Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

провал армія\мова\віра, томос- і відкривачка- турів порошенка. чому?

у країні 75% населення виявилось агентам кремля    :(
   
Я с самого начала говорил что такие лозунги это пустышка и популизм,несмотря на всю важность этих вопросов
   
Коли мародер агітує за такі речі-то це є дискредитація. Тепер сміло можна забути про це в найближчі 10 років-лоліта зробила прививку.
   
моськи, вам пора  гавкати на Зе
   
Коли мародер агітує за такі речі-то це є дискредитація. Тепер сміло можна забути про це в найближчі 10 років-лоліта зробила прививку.

ну те що український націоналізм є банкротом, дискредитований свинарчукізмом від кравчука до порошенка - це факт. та й о суті український націонлізм тільки й зміг родити свинарчукізм. 
   
зарплати\пенсії\тарифи --- оце головне
все решта -куйня
   
зарплати\пенсії\тарифи --- оце головне
все решта -куйня

в принципі українці й працюють бездумно безкреативно ррукожопо і ліниво. українське суспільство окрім лайна нічого не продукує що могло б конкурувати н азовнішніх ринках а кожен хоче айфон і хюндай чи мерседес. то звідки візьмуться зарплати пенсії . плюс тотальна корумпованість свинарчукізм брехливість і вроттердамщина - звідси і прірва між доходами і тарифами))))) та ще й всі шаровики пільковики - субсидії))
тут все логічно. але звинувачуваи в цьому виклчно преезилента - безвідносно до прізвищ - абсурдно винне все суспілство. сивнарчукізм - це епідемія яка вже століттями хворить всіх українців
   
Тому що слова і справи розійшлися )
Одне бреше, робить протилежне
   
але звинувачуваи в цьому виклчно преезилента - безвідносно до прізвищ - абсурдно

х.з. до 21.04.19 це було нормальним
а тепер вже  абсурдно :facepalm:
   
Мальчик и волки (старинная сказка)
   
х.з. до 21.04.19 це було нормальним
а тепер вже  абсурдно :facepalm:

)) я взавжди казав що коріння  укрсрак  не у владі а у населенні. безвідносно до того що укрвлада завжди концентрована мразота. але саме населення є джерело влади. яке населення така і влада.
   
ну те що український націоналізм є банкротом, дискредитований свинарчукізмом від кравчука до порошенка - це факт. та й о суті український націонлізм тільки й зміг родити свинарчукізм. 

Тут получается противоречие.С одной стороны люди гордятся своим украинством,а когда просишь раскрыть тему,то получается что поводов для гордости не так уж и много:сплошной геноцид,оккупация,предательство и воровство с самыми низкими доходами в Европе и миллионами заробитчан.Но все эти проебы заменяются песнями,танцами,вышиванками,дрымбами и глечиками.
   
Тому що слова і справи розійшлися )
Одне бреше, робить протилежне

так. але всі українці так роблять.   звинувачувати когось в тому що робиш сам , нелогічно
   
Тут получается противоречие.С одной стороны люди гордятся своим украинством,а когда просишь раскрыть тему,то получается что поводов для гордости не так уж и много:сплошной геноцид,оккупация,предательство и воровство с самыми низкими доходами в Европе и миллионами заробитчан.Но все эти проебы заменяются песнями,танцами,вышиванками,дрымбами и глечиками.

український націоалізм є така ж імітація, падражаніє, каргокуьт. у євроепйців в 19 столітті був націоалізм  тоді і у нас мамє бути. так як у європейців є професори - ну і у нас будуть проффесори. як у європейців є офіцери - і у нас будуть мамчурі. судді прокурори митники))) а суть одна і таж.  -безпринципні сивнарчуки запроданці
   
чому ви ненавидите україну та все українське :S  :X (с)
   
Коли мародер агітує за такі речі-то це є дискредитація.
це ті речі, які жодним чином не завадять мародерові мародерити
   
чому ви ненавидите україну та все українське :S  :X (с)
де я ненавидж? я кажу правду. звідколи казати правду=ненавидіти. ? то виходить що брехати=любити? дивна ллогіка)))
   
де я ненавидж? я кажу правду. звідколи казати правду=ненавидіти. ? то виходить що брехати=любити? дивна ллогіка)))


Он не понимает,что уход от реальности это прямой путь к деградации и пока мы не признаем очевидных вещей ничего в нашей стране не поменяется.
   
Кстати результаты выборов прямо показали что народ устал от имитации и лицемерия,в какие бы красивые  обертки их не заворачивали
   
Кстати результаты выборов прямо показали что народ устал от имитации и лицемерия,в какие бы красивые  обертки их не заворачивали

може й втомився, але все ще ніяк не хоче змінюватись на краще , діяти і брати відповідальність
   
Дело не в АРМОВИРе. Петро двно прошел рубеж, после которого все сказанное считается ложью. А любой действие, объясняется желанием получить выгоду.
Люди его давно выкупили, и тупо терпели до выборов.
   
головне в житті ---гроші
все робиться заради них
робота-мир-війна ---то все гроші
церква теж гроші
та немає сенсу перераховувати сфери життя\діяльності людської -все одно гроші будуть скрізь
тому,коли в людей грошей нема,або мало -їм пох  армія\мова\віра й все таке інше(особливо коли вони знають,що у порошенка грошей дофіга й більше)
   
Я с самого начала говорил что такие лозунги это пустышка и популизм,несмотря на всю важность этих вопросов

Нет, это реально очень важно для государства. Правда.

Вот только не прорастают эти темы, когда людям жрать нечего, отходят на второй план. А то и на десятый.

Государству нужно было сконцентрироваться на поднятии уровня жизни граждан, на стимуляции экономики, на развитии инфраструктурных общегосударственных проектов.

Вот тогда сытый и довольный народ с огромным энтузиазмом (или хотя бы без агрессии) воспринимал общеморальные ценности и лозунги.

Все-таки пожрать находится на первом месте. Увы.
   
як десь прочитав
страва (армія. віра. мова) правильна і вкусна, але пересолили
щоденне бігання Петра з томосом, запускання ракет та перерізання стрічок в сільських амбулаторіях
виглядало огидно
   
може й втомився, але все ще ніяк не хоче змінюватись на краще , діяти і брати відповідальність


Мне кажется что это советское наследие и народ просто привык что думать и решать должны за него
   
Бо шлунок переміг мозок.
Люди гадають, що коли в держави відтяти економічні регіони, то життя само собою наладиться ... і що тарифи ніколи нідніматися не будуть.
Наївний плебс ...
   
Нет, это реально очень важно для государства. Правда.

Вот только не прорастают эти темы, когда людям жрать нечего, отходят на второй план. А то и на десятый.

Государству нужно было сконцентрироваться на поднятии уровня жизни граждан, на стимуляции экономики, на развитии инфраструктурных общегосударственных проектов.

Вот тогда сытый и довольный народ с огромным энтузиазмом (или хотя бы без агрессии) воспринимал общеморальные ценности и лозунги.

Все-таки пожрать находится на первом месте. Увы.

українська ментальннісьб - доведено - унеможливлює розвиток.
треба еволюціонувати. а українці свідомо і анресивно заастряли в розвитку дсь в районіі 14 століття

загальноморальні  цінності і лозунги - автоматично дисккредитуюься коли їх декларують свинарчуки -колаборанти-зрадники

Останнє редагування: 23 квітня 2019 12:34:14 від Aelit
   
Мне кажется что это советское наследие и народ просто привык что думать и решать должны за него

ні. бо історія показує що українці були такими ж і задовго до совка
   
чому.

Когда дали Томос - всё было нормально, все атеисты тут визжали от ужаса.

Дальше произоршёл облом - отодвинули главного дедушку и назначили эротичного Епифания с под Одессы

Второй облом - собственно томос-тур президента. Это даже как-то неловко объяснять. Просто дурость. Нужно быть очень тупым, бессовестным и бестактным человеком, чтобы вообще о таком подумать.

Вообще лучшая тактика Порошенко как политика была - молчать и ничего не делать. Все его сторонники тут сочиняли целые лукоморья на тему что же он на самом деле делает. Это прекрасно работало.
Как только Порошенко пытался что-то говорить или делать как политик - его рейтинг сразу шёл вниз.

Вообще я подозреваю что его обычное амплуа к которому он привык - загадочное молчание на заднем плане.

   
Нет, это реально очень важно для государства. Правда.

Вот только не прорастают эти темы, когда людям жрать нечего, отходят на второй план. А то и на десятый.

Государству нужно было сконцентрироваться на поднятии уровня жизни граждан, на стимуляции экономики, на развитии инфраструктурных общегосударственных проектов.

Вот тогда сытый и довольный народ с огромным энтузиазмом (или хотя бы без агрессии) воспринимал общеморальные ценности и лозунги.

Все-таки пожрать находится на первом месте. Увы.


Полностью согласен.Патриотизм на голодный желудок воспитывать сложно,особенно когда народ норовит разбежаться и забыть о своей родине,как о страшном сне
   
тому що це гасла 14-19 сторіччя.

   
мені ближче гасло
прогрес-модифікація-космос

нащо мені його томос  8-:
   
Не зашли скрепы, Украина - не Россия
   
головне в житті ---гроші
головне в житті - здоров'я
як нема здоров'я, то його не купиш
   
мені ближче гасло
прогрес-модифікація-космос

нащо мені його томос  8-:

Ми йдемо своим шляхом
   
головне в житті ---гроші
все робиться заради них
робота-мир-війна ---то все гроші
церква теж гроші
та немає сенсу перераховувати сфери життя\діяльності людської -все одно гроші будуть скрізь
тому,коли в людей грошей нема,або мало -їм пох  армія\мова\віра й все таке інше(особливо коли вони знають,що у порошенка грошей дофіга й більше)

ты и деткам своим на ночь это бубнишь?
   
Це не провал мова-армія-віра....

Це мова-армія-віра не змогло перекрити діамантовіпрокурори-свинарчуки-корупція
   
Бо суспільний запит на посадки/зарплати/пенсії/тарифи набагато більший, ніж на армію/віру/мову.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія