідерастичною вимовою, або завали єбало про твої надмірні фінансові статки, бо скільки б ти не песдів нам тут, шо у тебе бабла дохуїща, а твоє оте трусіння над каждим твоїм кагтавим хуйосіком по бутікам говорить про зовсім протилежне. Голь ти і ніщєта подзаборная.

Поясните, пожалуйста, по какой причине Вы хотели бы остаться на этом форуме?
   
Поясните, пожалуйста, по какой причине Вы хотели бы остаться на этом форуме?
у вас якісь претензії до мене? Озвучуйте, я їх уважно вислухаю і похую кожного.
   
а перед ким ти в ньому хизуєшся ?

ну там ходиш на такіж туси з людьми, які носять брендові речі ?

чи трешся в кругах з такими людьми, які мають мішок грошей чисто купити собі нову хфутболку за 1 к євро?

накуя воно тобі потрібне ?
Ти до цього часу ще не розумієш що він понтогон?
В них з алезкою та олдвудм змагання, хто більше наколотить.
   
у вас якісь претензії до мене? Озвучуйте, я їх уважно вислухаю і похую кожного.

Нарушение правил форума - 4.3 - мат, оскорбления.
   
сіруля, а нахуя тобі монетизація твоїх сганих відохуйосиків, якщо у тебе, з твоїх слів, бабла і так дохуїщя? Шось у тебе дебет з кредитом не сходиться.

Відповідь  - "дефицит общения"

   
сіруля, а нахуя тобі монетизація твоїх сганих відохуйосиків, якщо у тебе, з твоїх слів, бабла і так дохуїщя? Шось у тебе дебет з кредитом не сходиться. Ти або труси, або хрестик. Або припини гвалтувати увесь форум своєюпідерастичною вимовою, або завали єбало про твої надмірні фінансові статки, бо скільки б ти не песдів нам тут, шо у тебе бабла дохуїща, а твоє оте трусіння над каждим твоїм кагтавим хуйосіком по бутікам говорить про зовсім протилежне. Голь ти і ніщєта подзаборная.
(tu)
знаю людей з великими статками
жоден не хизуєтся своїми побутовими придбаннями
навіть автівками і будинками
такі понти це стиль голодранця, що десь нацарював
кілька десятків тисяч долярів
   
Нарушение правил форума - 4.3 - мат, оскорбления.
Ви цей форум з інститутом благородних дівиць не переплутали? чомусь я не почула ваших претензій стосовно ТС, який навязує свої дебільні відосіки політичному форумові і намагається на цьому ще й отримати фінансову вигоду, але ви чомусь в чужом глазу сарінку увідєлі, а в сваєй звіздє брєвно нє увідалі. От саме через вашу таку імпотентність, що ви як мужчина не спроможні забезпечити моє спокійнке перебування тут на форумі без оцього психологічного гвалтування кагтавими відосіками, я захищаюся як можу. Саме ТАКУ форму захисту свого спокою я обрала саме з ВАШОЇ вини, бо ви ніхто, і звати вас ніяк - просто банальний кляузник.

Я задовольнила ваші претензії?
   
Ви цей форум з інститутом благородних дівиць не переплутали? чомусь я не почула ваших претензій стосовно ТС, який навязує свої дебільні відосіки політичному форумові і намагається на цьому ще й отримати фінансову вигоду, але ви чомусь в чужом глазу сарінку увідєлі, а в сваєй звіздє брєвно нє увідалі. От саме через вашу таку імпотентність, що ви як мужчина не спроможні забезпечити моє спокійнке перебування тут на форумі без оцього психологічного гвалтування кагтавими відосіками, я захищаюся як можу. Саме ТАКУ форму захисту свого спокою я обрала саме з ВАШОЇ вини, бо ви ніхто, і звати вас ніяк - просто банальний кляузник.

Я задовольнила ваші претензії?

Вы можете игнорировать его темы.
   
Вы можете игнорировать его темы.
ви теж можете ігнорувати мої пости, але ви чомусь дуже заслабкі для цього. Так от, не кажіть мені, що мені робити, щоб я вам не казала, куди вам іти.
   
ви теж можете ігнорувати мої пости, але ви чомусь дуже заслабкі для цього. Так от, не кажіть мені, що мені робити, щоб я вам не казала, куди вам іти.

Мат это не показатель силы. Это показатель глупости.

Я убедительно прошу Вас подумать об этом.
   
Я убедительно прошу Вас подумать об этом.
Профіватник, ти впевневно просиш, щоб тебе послали наxуй.
От мені самому цікаво, на якій хвилині це станеться.
Дивно, чому саме в цій гілці ти захотів бути посланим наxуй ))
   
Мат это не показатель силы. Это показатель глупости.

Я убедительно прошу Вас подумать об этом.
а я вас убідітєльно прашу стати мужчиною, а не лайном собачим, або пройти нах і відєбтися від моєї душі, якщо ви не спроможні вичистити форум від цього хитрожопого продажника.
   
Вы можете игнорировать его темы.
Ваше присутствие в этой теме не понятно никому
   
Профіватник, ти впевневно просиш, щоб тебе послали наxуй.
От мені самому цікаво, на якій хвилині це станеться.
Дивно, чому саме в цій гілці ти захотів бути посланим наxуй ))
:gigi:  вже.
   
а я вас убідітєльно прашу стати мужчиною, а не лайном собачим, або пройти нах і відєбтися від моєї душі, якщо ви не спроможні вичистити форум від цього хитрожопого продажника.

В просьбе отказано.

   
Оце круто.
   
В просьбе отказано.
похyй.
   
Вы можете игнорировать его темы.

+
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія