Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сколько Вы платите за Интернет и какая его скорость :idea:

А какая тебе разница на чем он? Смартфоны - вещь для юзания в "положении покоя". Где ты юзаешь смартфон или таблет? В движении? Нет конечно... если только не являешься пассажиром, да и то - вещь сомнительная. В основном весь "массив" передачи данных идет от клиента в "сидячем" положении.
Мені потрібний "Інтернет" у різних місцях міста. "Кабель" не підійде.
"Смартфон" то іграшка для дітей. У мене "мобільний модем".  Відео "он лайн" мені не потрібно.
Так що, провайдери,які будуть продавати мені "швидкість 1-10 мбіт"  необмежений до 100 грн на місяць, для мене більш цікаві,ніж "кабель".
Але мобільні оператори примусово почали продавати велику швидкість,але по "ліміту".
МУДАКИ!
   
Так що, провайдери,які будуть продавати мені "швидкість 1-10 мбіт"  необмежений до 100 грн на місяць

Таке неможливо навіть теоретично

Але мобільні оператори примусово почали продавати велику швидкість,але по "ліміту".
МУДАКИ!

Ні, у них просто нема стільки ресурсу. Усього придатного для мобільного інтернету радіоресурсу  не вистарчить навіть на 64 кілобіти безліміту усім. тому обмежується обєм, аби не перевантажували.
Мобільний інтернет - це лише зручність, а не заміна провідному.
   
Користувачі "кабелю", "раби" однієї з компаній,яка його протягнула у багатоповерхівку.
Ніякої конкуренції взагалі!
   
Користувачі "кабелю", "раби" однієї з компаній,яка його протягнула у багатоповерхівку.
Ніякої конкуренції взагалі!

Неправда. Навіть Укртелеком є скрізь (ну який вже є...) У великих містах є по кілька провайдерів.
   
Таке неможливо навіть теоретично
Ти про що? Ще й як можливо! Почитай що продають мобільні оператори.)
   
Користувачі "кабелю", "раби" однієї з компаній,яка його протягнула у багатоповерхівку.
Ніякої конкуренції взагалі!

Ты думаешь 3Г или 4Г будут дешевле чем кабель?  :laugh:
   
У провайдера канал, припустимо, 500 Мбіт/с і він має 100 клієнтів, кожному з яких він дає доступ в мережу на швидкості 100 Мбіт/с. Якщо всі клієнти одночасно захочуть скористатись інтернетом "на повну", то звісно 100 Мбіт/с вони не отримають. Якщо гарантувати швидкість 100 Мбіт/с клієнту, то провайдер замість 100 клієнтів мав залишити лише 10. Звісно тарифи з великою гарантованою швидкістю є, але ціна у них суттєво відрізняється від побутових тарифів.

але ж мова іде якраз про побутові тарифи. я в курсі , що таке гарантована швидкість, але це ніяким боком до кінцевого клієнта. мене просто вводить в ступор саме поняття "мінімальна швидкість".

   
Неправда. Навіть Укртелеком є скрізь (ну який вже є...) У великих містах є по кілька провайдерів.
Що неправда? Скільки кабелів (компаній),причому не зовсім "законно" у під'їзді будинків?! 1? 3? 5?
Про "старий Укртелеком" можна не згадувати. Багато хто давно відмовився. Епоха мобільного зв'язку на планеті.
   
Мiй провайдер пiдвищив цiни, але примусово не переводив на новi тарифи.
Просто для нових абонентiв тепер тiльки новi тарифи.

В мене 51 грн в мiс виходить. З програмою лояльностi.
   
але ж мова іде якраз про побутові тарифи. я в курсі , що таке гарантована швидкість, але це ніяким боком до кінцевого клієнта. мене просто вводить в ступор саме поняття "мінімальна швидкість".

Це аналогічно тому, як зобов'язати виробників легкових авто вказувати мінімальну довготривалу потужність двигуна, на якій він зможе пропрацювати неперервно увесь строк гарантійної експлуатації автомобіля. Бо наплодили: 300 кіловатт, 500 і навіть 1000...  Навіщо ті тракторні двигуни таких розмірів, якщо туди мона поставити крихітку від мотоцикла?

Останнє редагування: 24 січня 2017 11:38:12 від andry
   
Це аналогічно тому, як зобов'язати виробників легкових авто вказувати мінімальну довготривалу потужність двигуна, на якій він зможе пропрацювати неперервно увесь строк гарантійної експлуатації автомобіля.

Или то же самое что указать минимуальную скорость авто - конечно же она ноль!  :laugh:
   
125 грн
100 мегабіт
торрент 12 мб/сек
   
Ты думаешь 3Г или 4Г будут дешевле чем кабель?  :laugh:
Мова про "мобільний",мова про той,який "не погризли миші або сусіди".
І ціна однакова.
   
Мова про "мобільний",мова про той,який "не погризли миші або сусіди".
І ціна однакова.

Ти розумієш, чому в пустелі дорога вода, а коло річки практично безкоштовна?
   
Мова про "мобільний",мова про той,який "не погризли миші або сусіди".
І ціна однакова.

Цена одинакова не будет, в любом случае. А самое большое отличие это скорости. Не будет в мобильном инете в ближайшее время например стриминга Ultra HD, скорости постоянно идут вверх - запрос рынка, радио за ними просто не успевает.
   
У провайдера канал, припустимо, 500 Мбіт/с і він має 100 клієнтів, кожному з яких він дає доступ в мережу на швидкості 100 Мбіт/с. Якщо всі клієнти одночасно захочуть скористатись інтернетом "на повну", то звісно 100 Мбіт/с вони не отримають. Якщо гарантувати швидкість 100 Мбіт/с клієнту, то провайдер замість 100 клієнтів мав залишити лише 10. Звісно тарифи з великою гарантованою швидкістю є, але ціна у них суттєво відрізняється від побутових тарифів.

провайдер в принципі не може "гарантувати" доступ до НЕ своєї мережі.
   
Цена одинакова не будет, в любом случае. А самое большое отличие это скорости. Не будет в мобильном инете в ближайшее время например стриминга Ultra HD, скорости постоянно идут вверх - запрос рынка, радио за ними просто не успевает.
Я вже писав,що нах потрібна ота "швидкість"!
   
Що неправда? Скільки кабелів (компаній),причому не зовсім "законно" у під'їзді будинків?! 1? 3? 5?

Залежить від бізнес-привабливості. Кількість споживачів, в першу чергу. Якщо ти сам у приватному секторі, то ти нікому не потрібен, тебе буде вигідно обслуговувати лише від 20 баксів в місяць лише за підвіс кабелю.
Якщо ж у будинку 500 чоловік то знайдеться десяток провайдерів подати тобі "до" 100 мегабіт навіть по 5 баксів у місяць.
   
Залежить від бізнес-привабливості. Кількість споживачів, в першу чергу. Якщо ти сам у приватному секторі, то ти нікому не потрібен, тебе буде вигідно обслуговувати лише від 20 баксів в місяць оише за підвіс кабелю.
Якщо ж у будинку 500 чоловік то знайдеться десяток провайдерів подати тобі 100 мегабіт навіть по 5 баксів у місяць.
Нах мені в будинку (багатоповерхівка) павутиння кабелів від 10 компаній?
   
Нах мені в будинку (багатоповерхівка) павутиння кабелів від 10 компаній?

Хз, ти ж сам просиш конкуренцію.

Я вже писав,що нах потрібна ота "швидкість"!

Тобі, походу, і інтернет не дуже потрібен :) Сходиш с флешкою до хотспоту, накачаєш що треба - і гайда додому, читати :)

Останнє редагування: 24 січня 2017 11:47:36 від andry
   
Хз, ти ж сам просиш конкуренцію.

Тобі, походу, і інтернет не дуже потрібен :)
Не вигадуй! Я писав,що конкуренція кабелю у багатоповерхівках не можлива!
А "Інтернет" потрібний навіть тільки для писанини у форумі!)
   
Тільки-що заміряв швидкість: 50 Мb/s. Платня - $75.00 за місяць.  :sad:
   
Не вигадуй! Я писав,що конкуренція кабелю у багатоповерхівках не можлива!
А "Інтернет" потрібний навіть тільки для писанини у форумі!)

в многоэтажках часто бывает протянуто по 3-5 провайдеров )
   
Тільки-що заміряв швидкість: 50 Мb/s. Платня - $75.00 за місяць.  :sad:

Ну вот! А в Украине - 2 долл. Есть разница?  :laugh:
   
Или то же самое что указать минимуальную скорость авто - конечно же она ноль:laugh:

абсолютно згоден.  :)
причім у всіх провайдерів
   
Ну вот! А в Украине - 2 долл. Есть разница?  :laugh:

Якщо бариги заломлять в Україні таку ціну як в США, люди про Інтернет читатимуть в газетах. :laugh:
   
в многоэтажках часто бывает протянуто по 3-5 провайдеров )
Мобільних? Більше можливо. Про кабель,вже писав,це неможливо.
І взагалі,кабелю потрібно ще домовлятися з власником багатоповерхівки,щоб колупати стіни будинка.
   
Мобільних? Більше можливо.

Від кількості мобільних провайдерів максимальна пропускна здатність мобільного інтернету не зросте, бо вони використовують один і той самий ДУЖЕ обмежений частотний ресурс.
По пропускній здатності кабель криє мобілу як бик мишу.
   
280 грн 1 Гбіт Торенти качаються до 40 мб/сек




Взагалі то швидкість ще залежить від компа

Останнє редагування: 24 січня 2017 12:18:32 від Kozak Taras
   
"Кабельні компанії" приймають участь у витратах на ремонт багатоповерхівок,якщо отримують прибуток у цих будинках? Хто "охороняє" їх власність,яка знаходиться у цих будинках. І кому це потрібно?
   
Мобільних? Більше можливо. Про кабель,вже писав,це неможливо.
І взагалі,кабелю потрібно ще домовлятися з власником багатоповерхівки,щоб колупати стіни будинка.


у меня в доме на 6 квартир три провайдера работает, а вы пишете - невозможно)))
и за 1000-1500 грн еще 3 провайдера готовы протянуть кабель.

   
"Кабельні компанії" приймають участь у витратах на ремонт багатоповерхівок,якщо отримують прибуток у цих будинках?

А газові, водяні чи електричні? Чо ти ниєш...
   
Від кількості мобільних провайдерів максимальна пропускна здатність мобільного інтернету не зросте, бо вони використовують один і той самий ДУЖЕ обмежений частотний ресурс.
По пропускній здатності кабель криє мобілу як бик мишу.
Бла,бла... Швидкість не потрібна! Навіщо мені спорт болід,щоб доїхати до роботи?
   
280 грн 1 Гбіт

скорость зарубежная такая же быстрая, как в Украине?
   
Бла,бла... Швидкість не потрібна! Навіщо мені спорт болід,щоб доїхати до роботи?

Тобі хтось не дає користуватися мобілою? Що за претензії?
Є люди, яким потрібен безліміт, та ще й швидкий. А це дає лише кабель.
   
А газові, водяні чи електричні? Чо ти ниєш...
А....... ? І що .....? ))))))))))))))))))))))
Ті компанії обсуговують 100 відсотків квартир у будинку!
Комунальні послуги!
А "інтернет" то розвага для деяких!
   
А "інтернет" то розвага для деяких!

Ти з африки? Інтернетом тепер користується більше людей, аніж газом чи водоканалом.
   
скорость зарубежная такая же быстрая, как в Украине?
Ні, трохи менше
   
Тобі хтось не дає користуватися мобілою? Що за претензії?
Є люди, яким потрібен безліміт, та ще й швидкий.
Альо гараж?!
Де "претензії"?!
 Затасуйте собі свій кабель у ... І це також не претензія! ))))))))))))))))
   
Ти з африки? Інтернетом тепер користується більше людей, аніж газом чи водоканалом.
Альо Європа! Користуються не для он лайн відео!
Затасуйте собі свою "швидкість" у ....!)))))))))))))))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія