Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

:laugh:
Чуєш, Інанно?  :gigi:  Той пост, який ти так радісно і збуджено підтримала, насправді було адресовано тобі. Отето засада...
Сподіваюся, твоя вірна підгавкувачка теж не пропустила?  :lol:
Про всяк випадок :  (P) УРА!!!! Мирослава не п"яниця! X(  А Злата таки під подозрєнієм -
переплутати Мирославу з Інанною можна лише після гарної вечері з дядя Коля



 :weep:  :weep:  :weep:  Ви найкращі  X(

Також довго реготала з Ваших коментів про кобилячу сечу у дискусії про пиво ... хахахаха!
Так, було смішно. Кадра і так, і етак, гав-гав на мужиків з усіх боків, та ніхто з них навіть не кинув зором в її бік.
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

вы в 2015 купили ВПЛ сметану и фруктов до сих пор это помните?  ;o

хотел бы трахнул  :pooh_lol:

Синяк цього не вміє.
   
Шкода, я вже шампанське купив на таку подію.
пригодиться однозначно, як вступне, проставлятися для зграї цькувальників.
   
Але ж бачите - саме вони формують на ФУПі негативний імідж нашої діаспори, особливо американо-канадійської.
справді?  ;o триндєц діаспорі :sad:
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Стара дурепа ще спить
   
тю, який дрімучий примітив...
Оце й усе, на що ти виявилася спроможною?
жидєнько...
лукавиш Миросько... ти навіть забула про свого сивочолого Петьмана :D
   
Блін... мене колись був заграв форум то я свїй пароль запостив.
в цьому випадку даний варіант категорично не підходить :nea:
   
Цікаво, що вигадає стара дурепа сьогодні, як прокинеться?
то розбуди її і почуєш, чи вона у тебе сова?
   
Так, було смішно. Кадра і так, і етак, гав-гав на мужиків з усіх боків, та ніхто з них навіть не кинув зором в її бік.
А де це таке? В якій гілці? Бо воно у мене в ігнорі - суцільні червоні рядки по форуму.
Таке напевно було справді ржачно, розбаню на 5 хвилин щоб і собі посміятися )))
   
Можете навести, розділ граматики, якийсь лінк, щоб показати мені що найважче правильніше ніж "саме важче" і що "саме важче" не вживається?
Для того, щоб я покращував свою канадійський українську мову

Чекаю, не дочекаюсь неділі.
не зважайте
коли у неї бракує "аргументів", навіть найдурніших, вона зазвичай вдається до грамнацизму, часто при цьому сама сідаючи у калюжу
   
Ты укакалась, ты и стирай. :)
А що як Інанна вирішила просто змінити роль?
ну типу як Вольтер - ще вчора писав одне, а сьогодні - прямо протилежне
або деГенерал
а тут приходить така Інанна і :"Байден-наш президент, Трумп - г*но", Тамилці під зад ногою! - і жодних питань

Останнє редагування: 20 червня 2021 12:48:51 від Myroslava
   
А де це таке? В якій гілці? Бо воно у мене в ігнорі - суцільні червоні рядки по форуму.
Таке напевно було справді ржачно, розбаню на 5 хвилин щоб і собі посміятися )))
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1046289.43120
В темі, де люди спілкуються про здорове харчування, тренування стала розповідати про свої болячки. Коли ніхто не відреагував, почала нудити про сечу тим, хто полюбляє пивко.
Коли і тут ніхто не зацікавився, одвалилася троляка.
А може й ні, я далі не слідкувала )
   
А що як Інанна вирішила просто змінити роль?

Это пейзанское рыло за версту видно. Хоть ты себя переименуй в шо угодно, все равно вылезет Проня Прокоповна. :)
   
Щодо "самий" в мові.
Типу самий сильний, самий великий, самий дурний
Це рагулізм такого ж штибу, як "міроприємства" замість "заходи", "іменно" замість "саме так", "на протязі" замість "протягом", "в минулому році" замість "торік" та інші кацапізми.
От тут з притрушеною погоджусь. В нормальній мові, а не в суржику використовується "най-"
Будь-який підручник української мови в поміч.
Тут слуг нема.

   
Дякую, подивлюся )))
   
Щодо "самий" в мові.
Типу самий сильний, самий великий, самий дурний
Це рагулізм такого ж штибу, як "міроприємства" замість "заходи", "іменно" замість "саме так", "на протязі" замість "протягом", "в минулому році" замість "торік" та інші кацапізми.
От тут з притрушеною погоджусь. В нормальній мові, а не в суржику використовується "най-"
Будь-який підручник української мови в поміч.
Тут слуг нема.
Ви вважаєте грамарнацизм доречним на форумі - отак просто, на рівному місці почати вказувати на помилки людині, яка сама ніколи грамарнацизмом не займалася?
   
Ви вважаєте грамарнацизм доречним на форумі - отак просто, на рівному місці почати вказувати на помилки людині, яка сама ніколи грамарнацизмом не займалася?

я таким не займаюся, але вимагати пруфів на аксіоми, як це зробив 47-й, - поза межами здорового глузду і лише показує брак нормальної освіти.
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1046289.43120
В темі, де люди спілкуються про здорове харчування, тренування стала розповідати про свої болячки. Коли ніхто не відреагував, почала нудити про сечу тим, хто полюбляє пивко.
Коли і тут ніхто не зацікавився, одвалилася троляка.
А може й ні, я далі не слідкувала )
Боже, який жах... :( Якщо чесно, мені аж трохи шкода її стало - пару разів бандерівець пнув ногою, потім просто гидливо відсунув ногою вбік щоб не заважала своїм ідіотизмом, решта - нуль уваги її ослиній сечі..А воно стрибає і стрибає перед тими мужиками  :cray:
Або Інанна сама її троллить, або реально несповна розуму, якщо справді реготала НАД ТАКИМ  :weep:
   
Боже, який жах... :( Якщо чесно, мені аж трохи шкода її стало - пару разів бандерівець пнув ногою, потім просто гидливо відсунув ногою вбік щоб не заважала своїм ідіотизмом, решта - нуль уваги її ослиній сечі..А воно стрибає і стрибає перед тими мужиками  :cray:
Або Інанна сама її троллить, або реально несповна розуму, якщо справді реготала НАД ТАКИМ  :weep:
Обоє. Обоє одного поля ягоди.
   
Боже, який жах...  Якщо чесно, мені аж трохи шкода її стало

Та да, в мене аналогічна реакція. Весь час шукає чи то уваги, чи покровительства.
Можливо у Інанни була спроба в такий спосіб морально підтримати хоча б так.
   
Nobody gives a f**ck about you and your priceless advice.

Підставляв букви, щось не знаходжу відповіді. Що малось на увазі отут "f**ck"?  Спасіба заранєє.
   
Підставляв букви, щось не знаходжу відповіді. Що малось на увазі отут "f**ck"?  Спасіба заранєє.
ви підставляв французькі букви, а треба було англійські
   
ви підставляв французькі букви, а треба було англійські

які? фуцк - зрозуміло, але ж там: f**ck - дві букви треба підставити, саме це призводить до смятєнія чювуств.
   
які? фуцк - зрозуміло, але ж там: f**ck - дві букви треба підставити, саме це призводить до смятєнія чювуств.
Варіант, що в Інанни дрижали руки - все ж таки влаштувала гучне чергове "прощання" з ФУПом - теж відкидати не варто
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

ви підставляв
а я люблю нашу Миросю.
   
А де це таке? В якій гілці? Бо воно у мене в ігнорі - суцільні червоні рядки по форуму.
Таке напевно було справді ржачно, розбаню на 5 хвилин щоб і собі посміятися )))
:D ти вже затрахала не тільки купу юзерів, а і кнопку ігнору  :facepalm:
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Ви, наши дівчатка, класні та прікольні. Зрозуміло, що тутешні чоловіки теж ебануті на всю бошку, та вони не такі , як ви.
   
А що як Інанна вирішила просто змінити роль? Тамилці під зад ногою!
як писала Інанна - влажниє мєчти Мирослави :gigi:
насправді цілком вірогідно що новий власник ніку Інанна
може не сприймати писанину Кадри, і це нормально,
я не можу всім подобатись, адже не у всіх гарний смак :D 
але для мене це неважливо, і Мирослава дарма сподівається
що це мене якось засмутить, навпаки, чим більше
кадрофобів навколо мене, тим краще, адже я люблю драйв
і дуже сумую за Дурдомом, де ціле бруднороте кодло
на чолі з ручним аморальним модером намагалось мене знищити..
було прикольно спостерігати їх недолугі потуги
і ставити їх на місце :good:
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1046289.43120
В темі, де люди спілкуються про здорове харчування, тренування стала розповідати про свої болячки. Коли ніхто не відреагував, почала..
вам можна по-доброму позаздрити - вам цікаво вичисляти хто тут кому відповів,
наприклад я ніколи не витрачала б час на таке безгузде заняття.
   
Боже, який жах... :( Якщо чесно, мені аж трохи шкода її стало - пару разів бандерівець пнув ногою, потім просто гидливо відсунув ногою вбік щоб не заважала своїм ідіотизмом, решта - нуль уваги її ослиній сечі..А воно стрибає і стрибає перед тими мужиками  :cray:
Або Інанна сама її троллить, або реально несповна розуму, якщо справді реготала НАД ТАКИМ  :weep:
нє, це пестня! :good: воно мабуть заразне -
слідкувати хто кому відповів на форумі  :fool:
а про Бандер1вця... це часом не твій "сусід-алкаш дядя Коля"? :malyas:
   
Обоє. Обоє одного поля ягоди.
(tu) і ми можемо пишатися тим що ми з вашою зграєю з різних полів, а то і полюсів :good:
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

пригодиться однозначно, як вступне, проставлятися для зграї цькувальників

Ні я буду святкувати прояв самомодерації на ФУПі, так як Інанна не одноразова заслужила бан підтримуючи зграю ворогів України
   
а я люблю нашу Миросю.
я її можна не любити? :D
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

я таким не займаюся, але вимагати пруфів на аксіоми, як це зробив 47-й, - поза межами здорового глузду і лише показує брак нормальної освіти.

По-перше це не аксіома, а поширена помилка, "кацапізм" (калька з російської) як ви сказали

А по друге, прочитай про визначення слова рагуль і хто його вживає по відношенню до кого.
   
я не можу всім подобатись, адже не у всіх гарний смак  
але для мене це неважливо
гарний смак???
Тамилко, ви серйозно  вважаєте, що для позитивної оцінки ваших ганебних пасажів про кобилячу сечу у гілці, де люди діляться рецептами здоров"я, потрібен "гарний смак"???  ;o
О, господи...як я це побачила?...
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

я її можна не любити? :D
ти її можеш любити а можеш і не любити... B-)
   
що, Інанна фсьо? )))
злилася?

п.с. але Це Дзіп з'явився -це чогось варте )))))
   
гарний смак???
Тамилко, ви серйозно  вважаєте, що для позитивної оцінки ваших ганебних пасажів про кобилячу сечу у гілці, де люди діляться рецептами здоров"я, потрібен "гарний смак"???  ;o
О, господи...як я це побачила?...
Ой Миросько, не обговорюй чужі смаки, це ознака тупорилості,
краще поясни навіщо ти в тій гілці де люди діляться рецептами здоров"я,
наригала брудом на їх адресу... :facepalm: 
їй-Богу, краще б ти там про кобилячу сечу написала, ніж отаке:

ти, брудна худобино, заслуговуєш на те, щоб бути посланою матом
ти мариш, схиблена худобино
ти схиблена психічнохвора... мразь.. шваль підпарканна...
...мордякою по багнюці повозити тварюку безмозклу..
   
як писала Інанна - влажниє мєчти Мирослави :gigi:
насправді цілком вірогідно що новий власник ніку Інанна
може не сприймати писанину Кадри, і це нормально,
я не можу всім подобатись, адже не у всіх гарний смак :D 
але для мене це неважливо, і Мирослава дарма сподівається
що це мене якось засмутить, навпаки, чим більше
кадрофобів навколо мене, тим краще, адже я люблю драйв
і дуже сумую за Дурдомом, де ціле бруднороте кодло
на чолі з ручним аморальним модером намагалось мене знищити..
було прикольно спостерігати їх недолугі потуги
і ставити їх на місце :good:

Бгг, панове! :facepalm:

...Зараз ви всі у тисяча тридцять другий раз прослухали про поневіряння бідолашної, білої і пухнастої Кадри на злобному форумі Дурдомі, де цю кротку, як голубку миру, юзеркиню інші форумчани ганяли-ганяли сцяними ганцчірками, поки не вигнали остаточно. Зауважу для зацікавлених, що цей перфоменс відбувався роки й роки назад, але попіл помсти й досі стучить у крєпкіє Кадрини груди.  :triniti:

Пи. Си.

Читала цю гілку, і коли побачила, що сюди приповзла Кадра, ще й здивувалася, коли ж вона нарешті почне своє сольне виступлєніє? Невже забуде?

Ніт! Не забула! Таки знову скиглила.  :gigi:
   
Підставляв букви, щось не знаходжу відповіді. Що малось на увазі отут "f**ck"?  Спасіба заранєє.
О, Зіпич, привіт! (tu)  [ua]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія