Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не хочеш обслуговувати українською в Україні? Отримай судовий позов

Спорт в СССР как раз был на высоком уровне. Как бы "патріоти" местечкові тут не пнулись.
Ще сюди додайте армію, ракети, космос..... і якщо є для людей, також
   
Оце аргумент   ......покацапленого

Səni bağışla
   
Як вже було оговорене трохи вище  рускоязычным дописувачем з Одеси, то є проеб закладу. Бо якщо заклад приклеїтися про клієнта то мав би колькі тренерів з знанням різних мов. Української, Російської, Англійський и тд.

і цієї теж обов'язково  :lol:
   
ще тільки середа, а Ви вже нетверезий?

не видумуйте глупостєв, панянко. Гріх Вам.  Я на роботі, а вмене робота з людьми.. Як можна?
Доречі, ТееС десь пропав після проколу)
Принишк і чекає поки зальот забудеться.
   
Я даже с трудом могу представить ваши результаты. В Физкультуре.
Да я - то такое.
А вот как древние греки управлялись со своими Олимпиадами без Мутко - вот єто ужас.
   
На очень высоком и, заметьте, за всё подряд платить не надо было!.
А те що недоплачували про це забули?
   
Нет. Тренера нужно в школу отдать или в детский сад, чтоб умственно дорос до лемков и вуйков.

В новости нет информации, что тренер не знал украинский, есть новость про умственно отсталых родителей, и умственно отсталого ребенка который не может понять русский.
   
 так в Києві, у Львові також повинно існувати подібне рішення міськради:

3. Встановити, що у місті Києві у всіх сферах громадського обслуговування громадян при реалізації товарів і наданні послуг першочергове використовується державна мова. Одночасно з державною мовою на прохання споживача суб'єкт господарювання може використовувати будь-яку іншу іноземну мову для повного донесення інформації про товари та послуги та для належного обслуговування споживачів.

  цей хуйлячий бізнес тре закрити і вигнати зі Львова....


 
   
цей хуйлячий бізнес тре закрити і вигнати зі Львова....

Ага оставить один вид бизнеса визы в Европу оформлять жопы мыть и клубнику собирать  :weep:
   
В новости нет информации, что тренер не знал украинский, есть новость про умственно отсталых родителей, и умственно отсталого ребенка который не может понять русский.

  тю, а звідки цей твій хуйловець може знати українську мову?
  тут навіть по ФУПу добре видно, що хуйловці нездатні навчатися, то чому зі львівським хуйловцем повинно бути інакше?
   
а чому має не знати?
І чого Ви так агресивно реагуєте?
Беру з Вас приклад
   
В новости нет информации, что тренер не знал украинский, есть новость про умственно отсталых родителей, и умственно отсталого ребенка который не может понять русский.
Дааа?
А я из СТ поняла, что индивидуально тренер готов преподавать на украинском, но в группе есть недоумки, которые понимают только русский в нашей "двомовной", как кто-то выразился, стране.
   
"має" в даному контексті вжито в значенні "повинна".
Вчіть мову, мать вашу)
 :flirt:
Ще один філолог
   
Ага оставить один вид бизнеса визы в Европу оформлять жопы мыть и клубнику собирать  :weep:

  зараз в кожному мікрорайоні набудували нові спортмайданчики і ще планують нові, для таких видів спорту, котрі, за совку, взагалі не культивувалися...

  ніяких хуйловців не підпускати до тренерської роботи....
   
Дааа?
А я из СТ поняла, что индивидуально тренер готов преподавать на украинском, но в группе есть недоумки, которые понимают только русский в нашей "двомовной", как кто-то выразился, стране.

Тренер хочет, чтоб все детки понимали, но есть семья умственно отсталых нищих имбицилов которым жаба душит оплотить за идивидуальные занятия на их личинки на мовке
   
Ще один філолог
так виведіть же мене на чисту воду! Слухаю уважно
   
  зараз в кожному мікрорайоні набудували нові спортмайданчики і ще планують нові, для таких видів спорту, котрі, за совку, взагалі не культивувалися...

  ніяких хуйловців не підпускати до тренерської роботи....

Мытье Итальянских жоп на скорость, Забрасываение Польских яблок в фуру, и Забег от Военкома в Португалию?
   
Тренер хочет, чтоб все детки понимали, но есть семья умственно отсталых нищих имбицилов которым жаба душит оплотить за идивидуальные занятия на их личинки на мовке
То есть, сквош - это прикрытие? На самом деле это секция изучения русского языка?
Как у вас все сложно.
   
  зараз в кожному мікрорайоні набудували нові спортмайданчики і ще планують нові, для таких видів спорту, котрі, за совку, взагалі не культивувалися...

  ніяких хуйловців не підпускати до тренерської роботи....

У Львові? Серйозно? А можна десь на них глянути? Я б навіть підійшов, подивився...
   
Тренер хочет, чтоб все детки понимали, но есть семья умственно отсталых нищих имбицилов которым жаба душит оплотить за идивидуальные занятия на их личинки на мовке

  та не питання, "что б всє панімалі" най пройдуть курси української мови і будуть "панімать", а якщо не хочуть йти на курси української мови, то нехай займаються індивідуально на суахілі або - кантонісі на свій вибір за додаткову оплату перекладача...
   
В Україні є агресивний спротив українській мові - Андрухович

Поет Юрій Андрухович вважає, що побиття активіста на Чернігівщині за вимогу обслуговувати його українською мовою є не першим випадком, коли дискримінують за українську.

"Мені кидається в очі те, що фізичне насильство відбувається завжди над україномовними. Я не пригадую такого випадку, щоб побили когось, хто російською говорив. Це перший висновок", - пише він на сайті "Обозреватель".


Андрухович звернув увагу, що за російську нікого не б'ють. Фото: "ЛітАкцент"

Цей випадок показує, що в країні існує агресивний спротив українській мові.

"І боротися з цим можна, на мій погляд, тільки в один спосіб. Верховна Рада повинна припинити вдавати, що новий підготовлений законопроект, який дуже хороший, не першочерговий, що він не на часі і відкладати його до безкінечності. Тобто треба приймати новий, сучасний, європейський закон. Законопроект існує. А надалі вже добиватися того, щоб цей закон виконувався. Тому що у нас сам по собі прийнятий закон ще не означає зробленої справи. От і все", - пише митець.

За порушення закону така людина буде покарана.

--------

У Прилуках Чернігівської області побили активіста організації "Євромайдан-Варшава" Сергія Трушкіна. Напали через те, що в магазині попросив обслуговувати українською мовою. Чоловік отримав забої обличчя та крововилив у око.


Сергія Трушкіна побили у Прилуках через українську мову. Фото: facebook.com/serhiy.journalist

   
Беру з Вас приклад

де??  ;o
Ящо де й написав що..
Так тільки тому, що мені не подобаються фейкові тирнетукраїнці на кшталт ТееСа. Тобто тролі-провокатори котрі відпрацьовують іудину пайку.
А Вам що не так?
   
У Львові? Серйозно? А можна десь на них глянути? Я б навіть підійшов, подивився...

  у нас з проектів "Бюджету участі" десь половина всіх коштів виділена на спортивні майданчики...

  зараз планують будувати навіть кінно-спортивну школу, до цього часу цей вид спорту в місті взагалі не культивувався...

  ним займалися лиш ентузіасти...
   
В Україні є агресивний спротив українській мові - Андрухович
Поет Юрій Андрухович вважає, що побиття активіста на Чернігівщині за вимогу обслуговувати його українською мовою є не першим випадком, коли дискримінують за українську.

"Мені кидається в очі те, що фізичне насильство відбувається завжди над україномовними. Я не пригадую такого випадку, щоб побили когось, хто російською говорив. Це перший висновок", - пише він на сайті "Обозреватель".

Показати зображення...
Андрухович звернув увагу, що за російську нікого не б'ють. Фото: "ЛітАкцент"
Цей випадок показує, що в країні існує агресивний спротив українській мові.

"І боротися з цим можна, на мій погляд, тільки в один спосіб. Верховна Рада повинна припинити вдавати, що новий підготовлений законопроект, який дуже хороший, не першочерговий, що він не на часі і відкладати його до безкінечності. Тобто треба приймати новий, сучасний, європейський закон. Законопроект існує. А надалі вже добиватися того, щоб цей закон виконувався. Тому що у нас сам по собі прийнятий закон ще не означає зробленої справи. От і все", - пише митець.

За порушення закону така людина буде покарана.

--------

У Прилуках Чернігівської області побили активіста організації "Євромайдан-Варшава" Сергія Трушкіна. Напали через те, що в магазині попросив обслуговувати українською мовою. Чоловік отримав забої обличчя та крововилив у око.
Показати зображення...
Сергія Трушкіна побили у Прилуках через українську мову. Фото: facebook.com/serhiy.journalist

+1
   
Сергія Трушкіна побили у Прилуках через українську мову. Фото: facebook.com/serhiy.journalist

А вас давно про это предупреждали.
Как в классике "Бьют по морде, а не по паспорту".
   
  у нас з проектів "Бюджету участі" десь половина всіх коштів виділена на спортивні майданчики...

  зараз планують будувати навіть кінно-спортивну школу, до цього часу цей вид спорту в місті взагалі не культивувався...

  ним займалися лиш ентузіасти...

ти мені голову не мороч. дай адреси НОВИХ спортивних майданчиків у Львові. а то в мене враження що ми у різних Львовах живемо...
   
А вас давно про это предупреждали.
Как в классике "Бьют по морде, а не по паспорту".

  тре прослідкувати щоб цей хуйловець з Чернігова отримав тюремний термін...
   
Тренер хочет, чтоб все детки понимали, но есть семья умственно отсталых нищих имбицилов которым жаба душит оплотить за идивидуальные занятия на их личинки на мовке

тобто якщо українською тоді не всі дітки розуміють,
якщо російською тоді всі дітки розуміють
але розумово відсталі саме ті хто не розуміє російської
цікава логіка
   
Як вже було оговорене трохи вище  рускоязычным дописувачем з Одеси, то є проеб закладу. Бо якщо заклад приклеїтися про клієнта то мав би колькі тренерів з знанням різних мов. Української, Російської, Англійський и тд.
Погоджуюсь, але тут головний тренер і мав би знати психологію поведінки батьків і дітей і не довести конфлікт до такого стану.Якщо він з вулиці і немає педагогічної підготовки то потрібно гнати сраною мітлою. Тут говорили про ліцензію яку повинен мати, якщо ФОП, а ліцензію дають коли людина має відповідну підготовку, як правило закінчений ВУЗ.  І українську мову він повинен знати і це виглядає на виїбони кацапа-дебіла. Так само він мав бути прийнятий на роботу в установу (Юр.Особа),де вимогою є  наявність  відповідної освіти. Думаю попав придурок по повній. І мені його не шкода.
   
ти мені голову не мороч. дай адреси НОВИХ спортивних майданчиків у Львові. а то в мене враження що ми у різних Львовах живемо...

  я не живу у Львові, а - в Чернівцях....

   вчора тут якийсь дурбелик з Лисичанська пускав шмарки, що Порошенко повинен їм в Лисичанську/Сіверськодонецьку прибирати їх міста від снігу....

   мо' тепер Порошенко ще і побудує вам у Львові спортмайданчики?

  є щорічні "бюджети участі" і місцеві петиції, якщо хочеш мати спортивний майданчик в своєму мікрорайоні, то прапор тобі в руки і вперед - збирай підписи і будуй...

  в місцевих бюджетах зараз достатньо коштів на такі витрати...

 

Останнє редагування: 24 січня 2018 18:51:07 від Чжан
   
В новости нет информации, что тренер не знал украинский, есть новость про умственно отсталых родителей, и умственно отсталого ребенка который не может понять русский.

а для чого його розуміти?

проблема тут глибочезна, проблема вторинності
ці тренери в більшості своїй не знають інших мов
всі знання шо черпають йдуть "с рускага міра",
який не на перших позиціях в світі

так, перехід на українську приведе до падіння - і це потрібно чітко усвідомлювати
спеціалістів буде бракувати
але то явище буде тимчасовим, поки наші люди не навчаться, в першу чергу англійської на нормальному рівні
тоді піде виграшна сторона
оскільки отримувати не перекручену інформацію і з першоджерел, воно дає більше можливостей бути на рівні
і то буде краще ніж те, шо є


Останнє редагування: 24 січня 2018 15:01:06 від Leo_poLD
   
  я не живу у Львові, а - в Чернівцях....

   вчора тут якийсь дурбелик з Лисичанська пускав шмарки, що Порошенко повинен їм в Лисичанську/Сіверськодонецьку прибитати міста від снігу....

   мо' тепер Порошенко ще і побудує вам у Львові спортмайданчики?

  є щорічні "бюджети участі" і місцеві петиції, якщо хочеш мати спортивний майданчик в своєму мікрорайоні, то прапор тобі в руки і вперед - збирай підписи і будуй...

  в місцевих бюджетах зараз достатньо коштів на такі витрати...

 

ясно. просто балаболка...
   
ясно. просто балаболка...


  на, читай, це тільки на першій сторінці:

https://gb.city.cv.ua/

Будівництво спортивного майданчика На реалізації
ДОДАНО ДО СИСТЕМИ 29.05.2017
Проектом передбачено будівництво спортивного майданчика розміром 42 на 22 м зі штучним покриттям, по периметру огородженим на місці існуючого спортивного майданчика.

АВТОР ПРОЕКТУ
Юлія Валеріївна Мінтянська
Юлія Мінтянська
БЮДЖЕТ
999 000 ГРН.
ПРОГОЛОСУВАЛО
1427



Багатофункціональни й спортивний майданчик «Будівельники миру» На реалізації
ДОДАНО ДО СИСТЕМИ 16.05.2017
Проект спортивного майданчику «Будівельники миру» площею 727 м2 включає універсальне поле для занять міні-футболом,баскетболом,волейболом,настільним тенісом,вуличні тренажери,лавочками для відпочинку та спілкування.Реаліза цією проекту, ми прагнемо «витягти дітей з соціальних мереж» та заохотити до безпечного та здорового способу життя. Прагнемо забезпечити взаємодію між людьми різних поколінь.

АВТОР ПРОЕКТУ
Яна Василівна Брус
Яна Брус
БЮДЖЕТ
959 871 ГРН.
ПРОГОЛОСУВАЛО
1820



 фуйово бути таким лінивим? нє-?
   
В новости нет информации, что тренер не знал украинский, есть новость про умственно отсталых родителей, и умственно отсталого ребенка который не может понять русский.
Ви знову за своє, це виділене більше підходить до Вас
   
Ви знову за своє, це виділене більше підходить до Вас

 (tu)
   
Ага оставить один вид бизнеса визы в Европу оформлять жопы мыть и клубнику собирать  :weep:
Це якраз для тренера, який не вміє працювати з людьми
   
так виведіть же мене на чисту воду! Слухаю уважно
Не збираюсь, це не моє.
   
Странные родители. Не нравица, уёбуйте в другую спортшколу. В чём проблема?
   
В Україні є агресивний спротив українській мові - Андрухович
Поет Юрій Андрухович вважає, що побиття активіста на Чернігівщині за вимогу обслуговувати його українською мовою є не першим випадком, коли дискримінують за українську.

"Мені кидається в очі те, що фізичне насильство відбувається завжди над україномовними. Я не пригадую такого випадку, щоб побили когось, хто російською говорив. Це перший висновок", - пише він на сайті "Обозреватель".

Показати зображення...
Андрухович звернув увагу, що за російську нікого не б'ють. Фото: "ЛітАкцент"
Цей випадок показує, що в країні існує агресивний спротив українській мові.

"І боротися з цим можна, на мій погляд, тільки в один спосіб. Верховна Рада повинна припинити вдавати, що новий підготовлений законопроект, який дуже хороший, не першочерговий, що він не на часі і відкладати його до безкінечності. Тобто треба приймати новий, сучасний, європейський закон. Законопроект існує. А надалі вже добиватися того, щоб цей закон виконувався. Тому що у нас сам по собі прийнятий закон ще не означає зробленої справи. От і все", - пише митець.

За порушення закону така людина буде покарана.

--------

У Прилуках Чернігівської області побили активіста організації "Євромайдан-Варшава" Сергія Трушкіна. Напали через те, що в магазині попросив обслуговувати українською мовою. Чоловік отримав забої обличчя та крововилив у око.
Показати зображення...
Сергія Трушкіна побили у Прилуках через українську мову. Фото: facebook.com/serhiy.journalist

блін ну не вірю я)
Жужжосс. От робити там в магазині більше нічого було. Саме для того щоб активістів духопелити магазини й відкривають.
Особливо в україномовних Прилуках.
Сидять баригі каварниє і чигають на мовно стурбованих)
 Дістав до печінок той "активіст" мабуть раз мемелю дали
   
де??  ;o
Ящо де й написав що..
Так тільки тому, що мені не подобаються фейкові тирнетукраїнці на кшталт ТееСа. Тобто тролі-провокатори котрі відпрацьовують іудину пайку.
А Вам що не так?
Пардон, під Вас, мав на увазі вас, таких як пастор і інші.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія