Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ще раз про Аelit'а

Re: Ще раз про Аelit'а

То треба стверджувати, що ми найгірші? Дайте відповідь.

Ну это смотря с кем сравнивать.Тут же дело не в том что кто то лучше,а кто-то хуже,потому что все люди одинаковые,а в развитости общества,его образованности и морали.Это все можно наверстать,но на это нужно время и для этого нужно признать свое отставание,а не орать ,как кацапы что мы уникальные и самые самые,на самом деле ими не являясь
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Поцрєоти скрізь поцрєоти. Що на Росії що в Україні. Єдине що їх відрізняє - країна походження. Паттерни ж поведінки ті ж самі. Як і в суддів прокурорів поліцаїв митників митарів  депутатів міністрів президентів і т д.
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Ну это смотря с кем сравнивать
Тут ні з ким не порівнюється, в Аеліта - найвища ступінь порівняння. Якщо ви не дуже розумієте мову, то я вам перекладу: самый плохой народ.
Даруйте, я не буду повторювати його епітети.

Чи у світі є ще якась нація, яка таке про себе заявляє, або підтверджує ворожу єресь?
Назвіть. Чи котра дозволяє про себе  таке писати у своїй країні і на своєму форумі? І це під час війни.
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Тут ні з ким не порівнюється, в Аеліта - найвища ступінь порівняння. Якщо ви не дуже розумієте мову, то я вам перекладу: самый плохой народ.
Даруйте, я не буду повторювати його епітети.

Чи у світі є ще якась нація, яка таке про себе заявляє, або підтверджує ворожу єресь?
Назвіть. Чи котра дозволяє про себе  таке писати у своїй країні і на своєму форумі? І це під час війни.
ЛАРТО, тебе втішить що є хтось гірше?
ну то я тебе втішу : ви, коцапи, таки гірше, і набагато.
Українці не посягають на чужу землю, не вважають що мають якесь дане свише право зверхності над іншими народами, у значній своїй масі розуміють, що помніть-гардіться особливо нічим.
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Тут ні з ким не порівнюється, в Аеліта - найвища ступінь порівняння. Якщо ви не дуже розумієте мову, то я вам перекладу: самый плохой народ.
Даруйте, я не буду повторювати його епітети.

Чи у світі є ще якась нація, яка таке про себе заявляє, або підтверджує ворожу єресь?
Назвіть. Чи котра дозволяє про себе  таке писати у своїй країні і на своєму форумі? І це під час війни.

Я просто не понимаю сути ваших претензий,как и к Олдбою.Вам приводят факты,а вы вместо того чтобы их опровергать и как-то доказывать свою правоту,обвиняете их в работе на Кремль.А что касается оценок,то они всегда субъективны и каждый имеет право на свои.Если бы он говорил: хуйло введи войска,хуйло защити нас от хунты или забери нас к себе,то это была бы работа на врага,а то что пишут они,не имеет с этим ничего общего,поэтому я не понимаю при чем тут война,когда речь идет об украинцах,которые став независимыми ,за 30 лет просрали весь свой потенциал и отстали от соседей на десятилетия
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Я просто не понимаю сути ваших претензий,как и к Олдбою.
...не корч з себе дурника...Олдбой завжди перекручує факти і подає їх, як якась раша тудей... ось сьогоднішнє:
з лютою ненавистю до вати  :X
OldBoy [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] [В закладки]
   сьогодні в 15:41
IP/Host: ---.181.224.159.triolan.net
Андрія "Полтаву" Карпова з фракції ЄС обрали секретарем полтавської міськради за допомогою депутатів Киви і Мамая.
...а насправді:
Андрія Карпова обрано секретарам Полтавської міської ради 8-го скликання
Фракції «За Майбутнє», «Європейської Солідарності», «ОПЗЖ», «Партії простих людей Сергія Капліна» та частина «Слуг Народу» підтримали кандидатуру Андрія Карпова від «ЄС» на посаду секретаря міськради.
...ось факти...

   
Re: Ще раз про Аelit'а

...не корч з себе дурника...Олдбой завжди перекручує факти і подає їх, як якась раша тудей... ось сьогоднішнє:
...а насправді:
Андрія Карпова обрано секретарам Полтавської міської ради 8-го скликання
Фракції «За Майбутнє», «Європейської Солідарності», «ОПЗЖ», «Партії простих людей Сергія Капліна» та частина «Слуг Народу» підтримали кандидатуру Андрія Карпова від «ЄС» на посаду секретаря міськради.
...ось факти...

Ну. Все як сказав скотиняка олдбой. Порошки з хуйлошками злились в патріотичному до бюджета екстазі.
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Поцрєоти скрізь поцрєоти. Що на Росії що в Україні. Єдине що їх відрізняє - країна походження. Паттерни ж поведінки ті ж самі. Як і в суддів прокурорів поліцаїв митників митарів  депутатів міністрів президентів і т д.

Ні
Не скрізь.
В Австралії абсолютно не такі судді, прокурори, поліцаї, митники, депутати, міністри, президенти, ніж в Росії
Ми свою владу піддержуємо
А влада працює на нас
Що доказано всьому світу - Ковідy в Австралії нема
Бідності в Австралії нема
Є практично безплатна медицина і освіта

Немає на всіх робочих місць - і це сама гірша проблема

Україна трішки ближче до австралійських стандартів, ніж Росія

Аеліта треба забанити навічно
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Ні
Не скрізь.
В Австралії абсолютно не такі судді, прокурори, поліцаї, митники, депутати, міністри, президенти, ніж в Росії
Ми свою владу піддержуємо
А влада працює на нас
Що доказано всьому світу - Ковідy в Австралії нема
Бідності в Австралії нема
Є практично безплатна медицина і освіта

Немає на всіх робочих місць - і це сама гірша проблема

Україна трішки ближче до австралійських стандартів, ніж Росія
Аеліта треба забанити навічно


А ти яким боком до здобутків  австралійців? Ти просто втік туди за ковбасою і від української реальності. Але . Гени не обманиш - ти укрвїниш і там. І чомусь - зрадивши Україну за австралійську ковбасу - вчиш українців в Україні як Україну любити. Чим т клінічний випадок. Ти звичайне гавно , яке і творить корупцію і казнокрадство в Україні - просто змився в Австралію за ковбасою. Але натура та ж. )
В чому Україна ближче до австралостандартів?))) Ніж Росія)))) Україна корумпованіша ніж Росія. Що яскраво проявилось в Криму 2014. Де не Україна купила Росію а Росія оптом закупила кримську філію української держави. І Київ чомусь в той час мовчав. Мабуть альтруїстично)))
Як показує ця гілка. Патріоти скрізь патріоти. Що в Україні що га Росії. Всі ці латри целітєльніці алєй етс мріють про свого пуціносталіна . Про свою цензуру. Ну щоб як на Росії. Саджали за пости. Навіть більше . Як в оруела , саджали за мислєпрєступлєнія. І як і їх батьки і діди невтомно строчать доповіді в адміністрацію, доноси в сбу погрожують вбивством. Не можучи винести тягар правди . Прагнуть як і їх вженебрати кацапопатріоти заткнути правду) патріотизм дуже коштовно монетмзується - на прикладі андрушиполтави. І саме тому Полтави ним і сруть в голови латр) щоб завдяки їм добратись до влади і обнявшись з зтими хто прийшов до влади голосами "ідейних"  противників - рашистів ків - казнокрадити і корупціонерити. І так на всіх щаблях
Мислєпрєступлєнія - правда - для поцреотів і тих хто монетизує поцреотищмк  всіх кольорів- найтяжчий злочин))) проти колективного глупства. Гасло поцрєотів - разом нас багато нас не подолати. ))

Гавно а не люди
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Ти казав що в Австралії не такі судді прокурори поліцаї митники мери і т л ніж в Росії.  При чому тут Росія .
Чому ти срешся сказати що в Австралії не такі як в Україні))) а в Україні такі як на Росії)))
Ти звичайний лицемірний брехун ковбасник- зрадник. І
томуу гавно а не людина)

   
Re: Ще раз про Аelit'а

І коли українська влада така ж як російська а не австралійська то єдина причина тому. Населення. Яке скрізь є єдиним джерелом влади.
І якби Австралію колонізували б українці. Там би були українські суди прокурори митники мери поліцаї і тд.
Але. Саме через таку свою якість українці Австралію і не колонізували. І взагалі нічого не колонізували а навпаки були всю історію провінціями провінційних імперій.

   
Re: Ще раз про Аelit'а

Правди завжди срались і сруться всі поцрєоти і влади які владарюють на колективному дебілізмі поцрєотів( дякую андрцші Полтаві за демонсрацію тру мотивів урапоцрєотів))
Саме цей колективний масовий поцреотищмк - дебілізму - любов грабованих до грабуючих - і є підвалина і сенс держав.
І тих хто каже правду а не є ломом чи джинсою. Завжди намагались зацензорити. Ув'язнити і вбити. Дурналісти типу ганапольського в шоколаді а журналісти типу Гонгадзе - в грунті.
Окремо про ломів. Ломи і інфлюенсери - породження інтернет ери - використовуються всіма політиками для ссання манюпасам в голови. В тому числі і іншими конкуруючими бандами- державами які мають свої політ прости господи партії . Чи агенти впливу.
Гавно а не люди
   
Re: Ще раз про Аelit'а

НМД, Аеліт може один і той же пост сунути у всі , без винятку, теми - бо в нього один мотив, одна пісня!
Справа навіть не в тому, правий він на 1% чи на 90% - а в тому, що набридло оце його писання, та ще й ліпить по стонадцять схожих постів ув одній гілці, забалакує тему.
Отже - банити!! Ну, там , може, періодично, щоб отямився і зайнявся чимось кориснішим дома - хоча б на ровері поганяв.
Але!!
Де тії модери знов?
Вигулькнули - і пропали..
Тут не тільки Аеліту треба намилити шию в бані!
   
Re: Ще раз про Аelit'а

НМД, Аеліт може один і той же пост сунути у всі , без винятку, теми - бо в нього один мотив, одна пісня!
Справа навіть не в тому, правий він на 1% чи на 90% - а в тому, що набридло оце його писання, та ще й ліпить по стонадцять схожих постів ув одній гілці, забалакує тему.
Отже - банити!! Ну, там , може, періодично, щоб отямився і зайнявся чимось кориснішим дома - хоча б на ровері поганяв.
Але!!
Де тії модери знов?
Вигулькнули - і пропали..
Тут не тільки Аеліту треба намилити шию в бані!

Распнітє єво. Распнітє!
Тьху на вас. Гавно а не люди

Гидко і зашкварно бути з вами
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Распнітє єво. Распнітє!
Тьху на вас. Гавно а не люди

Гидко і зашкварно бути з вами
Яке там " распнітє"? Просто забаньте, щоб не смітив.
І не треба вдавати з себе Ісуса Христа, теж мені - страждалець найшовся!
І дуже сумніваюсь, що тобі тут гидко й зашкварно, бо тоді  не сидів би повсякчас на форумі
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Яке там " распнітє"? Просто забаньте, щоб не смітив.
І не треба вдавати з себе Ісуса Христа, теж мені - страждалець найшовся!
І дуже сумніваюсь, що тобі тут гидко й зашкварно, бо тоді  не сидів би повсякчас на форумі

Смартфон дає змогу фупити як лиш вільна хвилина))

І так . Гидко. Я ніколи не страждав толерастією до дебілізму ницості тупості і брехні
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Шановна УП. Чи ми себе поважаємо як нація?

Чи може перебувати на форумі "людина", яка пише такі мерзенні речі про українців?
Цитата:

Яка може бути честь у найкорумпованішого найзлиденнішого найбрехливішого найкрадливішого населення на континенті?)
Не плутайте бантустанство з державністю.

Честь у продажних злиднів. Комедіянти


Не секрет, що кожен його пост - це знущання над українцями.
Форум читає багато людей в Україні і за межами. Невже таке може бути на українському ресурсі?
Майте терпіння не відповідати на його дописи. Чим менше то гімно чіпаєш, тим менше воно смердить. Це єдиний дописувач якого я заніс в ігнор і маю спокій.
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Майте терпіння не відповідати на його дописи. Чим менше то гімно чіпаєш, тим менше воно смердить. Це єдиний дописувач якого я заніс в ігнор і маю спокій.
Можна мати спокій, коли про себе тільки думати. Я теж його прокручую, але часом кинеться в очі, що він виписує про українців! Так це ж читають тисячі людей, їм то в голові відкладається потрохи як 24-й кадр. На це і розрахована артистична "дурка". Він навіть
законодавство у підкріплення має, що на таких управи нема.
Тому єдиний вихід - з пляжу.
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Тому єдиний вихід - з пляжу.
Ну що ж...Нам тебе бракуватиме, ЛАРТО..Але якщо таке твоє рішення, то нічого не вдієш.. :weep:
   
Re: Ще раз про Аelit'а

aleksey_at_pravda_c om_ua и ЛАРТА представляют большую угрозу для Украины, чем прямолинейный Аэлит.
Первый несет на форум кацапскую пропаганду, а вторая делит и разделяет украинцев постоянно чем тоже работает в русле пропаганды.
   
Re: Ще раз про Аelit'а

aleksey_at_pravda_com_ua и ЛАРТА представляют большую угрозу для Украины, чем прямолинейный Аэлит.
Первый несет на форум кацапскую пропаганду, а вторая делит и разделяет украинцев постоянно чем тоже работает в русле пропаганды.
Сказав пропогандист з РФ))))



Кому ти втираєш? Ворогу тут ти в першу чергу.
   
Re: Ще раз про Аelit'а
Пшениця

Можна мати спокій, коли про себе тільки думати. Я теж його прокручую, але часом кинеться в очі, що він виписує про українців! Так це ж читають тисячі людей, їм то в голові відкладається потрохи як 24-й кадр. На це і розрахована артистична "дурка". Він навіть
законодавство у підкріплення має, що на таких управи нема.
Тому єдиний вихід - з пляжу.
Є тільки один спосіб зменшувати його ефект і присутніть.
Повний ігнор. Навіть не посилання того гандона, а просто не відповідати.
Висохне - сам від штанів відпаде.
   
Re: Ще раз про Аelit'а

Є тільки один спосіб зменшувати його ефект і присутніть.
Повний ігнор. Навіть не посилання того гандона, а просто не відповідати.
Висохне - сам від штанів відпаде.

ні разу, он у Сметани весняне загострення так його темами весь форум засраний
і байдуже, що на нього не реагують
там мозок інакше працює
   
Re: Ще раз про Аelit'а

вирішив піти в самозабан. до прояснення ситуації з вторгенням-невторгенням. правда яку я завжди кажу - надто неоптимістична . а брехати я не можу . ложь во спасение - теж не працює. чим солодша брехня тим нищівніше б.є реальність

мій рецепт - постійні навчання україна нато в трьох регіонах. північ, південь схід.
надання україні вже на наступному тиждні якогось статусу в нато за спрощеною процедурою - асоціативне. почесне, надзвичайне, милосердне , миротворче членство в нато  чи щось таке. з максимальною передачею натівцям контролю над силовиками корупціонерії.
інакше - можливийсіквел  2014-2015 років . але без мінськів . хуйло реально псіх. маньяк
   
Re: Ще раз про Аelit'а

мамчурь - виидать полегчало чудок?

Я говорил дюфалак поможет

Правда не надолго - головка твоя скоро опять бо-бо и опять припозешь свои фекалии тут разбрасывать

Тебе б к дяде доктору своему сходить - там таблеточки нужны для маленьких мамчурей

Дяди их нейролептиками называют
   
Re: Ще раз про Аelit'а

вирішив піти в самозабан. до прояснення ситуації з вторгенням-невторгенням. правда яку я завжди кажу - надто неоптимістична . а брехати я не можу . ложь во спасение - теж не працює. чим солодша брехня тим нищівніше б.є реальність

мій рецепт - постійні навчання україна нато в трьох регіонах. північ, південь схід.
надання україні вже на наступному тиждні якогось статусу в нато за спрощеною процедурою - асоціативне. почесне, надзвичайне, милосердне , миротворче членство в нато  чи щось таке. з максимальною передачею натівцям контролю над силовиками корупціонерії.
інакше - можливийсіквел  2014-2015 років . але без мінськів . хуйло реально псіх. маньяк
от же ж гівно, а не людина!
   
Re: Ще раз про Аelit'а

от же ж гівно, а не людина!

 :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія