Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Просто виживи брате beggy.

Re: Просто виживи брате beggy.

Це не ций хлопець з чернігівської обл.працював на строй майданчику , комусь кришу перекладав...
Про нього показували по тв ..спалив бмп кацапів парочкою бандеросмузі , а потім прийшовши до дому застав там мародерів кацапів..знав де ружбайка у зохяїна була одного начебто поранив а одно вбив , але вони його весь рожок в нього випустили ...
Герой хлопець 26 років
ні, це інший. Це був вуличний бій в місці, куди бмп не може заїхати. Підняв і бережу гільзу того чоловіка, як нагадування про існування нескінченної хоробрості і люті.

Останнє редагування: 19 квітня 2022 22:03:57 від beggy
   
Re: Просто виживи брате beggy.

Беггі - Дмитро, з поверненням ! За Вас хвилювалися !
прівіт.
   
Re: Просто виживи брате beggy.

Мали бути в інеті фото, як лосі паркуються в Бучі. Маленька вулочка Прівокзальна. Вузенька. ЗСУшніки запалили перший бмп та останній бензовоз. А потім пішла мазута. З'ебаться оркам нема куди, а рпгят їх з усіх боків. Запаркували всю колонну. Собаки тиждень шматкі кацапів тягали. Ну і будинкі всі майже в говно, ясно.
   
Re: Просто виживи брате beggy.

Це не ций хлопець з чернігівської обл.працював на строй майданчику , комусь кришу перекладав...
Про нього показували по тв ..спалив бмп кацапів парочкою бандеросмузі , а потім прийшовши до дому застав там мародерів кацапів..знав де ружбайка у зохяїна була одного начебто поранив а одно вбив , але вони його весь рожок в нього випустили ...
Герой хлопець 26 років


https://speckor.net/26-richnyj-chernigivets-sergij-kryazh-spalyv-tehniku-rosijskyh-vijsk/
   
Re: Просто виживи брате beggy.

прівіт.

Одному Богу відомо, що Ви пережили. Многая і благая літа Вам, Вашим рідним і Вашим тваринкам.
   
Re: Просто виживи брате beggy.

Мали бути в інеті фото, як лосі паркуються в Бучі. Маленька вулочка Прівокзальна. Вузенька.
Цю фотку усі бачили.
   
Re: Просто виживи брате beggy.

Цю фотку усі бачили.
крім мене. Коли розповіли,  пішкі подивитися сходив.
   
Re: Просто виживи брате beggy.

Одному Богу відомо, що Ви пережили. Многая і благая літа Вам, Вашим рідним і Вашим тваринкам.
та нічого я не переживав від моменту, як дівчатка мої з Київа зателефонували. Не вигадуйте собі страшні душевні мукі беггі. Я не хлопчік вже, пожив. Теща теж не юна леді. А собаку та котів сусіди би доглянули.
   
Re: Просто виживи брате beggy.

Що вас цікавить, Марку? Питайте, як зможу - відповім.

Cьогодні по португальскому телебаченню в вечірніх новинах Jornal das 8 показували Чернігів - розбиті будинки. Також показали похорон загиблих військових... :(

то твій будинок вцілів? чи пограбували?
   
Re: Просто виживи брате beggy.

Cьогодні по португальскому телебаченню в вечірніх новинах Jornal das 8 показували Чернігів - розбиті будинки. Також показали похорон загиблих військових... :(

то твій будинок вцілів? чи пограбували?
в Чернігові? Стоіть однім куском, но схоже що квартіри в Чернігові вже не маю. А в Бучі все покі нормально. Навіть не поцарапаний. Не пограбований. Щоправда, "олівця" Урагану ще не виягали з земли за три будинка від мене, як ебане, то і в Бучі я не буду мати ничого.
   
Re: Просто виживи брате beggy.

в Чернігові? Стоіть однім куском, но схоже що квартіри в Чернігові вже не маю. А в Бучі все покі нормально. Навіть не поцарапаний. Не пограбований. Щоправда, "олівця" Урагану ще не виягали з земли за три будинка від мене, як ебане, то і в Бучі я не буду мати ничого.

а де тепер дочка?
   
Re: Просто виживи брате beggy.

а де тепер дочка?
в Бордо. Їй пофіг де бути, вчіться з монітора. Звідтам в червні і діплома захістить. Дружина повертаеться 7 травня, в неї блядський город чухаеться в голові.
   
Re: Просто виживи брате beggy.

в Бордо. Їй пофіг де бути, вчіться з монітора. Звідтам в червні і діплома захістить. Дружина повертаеться 7 травня, в неї блядський город чухаеться в голові.

а чого повертається? :-o  розруха надовго і невідомо коли війна закінчиться... чи тобі відомо?
   
Re: Просто виживи брате beggy.

до речі, beggy, тут наукову роботу українськім науковцям обіцяють
https://scienceforukraine.eu/

може тобі щось підійде?
   
Re: Просто виживи брате beggy.

а чого повертається?
Повторюю: в неї в голові чухаеться город. Квітень місяц, а нічого не посаджено.
   
Re: Просто виживи брате beggy.

до речі, beggy, тут наукову роботу українськім науковцям обіцяють
https://scienceforukraine.eu/

може тобі щось підійде?
в мене тут війна. Яка наука нахер?
   
Re: Просто виживи брате beggy.

Так, Хома. Але, небагато. Федорук, наш мер, гнойний пiдоpюга, просрав всю організацію тероборони, тількі собі кішенькове військо зробив, яке з ним і з'ебалося. 24 стволи досі шукають.

Трохи срачу підкину.

Опис політика
Ексрегіонал, який незмінно очолює Бучу з 1998 до 2020 року. Генпрокуратура звинувачує його у незаконному розподілі землі. Суд обирав  Федоруку запобіжний захід – домашній арешт, але згодом політик повернувся до виконання обов’язків мера міста, а судові засідання відтерміновуються.

У жовтні 2020-го обраний Бучанським міським головою від партії “Слуга народу”.
   
Re: Просто виживи брате beggy.

Дружина повертаеться 7 травня
Нафіга?  :facepalm:
   
Re: Просто виживи брате beggy.

в мене тут війна. Яка наука нахер?

у всіх війна, а наука як город твоєї жінки. :)  може ти хочеш кацапів дустом травити?
   
Re: Просто виживи брате beggy.

Знайшов пана beggy Живий
Шановний добродію, спроба встановити запропоновану вами опцію, наразі успіхом не увінчалися (ви розумієте про що я). Продовжую шукати варіанти.
Якщо ваша ласка - при нагоді лишіть мені у приватних (тим де ми востаннє зустрічалися за шахівницю) координати тих, про кого ви (як мені здається), хотіли замовити слово.
Або ще раз повторіть дзвінок особі, з якою мали вчора телефонну розмову.
Будьмо!
(На жаль я - чомусь- не може скористатися опцією приватних повідомлень)
Якщо це прочитає ВК - прошу долучитися до налагодження контакту
   
Re: Просто виживи брате beggy.

Мали бути в інеті фото, як лосі паркуються в Бучі. Маленька вулочка Прівокзальна. Вузенька. ЗСУшніки запалили перший бмп та останній бензовоз. А потім пішла мазута. З'ебаться оркам нема куди, а рпгят їх з усіх боків. Запаркували всю колонну. Собаки тиждень шматкі кацапів тягали. Ну і будинкі всі майже в говно, ясно.
А що з тим дідом, який знімав це відео після бою? Живий залишився, чи вбили?
   
Re: Просто виживи брате beggy.

Шановний добродію, спроба встановити запропоновану вами опцію, наразі успіхом не увінчалися (ви розумієте про що я). Продовжую шукати варіанти.
Якщо ваша ласка - при нагоді лишіть мені у приватних (тим де ми востаннє зустрічалися за шахівницю) координати тих, про кого ви (як мені здається), хотіли замовити слово.
Або ще раз повторіть дзвінок особі, з якою мали вчора телефонну розмову.
Будьмо!
(На жаль я - чомусь- не може скористатися опцією приватних повідомлень)
Якщо це прочитає ВК - прошу долучитися до налагодження контакту

Хто ви, чим допомогти?

   
Re: Просто виживи брате beggy.

Хто ви, чим допомогти?
це друже. Коли коліно мені лагодили, срочно гроши знадобилися, пан якомусь хую, просто так позичів 15 писяч. Багато то -мало, не знаю. В мене взагалі грошей нема. Я розрахувався з боргом, ясно, та на обох ногах я частково дякуючи пану.
   
Re: Просто виживи брате beggy.

Мій номер у тебе був та є.

   
Re: Просто виживи брате beggy.

Мій номер у тебе був та є.
не ображайся. Тоді сталося так, то 20рік. В пана Лутулі дуже приємна в спілкуванні дружина, науковец.
   
Re: Просто виживи брате beggy.

Мій номер у тебе був та є.
злобний піздюк. Як хтось допоміг крім тебе, то біда? Все нормально, Андрію. А за твою злобнопіздюковськіс ть ми тебе тут в нас і любимо.
   
Re: Просто виживи брате beggy.

злобний піздюк. Як хтось допоміг крім тебе, то біда? Все нормально, Андрію. А за твою злобнопіздюковськіс ть ми тебе тут в нас і любимо.
:gigi:
   
Re: Просто виживи брате beggy.

В суботу на тебе чекаю. В п'ятницю  я пью каву з пані Натіві. Як зможешь, прієднуйся. Там все складно.
   
Re: Просто виживи брате beggy.

+
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія