Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За впровадження в шкільну програму вивчення наукової теорії Креаціонізму

Треба так, коли будь-який священник каже що бог створив світ (або будь-що), то він повинен (!) сказати, що також є інші теорії, як теорія великого вибуху, теорія еволюції.
Якщо священник цього не скаже, то його повинні оштрафувати, при повторному порушенні - заарештувати і заброронити займатися релігійною діяльністю. Якщо якась релігія буде часто порушувати ці правила, то така релігія повинна бути заборонена і все майно конфісковано на користь держави.
так він і каже. Але то не теорія, а константація хвакту.
на протилежній стороні барикад - атеїсти-сатаністи.
   
Ти, як прихильник теорії креаціонізму, повинен звернутися до вищого розуму, нехай він створить тобі доповідь.
Як кажуть, Бог тобі в допомогу.

так
бог покарає всіх хто не вірить в його силу створити всі 8,7 мільйонів видів живих істот що населяють землю
горіти антикреаціоністам в вічному вогні
   
Газ з-за поребріка буде?
   
Ти, як прихильник теорії креаціонізму, повинен звернутися до вищого розуму, нехай він створить тобі доповідь.
Як кажуть, Бог тобі в допомогу.

Бір Тенгрі!
   
так
бог покарає всіх хто не вірить в його силу створити всі 8,7 мільйонів видів живих істот що населяють землю
горіти антикреаціоністам в вічному вогні
Воістіну так!
Ктулху фтанг!
   
Во атеисты-дарвинисты разбушевались :facepalm1:
И этот со своими вирунами, последний аргумент - 7.62.
Написал бы уже 5.45 или сразу 9.
И невдомёк ему, что вера и религии не имеют никакого
отношения к существованию и сути Бога.
Но он уверен в обратном и при этом бьет себя
пяткой в грудь что не верун.
Можно ли такого человека назвать умным вопрос скорее
уже риторический.

Надеюсь за эту фразу меня не забанят, ведь я посмел
сказать о ком-то что он глуп. :idea:
   
Во атеисты-дарвинисты разбушевались :facepalm1:
И этот со своими вирунами, последний аргумент - 7.62.
Написал бы уже 5.45 или сразу 9.
И невдомёк ему, что вера и религии не имеют никакого
отношения к существованию и сути Бога.
Но он уверен в обратном и при этом бьет себя
пяткой в грудь что не верун.
Можно ли такого человека назвать умным вопрос скорее
уже риторический.

Надеюсь за эту фразу меня не забанят, ведь я посмел
сказать о ком-то что он глуп. :idea:

а віра до креаціонізму яку має відношення?
   
а віра до креаціонізму яку має відношення?
я вже наводив приклади. в науці без віри ніяк, просто ніяк. віра- невід"ємний атрибут нашого буття.
   
я вже наводив приклади. в науці без віри ніяк, просто ніяк. віра- невід"ємний атрибут нашого буття.

але можна вірити як в креаціонізм так і в його відсутність і при цьому все одно вірити
можна вірити в бога але не вірити в креаціонізм

в принципі віра безсумнівно атрибут бо така наша природа
але віра не є доказом. це не аргумент ні за ні проти
   
але можна вірити як в креаціонізм так і в його відсутність і при цьому все одно вірити
можна вірити в бога але не вірити в креаціонізм
ніякого "але".
просто вірити.
А далі варіанти - хто в що, кого і як вірить.
   
а віра до креаціонізму яку має відношення?

Спитаєш в науковця, коли з бану вийде.
То ж він, а не я всіх опонентів вірунами обзивав.
   
віра доказом не є, але аргумент стопудовий.
якшо я скажу, що 2х2=5, ти ж не повіриш, а пошлеш мене. сам підеш тою дорогою, де 2х2=4.
Правда?
   
віра доказом не є, але аргумент стопудовий.
якшо я скажу, що 2х2=5, ти ж не повіриш, а пошлеш мене. сам підеш тою дорогою, де 2х2=4.
Правда?

так але до чого тут віра
це факт доведений експериментально
   
віра доказом не є, але аргумент стопудовий.
якшо я скажу, що 2х2=5, ти ж не повіриш, а пошлеш мене. сам підеш тою дорогою, де 2х2=4.
Правда?

А мені не треба вірити бо 2+2=4, а 2*2 таки 5.
То людство трохи заблукало в поясненні що таке множення. ;)
   
А мені не треба вірити бо 2+2=4, а 2*2 таки 5.
То людство трохи заблукало в поясненні що таке множення. ;)
:weep:
вірити тре в те, що вираз 2х2=4 істинне, а 2х2=5 -фальшиве.
   
так але до чого тут віра
це факт доведений експериментально
ти віриш в  істинність одного і фальш другого.
   
ти віриш в  істинність одного і фальш другого.

я не вірю. я знаю що 2х2=4 це експериментально доведений і не ким не спростований факт
тому я вважаю це рішенням з найменш очевидною помилковістю

але якщо хтось поставить експеримент в якому при певних умовах це буде спростовано, це внесе відповідні корективи у моє світосприйняття   
   
я не вірю. я знаю що 2х2=4 це експериментально доведений і не ким не спростований факт
тому я вважаю це рішенням з найменш очевидною помилковістю

але якщо хтось поставить експеримент в якому при певних умовах це буде спростовано, це внесе відповідні корективи у моє світосприйняття   
ось це і є віра!  :laugh:
   
ось це і є віра!  :laugh:

? ну якщо ти плутаєш віру і факти...то ок для тебе це віра
   
? ну якщо ти плутаєш віру і факти...то ок для тебе це віра
"я вважаю це рішенням з найменш очевидною помилковістю"
і для тебе також.
   
В цій гілці вже зовсім їбанулись  ;o
вже і людство заблукало в поясненні що таке множення
і результат додавання є продуктом віри  :weep:

чотирирічна дитина має більше глузду ніж креаціоністи ФУПу  :laugh: 
   
"я вважаю це рішенням з найменш очевидною помилковістю"
і для тебе також.

тому що це підтверджується експериментально
сукупність даних які існують на сьогодні підтверджують і не спростовують цей факт
також це можна спростувати експериментально тому це твердження є науковим
   
так але до чого тут віра
це факт доведений експериментально

а хто, коли і яким чином довів експериментально, наприклад, факт створення розуму чимось нероумним?
правильно, ніхто, ніде і ніяк. тобто доказів НЕМАЄ.
але ж атеїсти з піною біля рота стверджують, що саме так і було - нерозумна еволюція створила розумну людину.
ну і що це, як не чистісінька, як гівно, віра?
   
а хто, коли і яким чином довів експериментально, наприклад, факт створення розуму чимось нероумним?
правильно, ніхто, ніде і ніяк. тобто доказів НЕМАЄ.
але ж атеїсти з піною біля рота стверджують, що саме так і було - нерозумна еволюція створила розумну людину.
ну і що це, як не чистісінька, як гівно, віра?

справжній науковець оперує лише експериментальними даними
а також фактами відомим на сьогодні
якщо з'являться факти які спростовують теорію еволюції в тому вигляді якому вона загальновизнана в науковому світі на сьогодні
вчені  змінять або спростують цю теорію, і загальновизнаною стане інша теорія яка не суперечить старим фактам і новим які стали відомі

чи можна спростувати факт що розум створено чимось нерозумним. так знайти розумне яке цей розум створило
чи можна спростувати факт що розум створений чимось розумним, ні цей факт спростувати не можна

тому перше є твердженням науковим яке випливає з найбільшою вірогідністю з відомих на сьогодні фактів, але яке можна спростувати
а друге є ненауковим, бо неіснування розуму який створив наш розум довести неможливо     
   
тому що це підтверджується експериментально
сукупність даних які існують на сьогодні підтверджують і не спростовують цей факт
також це можна спростувати експериментально тому це твердження є науковим
аміго, ти сам дав означення віри, ніхто тебе за язик не тягнув.

   
аміго, ти сам дав означення віри, ніхто тебе за язик не тягнув.

будь ласка 
віра це ...(додай свій варіант, використовуючи мої слова)
   
будь ласка 
віра це ...(додай свій варіант, використовуючи мої слова)
"Віра — це стан розуму, коли ми вважаємо щось справжнім, хоча ми не впевнені на 100%, або ми не в стані довести це."
Ти це сформулював іншими словами.
Коротше:
   
"Віра — це стан розуму, коли ми вважаємо щось справжнім, хоча ми не впевнені на 100%, або ми не в стані довести це."
Ти це сформулював іншими словами.
Коротше:
Показати зображення...

а 2х2=4 а сьогодні ці доведений факт
тому спростувати це можна довести що 2х2 дорівнює іншій цифрі чи взагалі якійсь істоті, але треба провести цей експеримент

а просто вірити що 2х2=5 це і є вірою в чистому вигляді без впливу фактів.  віра в 2х2=5 це аналогія віри в бога

не можна довести що 2х2 не дорівнює 5 бо секта 2х2=5 скаже ви просто неправильно рахуєте і людина взагалі не здатна цього правильно порахувати 
   
а 2х2=4 а сьогодні ці доведений факт
тому спростувати це можна довести що 2х2 дорівнює іншій цифрі чи взагалі якійсь істоті, але треба провести цей експеримент

а просто вірити що 2х2=5 це і є вірою в чистому вигляді без впливу фактів.  віра в 2х2=5 це аналогія віри в бога

не можна довести що 2х2 не дорівнює 5 бо секта 2х2=5 скаже ви просто неправильно рахуєте і людина взагалі не здатна цього правильно порахувати 
"тому я вважаю це рішенням з найменш очевидною помилковістю"
твої слова. 
Від таких кидань з боку в бік когнітивний диссонанс не плющить? ;)
   
"тому я вважаю це рішенням з найменш очевидною помилковістю"
твої слова. 
Від таких кидань з боку в бік когнітивний диссонанс не плющить? ;)

та ні тут зрозуміла логіка в моїх  словах. ти просто не хочеш її зрозуміти
факти стверджують що 2х2=4
тобто на сьогодні у мене немає підстав в цьому сумніватись "тому я вважаю це рішенням з найменш очевидною помилковістю" = з найбільшою вірогідністю істинним
але завжди є бодай маленька вірогідність що це помилка
і це відрізняється від віри тим що ще раз: підтверджується фактами і це можна спростувати якщо це неправильна теорія.


креаціонізм не підтверджується жодними фактами (а це може бути лише доведений факт існування розуму який все створив)  і його неможливо спростувати 

Останнє редагування: 15 серпня 2018 10:00:42 від Potato
   
чи можна спростувати факт що розум створено чимось нерозумним. так знайти розумне яке цей розум створило
чи можна спростувати факт що розум створений чимось розумним, ні цей факт спростувати не можна

а чому раптом не можна спростувати?
так само як можна знайти розумне, що створило розум, можна знайти й нерозумне, що створило розум.
бо якось виходить маніпулятивно - в бік, куди хочеться атеїстам, це працює, а в інший бік - ні.
   
дана теорія, якщо таки буде уведена в шкільні підручники, буде не що інше, як втручання релігії, а тому тягнутиме за собою внесення змін до Конституції.
   
дана теорія, якщо таки буде уведена в шкільні підручники, буде не що інше, як втручання релігії, а тому тягнутиме за собою внесення змін до Конституції.

як це? а не навпаки такий крок тягнутиме до відповідальності за порушення конституції?
шо зе за така "альтернативна" юридична логіка?
   
як це? а не навпаки такий крок тягнутиме до відповідальності за порушення конституції?
шо зе за така "альтернативна" юридична логіка?

Цю. Це ж не у вас. У нас спочятку знайшли безосвітнього генелального плокулола, а вже ПОТІМ під нього змінили закон.
   
Цю. Це ж не у вас. У нас спочятку знайшли безосвітнього генелального плокулола, а вже ПОТІМ під нього змінили закон.

а, ну да. я забула. в україні все на брехні і беззаконні базується. тому прийде такій державі тотальний капут.
   
а чому раптом не можна спростувати?
так само як можна знайти розумне, що створило розум, можна знайти й нерозумне, що створило розум.
бо якось виходить маніпулятивно - в бік, куди хочеться атеїстам, це працює, а в інший бік - ні.

можна вивчати закони, як все відбувалось
природничі науки не вирішують філософських питань бо вони не вирішуються  в межах наукового методу

тому вчені взагалі не розглядають питання хто створив (чи ніхто)
вони наприклад завдяки фактам доводять існування еволюційного розвитку/появи видів як найбільш вірогідну 

а про творця (є, ні) то все софістика. побудована на припущеннях які неможливо довести чи спростувати
   
можна вивчати закони, як все відбувалось
природничі науки не вирішують філософських питань бо вони не вирішуються  в межах наукового методу

тому вчені взагалі не розглядають питання хто створив (чи ніхто)
вони наприклад завдяки фактам доводять існування еволюційного розвитку/появи видів як найбільш вірогідну 

а про творця (є, ні) то все софістика. побудована на припущеннях які неможливо довести чи спростувати
якшо так, то якого біса видавати перли "креаціонізм не підтверджується жодними фактами (а це може бути лише доведений факт існування розуму який все створив)  і його неможливо спростувати".
Питаюсь вдруге, когнітивний диссонанс не плющить?
   
якшо так, то якого біса видавати перли "креаціонізм не підтверджується жодними фактами (а це може бути лише доведений факт існування розуму який все створив)  і його неможливо спростувати".
Питаюсь вдруге, когнітивний диссонанс не плющить?

ні
   
а хто, коли і яким чином довів експериментально, наприклад, факт створення розуму чимось нероумним?
правильно, ніхто, ніде і ніяк. тобто доказів НЕМАЄ.
але ж атеїсти з піною біля рота стверджують, що саме так і було - нерозумна еволюція створила розумну людину.
ну і що це, як не чистісінька, як гівно, віра?

 :gigi:
   
ні
:-o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія