Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За Юльку 10%

За Юльку 10%

Table 2. What will be the choice of yours if the presidential elections are to be held this Sunday?

Yulia Tymoshenko
   
10.2

Anatoliy Gritsenko
   
9.4

Vadim Rabinovich
   
8.6

Petro Poroshenko
   
8.1

Yuriy Boyko
   
8.0

Oleg Lyashko
   
7.3

Oleh Tyagnybok
   
3.1

Andriy Sadoviy
   
2.4

Difficult to answer
   
27.5

Other
   
15.4

и 27 не определилось, а юлькины всегда определившиеся, до свиданья Юля  :cray:

https://eutoday.net/news/politics/2018/new-entry
   
Re: За Юльку 10%

Ну...Якщо переможе Гриць,я не те щоб дуже буду радий,але Пецю тре на покой...до цукерок. То нехай... B-)
   
Re: За Юльку 10%

Так, сайт eutoday.net "дуже авторитетне ЗМІ".

Ірина Бекешкіна вже писала про нього в статті "Початок виборчій кампанії закладено. Фальсифікат пішов".

http://forpost.lviv.ua/txt/polityka/11965-pochatok-vyborchii-kampanii-zakladeno-falsyfikat-pishov

   
Re: За Юльку 10%

Сидели бухали пару дней назад на Маковея.
Что-то за политику начали.
Как то все однозначно так - если будет выбор между Петей и Юлей - то однозначно все за Юльку... Вот такие реалии
   
Re: За Юльку 10%

ябіновіч  :weep:
   
Re: За Юльку 10%

Так, сайт eutoday.net "дуже авторитетне ЗМІ".

Ірина Бекешкіна вже писала про нього в статті "Початок виборчій кампанії закладено. Фальсифікат пішов".

http://forpost.lviv.ua/txt/polityka/11965-pochatok-vyborchii-kampanii-zakladeno-falsyfikat-pishov

ща бы проплаченным социолохам рассказывать про проплаченных социолохов, пчелы против меда  :-)o
   
Re: За Юльку 10%

все куйня, Петя еще не начал кампанию
у макаки фальстарт
   
Re: За Юльку 10%

Сидели бухали пару дней назад на Маковея.
Что-то за политику начали.
Как то все однозначно так - если будет выбор между Петей и Юлей - то однозначно все за Юльку... Вот такие реалии

Розслабтеся і бухайте далі. Від вас, бухарів, нічого не залежить. Юльку вже давно призначили на табуретку.
А "вибори" - то для окозамилювання, щоб була поважна причина гроші відмити і гречку списати.
   
Re: За Юльку 10%

Сидели бухали пару дней назад на Маковея.
Что-то за политику начали.
Как то все однозначно так - если будет выбор между Петей и Юлей - то однозначно все за Юльку... Вот такие реалии

С точностью наоборот. У селах кажуть що Юлька - то Український Вибір Медведчука
   
Re: За Юльку 10%

все куйня, Петя еще не начал кампанию
у макаки фальстарт

отож, тас что не ссы, не будет нового курса, будет прежний, переможный Петеновский - на коррупционную дальнейшую деградацию и возвращение рыгов  [ua]
   
Re: За Юльку 10%

Та угомонитесь уже, педродрыщи. Не будет призидентом ни жулька, ни свинохряк. Смотреть надо на антирейтинги.
   
Re: За Юльку 10%

Ну-ну, «європейський центр, цікаво… Посилання на опитування, проведене «дослідницьким центром BURI (The Belgium-Ukraine Research Institute). Шукаю сайт «дослідницького центру» – жодних слідів, окрім посилань на так зване «дослідження». Тобто – нема ані BURI, ані «The Belgium-Ukraine Research Institute»
Знайшла висхідне джерело, де були надруковані результати «дослідження»: сайт EUtoday.net (https://eutoday.net/…/eight-parties-to-enter-new-ukrainian-…) Але в цій публікації нема посилань на сайт центру, який, начебто, проводив опитування! Більше того - сайт EUtoday.net, який, начебто, базується в Лондоні, припускається помилки в англомовному тексті, бо «Бельгійсько-Український дослідницький інститут» має бути англійською як « Belgian-Ukrainian Research Institute». Втім, такого теж не існує.

Отже, констатуємо, новий підхід до публікації фейкових опитувань: джерело – якийсь закордонний сайт, з посиланням на «закордонних» соціологів. Це, начебто, має додати довіри оприлюдненим даним. Тим більше не всі ж будуть відшукувати першоджерело.

http://forpost.lviv.ua/txt/polityka/11965-pochatok-vyborchii-kampanii-zakladeno-falsyfikat-pishov
   
Re: За Юльку 10%

С точностью наоборот. У селах кажуть що Юлька - то Український Вибір Медведчука

У селах фупів не читають, а по телевізору Медведсука не бачать, не то що Український вибір  :weep:
Пороху не вірять, Ляшко гарно говорить, - трохи краще Рабіновича.  :D
Це з тих, хто Янука обожнював.
Порохвілів не було й не з'явилося, а у Юльки так,- сталий електорат
   
Re: За Юльку 10%

Слухав садика на зике намедни
Говорит каждое слово в точку 
Опять очаровал цуко.....
Львив как он живьем?
Но опять же, мусорного завода так и начал....
   
Re: За Юльку 10%

Ну-ну, «європейський центр, цікаво… Посилання на опитування, проведене «дослідницьким центром BURI (The Belgium-Ukraine Research Institute). Шукаю сайт «дослідницького центру» – жодних слідів, окрім посилань на так зване «дослідження». Тобто – нема ані BURI, ані «The Belgium-Ukraine Research Institute»
Знайшла висхідне джерело, де були надруковані результати «дослідження»: сайт EUtoday.net (https://eutoday.net/…/eight-parties-to-enter-new-ukrainian-…) Але в цій публікації нема посилань на сайт центру, який, начебто, проводив опитування! Більше того - сайт EUtoday.net, який, начебто, базується в Лондоні, припускається помилки в англомовному тексті, бо «Бельгійсько-Український дослідницький інститут» має бути англійською як « Belgian-Ukrainian Research Institute». Втім, такого теж не існує.

Отже, констатуємо, новий підхід до публікації фейкових опитувань: джерело – якийсь закордонний сайт, з посиланням на «закордонних» соціологів. Це, начебто, має додати довіри оприлюдненим даним. Тим більше не всі ж будуть відшукувати першоджерело.

http://forpost.lviv.ua/txt/polityka/11965-pochatok-vyborchii-kampanii-zakladeno-falsyfikat-pishov

я тут смотрю обычно

https://ukraine-elections.com.ua/socopros/vybory_prezidenta

   
Re: За Юльку 10%

Слухав садика на зике намедни
Говорит каждое слово в точку 
Опять очаровал цуко.....
Львив как он живьем?
Но опять же, мусорного завода так и начал....

п***а, не мешки ворочать (С) Пора бы уже знать.
   
Re: За Юльку 10%

Ну...Якщо переможе Гриць,я не те щоб дуже буду радий,але Пецю тре на покой...до цукерок. То нехай... B-)

На дебатах Порошенко розчавить усіх кандидатів, як хуйло мандавошок  ;)
   
Re: За Юльку 10%

Сидели бухали пару дней назад на Маковея.
Что-то за политику начали.
Как то все однозначно так - если будет выбор между Петей и Юлей - то однозначно все за Юльку... Вот такие реалии
Я сподіваюсь на педерації заборонять українскі вибори. Це буде правильна та сіметрична відповідь на недопуск в Україні виборців  при ваших виборах.
Так що бухайте далі. Бояришнік вам у глотку.
   
Re: За Юльку 10%

На дебатах Порошенко розчавить усіх кандидатів, як хуйло мандавошок

За остані 4 роки Порошенко так себе роздавив в очах людей, шо ніякі дебати, ніякі гарні слова йому не допоможуть. Люди просто вже його не сприймають, щоб він не говорив.. А з новими осінніми платіжками ця ненависть до нього тільки посилиться
   
Re: За Юльку 10%

Я сподіваюсь на педерації заборонять українскі вибори

Дебіл, ти хоч іноді на ай-пі дивись :)
   
Re: За Юльку 10%

Так, сайт eutoday.net "дуже авторитетне ЗМІ".

Ірина Бекешкіна вже писала про нього в статті "Початок виборчій кампанії закладено. Фальсифікат пішов".

http://forpost.lviv.ua/txt/polityka/11965-pochatok-vyborchii-kampanii-zakladeno-falsyfikat-pishov
типа батарейки не пох. штаб дал и ебашит  :rotate:
   
Re: За Юльку 10%

Сидели бухали пару дней назад на Маковея.
Что-то за политику начали.
Как то все однозначно так - если будет выбор между Петей и Юлей - то однозначно все за Юльку... Вот такие реалии

ну якось цілком прогнозована як для алкашні
і ФУП в цьому приклад: скільки тут тутешніх алкоголігів за вагіну топлять
   
Re: За Юльку 10%

Слухав садика на зике намедни
Говорит каждое слово в точку 
Опять очаровал цуко.....
Львив как он живьем?
Но опять же, мусорного завода так и начал....

И убил оборонные предприятия. Под торговый центр.
   
Re: За Юльку 10%

п***а, не мешки ворочать (С) Пора бы уже знать.
ну вот я и спрашиваю не русские пословицы
А реальные отзывы реальных львовян
   
Re: За Юльку 10%

Та угомонитесь уже, педродрыщи. Не будет призидентом ни жулька, ни свинохряк. Смотреть надо на антирейтинги.

Согласен, я лично буду за Рабиновича голосовать. Отличная программа, отличная команда.
Простой народ его поддерживает.
   
Re: За Юльку 10%

За остані 4 роки Порошенко так себе роздавив в очах людей
Якщо ті люди такі ж, як ти - то насрати на них.
   
Re: За Юльку 10%

Якщо ті люди такі ж, як ти - то насрати на них.

Та сри, шо тобі ше лишаэться... До весни зовсім недовго залишилося...
Подумаэш всього один опалювальний сезон при ціні ше +50% :)
   
Re: За Юльку 10%

Согласен, я лично буду за Рабиновича голосовать. Отличная программа, отличная команда.
Простой народ его поддерживает.
а то что он пятнашку мотал за мошенничество это канешно плюс кондедату?
   
Re: За Юльку 10%

Опрос явно заказан Рабиновичем в рамках состязания "Кому быть "единым" кандидатом от рыгов, Бойку или Рабиновичу".
Недавно ж прошла инфа, что Рабиновича активно "окучивают", чтоб он снялся с выборов в пользу Бойка. Ну и по соцопросам у Бойка рейтинг существенно выше.
Вот Вадик и выкатывает свой опрос, мол, не, нифига, выше у меня, такшта пусть Бойко в мою пользу снимаеццо.
   
Re: За Юльку 10%

а то что он пятнашку мотал за мошенничество это канешно плюс кондедату?
При коммунистах только ВИЛ не сидел.
   
Re: За Юльку 10%

Интересно сколько срубит за снятие мошенник рябинович?
   
Re: За Юльку 10%

Дебіл, ти хоч іноді на ай-пі дивись :)
Ага, не сподобалось, значить попав! Вам намалювати будь-який IP, шо стакан бояри накатіть. А педерасічне вміння втручатися в справи інших держав просто неперевершане, це визнано у всьому світі. Так що сиди там собі на Уралі і роби вигляд що це Україна. А ми будемо посміхатися з дурника.
   
Re: За Юльку 10%
LAR

Ну...Якщо переможе Гриць,я не те щоб дуже буду радий,але Пецю тре на покой...до цукерок. То нехай... B-)

Якась безхребетна фигура,  как можно его выбирать в президенты?
   
Re: За Юльку 10%

При коммунистах только ВИЛ не сидел.
ясно
Для твоей семьи уголовная романтика то норма
   
Re: За Юльку 10%

Интересно сколько срубит за снятие мошенник рябинович?

Он не будет сниматься .... " За Жидтя" это проект под парламентские, на кой хер им лишаться такой трибуны как президентские тем более есть шанс потягаться с оппоблоком и определить кто из них круче ...
   
Re: За Юльку 10%

Ага, не сподобалось, значить попав! Вам намалювати будь-який IP, шо стакан бояри накатіть. А педерасічне вміння втручатися в справи інших держав просто неперевершане, це визнано у всьому світі. Так що сиди там собі на Уралі і роби вигляд що це Україна. А ми будемо посміхатися з дурника.

Ну, якщо дивитись не на ІР, а на ніки, то від обох якоюсь кацапщиною тхне   :gigi:
   
Re: За Юльку 10%

Якась безхребетна фигура,  как можно его выбирать в президенты?
ну а чо? Будет сидеть в ящике трясти бородавками бубонеть про космические корабли, бороздящие  просторы
Главное что никаких реформ не будет проводить
Не будет нервировать манюпаса
   
Re: За Юльку 10%

ща бы проплаченным социолохам рассказывать про проплаченных социолохов, пчелы против меда  :-)o

Бекешкина як раз одна з тих, хто славиться своєю непідкупністю,
я її думці довіряю
   
Re: За Юльку 10%

Он не будет сниматься .... " За Жидтя" это проект под парламентские, на кой хер им лишаться такой трибуны как президентские тем более есть шанс потягаться с оппоблоком и определить кто из них круче ...
Можно забаллотироваться, провести кампанию, и в последний момент перед голосованием сняццо.
   
Re: За Юльку 10%

все куйня, Петя еще не начал кампанию
у макаки фальстарт

Він ще не почав , а рейтинг вже в сраці. А як почне до нуля зуиіє докотитись ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія