Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фермер самовольно посеял на огороде моей 90-ти летней бабушки люцерну...

Позвонил ему спросил как так? Ответ: Иди нахер будет решение суда потом и поговорим....

что делать в такой ситуации? вальнуть мудака? на законы у нас все кладут болт..... суды у этого фермера все куплены... народ годами не может забрать свои паи...

крыша в прокуратуре в Днепре....

   
А суд вже є?

отож.... для восстановления справедливости у меня выход один только получается.... но там охрана трындец просто.... нужно все тщательно спланировать.... на государство и закон тут надеяться полный фонарь...
   
отож.... для восстановления справедливости у меня выход один только получается.... но там охрана трындец просто.... нужно все тщательно спланировать.... на государство и закон тут надеяться полный фонарь...
підпали нах
   
підпали нах

Люцерну? вариант.....
   
Загони трактор и перепаши весной  огород , начнет  вышивать вызывай наряд полиции   и пищи завлечение о рейдерском захвате земли  .  Другое дело есть ли документы на землю.  В селе часто  не вся земля числится по документам .Мне известна эта тема пока гоню всех халявщиков  .Два ГА под луг  даю просто соседям косить  они мне иногда молока  и яиц приносят еще им помогаю отгонять халявщиков
   
но там соседи рядом могут пострадать от огня.... я бы именно этому мудаку дал понять что так делать не хорошо...
   
народ годами не может забрать свои паи...
крыша в прокуратуре в Днепре....

Це одна з головних переваг мораторію ))) :peremoga:
   
Позвонил ему спросил как так? Ответ: Иди нахер будет решение суда потом и поговорим....

что делать в такой ситуации?


І на інших площах також.
Перевірено.
   
Гербицидом полить . Можно и фермера
   
Позвонил ему спросил как так? Ответ: Иди нахер будет решение суда потом и поговорим....

что делать в такой ситуации? вальнуть мудака? на законы у нас все кладут болт..... суды у этого фермера все куплены... народ годами не может забрать свои паи...

крыша в прокуратуре в Днепре....

Выставьте счет за аренду земли на любую сумму.

Укажите оплатить в течение 30 дней.

Он естественно не оплатит, Вы естественно истребуйте через суд.

   
Показати зображення...
І на інших площах також.
Перевірено.

потом же нифига не будет рости?
   
Люцерну? вариант.....
можна хату того фермера теж
   
Выставьте счет за аренду земли на любую сумму.

Укажите оплатить в течение 30 дней.

Он естественно не оплатит, Вы естественно истребуйте через суд.

вариант.... спасибо... чел местный мафиози....
   
Люцерну? вариант.....

Люцерна зелена, не горить  :)
   
слава богу є мораторій
а то було б ще гірше
   
Показати зображення...
І на інших площах також.
Перевірено.


аха ха.. ))) Дело говорит. Выжжет все с корнями) Но и фермер не дурак, сразу все поймет)
   
Люцерна зелена, не горить  :)

осенью разве что... мне с того огорода ничего не нужно, давал соседям за то что они присматривали за бабушкой .....
   
Вопрос к знатокам, если бы был закон про оружие и я ебонул трактор с ПТУР на своей территории мне бы за это ничего не было?
   
потом же нифига не будет рости?

Будет все расти, но люцерна просто засохнет. И будет участок стоять желтый, как по осени) Поля так от сорников обрабатывают)
   
аха ха.. ))) Дело говорит. Выжжет все с корнями) Но и фермер не дурак, сразу все поймет)

Розбризкувати велосипедним насосом під кутом 45 градусів.
Летить далеко, безшумно і гарно розпилюється.
Коли попадає на грунт, то швидко розкладається.
   
Вопрос к знатокам, если бы был закон про оружие и я ебонул трактор с ПТУР на своей территории мне бы за это ничего не было?
Навряд що навіть самий ліберальний закон про зброю включав би в себе користування ПТУР-ом  :-)o
   
Розбризкувати велосипедним насосом під кутом 45 градусів.
Летить далеко, безшумно і гарно розпилюється.
Коли попадає на грунт, то швидко розкладається.

Да я в курсе)) Участок так свой обрабатывала. На дерево попало и дереву капец. И поля так заливаем) Можно и не насосным, а которым жуков травят)

Останнє редагування: 15 березня 2019 21:32:48 від Мари-хуана
   
Будет все расти, но люцерна просто засохнет. И будет участок стоять желтый, как по осени) Поля так от сорников обрабатывают)

 (tu)  спасибо за идею.....
   
осенью разве что... мне с того огорода ничего не нужно, давал соседям за то что они присматривали за бабушкой .....

До речі дивно що ці нахаби не бояться підпалів. Можна "ненароком" влітку підпалити пшеницю чи ячмінь наприклад, поки опам'ятаються, згорить купа гектарів, а особу палія встановити зовсім не легко... Лавина вогню, який вітер котить по полю, страшне видовище... поширюватися може з швидкістю порядку 10 метрів за секунду, мав нагоду спостерігати .
   
вариант.... спасибо... чел местный мафиози....

Было бы неплохо иметь какое-то подтверждение ваших отношений - договор какой-то, переписку, записи телефонных разговоров, документы на землю и фото карты с координатами.
   
(tu)  спасибо за идею.....

Это самый оптимальный вариант. Заливаете раствор в фигню для травли жуков и в безветрянную погоду, вечерком опрыскиваете участок. Через две недели все засохнет. Скажете, что сорняки травили))))
   
що значить самовольно
він орендар чи не орендар
   
Показати зображення...
І на інших площах також.
Перевірено.

Это  европейский гербицид  самый щадящий , а есть китайский если побрызгал   три года  ничего не растет .
   
Позвонил ему спросил как так? Ответ: Иди нахер будет решение суда потом и поговорим....

что делать в такой ситуации? вальнуть мудака? на законы у нас все кладут болт..... суды у этого фермера все куплены... народ годами не может забрать свои паи...

крыша в прокуратуре в Днепре....


Берешь опрыскивптель и 30-40 литоров соляры.
Опрыскиваешь, поджигаешь.
И делаешь вид что это не ты.

   
А рундап кстати канцероген - сейчас Bayer, который купил его вендора таскают по судам в США так, что акции в два раза упали.
   
Розбризкувати велосипедним насосом під кутом 45 градусів.
Летить далеко, безшумно і гарно розпилюється.
Коли попадає на грунт, то швидко розкладається.

Що, гліфосат? Витрата розчину 200-400 літрів на гектар... змучитеся насосами бризкати. Та й не так він і скоро розкладається. Гречка, десикована гліфосатом на насіння не годиться - не сходить добре.  А населення в крупі споживає  :)
   
потом же нифига не будет рости?
Только в этом году...потом всё равно начинает зарастать..оно работает через листья.а не через корни.
   
Розбризкувати велосипедним насосом під кутом 45 градусів.
Летить далеко, безшумно і гарно розпилюється.
Коли попадає на грунт, то швидко розкладається.

 Снова колхозничаешь..  Есть опрыскиватели лучше купить   немецкий  Соло  продают в Епицентре больше не видел  где продают , залил накачал раз и брызгай .от литра для бани  5 и 10 .
   
Позвонил ему спросил как так? Ответ: Иди нахер будет решение суда потом и поговорим....

что делать в такой ситуации? вальнуть мудака? на законы у нас все кладут болт..... суды у этого фермера все куплены... народ годами не может забрать свои паи...

крыша в прокуратуре в Днепре....
завести козу
   
вальнуть мудака?

ну эт ты мудро поступил,шо написал  B-)
   
"Фермер посеял на огороде" - свежо предание но серится с трудом.  :lol:
   
Позвонил ему спросил как так? Ответ: Иди нахер будет решение суда потом и поговорим....

что делать в такой ситуации? вальнуть мудака? на законы у нас все кладут болт..... суды у этого фермера все куплены... народ годами не может забрать свои паи...

крыша в прокуратуре в Днепре....
Відповім як людина що орендує землю.
1. Потрібно знайти порозуміння в напрямку. що він повинен заплатити так, щоб ви залишилися задоволеними. Можливо, вам обом потрібно буде шукати компроміс, але результатом має бути те, що ви обоє виграєте.
2. Якщо не вдається, то ви обоє підете по жорсткішому варіанті:
Ваша сильна позиція - земля ваша і сильна позиція та, що він там вже щось посіяв і йому реально є що втрачати. Тобто, ви не повинні перейматися тим. що він посіяв люценрну, але ви маєте перейматись тим. що він захоче її зібрати. Тоюто. в травні місяці ви можете вигнати косарку і скосити її, висушити і продати і так кожні півтоа-два місяці... Ще варіант, він сам косить. але врожай ви забираєте. В такому випадку він хай ходить по судах і доказує, що ви забрали його сіно.
Про вашу слабку сторону, яка мені невідома, але допускаю, що земля могла бути в оренді, за договором. Тоді право на його стороні і в справедливому суді він виграє.
Що я робив би на вашому місці?
Звісно, що перший пункт найкращий - взаємовигода.
Але, в будь-якому випадкуЮ ви маєте проаналізувати договір.я кщо аткий був і вже від цього відштовхуватися.
Далі,я кщо договір не на вашу користь, то розривати. Можливо, ви на цьому втратите, можливо доведеться спочатку через суд відсуджувати саму законність договору.
Після цього ви або украдаєте новий договір, або робите і землею що вам хочеться.
Ну і ремарка, що якби землоі бутли вільні в плані купівлі-проаджу, то ви її продали б і купили іншу,я ка вам більше підходить. При вільноум рухові приблизно всі подібні землік окштували б одитнаково, ну як цибуля чи картопля.... що купити, а що продати, то різниця в кілька відсотків.
 
   
Що, гліфосат? Витрата розчину 200-400 літрів на гектар... змучитеся насосами бризкати. Та й не так він і скоро розкладається. Гречка, десикована гліфосатом на насіння не годиться - не сходить добре.  А населення в крупі споживає  :)
2 літри гліфосату на гектар і на 90% все буде як гербарій... Звичайно, можєна і розчинити його у воді до 200-400 літрів.
У мене є два обприскувачі, що обприскують концентратом.
   
Відповім як людина що орендує землю.
1. Потрібно знайти порозуміння в напрямку. що він повинен заплатити так, щоб ви залишилися задоволеними. Можливо, вам обом потрібно буде шукати компроміс, але результатом має бути те, що ви обоє виграєте.
2. Якщо не вдається, то ви обоє підете по жорсткішому варіанті:
Ваша сильна позиція - земля ваша і сильна позиція та, що він там вже щось посіяв і йому реально є що втрачати. Тобто, ви не повинні перейматися тим. що він посіяв люценрну, але ви маєте перейматись тим. що він захоче її зібрати. Тоюто. в травні місяці ви можете вигнати косарку і скосити її, висушити і продати і так кожні півтоа-два місяці... Ще варіант, він сам косить. але врожай ви забираєте. В такому випадку він хай ходить по судах і доказує, що ви забрали його сіно.
Про вашу слабку сторону, яка мені невідома, але допускаю, що земля могла бути в оренді, за договором. Тоді право на його стороні і в справедливому суді він виграє.
Що я робив би на вашому місці?
Звісно, що перший пункт найкращий - взаємовигода.
Але, в будь-якому випадкуЮ ви маєте проаналізувати договір.я кщо аткий був і вже від цього відштовхуватися.
Далі,я кщо договір не на вашу користь, то розривати. Можливо, ви на цьому втратите, можливо доведеться спочатку через суд відсуджувати саму законність договору.
Після цього ви або украдаєте новий договір, або робите і землею що вам хочеться.
Ну і ремарка, що якби землоі бутли вільні в плані купівлі-проаджу, то ви її продали б і купили іншу,я ка вам більше підходить. При вільноум рухові приблизно всі подібні землік окштували б одитнаково, ну як цибуля чи картопля.... що купити, а що продати, то різниця в кілька відсотків.

а якщо договір укладено на 50 років, і вся плата, або її значна частина, оплачена наперед (проїдена і давно забута) - як будете розривати договір, на якій підставі?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія