Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Свободовец" Мирошниченко преподает мастер- класс Тетеруку

1. Вкид на Свободу;
;o
І що це було?!
Якийсь потік хворої свідомості...

Останнє редагування: 9 листопада 2015 20:57:30 від borderlander
   
возможно. Но я вижу глаза этого парня. И явно понимаю что он не из тех что будет поднимать руку на женщин. А то что орки свободовцы могут ему группой (по другому у них слабо выходит) устроить подляну...

понимаешь ли друг, у нас слово депутат синоним слова пидарас. Вот Мирошниченко со товарищи оттягал мелкого чинушу с телеканала. И что ему было? А ничего, мандат! Причем это ж не стычка в студии, а пришли, с камерами, шоу показать манюпасам. Тогда проканало.
А тут пальцы загибать не вышло.
Обидно что нормальные люди которые могли бы в принципе попасть в раду там не находятся а всякие шизоиды крутят что хотят

 :lol:

ну як я вгадала. слюсар-телевізійщик хоче попасти в верховну зраду. замість мирошниченка. чи йому пофік, замість кого. там він теж отримає шанс доводити свої аргументи мордобоєм на камери. можливо, при дітях і вагітних жінках. головне, шо настойка бачив ( знає його в ) глаза. таке солодке лице - і якжеж воно може залишатися невідомим широким колам українського суспільства. позорище.  (td)
   
ну як я вгадала. слюсар-телевізійщик хоче попасти в верховну зраду. замість мирошниченка. чи йому пофік, замість кого. там він теж отримає шанс доводити свої аргументи мордобоєм на камери. можливо, при дітях і вагітних жінках.
:facepalm:
Господи, про що Ви пишете?!
Я просто не розумію, чому люди, яких я досі вважав за розумних та цікавих співрозмовників, на кшталт Вас чи Аскольда, раптом починають писати таке, що просто не вкладається в моїй голові.
   
более того, чтобы это утверждать нужно было "держать свечку". я вот например 25 лет женат. И часто в одних трусах (а то и без) на фото с другими девушками. Причем и они иногда и топлесс и ню. Это что означает что я их того? Просто отдыхам, таскать культурно. Моей жене и в голову не приходит всякая ересь. Ибо я ее муж. А на отдыхе я кругу в друзей а не баб ))))
Кстати фот моих инструкторш способны вызвать ревность даже у статуи ))))

в общем все ясно. ваш "телепроект" з голим ваньєй провалився.  :pofig:
   
Дякую за роз"яснення, бо я не здогадувався, хто такі наші депутати. :)
Але демократія така підступна річ, що вона відображає стан розвитку суспільства, і як би нам не хотілось, певні етапи його розвитку перестрібнути важко, якщо ми обираємо еволюційний шлях.
Тому "номальні люди" прийдуть до влади, коли суспільство не буде "купуватись" на дешевий популізм, солодкі обіцянки і "глаза етого парня".
А буде судити по реальних справах. 

о!
   
Корочє , якщо докажуть , що мірошниченко стукнув галю , то він повинен отримати покарання . Якщо докажуть , що  абрамов стукнув мірошниченка, то абрамов повинен отримати покарання . Все просто .

галя сказала на камеру, шо мірошниченко її не стукав, а слюсар, стоючи поруч, сказав, шо да. ясно, шо першим стукнув мирошничєнка ванья, а потім побіг геть. це і галя про втечу слюсара сказала, і сам слюсар.
   
у вийки может вообще вспыхнуть

конфликт

с посестрой билозерской - дуковец абрамов отпиздил тылового червя-тунеядца игора

ясен хер шо от абрамова пользы больше, но игор он жэж такой ридный, так приближен к фюрэру

кароче полный разрыв
   
зато Галі профіт!  :) меблі зібрані, екс у буцигарні.

ванья став знаменитим, може тепер висуватиметься в зраду, і пообіцяє женитися на галі. от я тіко стане депутатом, так і зразу. ну якшо його мирошничєнко в суд не притягне. але ж наш суд.  :lol: ну ви розумієте. мало нам позорища і ржачки, так тут дарагая редакція того телеканалу постаралася і прославилася дешевою заказухою на увесь світ.  :pofig:
   
у вийки может вообще вспыхнуть

конфликт

с посестрой билозерской - дуковец абрамов отпиздил тылового червя-тунеядца игора

ясен хер шо от абрамова пользы больше, но игор он жэж такой ридный, так приближен к фюрэру

кароче полный разрыв
Та Вія вже натякала, що той Абрамов - хуйло шпійон і засланий козачок. Чекаємо, чим відповість Білозерська.
   
тут дарагая редакція того телеканалу постаралася і прославилася дешевою заказухою на увесь світ
:facepalm:
Редакція замовила заказу Мірошниченку та іншим свободівським ботам? Це ж вони історію по всіх усюдах рознесли.
   
от ще на вам  лопаті принесли - там вже молдаванка встрягла  )), а "журналісти" там вааще п***а накопірайтілі
http://tabloid.pravda.com.ua/scandal/564119696629e/
а ото мудло  з трьох літер, що тут вище написало що СЕМИРІЧНА дитина є половозрілою !!! - хай таблєткі  жре. Ідіот
   
от ще на вам  лопаті принесли - там вже молдаванка встрягла  )), а "журналісти" там вааще п***а накопірайтілі
http://tabloid.pravda.com.ua/scandal/564119696629e/
а ото мудло  з трьох літер, що тут вище написало що СЕМИРІЧНА дитина є половозрілою !!! - хай таблєткі  жре. Ідіот


и шо теперь будет плакать Вия?

До того ж, як виявилося, нинішня пасія "свободівця", так собі Яна Левицька, теж є безпосереднім свідком і другорядним учасником хатніх розбірок колишнього подружжя.

"Як людина, яка була присутня в цю ніч на місті події і давала свої показання, повністю підтримую слова Ігоря Мірошниченка. А жінка, яку начебто побили в живіт, цинічно посміхалася і брехала, що Ігор не має права бути в цій квартирі, яка йому належить, де він прописаний і яку повністю утримує", - заявила Левицька.
   
та там цирк-шапіто  в одному флаконі - "я була на місці події" - ага, під під їздом стояла, але сракою видчувала, шо Ігору у табло прилетіло!  А "Таблоєди" журналісти зовсім єбанулися - "закривавлене обличчя" це мощщно!
   
не читав гілку, бо не знав подробиць.
вчора по ящику дещо показали і розказали всі три учасники вистави.
У мене склалалася така думка:
Якщо ти (Мірошниченко) приходиш у чужу квартиру (ти її подарував колишній жінці, і ні жінка, ні квартира - не твоя),
то якого ти буряка, заглядаєш у чужі для тебе кімнати, щоб перевірити, хто там є?
Яке вже твоє собаче діло?
Не дивно, що пару разів заробив у табло від міцного хлопця, який був у тій кімнати, і який почув крики жінки, яка є його громадянською дружиною.
Хопець був міцний і не ботан (як директор телестудії, якого Мірошниченко безборонно тряс як грушу), а учасник АТО і до того ж, як я зрозумів з ПС.
Хлопець може трохи перестарався.
А жінка (колишня) теж трохи прибріхує, що Мірошниченко її вдарив у живіт, коли
вона намагалася не пускати його в кімнату. Він її просто відштовхнув двома руками (сама ж про це каже).
Одне слово, навіщо цю побутову історію треба було витягати на білий світ, щоб себе ж і виставити в такому ганебному світлі,
матері його ковінька?


Останнє редагування: 10 листопада 2015 18:06:31 від Щек
   
Одне слово, навіщо цю побутову історію треба було витягати на білий світ, щоб себе ж і виставити в такому ганебному світлі,
матері його ковінька?
(tu)
   

Одне слово, навіщо цю побутову історію треба було витягати на білий світ, щоб себе ж і виставити в такому ганебному світлі,

в ночь с субботы на воскресенье вышел сюжет "Эспрессо ТВ" с рассказом ментов о событии
Мирошниченко после этого вывалил свою версию, чтобы выглядеть белым и пушистым, а по итогу- только говно размазал
ну а дальше понеслось
зато теперь с уверенностью можно сказать, что впредь он подумает сотню раз прежде чем своей бывшей права качать
   
язиком бєбать в єфірі то одне, а отвечать по жизни - другоє :)
   
Конфликт экс-депутата от "Свободы" Игоря Мирошниченко с бывшей женой Галиной и ее гражданским мужем Иваном Абрамовым вылился в два уголовных производства.
- В милицию поступило два заявления – от женщины и мужчины, который является ее бывшим супругом, - рассказала "КП" в Украине" спикер управления столичной полиции Оксана Блищик. – Открыто два уголовных производства, оба по ч.1 ст. 125 УК – "Умышленное легкое телесное повреждение".

Однако подозрение пока никому не предъявлено, следователи продолжают выяснять обстоятельства. Предварительно, как сообщила Оксана Блищик, подтверждается версия о том, что Мирошниченко, явившись в дом к бывшей супруге, ударил ее так, что беременная женщина упала.

Напомним, сам экс-депутат утверждает, что первым начал драку гражданский муж Галины.

Согласно статье УК самому Мирошниченко, а также его противнику Ивану Абрамову грозит штраф до 850 гривен либо 200 часов общественных работ. Мужчин также могут приговорить к году исправительных работ – с отчислением части заработка в бюджет
   
Иван Абрамов   настоящий мужик ,  молодчага  !    Ничего ему не будет любой судья его оправдает даже если и отбуцкал косатого .


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія