Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:S Ваши действия в случае втожения Рашки - момент истины...

Опитування
Ваши действия в случае вторжения?
Всього проголосувало: 141
Пойду на войну добровольцем на фронт  34 
 
 24% 
Пойду, но только волонтёром/ в тылу  19 
 
 14% 
Пойду воевать, но только если призовут повесткой  15 
 
 11% 
Уже в войсках/ на фронте  2 
 
 1% 
Смирюсь с оккупацией/ на всё божья воля  2 
 
 1% 
Эвакуируюсь на Запад (Юг, Восток)  4 
 
 3% 
Пересижу дома с семьёй с оружием/в селе/на даче  15 
 
 11% 
Эмигрирую из страны/уже эмигрировал  16 
 
 11% 
Другой вариант (обрисовать)  4 
 
 3% 
Не знаю/не определился/по ситуации  30 
 
 21% 




Потому как одни говорят, что пойдут защищать страну, другие - что не готовы, хотелось бы знать истинное положение вещей в украинском обществе?
   
Дивлячись яких масштабів. Якщо десь далеко то перейду на повністю удальонний формат. Поперше щоб не стикатися з рекрутами, щоб знов будуть набирати хлопців біля зупинок і туалетів. По друге щоб бути присутнім біля майна, адже знов почнеться сплеск грабежів.

Якщо в Києві, то пішки через ліс на дачу (3 години), минаючі великі шляхи та скупчення людей.
   
Переважна більшість людей не хочуть воювати.і це цілком природньо.але якщо на його місто почнуть падати бомби і будуть гинути його близькі люди,то думка може і змінитись
   
а де пункт щодо тс :S
   
Эмиграция це теж буде не так просто.

Це зараз просто. А коли закриються посольства, ковідоприйомники, коли посилять контроль аеропортів та великих кпвв - буде набагато важче. В 2015 вручали повістки біля входу в метро, на шляхах і трасах будуть блокпости, а ви тупо в аеропорти поїдете з чемоданом? :facepalm1:
   
 :facepalm1: доброволець=волонтер
   
Буду їздити по дорогах і дякувати президенту Зеленському.
   
Ніхто з пересічних громадян не знає як буде діяти, бо ніхто не знає як буде діяти хло, а у нього спектр дій від нічого до локального ядерного удару.
   
Дивлячись яких масштабів. Якщо десь далеко то перейду на повністю удальонний формат. Поперше щоб не стикатися з рекрутами, щоб знов будуть набирати хлопців біля зупинок і туалетів. По друге щоб бути присутнім біля майна, адже знов почнеться сплеск грабежів.

Якщо в Києві, то пішки через ліс на дачу (3 години), минаючі великі шляхи та скупчення людей.
та ми й не сумнівались. але чому  ти проти зеленських доріг?
   
а де пункт щодо тс :S
цей пункт до теми не відноситься, тому ніт...
   
та ми й не сумнівались. але чому  ти проти зеленських доріг?
я ж кажу. На дорогах будуть рекрути всу, мародери, каци, і бог зна що. Попитайте донбасян які лишились без валіз  і автівок. Великі шляхи треба оминати перш за все.
   
Ніхто з пересічних громадян не знає як буде діяти, бо ніхто не знає як буде діяти хло, а у нього спектр дій від нічого до локального ядерного удару.
ну, з приводу ядерного удару - то навіть йопнутий не зважиться, а от щодо наступу, то яка різниця, якого масштабу?
   
ну, з приводу ядерного удару - то навіть йопнутий не зважиться, а от щодо наступу, то яка різниця, якого масштабу?
дурік, превентивний ядрьоний удар входить у військову доктрину кацапії.
   
Эмиграция це теж буде не так просто.

Це зараз просто. А коли закриються посольства, ковідоприйомники, коли посилять контроль аеропортів та великих кпвв - буде набагато важче. В 2015 вручали повістки біля входу в метро, на шляхах і трасах будуть блокпости, а ви тупо в аеропорти поїдете з чемоданом? :facepalm1:
______________________
Мабуть, це доречно хіба що для людей похилого віку...хоча як із станом здоров'я бути?
   
дурік, превентивний ядрьоний удар входить у військову доктрину кацапії.
умнік, одна справа - входити, друга справа - застосовувати....
   
ну, з приводу ядерного удару - то навіть йопнутий не зважиться, а от щодо наступу, то яка різниця, якого масштабу?

Цілком.
Здається, що навіть бомбери зможуть зайти в повітряний простір України і нічого не буде.
Бо щоб отримати команду на їх враження треба буде будити Зеленського, а тому потім, питати Єрмака. Можна ілі нєт?
А партньори нє абідятся? Может, как тогда с "вагнеровцами" - пусть уходят?
   
:facepalm1: доброволець=волонтер
мав на увазі небойове волонтерство, допомога фронту...хоча розумійте, як хочете, не забороняється
   
є у мене друг один, в ранньому дитинстві поряд жили і в школу в селі в один клас ходили
він став музикантом, переїхав у Київ, спілкувались регулярно та і зараз підтримуємо контакти.
у 2014 за політику почали говорити, він мені почав докоряти чого не їду в Київ, бо він майже з перших днів був із тих хто там почав жити на Майдані і в самооборону записався. Ну я відповів, що є робота, сім'я, в професійні революціонери я податись не готовий а втратити життя чи здоров'я за революцію тим більше. Не те щоб ми посварились на цьому грунті, але так доволі напружено поговорили.
потім там вийшло так, що він втратив одне око і на іншому треба було робити ряд операцій. Зібрали ми йому гроші і поїхав він у Польщу лікуватись. В результаті він там завів знайомства, знайшов роботу, обжився, забрав сім'ю і повертатись навіть не думає.
я уже не злю його, не питаю в чому логіка таких дій.
   
Цілком.
Здається, що навіть бомбери зможуть зайти в повітряний простір України і нічого не буде.
Бо щоб отримати команду на їх враження треба буде будити Зеленського, а тому потім, питати Єрмака. Можна ілі нєт?
А партньори нє абідятся? Может, как тогда с "вагнеровцами" - пусть уходят?
Тут таке, по якійсь незрозумілій причині кацапи поки що ударну авіацію не використовували, навіть гібридно...а могли б і зафарбувати символи і номери на літаках і бити під символікою Луганди, але чомусь цього не роблять? Чи Стінгерів бояться?

Останнє редагування: 22 січня 2022 09:47:41 від Компанійська варта
   
Потому как одни говорят, что пойдут защищать страну, другие - что не готовы, хотелось бы знать истинное положение вещей в украинском обществе?

Посмотрю по ситуации.

Нет смысла гадать неизвестно о чем и готовиться к неизвестно чему.
   
є у мене друг один, в ранньому дитинстві поряд жили і в школу в селі в один клас ходили
він став музикантом, переїхав у Київ, спілкувались регулярно та і зараз підтримуємо контакти.
у 2014 за політику почали говорити, він мені почав докоряти чого не їду в Київ, бо він майже з перших днів був із тих хто там почав жити на Майдані і в самооборону записався. Ну я відповів, що є робота, сім'я, в професійні революціонери я податись не готовий а втратити життя чи здоров'я за революцію тим більше. Не те щоб ми посварились на цьому грунті, але так доволі напружено поговорили.
потім там вийшло так, що він втратив одне око і на іншому треба було робити ряд операцій. Зібрали ми йому гроші і поїхав він у Польщу лікуватись. В результаті він там завів знайомства, знайшов роботу, обжився, забрав сім'ю і повертатись навіть не думає.
я уже не злю його, не питаю в чому логіка таких дій.
_______________________________
Життя подарувало нові виклики, яких не було в молодості...так і є, з віком, переоцінюєш цінності

Останнє редагування: 22 січня 2022 09:51:12 від Компанійська варта
   
Посмотрю по ситуации.

Нет смысла гадать неизвестно о чем и готовиться к неизвестно чему.
Ну, ситуацію я змоделював, якщо рашки нападе, тобто, офіційно, під своїми прапорами перетне кордон :comando:
   
Який пункт обрав шановний ТС?
   
дурік, превентивний ядрьоний удар входить у військову доктрину кацапії.
там зона поражения не большая будет. А вот реакторов в РФ масса на первом этапе.А на втором грязное может чего то долететь.Это хуже.
   
Який пункт обрав шановний ТС?
А є різниця?
якщо скажу, що буду воювати, або не буду воювати - все одно знайдуться персонажі, хто скаже, що я йопнутий) :fool:
   
Напишу заповіт в нотаріуса на жінку і піду воювати.
Я не хочу, щоб тут було хуйло і руський мір з рускай рєч'ю.
Я не хочу більше, голодоморів і розстрілів за українську мову.


Останнє редагування: 22 січня 2022 09:53:57 від ATF
   
А є різниця?
якщо скажу, що буду воювати, або не буду воювати - все одно знайдуться персонажі, хто скаже, що я йопнутий) :fool:
є невелика різниця:
роби, як я роблю
і
роби, як я кажу
   
є невелика різниця:
роби, як я роблю
і
роби, як я кажу
Подивимося за результатами опитування....
   
Дивлячись яких масштабів. Якщо десь далеко то перейду на повністю удальонний формат. Поперше щоб не стикатися з рекрутами, щоб знов будуть набирати хлопців біля зупинок і туалетів. По друге щоб бути присутнім біля майна, адже знов почнеться сплеск грабежів.

Якщо в Києві, то пішки через ліс на дачу (3 години), минаючі великі шляхи та скупчення людей.
а там є якийсь льох, бункерок? Чи вона зовсім в глушині?
   
самые правильные действия во время войны - выполнять приказ командира
   
самые правильные действия во время войны - выполнять приказ командира
а кто у нас командир? Притула?) :D
А було б прикольно, коли б вона віддала наказ усім ФУПівцям прийти на точку і отримати зброю і амуніцію?
   
а там є якийсь льох, бункерок? Чи вона зовсім в глушині?
просторий погріб під гаражем, який можно переладнати.
   
просторий погріб під гаражем, який можно переладнати.
Годиться! (tu)

Бо хто не буде у вйську або теробороні - лишатися в атакованому місті небезпечно і некомфортно. Бо першими постраждають комунікації - пропаде світло і вода, а в селі хоч колодязь і яма-туалет є
   
дурік, превентивний ядрьоний удар входить у військову доктрину кацапії.
И шо это им даст?
   
А є різниця?
якщо скажу, що буду воювати, або не буду воювати - все одно знайдуться персонажі, хто скаже, що я йопнутий) :fool:
вуЮвАтЫ,в третем тысячелетие это надо уметь делать. А ты рукодупое. Первое, уже ясно хаоса не будет.Второе, региональная ОПГ побежит или уйдет в подполье, там начнет процесс поиска концов с целью очередного переобувания в воздухе.А вот в силу блокировки транспортных магитралий у народа только один путь-САМОРГАНИЗАЦИЯ.!!! От подъезда.Это полностью сменит региональные управленческие бандформирования, которые сейчас грабяти страну. Именно САМООРГАНИЗАЦИЯ хорошо зарекомендовала себя во время Нестора Махно.Ну например -РЫМ брал махно не годлами, а за часы. И все САМОРГАНИЗАЦИЯ. Не мова и вира, а интересы каждого подьезда, дома, улицы станут фактором, который измених характер войны. Потому что буряты потянут все- Так что не писяй.вуЮыАтЫ.

Останнє редагування: 22 січня 2022 10:18:46 від Старик
   
По ситуации. Если получится , то отправлю своих за границу, если не получится на худой конец завезу их на дачу , ну а сам пойду наверное в 72 бригаду ...

Серавно она недалеко от моей дачи штабируется...а там как говорится куда пошлют ...

По вусу  кодировщик, но думаю эта связь уже устарела имхо..
   
И шо это им даст?
Они мыслят  семидесятыми годами. Что ты побежишь. И не учитывают, что киевляни прошли прививку Чернобылем, где выброс был намного выше, по сравнению с тем что они по доктрине применить могут.Большая мощность не возможна. А вот ответка может быть в стиле Чернобыльского эксперимента.
   
є у мене друг один, в ранньому дитинстві поряд жили і в школу в селі в один клас ходили
він став музикантом, переїхав у Київ, спілкувались регулярно та і зараз підтримуємо контакти.
у 2014 за політику почали говорити, він мені почав докоряти чого не їду в Київ, бо він майже з перших днів був із тих хто там почав жити на Майдані і в самооборону записався. Ну я відповів, що є робота, сім'я, в професійні революціонери я податись не готовий а втратити життя чи здоров'я за революцію тим більше. Не те щоб ми посварились на цьому грунті, але так доволі напружено поговорили.
потім там вийшло так, що він втратив одне око і на іншому треба було робити ряд операцій. Зібрали ми йому гроші і поїхав він у Польщу лікуватись. В результаті він там завів знайомства, знайшов роботу, обжився, забрав сім'ю і повертатись навіть не думає.
я уже не злю його, не питаю в чому логіка таких дій.
Так и не понятно с этой истории , ты лично пойдешь страну защищать или нет?
   
Они мыслят  семидесятыми годами. Что ты побежишь. И не учитывают, что киевляни прошли прививку Чернобылем, где выброс был намного выше, по сравнению с тем что они по доктрине применить могут.Большая мощность не возможна. А вот ответка может быть в стиле Чернобыльского эксперимента.
Даже если они заложат по 5 килотон , а не по 50 ...
50 это понятно п***а половине Украине  и заражение  будет всех плодородных земель в стране( или почти всех) накуя им это? Если они хотят Украину полностью подкорить.
Ну, допустим йобнут 5 килотонами , так серавно это считай новый Чернобыль и ветер серавно в виде осадков это все выкинет в Беларуси или в России ..опять спрашивается накуя?
   
Даже если они заложат по 5 килотон , а не по 50 ...
50 это понятно п***а половине Украине  и заражение  будет всех плодородных земель в стране( или почти всех) накуя им это? Если они хотят Украину полностью подкорить.
Ну, допустим йобнут 5 килотонами , так серавно это считай новый Чернобыль и ветер серавно в виде осадков это все выкинет в Беларуси или в России ..опять спрашивается накуя?

Ты преувеличиваешь поражение.
Взрывы на складах наших, это как раз было несколько килотон.
Много урона кроме как самим складам?

Те же 50 кт - дальше 20 км максимум стекла побьет.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія