Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українофобство на форумі

Re: Українофобство на форумі

ага, і супроводжує її знущальницькими коментарями
дончанин в основном просто копипастит кацапо-пропаганду и редко когда что-то вообще пишет от себя. Его посты это сплошная дезинформация форумчан.
   
Re: Українофобство на форумі

дончанин в основном просто копипастит кацапо-пропаганду и редко когда что-то вообще пишет от себя. Его посты это сплошная дезинформация форумчан.
Я думаю все ж таки, що все залежить від сприйняття
я сприймаю цю інфу від нього як те, що ворога треба знати в обличчя для найбільш ефективної боротьби з ним
хіба не треба знати чим вони дихають і чим труять і нашу вату теж?
   
Re: Українофобство на форумі

ти ж "унівєрсітєтов нє кончял", то звідки знаєш?

У мене вища інженерна освіта.

Їх не кінчають, а отримують дипломи при завершенні навчання))))  (P)

   
Re: Українофобство на форумі

Я думаю все ж таки, що все залежить від сприйняття
я сприймаю цю інфу від нього як те, що ворога треба знати в обличчя для найбільш ефективної боротьби з ним
хіба не треба знати чим вони дихають і чим труять і нашу вату теж?
Так он не того врага приносит какого все знают в лицо. Он тянет сюда агентов кремля косящих под либералов и распространяющих с согласия кремля дезу, в которой говорится о том, что хуйло фсё, раша капут, Атпазают и все такое подобное. Эта деза не расчитана на вату, она расчитана на нас и подавляет протестное движение как в раше, так и вводит в обман украинцев.
   
Re: Українофобство на форумі

таке враження, шо фантамас дорвався таки до кнопки
:gigi: шо, ссиш кагда страшна?

А я тебе попереджала: не сри у колодязь, з якого потім доведеться води гівняної напитися.

Тепер ссись і своєї тіні.

Останнє редагування: 5 березня 2021 21:59:06 від Karoffka
   
Re: Українофобство на форумі

:gigi: шо, ссиш кагда страшна?

А я тебе попереджала: не сри у колодязь, з якого потім доведеться води гівняної напитися.

Тепер ссись і своєї тіні.
Кароффка...ти???  ;o
   
Re: Українофобство на форумі

Кароффка...ти???  ;o
:gigi: а шо я? Скільки вовка не корми - він все-одно буде бикувать. Воно якесь хамло несусвєтнє. Коли робиш йому зауваження, воно замість того, щоб сісти, розібратися і зрозуміти, що мені не сподобалося (то воно підгавкує тим, хто мене принижує, то починає вихвалятися своєю обрубаною "флейтою"), воно носиться зі своїм "игнором" як дурень з писаною торбою.

Ну, от уяви таку ситуацію: прийшли чоловік з дружиною до кумів в гості, хазяїн починає принизливо чіплятися до куми зі своїми скабрезними шуточьками накшталт "що то за кума, що під кумом не була". Її чоловік замість того, щоб припинити це "чіпляння", ще й піддакує йому - типу, "Да, вона така стєрва, та ще й дивиться не так". А коли ж дружина йому робить зауваження, що не варто її так принижувати - ти ж чоловік, а не якийсь уй собачий, то він ще й при тому кумові вдобавок вивалює: "Та вона ще й смоктати не вміє правильно".

Ну, от ти б після такого вважала б його своїм чоловіком? Ото і я не вважаю його за людину... І свій игнор нехай засуне собі в сраку. Мало того, що сере на голову на рівному місці, так ще й потім робить інших винуватими. Перш ніж ображати треба спочатку подумати: а чи варто це робити.


Заїбав уже, бльядь, і своїми ображаннями, і игнорами.
   
Re: Українофобство на форумі

 :laugh:  (tu)
Та я не про цього кошака! Ще чого не вистачало - всерйоз розглядати, що він там ваяє на явно не дуже тверезу голову  :)
Тут останні пару днів з"явилася інтрига - поява явно нового анонімного модера...Народ намагається розгадати - хто?
То я почитала твоє звернення до котика, з суворим попередженням йому відмовитися від непотрібних діянь, і....
   
Re: Українофобство на форумі

:laugh:  (tu)
Та я не про цього кошака! Ще чого не вистачало - всерйоз розглядати, що він там ваяє на явно не дуже тверезу голову  :)
Тут останні пару днів з"явилася інтрига - поява явно нового анонімного модера...Народ намагається розгадати - хто?
То я почитала твоє звернення до котика, з суворим попередженням йому відмовитися від непотрібних діянь, і....

Дик, я ж його осьо просила, щоб він не наривався на грубосць до Фантомаса:


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1050268.msg25095603#msg25095603

Він все-одно продовжував до нього сікатися із тупою прийобкою "Поверни Рахі борг честі". Яка вхера честь та ще й у Рахи?

Дик, тепер ссицця і своєї тіні, бо йому всюди мерещицця Фантамас модером.  Хто б тим модером не був, а якщо він модерує більш-менш справедливо, то чого його аж до поросячого вереску боятися? Знає кіт чиє сало з*їв...
   
Re: Українофобство на форумі

Він все-одно продовжував до нього сікатися із тупою прийобкою "Поверни Рахі борг честі".
Може той Раха як Шерхан для...котика?
Котик рявкне на Фантамаса про борг, і відбіжить подалі від гріха
   
Re: Українофобство на форумі

Чого відразу анонімний модератор? НІК правда... Модерував.
   
Re: Українофобство на форумі

Може той Раха як Шерхан для...котика?
Котик рявкне на Фантамаса про борг, і відбіжить подалі від гріха
як гієна?

гівно, а не котик... (~с)  :cray:
   
Re: Українофобство на форумі

як гієна?
Кароффка, ти ж іще молода!  :)
начебто проміжок часу від читання Мауглі мав би бути порівняно невеликим... :weep:
Яка гієна???!!!  :X Табакі - це ша-ка-л!
   
Re: Українофобство на форумі

Кароффка, ти ж іще молода!  :)
начебто проміжок часу від читання Мауглі мав би бути порівняно невеликим... :weep:
Яка гієна???!!!  :X Табакі - це ша-ка-л!

Не-не-не, Шакал - з родини псових, а гієна - з родини котячих. Ти ж котиком його звеш? Значить, він гієна.


Кста, продивися уважно мультик. Там той Табакі саме як гієна зображений, а Шакал більше схожий на вовка.


Маленька голова, відповідно, і мозку в ній вміщується набагато менше, ніж у шакала. Все як у нашого котика масі. (tu)
   
Re: Українофобство на форумі

писи.


В советском мультфильме Табаки - шакал. В американской версии 2018 года Табаки является гиеной.
   
Re: Українофобство на форумі

В американской версии 2018 года Табаки является гиеной.
;o вєк живі...
Але ж у Кіплінга наче шакал..нє?
   
Re: Українофобство на форумі

Антиукраїнська кампанія на Форумі Української правди продовжується:
Сьогодні чергові антиукраїнські перли - на той раз від дописувача Domless:

Украинский язык это язык села...зачем специалистам учить язык села?

Вообще не перестаю ржать с кукурузников.


Ось перли про українців від СОJOMON
По логике шароварных инвалидов

Все националисты- шароварники, идиоты

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1096722.0

Приниження українців Олдбоєм як завжди - постійне.

Останнє редагування: 24 березня 2021 11:07:16 від ЛАРТА
   
Re: Українофобство на форумі

продовжуйте спостереження і фіксацію  (tu)
   
Re: Українофобство на форумі

ХО́РИЙ, а, е, діал. Хворий. Та нема гіршої пригоди, як слабість у дорозі. Ось на задньому возі, як в'ялая риба, лежить хорий чумак (Михайло Коцюбинський, I, 1955, 181); Була [Маня] хора, цілий тиждень пролежала (Ольга Кобилянська, III, 1956, 56); Четвертий міністер [міністр] називався Пугукало. То був понурий Сич, хорий на селезінку (Іван Франко, IV, 1950, 110); Згадав я вас, — і якось тихо На серці хорому стає (Павло Грабовський, I, 1959, 100); [Старий:] Нащо Дав зазирнути у ту безодню чорну Моєї хорої, розбитої душі? (Володимир Самійленко, I, 1958, 63); Це не уяви витвір хорий... Тебе я бачив, престарий соборе (Максим Рильський, III, 1961, 252);
//  у знач. ім. хорий, рого, чол.; хора, рої, жін. Недужа, нездорова людина. Лікареві просто ніколи. Тут нового хорого привезено, там операція (Михайло Коцюбинський, I, 1955, 174); На високій кроваті, у подушках, лежить недужа.. Мати моя зітхає важенько, хора тихенько стогне (Марко Вовчок, VI, 1956, 221).

Словник української мови: в 11 томах. — Том 11, 1980. — Стор. 126.


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія