Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У нас есть допысувачи, которые на ФУПе сутками. Когда они спят?

Это или спиды, или несколько людей под одним ником.
   
У меня например бывает на тф несколько страниц открыто, и я так целый день и ночь могу ходить, если забуду.
   
У меня например бывает на тф несколько страниц открыто, и я так целый день и ночь могу ходить, если забуду.
(tu)
   
Я можу зайти на ФУП і не закривати його цілий день. Але це не значить, що я читаю чи пишу тут отой цілий день. Я дивлюсь фільми на інших сайтах, щось десь читаю, лажу по різним ресурсам, займаюсь хатніми справами, можу піти в магазин чи ще куди і не виключати комп - так теж буває, можу і заснути з включеним ПК і не закривши ФУП і ще декілька сайтів, на які я часто заходжу.

І що з того?
   
(tu)

а если еще и на компе висит где-то в открытых вкладках...))))
   
а если еще и на компе висит где-то в открытых вкладках...))))
Да у всех так. Это ж не диал-ап с повременным тарифом. :D
   
Ну те зрозуміло, на телехфоні взагалі  вкладка вісить  щоб не логіниться кожен раз.

Алеж деякі персоналіі і строчать цілодобово)

   
Ну те зрозуміло, на телехфоні взагалі  вкладка вісить  щоб не логіниться кожен раз.

Алеж деякі персоналіі і строчать цілодобово)

хто?
   
У мене дитина мала. Я взагалі не помятаю коли довше 2х годин спав.
   
хто?
дидусь наприклад
   
давайте будемо розрізняти, сидить і дописує, дописувати цілими сутками))))
   
Я працюю за ноутом по 12 - 14 годин на добу.
На ФУП заходжу в перервах, тому й виходить часто.)
І думаю, таких тут немало.
   
хто?

Ольга Тейлор, например.
 С 18 липня  21:14:38 по 20 липня 11:40:16 Ольга Тейлор настрочила 234 поста. Без остановкии на сон и отдых, каждые 5-10-20-30 минут.

Я её несколько раз просила прокомментировать сей феномен.

Внятного ответа не удостоилась.
   
20 июля Ольга отдохнула - часов шесть, но труба зовёт!

И вот уже  с 20 июля  17:38:17 по 21 июля 05:20 Оля настрочила ещё 162 поста.

Можно всё это увидеть в Олином профиле.
   
У нас есть допысувачи, которые на ФУПе сутками.

Може їм болить (с)  :laugh: Вони генерують контент!
   
дидусь наприклад
неправда! Бывает его нет больше часа :laugh: Леонардо да Винчи, говорят, спал по 5 мин. в час, а в чем проблема, сопсно?
   
Вольтер без фупа вообще жить не может. Дажн ночами не спит :)
   
Восток-запад за вчера нагенерил больше 50 сообщений в диалогах)   Причем сообщения у него многие на пол-листа,  вообще непонятно, когда он успевал пиццу есть  и писать бегать))
   
Восток-запад за вчера нагенерил больше 50 сообщений в диалогах)   Причем сообщения у него многие на пол-листа,  вообще непонятно, когда он успевал пиццу есть  и писать бегать))

он уже забанен
   
хто?

Дідусь. Я недавно навіть скриптом витягав аналітику.
Буває, він по 3-4 дні не спить, а безперервно строчить на ФУПі.
   
Дідусь. Я недавно навіть скриптом витягав аналітику.
Буває, він по 3-4 дні не спить, а безперервно строчить на ФУПі.
бо Гондурас в огнє !   :fool:
   
Гаразд, Дідусь.
Список продовжите?
Ну, це питання для тих, хто вказав на Дідусь
   
хто?

costashu

Річ у тім, що у цього дописувача з 19 липня 2018 12:16:29 до cьогодні, 22 липня 22:15 максимальна перерва між повідомленнями близько двох годин, середня перерва десь 20-30 хвилин.
Перегляньте профіль. Вже минає третя доба, як людина не спить та топить за Юлію Володимирівну.

До речі, без прив'язки до політичних уподобань - пропоную ігнорувати пости таких юзерів. Хіба вам кортить спілкуватись з цілодобовою копіпастою?
   
costashu

Річ у тім, що у цього дописувача з 19 липня 2018 12:16:29 до cьогодні, 22 липня 22:15 максимальна перерва між повідомленнями близько двох годин, середня перерва десь 20-30 хвилин.
Перегляньте профіль. Вже минає третя доба, як людина не спить та топить за Юлію Володимирівну.

До речі, без прив'язки до політичних уподобань - пропоную ігнорувати пости таких юзерів. Хіба вам кортить спілкуватись з цілодобовою копіпастою?
кому это вы предлагаете, предлагатель? :laugh: Вам совет - надо меньше кнурить! Так и жизнь пройдет))
   
costashu

Річ у тім, що у цього дописувача з 19 липня 2018 12:16:29 до cьогодні, 22 липня 22:15 максимальна перерва між повідомленнями близько двох годин, середня перерва десь 20-30 хвилин.
Перегляньте профіль. Вже минає третя доба, як людина не спить та топить за Юлію Володимирівну.

До речі, без прив'язки до політичних уподобань - пропоную ігнорувати пости таких юзерів. Хіба вам кортить спілкуватись з цілодобовою копіпастою?
у нього за час вимушенного прогулу в зобі назбиралося стільки жовчі,що зараз він не може закритти піддувало більше ніж на дві години.Що такі дідусі і косташі будуть робиьти у лбютому-березні навіть страшно подумати.там буде безперервний 7\24 стукіт по клаві і переможні реляції про маКаку і накид гівна на вентилятор про решту претендентів(не тільки на пецю :D ).
   
Гаразд, Дідусь.
Список продовжите?
Ну, це питання для тих, хто вказав на Дідусь

дохтур єшакоффф
   
от болит пацанам :lol:
Засиб, я пошел покнурить, засекайте время!
   
от болит пацанам :lol:
Засиб, я пошел покнурить, засекайте время!
Кто именно из вас?  :laugh:
   
у нього за час вимушенного прогулу в зобі назбиралося стільки жовчі,що зараз він не може закритти піддувало більше ніж на дві години.Що такі дідусі і косташі будуть робиьти у лбютому-березні навіть страшно подумати.там буде безперервний 7\24 стукіт по клаві і переможні реляції про маКаку і накид гівна на вентилятор про решту претендентів(не тільки на пецю :D ).
Обычный человек физически не может стучать по клаве 24/7 без воздействия наркотиков.
Думаю, что там несколько людей, которые под одним ником пишут по очереди. Другими словами - штаб  :D
   
Глупость. Ночью все спят. Строчит только uki и его заокеанские собутыльники
   
Глупость. Ночью все спят. Строчит только uki и его заокеанские собутыльники
.    Ну дык... Ежели над западным полушарием ночь, дык над восточным обязательно день. Или нет?
   
Обычный человек физически не может стучать по клаве 24/7 без воздействия наркотиков.
Думаю, что там несколько людей, которые под одним ником пишут по очереди. Другими словами - штаб  :D
хеллов! :rotate:
   
так у нас е дописувачи на нашей стороне шарыка
   
Дідусь. Я недавно навіть скриптом витягав аналітику.
Буває, він по 3-4 дні не спить, а безперервно строчить на ФУПі.

Аккуєть!  :facepalm:

ФСБ бдіт?

Ти уявляєш, що у мене з 22 липня 2018 12:59:33 до 22 липня 2018 20:26:05

прогул. Це ж Туровська нічого не заплатить!  :facepalm:

 

Останнє редагування: 23 липня 2018 03:58:46 від DiDUS
   
Это или спиды, или несколько людей под одним ником.

Лошара, а ти знаєш, як спав Леонардо да Вінчі?   :punish:

Звісно я себе з ним не порівнюю,  але...
   
Лошара, а ти знаєш, як спав Леонардо да Вінчі?   :punish:

Звісно я себе з ним не порівнюю,  але...

дідусь. тебе підводить твоя неерудованість. на такі випади треба казати. "а я дельфін - у них півкулі мозку відпочивають сплять по черзі" темний ти. бери приклад з йулі володирівни . безнастанно рости над собою.
   
дідусь. тебе підводить твоя неерудованість. на такі випади треба казати. "а я дельфін - у них півкулі мозку відпочивають сплять по черзі" темний ти. бери приклад з йулі володирівни . безнастанно рости над собою.

Ерудіт, а ти хоч знаєш, як спав Леонардо да Вінчі?  :pooh_lol:  
   
Ерудіт, а ти хоч знаєш, як спав Леонардо да Вінчі?  :pooh_lol:  

я нічним життям гомосексуалістів  не цікавлюсь)))) хоч визнаю його обдарованість
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія