Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Всё,звиздец,пришли! -Здравстуйте девАчки!

Re: Всё,звиздец,пришли! -Здравстуйте девАчки!

Припини нагнітати.


Там зареєстровані паралельно ДВА законопроекти. В одному законопроекті під авторством Д.Разумкова НПА зветься ПОЛІТИКО-ПРАВОВЕ РІШЕННЯ, в другому законопроекті під авторством Мамки (ОПЗЖшник) те саме НПА вже чомусь називається ПРАВИЛЬНИМ РІШЕННЯМ.

Для чого потрібно увести цей НПА? Іноді буває НЕДОСТАТНЬО самого тільки помилування. Наприклад, особа вчинила злочин, але інша сторона вимагає її обміну ще на стаді досудового розслідування, а досудове слідство ще тільки пройшло стадію предявлення підозри. В такому випадку особа НЕ ПІДЛЯГАЄ обміну за українським законодавством. І от саме для цього потрібне так зване "ручне керування" президентом, щоб процедуру обміну не затримувати.


І да, зіверніть увагу: Законопроект Разумкова чітко окреслює коло осіб, на яких воно поширюється: на осіб, що так чи інакше причетні до тимчасово окупованих територій (це і мирняк, і учасники АТО, ООС).

У Мамки ж - там повна хуиня. Він подав свій законопроект, щоб заболтать проект Разумкова і нівелювати негативні для України наслідки злочинів бойовиків.
=============================
Тобто  БЕЗ СУДА ТА СЛІДСТВА? Ті іпанулась ,дурепа?
   
=============================
Тобто  БЕЗ СУДА ТА СЛІДСТВА? Ті іпанулась ,дурепа?
А помилує Президент із судом і слідством? ПОКАЖИ хоч один Указ президента, підтверджений судом.

Ти який припєздєнний, чесслово. Вже ж був один прецедент, коли особу треба було обміняти, бо протилежна сторона вимагала обміну, а засуджений не розкаявся, а тому підстав для його помилування НЕ БУЛО, тому Президент НЕ МАВ законних підстав її помилувати. От саме для ТАКИХ ситуацій і підводять ось цю підставу.


Ти ще раз харкнеш у мій бік, умиєшся своїм же серлинням. Я намагаюся вдовбати в твою дурью башку, що задумка це досить грамотна. Інша справа, що з цього вийде за умови існування і такого дебільного дубля із позначкою -1 віж жопоблока.
   
Цей законопроект призваний слугувати прискоренню процедури обміну полоненими. Інших причин він не переслідує. Не має сенсу в якихось інших оборудках. Принаймні, я їх не бачу.
   
Re: Всё,звиздец,пришли! -Здравстуйте девАчки!

А помилує Президент із судом і слідством? ПОКАЖИ хоч один Указ президента, підтверджений судом.

Ти який припєздєнний, чесслово. Вже ж був один прецедент, коли особу треба було обміняти, бо протилежна сторона вимагала обміну, а засуджений не розкаявся, а тому підстав для його помилування НЕ БУЛО, тому Президент НЕ МАВ законних підстав її помилувати. От саме для ТАКИХ ситуацій і підводять ось цю підставу.


Ти ще раз харкнеш у мій бік, умиєшся своїм же серлинням. Я намагаюся вдовбати в твою дурью башку, що задумка це досить грамотна. Інша справа, що з цього вийде за умови існування і такого дебільного дубля із позначкою -1 віж жопоблока.
==========================
Та не пізди! Ми всі розуміємо що до чого.Невже ти,курка тупа,вважаєш,що чимось розумніша? Ти дурепа та коза. Не лякай тут мене, бо я тут за 21 рік пройшов і КРИМ І РИМ, ти для мене блоха немита.
   
==========================
Та не пізди! Ми всі розуміємо що до чого.Невже ти,курка тупа,вважаєш,що чимось розумніша? Ти дурепа та коза. Не лякай тут мене, бо я тут за 21 рік пройшов і КРИМ І РИМ, ти для мене блоха немита.
а ти для мене уєбан обісцяний і шо?

Я тобі вдовбую, як ці законопроекти виглядають на погляд юриста, а ти мені свої обісцяні алкоголічні марення сунеш.
   
Re: Всё,звиздец,пришли! -Здравстуйте девАчки!

Корова,і  що там в тебе на погляд юриста як не покарання без суда і слідства? Тупорила ти коза? B-)  Доречі про що я? Це як у рЕльсу...  :facepalm:
   
Корова,і  що там в тебе на погляд юриста як не покарання без суда і слідства? Тупорила ти коза? B-)  Доречі про що я? Це як у рЕльсу...  :facepalm:
ти ідіот? там мова не йде про встановлення покарання указом президента, тобто про підміну президентом судів. Прокинься, ти всрався.

Читай уважніше.

Ти або йобнутий, або пяний.
   
Re: Всё,звиздец,пришли! -Здравстуйте девАчки!

або йобнутий, або пяний
два в одному
   
Ти або йобнутий, або пяний.
Два в одном.  :laugh:
   
А ви думали, що пісня "Владімірскій централ" про Хряка? Кіно подивіться!
   
два в одному

Два в одном.  :laugh:

 :lol:   :good:
   
Цей законопроект призваний слугувати прискоренню процедури обміну полоненими. Інших причин він не переслідує. Не має сенсу в якихось інших оборудках. Принаймні, я їх не бачу.

серйозно? а чому словами в законопроекті так і не прописати?

а якщо захоче зелечмо скинути чергового суддю КСУ чи Верховного суду?
а якщо припруть його меркельші і він відведе війська за Дніпро?
або якщо не насиплять йому білу доріжка і змусять віддати даром коломі якесь стратегічне підприємство?

Саме для цього такий проектик і наваяв один...кча і отримав за то посаду мЕністра мвс :X

ой дограється зелепука
   
Re: Всё,звиздец,пришли! -Здравстуйте девАчки!
a49

==================================
Чо ты ёрзаешь,как бл...дь под клиентом ? Есть Законопроект,который прошел Комитет по правовой херне, который направляется на первое чтение на эту сессию. Я его написал? Нет. Документ вполне официальный. Какой там тролинг? Не пытайся тут изобразить какую-то фигню. Ты известная вражина. Что до самого Законопрожекта, то будет шум-могут снять. Не будет шума- проголосуют.
Ща два преступника чечетов -раз и чечетов - дав, скомандуют швндерам "Прошу підтриматі" и банда преступников и фальсификаторов законодательного процесса с гоготом нажмут на зелену кнопку! А как же! Иначе харчи - доллары не получат! Это уже безусловный рефлекс (td)
   
серйозно? а чому словами в законопроекті так і не прописати?

а якщо захоче зелечмо скинути чергового суддю КСУ чи Верховного суду?
а якщо припруть його меркельші і він відведе війська за Дніпро?
або якщо не насиплять йому білу доріжка і змусять віддати даром коломі якесь стратегічне підприємство?

Саме для цього такий проектик і наваяв один...кча і отримав за то посаду мЕністра мвс :X

ой дограється зелепука
ти не зрозумів, що ти прочитав. Ти прочитав не окремий закон, який так і буде використовуватися як окремий закон, а ти прочитав законопроект про внесення змін до кодексів. Кодекси - це не тимчасова річ, і вони не можуть підгонитися під якусь конкретно взяту ситуацію, адже це кримінальний і кримінальний процесуальний кодекси, тобто, стосуються не окремо взятої ситуації, а девіантної поведінки особи незалежно від ситуації, що склалася, саме тому нічого там писати не треба.
   
Re: Всё,звиздец,пришли! -Здравстуйте девАчки!

Шо характерно, влітку, ще й жара знов буде . Так і мовний закое 2012 КіКо протягнули,  і ціни на вино , мабуть і горілку на 50% підняли в серпні 2012.

отже, на видноті буде оте про Пиво в суперах, на нього вся увага суспільства,

А тишком нишком оту сталінщину протягнуть.
   
ти не зрозумів, що ти прочитав. Ти прочитав не окремий закон, який так і буде використовуватися як окремий закон, а ти прочитав законопроект про внесення змін до кодексів. Кодекси - це не тимчасова річ, і вони не можуть підгонитися під якусь конкретно взяту ситуацію, адже це кримінальний і кримінальний процесуальний кодекси, тобто, стосуються не окремо взятої ситуації, а девіантної поведінки особи незалежно від ситуації, що склалася, саме тому нічого там писати не треба.

так? ТОДІ ПИТАННЯ ВІДКРИТЕ:

Що завадить зеленому без належних повноважень:

 звільнити виборного суддю, як він це провернув з тупицьким?
відвести війська за Дніпро?
продати за безцінь олігархам стратегічні підприємства?
злити кацапам чергову операцію спецслужб?

у нас вже монархія, чи ще республіка?
царь-самодур чи ще існує система стримувань і противаг?

Консмтитуція ще діє, чи можна прийняти закон що суперечить Конституції України

   
Re: Всё,звиздец,пришли! -Здравстуйте девАчки!

Кароча...БЕЗ СУДА ТА СЛІДСТВА.
   
так? ТОДІ ПИТАННЯ ВІДКРИТЕ:

Що завадить зеленому без належних повноважень:

 звільнити виборного суддю, як він це провернув з тупицьким?
відвести війська за Дніпро?
продати за безцінь олігархам стратегічні підприємства?
злити кацапам чергову операцію спецслужб?

у нас вже монархія, чи ще республіка?
царь-самодур чи ще існує система стримувань і противаг?

Консмтитуція ще діє, чи можна прийняти закон що суперечить Конституції України
ти щось таку херню городиш..

навскидку:

ВС вже відновив Тупицького на посаді, щоправда йому тут же висунули звинувачення по кп. Тобто, вже по цій накатаній доріжці кловану немає сенсу йти, бо ще не зрозуміло, чим це закінчиться. Формально Тупицький має право звернутися до суду за відшкодуванням втраченого заробітку за увесь цей час, але йому зараз не до цього, мабуть, бо йому треба ходити на допити, але час покаже. Тому скасування правоустановчого документу - не варіант - доказано Тупицьким.

А скільки вже клован відвів - на скільки кілометрів? То це саме клованова придумка відведення військ, чи мінських зрад, прописаних і підписаних Жмуруком? Клован лише виконавець того, що нахуєвертив свого часу Жмурук. Не більше.

Стісьняюсь спрасіть: а хто попродавав фірташу Азоти, а Ахметці обленерги? Невже клован?

Наскільки я зрозуміла, невиконання завідомо злочинного наказу (а безпідставне затримання літака на території України це був би таки злочин - доведено Лукашенком) не карається. Тому невиконання тієї спецоперації таки було по формі законним, хоча по суті - сумнівним, але то таке.

Помилування злочинця президентом, не зважаючи на вчинення ним тяжкого злочину, доведеного судом, тобто, звільнення злочинця від подальшого відбування присудженого судом покарання - це царь-самодурство, чи таки система стримувань і противаг?

У тебе є підтвердження того, що якийсь закон грубо порушує Конституцію, а КС відмовляється це визнавати? То це клован винуватий? Він як міг, так і намагався цього не допустити. Херово намагався, бо тупицького нам ще відхаркувати та відхаркувати, але із паршивої аффци хоч шерсті клок.


Ну, як я тобі відстрілялася? Га?
   
ти щось таку херню городиш..

навскидку:

ВС вже відновив Тупицького на посаді, щоправда йому тут же висунули звинувачення по кп. Тобто, вже по цій накатаній доріжці кловану немає сенсу йти, бо ще не зрозуміло, чим це закінчиться. Формально Тупицький має право звернутися до суду за відшкодуванням втраченого заробітку за увесь цей час, але йому зараз не до цього, мабуть, бо йому треба ходити на допити, але час покаже. Тому скасування правоустановчого документу - не варіант - доказано Тупицьким.

А скільки вже клован відвів - на скільки кілометрів? То це саме клованова придумка відведення військ, чи мінських зрад, прописаних і підписаних Жмуруком? Клован лише виконавець того, що нахуєвертив свого часу Жмурук. Не більше.

Стісьняюсь спрасіть: а хто попродавав фірташу Азоти, а Ахметці обленерги? Невже клован?

Наскільки я зрозуміла, невиконання завідомо злочинного наказу (а безпідставне затримання літака на території України це був би таки злочин - доведено Лукашенком) не карається. Тому невиконання тієї спецоперації таки було по формі законним, хоча по суті - сумнівним, але то таке.

Помилування злочинця президентом, не зважаючи на вчинення ним тяжкого злочину, доведеного судом, тобто, звільнення злочинця від подальшого відбування присудженого судом покарання - це царь-самодурство, чи таки система стримувань і противаг?

У тебе є підтвердження того, що якийсь закон грубо порушує Конституцію, а КС відмовляється це визнавати? То це клован винуватий? Він як міг, так і намагався цього не допустити. Херово намагався, бо тупицького нам ще відхаркувати та відхаркувати, але із паршивої аффци хоч шерсті клок.


Ну, як я тобі відстрілялася? Га?

це якраз ти муйню тут париш :laugh:

злопамятний зелений клоун тому і прагне тими законами довести що він головний і пох йому на право і закон

і цей законопроект саме момент підпорядкуванння КСУ собі зеленому :laugh:

у КСУ ще той бардак і безлад, і система не ідеальна ..... але система стримувань таки працює, і вже кілька разів КСУ не дава президентам урупувати владу

і вже очевидно що просер з тупицьким, саме спонукає прихильники певної політсили стати наполеончиком
   
Re: Всё,звиздец,пришли! -Здравстуйте девАчки!

Кароча...БЕЗ СУДА ТА СЛІДСТВА.

Шото тебя до вечера не попускает... :( може дохтора виклич?
   
Re: Всё,звиздец,пришли! -Здравстуйте девАчки!

у КСУ ще той бардак і безлад, і система не ідеальна ..... але система стримувань таки працює

КСУ відмінив наx декларації і незаконне збагачення.

Яких вам, бля, ще стримування потрібно?  :lol:  :weep:

--------------------------------------------------------

Порошки зовсім з глузду з'їхали.
   
Re: Всё,звиздец,пришли! -Здравстуйте девАчки!

Може шлюха хуйло добивається міжнародного ембарго щодо України, тоді вже ніхто не пискне, коли хуйло зайде танками.

Саме так і є.
   
це якраз ти муйню тут париш :laugh:

злопамятний зелений клоун тому і прагне тими законами довести що він головний і пох йому на право і закон

і цей законопроект саме момент підпорядкуванння КСУ собі зеленому :laugh:

у КСУ ще той бардак і безлад, і система не ідеальна ..... але система стримувань таки працює, і вже кілька разів КСУ не дава президентам урупувати владу

і вже очевидно що просер з тупицьким, саме спонукає прихильники певної політсили стати наполеончиком
водичка на травичку. фактів нуль.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія