Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Віддайте Хер Фатера з ніколи під мою відповідальність.

Пліз.
Він жива людина із певними своїми упередженнями.
На ніколи не наговорив.
Я щиро прошу.
   
в чужой п..дє соломінку ти відішь...(с) Пушкін О.С.
Показати зображення...

Так так, Титянко, пошукай но соломінку впєстє твоєй товаркі КАЛовкі:fuck:

   
Так так, Титянко, пошукай но соломінку впєстє твоєй товаркі КАЛовкі:fuck:

Показати зображення...
:fuck:  :dopovid:
   
:fuck:  :dopovid:

отож, обтєкай, нещастя
   
отож, обтєкай, нещастя
:fuck:  :dopovid:
   
medvedику - у тебе до мого ніку якась дивна пристрасть.
це дивно бо я тебе навіть не памятаю на форумі.  :D
   
medvedику - у тебе до мого ніку якась дивна пристрасть.
це дивно бо я тебе навіть не памятаю на форумі.  :D

Під..арок з СУПу))
Що його пам"ятати?))——
Іхні під.арські розваги нікому крім них не цікаві))
   
Менi завжди здавалося, що в таких випадках пишуть прямо на пошту Adminy
   
за матюки в довічно не відправляють...
тобто в бан ти не хочеш.  :nea:
але регулярно хамиш дописувачам  :punish:
у тебе проблеми з логікою, це недобра ознака :umnik2:
   
Алкоголізм - то хвороба. Вимагати від нього хорошої поведінки - це як у вашої собачки стрельнути сто доларів до заначки.

В принципі impossible.
не згодна. по-перше - чистота форуму не повинна залежати від хвороб юзерів.
по-друге - не схоже що там алкоголізм, скоріше невихованість
і озлобленість через якісь проблеми та невдачі в реалі.
це теж не причина забруднювати майданчик.
Тому шановний Бандер1вець, "астанавітєсь" та ісправляйтєсь,
ви ж сюди ходите не іспражнятись? а спілкуватись.
то робіть це гідно, як ведуть себе справжні мужчини,
щоб нам всім не було за вас соромно :drinks:
   
 :lol:

скандал в благородном сємєйствє  :facepalm:
   
Полистала пости Фатера - нічого навіть віддалено схожого на кримінал не знайшла..
Хіба що...обурення що ІркаГеращенка хвалилися як вона сотні разів їздила на передову і там обжирала солдатів зі столу, що їм мами напередавали домашніх смаколиків..
так там багато хто обурювався Іркіною нерозбірливістю..
   
Полистала пости Фатера - нічого навіть віддалено схожого на кримінал не знайшла..
Хіба що...обурення що ІркаГеращенка хвалилися як вона сотні разів їздила на передову і там обжирала солдатів зі столу, що їм мами напередавали домашніх смаколиків..
так там багато хто обурювався Іркіною нерозбірливістю..
ти молодець (tu) небайдужа дописувачка :friends:
в такому випадку доручимо тобі з цього приводу написати Правді у приват.
справишся? сподіваюсь ніхто не буде проти.
   
Він був і без тої теми некро багато чого дивного писав, його теми обходив стороною.
   
Він був і без тої теми некро багато чого дивного писав, його теми обходив стороною.
Тимко, а давай зафігачимо петицію модеру, що тебе назавжди?
Прикинь, тут є не один юзер який стороною обходить не тільки твої теми, а й пости теж.
Що він аж такого "дивного" писав? Цілком притомний, виважений, спокійний, адекватний юзер, ІМХО.
   
Що він аж такого "дивного" писав? Цілком притомний, виважений, спокійний, адекватний юзер, ІМХО.
ой ;o якщо Мирослава захвалює дописувача,
то велика вірогідність що він або з групи муляжів,
або на ДД голосував за річний бан Таміли... :umnik2:
інакше я буду дуже здивована її позитивними оцінками.
   
Тимко, а давай зафігачимо петицію модеру, що тебе назавжди?
Прикинь, тут є не один юзер який стороною обходить не тільки твої теми, а й пости теж.
:umnik2: а якщо хтось із юзерів поскаржився що Фатер
культурно коментує його пости і тому повинен бути забанений?
чи на цьому форумі за таке не банять?
бо на ДД за наполяганням Мирослави-Тетяни за це регулярно банили Тамілу,
навіть на рік, бо відповіла відмовою на вимогу Тетяни припинити культурні коментарі її постів.
   
Тимко, а давай зафігачимо петицію модеру, що тебе назавжди?
Прикинь, тут є не один юзер який стороною обходить не тільки твої теми, а й пости теж.
Що він аж такого "дивного" писав? Цілком притомний, виважений, спокійний, адекватний юзер, ІМХО.
Якщо для тебе сепартизм і уській міро норма?

Але там звідки, з ббандитського краю, дійсно поведінка сепара є нормою, воно близьке бандитам...

Тому твої заяви нічого дивного. Ти бажає всіх не сепарі забанити, а залишити одних милих тобі і Тімошенко Уськоміровців.
   
Якщо для тебе сепартизм і уській міро норма?

Але там звідки, з ббандитського краю, дійсно поведінка сепара є нормою, воно близьке бандитам...

Тому твої заяви нічого дивного. Ти бажає всіх не сепарі забанити, а залишити одних милих тобі і Тімошенко Уськоміровців.
якоїсь фігні нагородив  :facepalm1:
Фатер поводився як сепар і ніс на форум ідеї русскава мірЪа?
   
Пліз.
Він жива людина із певними своїми упередженнями.
На ніколи не наговорив.
Я щиро прошу.

+
   
разбаньте Нерр Фатера, плиз
   
разбаньте Нерр Фатера, плиз
натисла доповідь щоб модератор побачив
   
Будь ласка, перегляньте причину бану Хер Фатера
це неправильно, що є ціла низка юзерів-старожилів, раптом забанених назавжди - з невідомою для загалу причиною бану
   
Re: Віддайте Хер Фатера з ніколи під мою відповідальність.

жопки поприбігали тягнути мазу за ватніка і гуSSкій мір  :facepalm1:
   
жопки поприбігали тягнути мазу за ватніка і гуSSкій мір  :facepalm1:
ведмежатко, а ти тут до чого? ніхто за тебе мазу не тягне, і не тягтиме, навіть не сподівайся
   
Re: Віддайте Хер Фатера з ніколи під мою відповідальність.

жопки поприбігали тягнути мазу за ватніка і гуSSкій мір  :facepalm1:
скзав нік мєдвєд  :K
   
Re: Віддайте Хер Фатера з ніколи під мою відповідальність.

скзав нік мєдвєд  :K

мася, там від тебе вимагають сатісфакції і нєжностєй, а ти тут цибаєш аж підпалюєшся за маріупільським ватним кнуром

Мася, ти нормально себе ведеш?
-
=================================

Так от... Я дала тобі добу для роздумів, але до тебе так нічого і не дійшло. Якщо ти і справді саме така людинка, якою себе тут у цій гілці показав, то боюсь, що мені з тобою не поп путі, якщо не зробиш належних висновків.
..., але ж, бльядь, я хоч іноді хочу відчути себе слабкою статтю... А виходить, що ніачьом з таким самим успіхом я можу попиздіти і з радівом, а самотики і в магазині продаються...

Тому зараз я ухожу ще на тиждень з форуму, щоб ти добре подумав над своєю поведінкою. Не вистачить тобі тижня, наступного разу це вже буде два тижні.

Час пішов.

 :cray:
   
Re: Віддайте Хер Фатера з ніколи під мою відповідальність.

ведмежатко, а ти тут до чого? ніхто за тебе мазу не тягне, і не тягтиме, навіть не сподівайся

миросрако, ну ти ж розумієш, що примазатись до нової посталої спільноти "жопок" тобі не вдасться, ну грубо кажучи - фасоном не вийшла :fuck:
   
мася, там від тебе вимагають сатісфакції і нєжностєй, а ти тут цибаєш аж підпалюєшся за маріупільським ватним кнуром

;o святиє угоднікі
   
миросрако, ну ти ж розумієш, що примазатись до нової посталої спільноти "жопок" тобі не вдасться, ну грубо кажучи - фасоном не вийшла :fuck:
нє, на клоуна-дурника форумного ти не тягнеш
напевно через це навіть "свої" відверто мають тебе за ідіота..ні, за ідіотика
   
Re: Віддайте Хер Фатера з ніколи під мою відповідальність.

нє, на клоуна-дурника форумного ти не тягнеш
напевно через це навіть "свої" відверто мають тебе за ідіота..ні, за ідіотика

посади клоунів давно вже зайняті зескотом, шановна Кнурославо
   
навіть не мрій, ПЄСдючня позицій не здасть
ти - запорука
   
;o святиє угоднікі
:gigi: до чого тут ікони, якшо я гріюся? Зіма на носу - це сезонний сугрєв.
   
Я вам так скажу, у порівнянні тої ненависті до України, що тут поширюють Олдбой, асмадей, мироська. То дійсно Фатер виглядає взірцевим громадянином патріотом. :(
   
Я вам так скажу, у порівнянні тої ненависті до України, що тут поширюють Олдбой, асмадей, мироська.
Дурнику, я ненавиджу всього три речі - паРашу (і все, що з нею асоційоване), Партію Регіонів (і все, що з нею асоційоване) і "Хату на тата" на СТБ.
А от ти певно маєш недобре ставлення до України, раз хотів знову віддати її на поталу свинюкам.
   
я ненавиджу всього три речі - паРашу (і все, що з нею асоційоване), Партію Регіонів (і все, що з нею асоційоване) і "Хату на тата" на СТБ.
ще Тамілу :gigi: ну і петрову рекламу кусь-кусь
   
Re: Віддайте Хер Фатера з ніколи під мою відповідальність.

ще Тамілу :gigi: ну і петрову рекламу кусь-кусь

таміли, божени,  маріупольські хряки, кнурослави - от же нечисті розвелося, прости господи
   
Ведмедику, ти - це такий несуттєвий дріб"язок, пил, сміття, до якого сильне поняття ненависті просто фізично незастосовне.
Те ж саме стосується і згаданої тобою "тамили"
   
Дурнику, я ненавиджу всього три речі - паРашу (і все, що з нею асоційоване), Партію Регіонів (і все, що з нею асоційоване) і "Хату на тата" на СТБ.
А от ти певно маєш недобре ставлення до України, раз хотів знову віддати її на поталу свинюкам.
Бачу Мигоська як завжди бреше... Бо її багіння домовлялась з партією Регіонів, але оскільки партія регіонів розкусила її, що вона хоче кинути партнерів, то і посадили її за контракти які знищила економіку України на Угоду хуйло.

Але Мигоську це влаштовує якщо це робить БЮТ Тімошенко.
   
Бачу Мигоська як завжди бреше... Бо її багіння домовлялась з партією Регіонів, але оскільки партія регіонів розкусила її, що вона хоче кинути партнерів, то і посадили її за контракти які знищила економіку України на Угоду хуйло.

Але Мигоську це влаштовує якщо це робить БЮТ Тімошенко.
Тимко, тобі збрехати як два пальці об асфальт
ану повідай нам, як швидко Тимошенко почала домовлятися з ПР - відразу після оголошення результатів виборів, чи після трьох з половиною місяців ГАЛЬМУВАННЯ Дрищем-горшкохватом створення демкоаліції через свою фракцію НУ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія