Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шановна УП. Скільки можна тут терпіти юльків

Шановна УП. Скільки можна тут терпіти юльків

які засмічують гілки, ведуть антиукраїнську діяльність і ображають дописувачів брудними словами:
Як приклад - costashu

Такі у нього дописи постійно:

 ЛАРТА,  6 грудня 2020 22:09:45

    Розгорнути попередні цитати...
    Я не молдаванка і повністю підтримую дописувача.
costashu
ти ТП
   
Цікаво, що ця сама ЛАРТА ніколи "не помічала" нескінченних "ТП" від її однодумців на адресу жіночих ніків з непедроцького табору

Яскравий приклад дії принципу "анасзащоооооооооооо ооооооооо?"
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1089859.40
Забула вставити посилання.
   
Якщо авторку теми терплять то і юльків можна терпіти.
Діалектика, трясця.
   
Якщо авторку теми терплять то і юльків можна терпіти.
Діалектика, трясця.
Якщо вас обзивають брудними словами, то це ваша справа.
Якщо ви толеруєте такий стиль спілкування з матюками до жінок, то це ваше виховання.
Якщо вас влаштовує антиукраїнська діяльність юльків на українському ресурсі - то це ваша позиція.
В жодній країні такого б не дозволили, що дозволено юлькам на ФУПі.

P.S. Мої дописи я вас не заставляю читати.


Останнє редагування: 7 грудня 2020 16:17:32 від ЛАРТА
   
Якщо вас влаштовує антиукраїнська діяльність юльків на українському ресурсі
брешеш
тупо і нахабно
в чому полягає "антиукраїнська діяльність юльків"?
у запереченні якихось вигаданих Кнурем "злочинів" Українців проти євреїв?
у нетолеруванні висловів на кшталт "цинічних бандер"?
у демонструваній ними відсутності захвату від прокремлівської діяльності Липецького кондитера?
Чи просто у тому, що юльки не оцінили фантастичного смаку масла рашен?
   
Якщо авторку теми терплять то і юльків можна терпіти.
Діалектика, трясця.
Уже від зелених хочеш кудись втікти? Ніхто не забув, що ти зелений.  :bueee:

Чи щури тікають з корабля потопельника?
   
Уже від зелених хочеш кудись втікти?
О,тому бруд юльків покриває, ясно.
   
брешеш
тупо і нахабно
в чому полягає "антиукраїнська діяльність юльків"?
у запереченні якихось вигаданих Кнурем "злочинів" Українців проти євреїв?
у нетолеруванні висловів на кшталт "цинічних бандер"?
у демонструваній ними відсутності захвату від прокремлівської діяльності Липецького кондитера?
Чи просто у тому, що юльки не оцінили фантастичного смаку масла рашен?
Гарнйи приклад Мигоська а особливо Одбой, який теми піднімає як розповісти яка україна фальшива країна яка погана поліція взявши одничиний випадок поширивши на всіх...

Мигоська яка готова відати будькому країну особливо Пуялу, якщо не Юлька то хай недістанеться нікому. Саме тому вона топить за Зезелнь і топила.


Олдбой як Алієте Україножер і ненавидить Україну, а Мигоська в цьому йому підмахує.  :facepalm1:


Ну що кнуриха, вже тікаєш з тонучого зеленого кораблика? Як кнуриха.  :tease:

Зрадлива... Україножерка.
   
Доречі для Юльків досить типова позиція, якщо не Юлька у корита, то хай Україна недістанеться нікому... Тому вони в нутрішньо готові зустрічати з Хлібом танки хуйло.
   
Мигоська яка готова відати будькому країну особливо Пуялу, якщо не Юлька то хай недістанеться нікому.
І ти навіть зможеш довести таку мою позицію?
Що я хочу віддати країну якомусь Пуялу, і дотримуюся позиції якщо не Юлька то нехай нікому не дістанеться (а якще невідоме офіційній науці Пуяло?).
Я чекаю пояснень, Тіммі. Ти ж не якейсь тріпло дурнувате, чи не так? Давай, Тіммі, не соромся.
   
Доречі для Юльків досить типова позиція, якщо не Юлька у корита, то хай Україна недістанеться нікому...
не перекладай з ПЄСдячих голів на здорові, Тіммі, і не відволікайся на свої ідіотські марення.
Доводь.
   
нігідії
   
Цікаво, що ця сама ЛАРТА ніколи "не помічала" нескінченних "ТП" від її однодумців на адресу жіночих ніків з непедроцького табору

Яскравий приклад дії принципу "анасзащоооооооооооо ооооооооо?"
Не помічала, бо свої її не обзивають.
   
Не помічала, бо свої її не обзивають.

Вас обзивають, тому що ви брешете без принципно і людям важко реагувати без мата і на вашого олді і асмадея і дончика і читача мішукагана і косташа, бо ваша банда нагло бреше в очі. Просто розказує російські фейки.

Але дівчата тримаються і всьоголиш вас Юльків розкладають і ваші брехні на складові, що вас злить... Бо хуцпа яку ви кажете вам задається бездоганною.
   
Вас обзивають, тому що ви брешете без принципно і людям важко реагувати без мата і на вашого олді і асмадея і дончика і читача мішукагана і косташа, бо ваша банда нагло бреше в очі. Просто розказує російські фейки.

Але дівчата тримаються і всьоголиш вас Юльків розкладають і ваші брехні на складові, що вас злить... Бо хуцпа яку ви кажете вам задається бездоганною.
кінчай молоти дурню, Тіммі

у своєму стартпості ЛАРТА звинуватила косташу в "антиукраїнській діяльності" на ФУПі
як юзер ФУПа я вимагаю або надання ЛАРТОЮ доказів антиукраїнської діяльності, або - у разі ненадання нею таких доказів - реакції адміністрації форуму на цей випад ЛАРТИ
   
кінчай молоти дурню, Тіммі

у своєму стартпості ЛАРТА звинуватила косташу в "антиукраїнській діяльності" на ФУПі
як юзер ФУПа я вимагаю або надання ЛАРТОЮ доказів антиукраїнської діяльності, або - у разі ненадання нею таких доказів - реакції адміністрації форуму на цей випад ЛАРТИ
Ваша юльківська діяльність вся анти Українська... Ви просто небажаєте цього бачити.

Вважати косташа патріотом ... :facepalm1:  Хоча немає більшого сліпого ніж той що відмовляється бачити, з Біблії фраза.
   
Ваша юльківська діяльність вся анти Українська... Ви просто небажаєте цього бачити.

Вважати косташа патріотом ... :facepalm1:  Хоча немає більшого сліпого ніж той що відмовляється бачити, з Біблії фраза.
Досить тріпатися, Тіммі.
Ти очікуєш, що я зараз у відповідь звинувачу тебе в антиукраїнській діяльності?
Але - на відміну від тебе - я не опущуся до таких тупих дешевих трюків.
   
Досить тріпатися, Тіммі.
Ти очікуєш, що я зараз у відповідь звинувачу тебе в антиукраїнській діяльності?
Але - на відміну від тебе - я не опущуся до таких тупих дешевих трюків.

Тиж займаєшся антиукраїнською діяльністю...

І цим пишаєшся, люба агітація за Білу Леді = За РФ.
   
Тиж займаєшся антиукраїнською діяльністю...

І цим пишаєшся, люба агітація за Білу Леді = За РФ.
Антиукраїнською діяльністю займаєшся ти, Тіммі, займаєшся нахабно, відкрито і зухвало.
Будь-яка агітація за лютого україножера, кремлівську маріонетку Хуйла Порошенка П.О. є прокремлівською і україножерською.
   
Антиукраїнською діяльністю займаєшся ти, Тіммі, займаєшся нахабно, відкрито і зухвало.
Будь-яка агітація за лютого україножера, кремлівську маріонетку Хуйла Порошенка П.О. є прокремлівською і україножерською.
Ти як наркоман... Не поведусь, не поведусь і зірвалась...

Останній пост провіряв чи можна нажати і по любому відповіси вірно на нього... Ну тіпа Кнур, злодій... Типову РФ брехню...

Добре що ти придсказуєма і керована, люблю таких людей передбачуваних....

Ти ж не проти що я прямо кажу?))))

Чи мені треба було завуальовано написати про контрольованість?

Наприклад умними словам, що твоя реакція на подразник передбачувана))))) :tease:
   
Re: Шановна УП. Скільки можна тут терпіти юльків

 рве свиноматівцям пєрдачелли за їх Свиноматку!

на свиноматівці ставлю копірайт.  Розповсюджується на умовах GPL

Останнє редагування: 10 грудня 2020 19:21:19 від medved
   
Ти як наркоман... Не поведусь, не поведусь і зірвалась...

Останній пост провіряв чи можна нажати і по любому відповіси вірно на нього... Ну тіпа  , злодій... Типову РФ брехню...

Добре що ти придсказуєма і керована, люблю таких людей передбачуваних....

Ти ж не проти що я прямо кажу?))))

Чи мені треба було завуальовано написати про контрольованість?

Наприклад умними словам, що твоя реакція на подразник передбачувана))))) :tease:
ну от дивися, Тіммі
Відкрито гілку про розбан комаріка
і поруч - для перевірки на гнилість свиносекти - відкрито гілку про розбан Фау, Рузи, Дріма, Херфатера і Шамболая.
У гілці про комаріка нема жодного поста від нехароших юльків
Чесно сказати, я думала, що на мій досить простенький  гачок  у гілці про розбан Фау та інших наловиться більше безмозклих рибок Гуппі...поки що двоє )))

Останнє редагування: 10 грудня 2020 19:56:25 від Myroslava
   
Знову  питаю: скільки можна терпіти брутальності юльків?
Була нормальна гілка - люди чемно спілкувалися про мову.
Прийшла Кароффка і закидала все матюками.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1090139.40
   
Знову  питаю: скільки можна терпіти брутальності юльків?
Була нормальна гілка - люди чемно спілкувалися про мову.
Прийшла Кароффка і закидала все матюками.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1090139.40
Тебе дратує Кароффка, когось дратуєш ти.
Такий розклад до твоєї голови не надходив часом?
З якого лиха ти вирішила, що твої почуття і відчуття мають бути визначальними на цьому форумі?

ПС Ага, і при цьому тебе чомусь аж ніяк не бентежать нескінченні "бліни" від твоїх колег по свиносекті. ІМХО, але це удаване чистоплюйство у стократ гірше за кароффкіни матюки. Вона принаймні не удає себе кращою, ніж є насправді - на відміну від продукувачів "блінів".
   
Re: Шановна УП. Скільки можна тут терпіти юльків

ну от дивися, Тіммі
Відкрито гілку про розбан комаріка
і поруч - для перевірки на гнилість свиносекти - відкрито гілку про розбан Фау, Рузи, Дріма, Херфатера і Шамболая.
У гілці про комаріка нема жодного поста від нехароших юльків
Чесно сказати, я думала, що на мій досить простенький  гачок  у гілці про розбан Фау та інших наловиться більше безмозклих рибок Гуппі...поки що двоє )))

Кнуруся й тут не може не збрехати, згідно заповітам  Свиноматки  свиноматівцям.
По-перше - порівнювати записних пропагaндoнiв з пенсіонеркою Комариком -  небачена хуцпа.
По-друге - тут як в  народі влучно підмічено  - коваль коня кує,   жаба й собі  лапу подає.
Тобто, як тільки були створені гілки за розбан проукраїнських дописувачів, Кнуруся в моменті вилазить, як Пилип з конопель, з гілкою про розбан україноненависників та пособників московських вошей - чисто свиноматівська тактика - перевернути все догори раком.
   
Кнуро-ведмед, в своєму україножерстві ти не зміг перевершити хіба що Велесова. Поки що не зміг.
   
Цитата:
 Платник податків
   cьогодні в 23:15
IP/Host: ---.rs.uar.net
серйозну актуальну тему з приходом Мироськи перетворили в звичний срач....
Ігноруйте ту пані, і спілкуйтесь тільки по суті теми.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1090047.400
   
Що, ЛАРТО, не подобається тобі гірка правда, не подобається що твою антиукраїнську діяльність видно неозброєним оком?     :rotate: 
   
Re: Шановна УП. Скільки можна тут терпіти юльків

Цитата:
 Платник податків
   cьогодні в 23:15
IP/Host: ---.rs.uar.net
серйозну актуальну тему з приходом Мироськи перетворили в звичний срач....
Ігноруйте ту пані, і спілкуйтесь тільки по суті теми.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1090047.400
У неї таке штабне завдання ))))
   
Без хамовитих образ ні одного дня.

 StepbyStep
   cьогодні в 11:43
IP/Host: ---.broadband.kyivstar.net
ЛАРТА, cьогодні в 11:41

    Розгорнути попередні цитати...
    Федина - кандидат політичних наук. Доцент факультету міжнародних відносин.
    На Турівській не розказали?

Свинячий хвостик вкотре показала свою тупість.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1090180.msg24805685#quickreply

Останнє редагування: 11 грудня 2020 11:49:13 від ЛАРТА
   
Свинячий хвостик вкотре показала свою тупість.
(tu) Свинячий фостик - не у брову, а прямісінько в око!
   
Досить тріпатися, Тіммі.
Ти очікуєш, що я зараз у відповідь звинувачу тебе в антиукраїнській діяльності?
Але - на відміну від тебе - я не опущуся до таких тупих дешевих трюків.

Антиукраїнською діяльністю займаєшся ти, Тіммі, займаєшся нахабно, відкрито і зухвало.
   :umnik2:
   
Тебе дратує Кароффка, когось дратуєш ти.
Такий розклад до твоєї голови не надходив часом?
З якого лиха ти вирішила, що твої почуття і відчуття мають бути визначальними на цьому форумі?
(tu) класна цитата, можна нею відповідати Миросі
коли вона намагається когось принизити від імені багатьох юзерів.
   
ну от дивися, Тіммі
Відкрито гілку про розбан комаріка
і поруч - для перевірки на гнилість свиносекти - відкрито гілку про розбан Фау, Рузи, Дріма, Херфатера і Шамболая.
У гілці про комаріка нема жодного поста від нехароших юльків
Чесно сказати, я думала, що на мій досить простенький  гачок  у гілці про розбан Фау та інших наловиться більше безмозклих рибок Гуппі...поки що двоє )))
Ти як завжди бреше...

Ружу рятували і других, фатера і ДХМС і Асті вступаються у інших гілках....

Ружа тільки вийшов з бану всім хто за нього заступався і свої і чужі на клав купу на голову...

Казки ти можеш розповідати для нових допусувачів... І мене поки память на відшибло.
   
Якщо вас обзивають брудними словами, то це ваша справа.
Якщо ви толеруєте такий стиль спілкування з матюками до жінок, то це ваше виховання.
Якщо вас влаштовує антиукраїнська діяльність юльків на українському ресурсі - то це ваша позиція.
В жодній країні такого б не дозволили, що дозволено юлькам на ФУПі.

P.S. Мої дописи я вас не заставляю читати.
а чого я жодного твого праведного волання не побачила під отими ТП на адресу жіночих ніків із протилежного табора? Чоготакож відсутні твої обурення під отими мишкиними "зелупи", під Мартиними "зебанашки" та "зе-уйобки". Шось занадто вибірковий і з подвійним прогнившим дном твій "праведний гнів", я б навіть сказала, гавнянокнурячий, спрямований на видавлювання з Форуму однієї конкретної політичної сили. До такого навіть юльки, яких ти зара оце обсіраєш, не вдавалися. Шось прогнило і протухло у твоєму кнурячому королєвстві. Масла кнурячого пачку сожри - може тебе попустить, коли продрищешся.
   
Знову  питаю: скільки можна терпіти брутальності юльків?
Була нормальна гілка - люди чемно спілкувалися про мову.
Прийшла Кароффка і закидала все матюками.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1090139.40
прийшла кароффка і розтлумачила кацапам зі свиносекти всі юридичні терміни по темі гілочки.

А ти наразі скавучиш лише тому, що вашій секті надавала по вашим кацапським щям.

Вчіть мову, стилістику ділового мовлення, щоб надалі кароффкі просто не було що робити на форумі.

Не думай, що і мені це надає велике задоволення вчити кацапів мови.
   
які засмічують гілки, ведуть антиукраїнську діяльність і ображають дописувачів брудними словами:
Як приклад - costashu

Такі у нього дописи постійно:

 ЛАРТА,  6 грудня 2020 22:09:45

    Розгорнути попередні цитати...
    Я не молдаванка і повністю підтримую дописувача.
costashu
ти ТП

Де твої волання під ось оцим:

хто "ви"? зелупи підкацапські, ви окуїли? виконують замовлення хуйла на очах у всієї країни, і ще пащеки хуцпа дозволяє розкривати. точно захотіли нового Майдану, наволоч підзелупна.


Ти реально вважаєш це все нормою? Я вже не кажу про те, що це серлиння було вивержене із ротяки жіночого ніка.


шо ти мені пхаєш якесь лайно з якоїсь лайнопомийки
проміж роги його собі встроми
тебе просять надати хоч якісь докази, що це кацапське чувирло дійсно було в АТО на нашому боці.
Або надай, або пи3дуй силос жери у хліву, парнокопитне.

А тут взагалі без коментарів - у цьому мартячому подшконочному серлинні шо не серл, то перл.

Але аффтарці дуже печуть саме юльки, а не подібні марти-шмарти  і мишки-зелупки.
   
Але аффтарці дуже печуть саме юльки
є таке - опоненти звинувачують одні інших у хамстві та бруді.
А я закликаю всіх юзерів бути чемними і не  засмічувати форум непотребом :drinks:
   
є таке - опоненти звинувачують одні інших у хамстві та
бруді.
Я ніколи брудом нікого не закидувала, але схоже юльки у кацапських матюках щодня купаються: і вдома, і на роботі. Декому це таке рідне, що не збагнуть, що від них хочуть. Н-д, Кароффка.
Але інші добре розуміють і свідомо і підло використовують матюки як зброю: це у них і ніж, і щит. Для того щоб вигнати зловісного опонента з форуму.
Нагадую - це український ресурс і він має бути культурним політичним майданчиком, де люди обмінюються думками, а не лайном.
Українська мова - це не лайно.


Останнє редагування: 12 грудня 2020 15:57:14 від ЛАРТА
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія