Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чи є загроза галицького сепаратизму

чи є загроза галицького сепаратизму

я вважаю, що ні. Окремих упоротих спакують, деякі подадуться ув екзиль, і все заспокоїться
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Так є.
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

для початку - певно галичани на майдан до Києва вже не подадуться. А от який з цього буде результат - час покаже.
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Через півроку буде видно
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

я вважаю, що ні. Окремих упоротих спакують, деякі подадуться ув екзиль, і все заспокоїться

Ви ще не прийшли до влади, а вже би когось пакували і виганяли. А аргументовано переконати галичан, що нам буде краще в єдиній країні в якій ми по суті абсолютно чужі?
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Так є.

у 8й палаті на кульпарі хіба
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

нема
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

є загроза українського сепаратизму
загроза коцапам
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

у 8й палаті на кульпарі хіба

Черговий геніальний жарт від зе-бота.
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Черговий геніальний жарт від зе-бота.

8а палата хоче відділись від дебілів з 1по 7
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

я вважаю, що ні. Окремих упоротих спакують,

Операція «Захід» розпочалася 21 жовтня 1947-го року, о другій годині ночі.
Командував нею заступник міністра внутрішніх справ УРСР Ніколай Дятлов.
Протягом доби виселили 26 644 родини, загалом 76 192 осіб: 18 866 чоловіків, 35 152 жінки та 22 174 дитини.
На всіх них чекали каторжні роботи в Сибіру

   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Ви ще не прийшли до влади, а вже би когось пакували і виганяли. А аргументовано переконати галичан, що нам буде краще в єдиній країні в якій ми по суті абсолютно чужі?
я написав про упоротих, у сенсі КК. У Галичині таких немає?
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

звідки ? яка  соціальна база, коли навіть при Порошенко його не сталось ?

хіба що "сепаратизм як сумна пісня"



 
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Педри лякали, але обломаються
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Я розмовляв з різними галичанами на ці теми неодноразово.

Основна теза, це те що людям набридло бути постійно в опозиції, яка через роки Обов'язково стає домінантою.

Так було весь час з 91-го року і До 91-го року. Західна завжди попереду на роки. Тільки згодом доходить до решти.

Набридла тупа частина решти країни, де Постійно перемагає люмпен і скотолюмпен.

Сепаратизм не знаю, але автономізм точно буде набирати обертів.
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

нахера им майданить когда проще границу пересечь?
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

звідки ? яка  соціальна база, коли навіть при Порошенко його не сталось ?

хіба що "сепаратизм як сумна пісня"
при Порошенку не було потреби. При Януковичі були ілюзії. При Зеленському ілюзій не буде.
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Виберете їм ще одного янукєвича, то майдан буде не у Києві і не за всю країну.
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Я розмовляв з різними галичанами на ці теми неодноразово.

Основна теза, це те що людям набридло бути постійно в опозиції, яка через роки Обов'язково стає домінантою.

Так було весь час з 91-го року і До 91-го року. Західна завжди попереду на роки. Тільки згодом доходить до решти.

Набридла тупа частина решти країни, де Постійно перемагає люмпен і скотолюмпен.

Сепаратизм не знаю, але автономізм точно буде набирати обертів.


Автаномію Далбасу! Десь я це вже бачила, риги такі риги)
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Автаномію Далбасу! Десь я це вже бачила, риги такі риги)

Так ви і є "риги" по суті.
Навіть гірше, люмпенізовані риги або скоториги. Жульйо лішенцьке.

Maкaка  пролетіла то ви перебігли до мерзоти кінченої  де Паша Губарев, Добкін і Жирік.

фууу...
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Основна теза, це те що людям набридло бути постійно в опозиції, яка через роки Обов'язково стає домінантою.
набридло - це не аргумент. Пасионарство безглузде, коли немає кого вести
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

при Порошенку не було потреби
Як не було? У Петра ж дружина та невістка - каліровані кацапки, "понавезені у телятниках з-за поребрика",за виразом Бартки?
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Я розмовляв з різними галичанами на ці теми неодноразово.

Основна теза, це те що людям набридло бути постійно в опозиції, яка через роки Обов'язково стає домінантою.

Так було весь час з 91-го року і До 91-го року. Західна завжди попереду на роки. Тільки згодом доходить до решти.

Набридла тупа частина решти країни, де Постійно перемагає люмпен і скотолюмпен.

Сепаратизм не знаю, але автономізм точно буде набирати обертів.

Десь так. Набридло, що постійно нам обирають всяке лайно.
І різниця цього разу в тому, що все це уже після війни з Московією (про яку галичани завжди попереджали, а з нас насміхалися) і тут значною мірою присутні голоси молодшого покоління. Тобто надії, що з часом щось зміниться вже немає.

Про зростання автономістських і сепаратистських поглядів у випадку перемоги клоуна-українофоба я попереджав уже кілька місяців тому. Мої прогнози підтверджуються. Ця гілка лише підтвердження. Зрозуміло, що про ніяку більшість зараз не йдеться. Але такі думки перестають бути зовсім маргінальними.

Важливо, що буде далі. Перша визначальна подія вже цього тижня - прийняття закону про мову. Це може мати не менші наслідки, ніж президентські вибори. І якщо ні, то й я вже сам потроху ставатиму галицьким сепаратистом. Бо вже набридло.
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

я вважаю, що ні. Окремих упоротих спакують, деякі подадуться ув екзиль, і все заспокоїться
Є загроза масового реготу з "діяльності" наркомана
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Як не було? У Петра ж дружина та невістка - каліровані кацапки, "понавезені у телятниках з-за поребрика",за виразом Бартки?
дик президент не дружина і не невістка. До порошенка було дуже багато питань, але курс він тримав на український центр, як вважалося. Але виглядає, що український центр - це лише фікція в головах деяких галичан.
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Через півроку буде видно

півроку замало
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Крим забрали, Пів Донбасу забрали, а сепарам все регіональні фантазії сняться про відділення Галичини.
Роззуйте очі вийдіть з бодуна і подивіться де відбувається сепаратизм в Україні.
ПРосто якщо вчергове піде впихування російської мови то прийдуть галичани п...а дадуть сепарам та й усе.

Останнє редагування: 21 квітня 2019 14:40:55 від Rocket_Ua
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Ясно,що тільки ЗУ щиро воліває за українство,європейський вибір,мову,віру,решту це п...х.Голосування покаже,що лиш 3 Західні Області є Україною.А ви ,Ви сепари,малороси.Ви мені абсолютно нецікаві.Бидло і придурки.Нам треба до макс обмежити спілкування з прихильники певної політсили,почати виховувати молодь,водити в церкву,щоб не заразити прихильники певної політсили.Слухати Бетховена,а не попсу і шансон.Читати Гіббона.І негайно почати переговори з Польщею про зміцнення звязків на всіх рівнях.Ми втратили Україну.Так,як втратили в 1918 році.Нас переагітували большевики.
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Ця гілка лише підтвердження.
ця гілка не підтвердження, а підсумовування погроз, ваших та деяких інших дописувачів
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

для початку - певно галичани на майдан до Києва вже не подадуться. А от який з цього буде результат - час покаже.

звичайно шо ні
шоб потім зомбовані телеящиком придурки вибрали чергового блазня?

та нахyй
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

я вважаю, що ні. Окремих упоротих спакують, деякі подадуться ув екзиль, і все заспокоїться
Ви вже готуєтесь здавати Україну і цікавитесь як на це відреагує Галичина? Інших пояснень цій темі я не бачу.
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Ви, мрійники відділення Галичини, краще розкажіть як вертати Крим і Донбас будете при Зелі.
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

ця гілка не підтвердження, а підсумовування погроз, ваших та деяких інших дописувачів

Те що вона виникла саме зараз і в ній активно дописують є підтвердженням актуальності питання. Чому Ви такі гілки не відкривали рік тому?
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

був можливий сепаратизм Західної України

а львівські селеща це далеко не вся Західна Україна
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Ви, мрійники відділення Галичини, краще розкажіть як вертати Крим і Донбас будете при Зелі.
Зійдуться десь по середині.
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Галицький болівар всю Україну не витягне
Дуже скоро стане питання у західняків взяти стільки незалежності, скільки можуть винести
Бо очевидно що решті України незалежність як мінімум по боку
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Ви ще не прийшли до влади, а вже би когось пакували і виганяли. А аргументовано переконати галичан, що нам буде краще в єдиній країні в якій ми по суті абсолютно чужі?

В кацапії на заробітках не чужі, а в Україні, значить, чужі? :-o
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Галицький болівар всю Україну не витягне
Дуже скоро стане питання у західняків взяти стільки незалежності, скільки можуть винести
Бо очевидно що решті України незалежність як мінімум по боку

Так багатьох цілком, схоже, влаштовує білоруський варіант формальної "незалежності".
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

я вважаю, що ні. Окремих упоротих спакують, деякі подадуться ув екзиль, і все заспокоїться
Зазвичай такі капос, як Ви, йшли пакованими у тєплушку, а то й у газенваген одразу після першої хвилі "пакування". :)
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Абсолютно ніякої загрози немає тому що Галичина спочила і є малоросійський придаток де будується Росія-2.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія