Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жінка спокусила підлітка просто в полі, поруч із копою сіна

  ну што страдальці ?

всього 4 сторінки...

не густо для такої теми
   
В данном случае закон абсолютно адекватен.

в даному випадку закон виконує роль виключно для того щоб залякати інших, щоб не спали з неповнолітніми, а по конкретному факту навіть не знаю чи можна того пацана назвати потерпілою стороною, скоріш за все він і сам так не думає
   
Ті хто заявляють "повезло пацану" пишуть маячню.

Візьмемо просту ситуацію начальниця і підлеглий, обоє дорослі, і відбувається те саме - фона присилає голі фотки, вимагає сексу 6 разів на тиждень незалежно від його бажання, контролює спілкування з оточуючими і т.д. і т.п. Спроба відмовитись грозить втратою роботи(доходу) та іншими великими неприємностями і збитками.

А тепер запитайте себе чи хотіли б ви бути у таких стосунках?
:facepalm:  вибачай, але це повна маячня. доросла людина, неспроможна знайти вихід з такої простої ситуації має ще менше клепки, ніж той підліток.
1. погодитись, якшо такі стосунки не противні тобі.
2. якщо противні, то втіхаря злити інфу на публіку. основне в цій справі добра конспірація.
   
якщо противні, то втіхаря злити інфу на публіку. основне в цій справі добра конспірація.

Дык это и произошло в данном случае
   
Ті хто заявляють "повезло пацану" пишуть маячню.

Візьмемо просту ситуацію начальниця і підлеглий, обоє дорослі, і відбувається те саме - фона присилає голі фотки, вимагає сексу 6 разів на тиждень незалежно від його бажання, контролює спілкування з оточуючими і т.д. і т.п. Спроба відмовитись грозить втратою роботи(доходу) та іншими великими неприємностями і збитками.

А тепер запитайте себе чи хотіли б ви бути у таких стосунках?

не треба змішувати різні випадки в один кейс, з того, що зрозуміло там не було домагання, все за спільною згодою, але згідно закону згода 14-літнього не вважається згодою, навіть якщо би той пацан її на колінах благав про секс
   
в даному випадку закон виконує роль виключно для того щоб залякати інших, щоб не спали з неповнолітніми, а по конкретному факту навіть не знаю чи можна того пацана назвати потерпілою стороною, скоріш за все він і сам так не думає

Нарушение закона - это нарушение закона... Наличие потерпевшего или жертвы необязательно.

Нельза превышать разрешенную скорость даже на абсолютно пустой дороге.
   
Дык это и произошло в данном случае
ага.... але без конспірації
   
не треба змішувати різні випадки в один кейс, з того, що зрозуміло там не було домагання, все за спільною згодою, але згідно закону згода 14-літнього не вважається згодою, навіть якщо би той пацан її на колінах благав про секс

Я нічого не змішуаав, навпаки навіть дуже спростив ситуацію, екстраполювавши її на дорослих.

Все з перерахованого було.
   
Не треба міняти місцями . Це зовсім інший сценарій. Як фізиологічно так і емоціонально.
так що тоді,  закони міняти?

Між іншим,  буває, що не інший,  а такий самий сценарій. Не всі ж однакові.

Мені,  між іншим, дорослі тьотки в такому віці зовсім не подобались
   
Ті хто заявляють "повезло пацану" пишуть маячню.

Візьмемо просту ситуацію начальниця і підлеглий, обоє дорослі, і відбувається те саме - фона присилає голі фотки, вимагає сексу 6 разів на тиждень незалежно від його бажання, контролює спілкування з оточуючими і т.д. і т.п. Спроба відмовитись грозить втратою роботи(доходу) та іншими великими неприємностями і збитками.

А тепер запитайте себе чи хотіли б ви бути у таких стосунках?

Стоп !
це не начальниця і не підлеглий !
Хто сказав, що це ПРАВДА ?

Дивіться серіали, там багато правди  :D
   
Психологічні аспекти в данному випадку можуть бути важливіше фізиологічних. Хлопець може одержати пунктік на жінок значно старших нього, та купу інших комплексів. Для свого сина хотіли б такої долі - жінку старшу на 20 років? Знаю пару: йому 25, їй 55, ще й дитину народили. Обидва не виглядають щасливими та психічно нормальними. Цілком ймовірно це результат першого сексуального досвіду з жінкою значно старшою.
   
Психологічні аспекти в данному випадку можуть бути важливіше фізиологічних. Хлопець може одержати пунктік на жінок значно старших нього, та купу інших комплексів. Для свого сина хотіли б такої долі - жінку старшу на 20 років? Знаю пару: йому 25, їй 55, ще й дитину народили. Обидва не виглядають щасливими та психічно нормальними. Цілком ймовірно це результат першого сексуального досвіду з жінкою значно старшою.

Вперед. Наукову роботу\дослідження що секс в віці 15-ти років зі старшою жінкою може мати негативні наслідки . Бо я так само можу (бездоказово) сказати, що трахнувшись зі старшою він покращив своє психічне здоров'я.
   
Психологічні аспекти в данному випадку можуть бути важливіше фізиологічних. Хлопець може одержати пунктік на жінок значно старших нього, та купу інших комплексів. Для свого сина хотіли б такої долі - жінку старшу на 20 років? Знаю пару: йому 25, їй 55, ще й дитину народили. Обидва не виглядають щасливими та психічно нормальними. Цілком ймовірно це результат першого сексуального досвіду з жінкою значно старшою.
ок, давай поговоримо про сексуальний досвід з ровесницями. що, як після цього виникне відраза до сексу взагалі? такий варіант не розглядаєш?
   
Пороть старших теток в таком возрасте это хорошо и правильно, ну и по падончески!  :laugh:
   
Вперед. Наукову роботу\дослідження що секс в віці 15-ти років зі старшою жінкою може мати негативні наслідки . Бо я так само можу (бездоказово) сказати, що трахнувшись зі старшою він покращив своє психічне здоров'я.
Це зветься пусте балабольство без всякої відповідальності. На своєму синові згоден експериментувати? Впевен, є маса досліджень психологічного впливу початкового сексуального досвіду на подальше життя.
   
вони в тому віці ще не давали

То що ти робив з тиском в яйцях ?
   
Ті хто заявляють "повезло пацану" пишуть маячню.

Візьмемо просту ситуацію начальниця і підлеглий, обоє дорослі, і відбувається те саме - фона присилає голі фотки, вимагає сексу 6 разів на тиждень незалежно від його бажання, контролює спілкування з оточуючими і т.д. і т.п. Спроба відмовитись грозить втратою роботи(доходу) та іншими великими неприємностями і збитками.

А тепер запитайте себе чи хотіли б ви бути у таких стосунках?

Не пересмикуй. Школа не робота. Ще питання хто більше від кого залежить.

 
   
То що ти робив з тиском в яйцях ?
А шо-шо... надівав на них манжету та міряв тонометром той тиск.
   
ок, давай поговоримо про сексуальний досвід з ровесницями. що, як після цього виникне відраза до сексу взагалі? такий варіант не розглядаєш?
:umnik2: Задумалась... Ето же мєняєт дєло... А я-то думаю, чого ти такий пасивний...
   
А шо-шо... надівав на них манжету та міряв тонометром той тиск.

Теж варіант. Головне щоб манжеті було не більше 15 років.

   
Вперед. Наукову роботу\дослідження що секс в віці 15-ти років зі старшою жінкою може мати негативні наслідки . Бо я так само можу (бездоказово) сказати, що трахнувшись зі старшою він покращив своє психічне здоров'я.
В 15-річному віці секс взагалі може мати негативні наслідки незалежно від віку партнера/партнерші.
   
Теж варіант. Головне щоб манжеті було не більше 15 років.
строк гарантії тонометра 1 рік, строк служби - 3-5 років. А до 15 років манжета пересохне і лопне. Тому, користуватися товарами потрібно своєчасно.
   
В 15-річному віці секс взагалі може мати негативні наслідки незалежно від віку партнера/партнерші.

 ;o

Здуру х.й можна зламати незалежно від віку.

   
:umnik2: Задумалась... Ето же мєняєт дєло... А я-то думаю, чого ти такий пасивний...
Це не міняє нічого. Як бачимо, деякі особи жіночої статі побувавши замужем так і не дізнались, як НЕ ПОТІБНО поводитись з чоловіками.  B-)
   
Пороть старших теток в таком возрасте это хорошо и правильно, ну и по падончески!  :laugh:


Старша знала , робила і це ШОУ
   
строк гарантії тонометра 1 рік, строк служби - 3-5 років. А до 15 років манжета пересохне і лопне. Тому, користуватися товарами потрібно своєчасно.
строк мотають на зоні, а у тонометрів гарантійний термін!  :laugh:
   
Не пересмикуй. Школа не робота. Ще питання хто більше від кого залежить.
ну розкажи нам як ти в 15 перетрахав цілу педраду :lol:
як я люблю почитати писдунців типу тебе
   
Чомусь всі носії гарошку в трусах кинулися захищати ту старковату недойобану тьотку, яка у свої 35 не то так і не наїблася ще толком, щоб заспокоїтися, не то має психічне збочення.


Мужиків за такі речі садять за педофілію і надовго. Вона теж свого роду педофілка, тому я не розумію, чому всі тут кинулися її захищати. Тут що, у гілці зібралися одні педофіли?


Судячи з того, що розпезділо її колишнє падло, то або у неї була психічна хвороба (яка там психічна хвороба підвищує лібідо?), або він був слабаком у сексі, що не міг задовольнити природні потреби жінки.


Але так чи інакше, психічно хвора вона чи ні, але її дії тягнуть на статтю "педофілія".

Я б ще щось схоже зрозуміла, якби їй  було років 22-24 - ще тільки прийшла з вузу у школу викладати, а школяреві було років 17-18 - ще б куди не йшло. Але чим думав її сраний мозок у 35 років? А вона ж ще тим сраним мозком намагається чогось навчити чужих дітей...
   
Мужиків за такі речі садять за педофілію і надовго. Вона теж свого роду педофілка, тому я не розумію, чому всі тут кинулися її захищати. Тут що, у гілці зібралися одні педофіли?

Я её не защищал, но справедливости ради у педофилии это отношения не имеет, педофилии это влечение к тем, кто не достиг половой зрелости.. В данном случае имеем дело с нормативным изнасилованием...
   
Чомусь всі носії гарошку в трусах кинулися захищати ту старковату недойобану тьотку, яка у свої 35 не то так і не наїблася ще толком, щоб заспокоїтися, не то має психічне збочення.


Мужиків за такі речі садять за педофілію і надовго. Вона теж свого роду педофілка, тому я не розумію, чому всі тут кинулися її захищати. Тут що, у гілці зібралися одні педофіли?


Судячи з того, що розпезділо її колишнє падло, то або у неї була психічна хвороба (яка там психічна хвороба підвищує лібідо?), або він був слабаком у сексі, що не міг задовольнити природні потреби жінки.


Але так чи інакше, психічно хвора вона чи ні, але її дії тягнуть на статтю "педофілія".

Я б ще щось схоже зрозуміла, якби їй  було років 22-24 - ще тільки прийшла з вузу у школу викладати, а школяреві було років 17-18 - ще б куди не йшло. Але чим думав її сраний мозок у 35 років? А вона ж ще тим сраним мозком намагається чогось навчити чужих дітей...
В тобі говорить заздрість. (P)
   
Я её не защищал, но справедливости ради к педофилии это отношения не имеет, педофилия это влечение к тем, кто не достиг половой зрелости.. В данном случае имеем дело с нормативным изнасилованием...
   
Я её не защищал, но справедливости ради у педофилии это отношения не имеет, педофилии это влечение к тем, кто не достиг половой зрелости.. В данном случае имеем дело с нормативным изнасилованием...
Згвалтування це без згоди.
   
Це не міняє нічого. Як бачимо, деякі особи жіночої статі побувавши замужем так і не дізнались, як НЕ ПОТІБНО поводитись з чоловіками.  B-)
А може то просто у них таких далбайобів у мужьях не було? :umnik2:


А взагалі, я не зрозуміла, про що ти оце зара хотів мені донести. Я допускаю, що хотів явно свої коники тут поліпити, але ти так здалеку зайшов, що мені не зрозуміло, та й не цікаво.
ПиСи. У мене чоловік був ідеальним і тупих претензій мені не пред*являв - ми просто насолоджувалися все спільне життя тим моментом, що одного разу зустрілися один в одного на життєвому шляху. Тому мені твої оці подібні зайоби просто не зрозумілі. ти не складеш собі ціну тоді, коли вже залишилося мало часу на просто пожити один для одного.
   
А може то просто у них таких далбайобів у мужьях не було? :umnik2:


А взагалі, я не зрозуміла, про що ти оце зара хотів мені донести. Я допускаю, що хотів явно свої коники тут поліпити, але ти так здалеку зайшов, що мені не зрозуміло, та й не цікаво.
ПиСи. У мене чоловік був ідеальним і тупих претензій мені не пред*являв - ми просто насолоджувалися все спільне життя тим моментом, що одного разу зустрілися один в одного на життєвому шляху. Тому мені твої оці подібні зайоби просто не зрозумілі. ти не складеш собі ціну тоді, коли вже залишилося мало часу на просто пожити один для одного.
Не перетворюйся на Кадру-Тамілку... Тобі неличить.
   
Згвалтування це без згоди.

Без КОМПЕТЕНТНОГО согласия... Закон предусматривает возраст такового в 16 лет... Так шо по закону он не мог дать согласия и потому это изнасилование... Statutory rape
   
строк мотають на зоні, а у тонометрів гарантійний термін!  :laugh:
почитай уважно в теорії держави і права: що таке строк і що таке термін. Є таке поняття, як строк служби, який вимірюється роками/місяцями/днями... а термін може застосовуватися лише в прив*язці до якоїсь конкретної кінцевої дати.


Тому не вумнічяй там, де я собаку з*їла.
   
Без КОМПЕТЕНТНОГО согласия... Закон предусматривает возраст такового в 16 лет... Так шо по закону он не мог дать согласия и потому это изнасилование... Statutory rape
16 років це в Україні... І це прийняли недавно... Ти не знаєш який вік згоди у якому штаті.... У них залежно від штату міняються закони.
   
... ми просто насолоджувалися все спільне життя тим моментом, що одного разу зустрілися один в одного на життєвому шляху. ...

мабуть тобі близька тема - ти теж підловила його  серед чистого поля біля копни сіна? Юного та    незайманого...
і він став "жертвою  твоїх самих пагубних наклонностєй" (с)
   
ну розкажи нам як ти в 15 перетрахав цілу педраду :lol:
як я люблю почитати писдунців типу тебе

Гонто , як на мене то п и з диш якраз ти , коли кажеш що в 15 років поглядав тільки на ровесниць.

Зараз теж тільки на ровесниць поглядаєш ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія