Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський: В України і Росії із "общего" залишився лише кордон


"Після анексії Криму та агресії на Донбасі, з "общего" у нас залишилося тільки одне – це державний кордон", — Зеленський відповів хуйло, який раніше заявив, що в українців та росіян "є багато спільного"


Довго думав стосовно "много общего" між Україною та Росією. Реальність така, що сьогодні, після анексії Криму та агресії на Донбасі, з "общего" у нас залишилося тільки одне – це державний кордон", - написав новообраний президент України.

2295 кілометрів і 400 метрів «общего».
"І контроль за кожним міліметром з українського боку Росія повинна повернути. Тільки тоді ми зможемо продовжити пошуки "общего", - наголосив Зеленський.

На його думку, останні дії російського уряду не сприяють покращенню стосунків між країнами.

"Заборона експорту нафтопродуктів, відкриття пунктів видачі паспортів мешканцям окупованих територій, утримання українців у полоні ні на йоту не наближає врегулювання відносин між нашими країнами. І "братськими" такі відносини точно називати не можна", - зауважив Зеленський.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/05/2/7214088/

Останнє редагування: 2 травня 2019 15:23:54 від Luxetenebris
   
 :facepalm1: я вважав що модератори більш уважні і зовсім не баяністи
   
:facepalm1: я вважав що модератори більш уважні і зовсім не баяністи

я мабудь рік як не модератор
   
:facepalm1: я вважав що модератори більш уважні і зовсім не баяністи

 :laugh:
   
:facepalm1: я вважав що модератори більш уважні і зовсім не баяністи
відчувається що чахлик - штабний "по разнарядкє".
Або другий нік вже забаненого юзера.
Бо Люкс вже більше року як не модератор.
   
Чи значить це також що Зєлєнскій переходить з общєго для нього і Московії московітської на Українську?
   
відчувається що чахлик - штабний "по разнарядкє".
Або другий нік вже забаненого юзера.
Бо Люкс вже більше року як не модератор.
відчувається що ти, опудало нудне та перелякане, в кожній гілці повинно свій писок встромити та написати позачергову фуєту.
Кегебісти як і модератори колишніми не бувають,  :laugh: запом'ятай це придурок всеФУПівський. хє хє
   
запом'ятай це придурок всеФУПівський. хє хє
Слав, це ти сцуко? :lol:  :weep:
П.С. Може бути й Лисогорець  з забанених.

Останнє редагування: 2 травня 2019 16:38:11 від птах Сорока
   
ИСПОРТИЛ ВОВАНУ П  - предпраздничное настроение !! :fuck:
   
Все вірно. В таборах політв'язнів сиділи націоналісти багатьох народів, а від Розсії лише монархісти.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія