Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

насчет конкуренции АТБ и мелких
Итак, имеется магазин АТБ. Возле него - стоянка, по краю стоянки - десяток ларьков, от "все по 5" до конфет и курятины
ларьки поставлены законно, демонтировать никак
Что сделало АТБ: ПОСТАВИЛО ЗАБОР по периметру стоянки!!!   :laugh:
ну и с другой стороны ларьков раньше стоял забор (отгорожена проезжая часть)
в результате, чтобы попасть к заветному киоску, надо обойти всю стоянку, аж до въезда, а потом вернуться назад почти до входа в АТБ  :lol:  :weep:

Конкуренция, мать ее!

У нас через дорогу стоит
АТБ только бабок с петрушкой и гарбузами гоняет. Но не всегда успешно
   
Да ты что? Вон сейчас выставка в киеве на Левобережной, пойди и посмотри. Я, правда, еще в этом году не была, но в прошлом году была очень удивлена количеством мелких фирм, представляющих там свою продукцию. И качеством продукции тоже.
То выходит есть, чем на селе заниматься? О чем нытье тогда?
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

То выходит есть, чем на селе заниматься? О чем нытье тогда?
А продавать где? Мелкие предприниматели в супермаркеты не зайдут, слишком высокие требования и поборы. Это во-первых.
Во-вторых, тут все такие грамотные, считают, что если ФОПу на 2 группе позволен оборот 1 500 000, то значит, он столько и имеет. но это далеко не так. Такие доходи имеют только отмывальщики денег через ФОП, а имеено, те же самые крупные супермаркеты, у которых прожажи идут через ФОП.
А обычный мелкий предприниматель о такох доходах может только мечтать.
Без кассового аппарата можно оборот до 1 000 000.
Давай считать.
1 млн. грн оборота в год - это 83000 в месяц.
Берем маленький магазин в городе, в котором 1 продавец (хозяин сам не может стоять за прилавком, потому что ему товар надо закупать и пр. вопросы решать).
Допустим, наценка на товар в таком магазине 30%.
Итого доход (маржа) за месяц 24 000. С этих денег пусть 10000 - это аренда и коммунальные, 8000 - з/п продавца, около 3000 - налоги за ФОПа и продавца. Что остается? А остается всего 3 000 чистой прибыли, которую ФОП, при большом везении, может положить себе в карман. Это если без кассового аппарата и бухгалтера :laugh:
Про производство уже молчу.

Останнє редагування: 23 жовтня 2018 19:24:30 від шафран
   
То так и пиши - 12% прибыли мало, хотим 100%! А лучше 200%! И субсидию!
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

То так и пиши - 12% прибыли мало, хотим 100%! А лучше 200%! И субсидию!

Я вообще ничего не хочу ни от тебя, ни от государства.
А пишу все это для таких дебилов, как ты.
Которые считают, что ФОПы на едином без кассового аппарата загребают деньги лопатой.
   
То так и пиши - 12% прибыли мало, хотим 100%! А лучше 200%! И субсидию!
  8-:  3.6%
   
А продавать где? Мелкие предприниматели в супермаркеты не зайдут, слишком высокие требования и поборы. Это во-первых.
Во-вторых, тут все такие грамотные, считают, что если ФОПу на 2 группе позволен оборот 1 500 000, то значит, он столько и имеет. но это далеко не так. Такие доходи имеют только отмывальщики денег через ФОП, а имеено, те же самые крупные супермаркеты, у которых прожажи идут через ФОП.
А обычный мелкий предприниматель о такох доходах может только мечтать.
Без кассового аппарата можно оборот до 1 000 000.
Давай считать.
1 млн. грн оборота в год - это 83000 в месяц.
Берем маленький магазин в городе, в котором 1 продавец (хозяин сам не может стоять за прилавком, потому что ему товар надо закупать и пр. вопросы решать).
Допустим, наценка на товар в таком магазине 30%.
Итого доход за месяц 24 000. С этих денег пусть 10000 - это аренда и коммунальные, 8000 - з/п продавца, около 3000 - налоги за ФОПа и продавца. Что остается? А остается всего 3 000 прибыли, которую ФОП, при большом везении, может положить себе в карман. Это если без кассового аппарата и бухгалтера :laugh:
Про производство уже молчу.

якісь дебільні расклади, при таких оборотах ніякої аренди і продавців, сама стій в свому приміщенні і торгуй
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

якісь дебільні расклади, при таких оборотах ніякої аренди і продавців, сама стій в свому приміщенні і торгуй
Ще один :facepalm:
Я привела приблизний розрахунок офіційно дозволеного обороту для ФОПа на 2 групы без касового апарату.
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

Я вообще ничего не хочу ни от тебя, ни от государства.
А пишу все это для таких дебилов, как ты.
Которые считают, что ФОПы на едином без кассового аппарата загребают деньги лопатой.
+1000% бесят дятлы, на тот же мелкий бизнес нужно для начала потратиться и тд и тп, но тут же считают что деньги с неба падают только ФОПА открой.
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

якісь дебільні расклади, при таких оборотах ніякої аренди і продавців, сама стій в свому приміщенні і торгуй
Откуда вы лезите  :facepalm:
   
А продавать где? Мелкие предприниматели в супермаркеты не зайдут, слишком высокие требования и поборы. Это во-первых.
Во-вторых, тут все такие грамотные, считают, что если ФОПу на 2 группе позволен оборот 1 500 000, то значит, он столько и имеет. но это далеко не так. Такие доходи имеют только отмывальщики денег через ФОП, а имеено, те же самые крупные супермаркеты, у которых прожажи идут через ФОП.
А обычный мелкий предприниматель о такох доходах может только мечтать.
Без кассового аппарата можно оборот до 1 000 000.
Давай считать.
1 млн. грн оборота в год - это 83000 в месяц.
Берем маленький магазин в городе, в котором 1 продавец (хозяин сам не может стоять за прилавком, потому что ему товар надо закупать и пр. вопросы решать).
Допустим, наценка на товар в таком магазине 30%.
Итого доход за месяц 24 000. С этих денег пусть 10000 - это аренда и коммунальные, 8000 - з/п продавца, около 3000 - налоги за ФОПа и продавца. Что остается? А остается всего 3 000 прибыли, которую ФОП, при большом везении, может положить себе в карман. Это если без кассового аппарата и бухгалтера :laugh:
Про производство уже молчу.
При таких доходах-расходах ему приходится так напряженно и много решать и закупать, что за прилавком он уже и не может сам постоять? :S
   
Берем маленький магазин в городе, в котором 1 продавец (хозяин сам не может стоять за прилавком, потому что ему товар надо закупать и пр. вопросы решать).
Які ще  "питання вирішувати" та товар "закупать" на таких оборотах? Він шо, щодня бігає товар купляти, офуєть!
Ну не може сам, нехай родича поставить замість себе за прилавок.

І шо це за  торгівля така, коли на обороті  83 тисячі, оренда+ комунальні тягнуть аж на десятку? :facepalm1: 
Нафуй взагалі тоді таке приміщення орендувати?

Сцуко, "Підприємницький хист" в усій красі, йопт!
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

навіщо наймати когось при слабкій торгівлі?
щоб тупо сидіти вдома на якомусь форумі?
А чисто по человечески? Ему надо и в РЕМ и в податкову, ему надо товар привезти, надо в больницу, к ребенку в школу. Да мало ли куда? А магазин не закроешь. Пойдут к конкуренту. Вот и берут продавца.
   
При таких доходах-расходах ему приходится так напряженно и много решать и закупать, что за прилавком он уже и не может сам постоять? :S
Ага, я тоже хуею. У меня жена в закупках 2 года работала, там контракты на миллионы каждый день заключались с кучей поставщиков и это не требовало больше 2-3 часов в день на все про все, зато Вася-фоп с его 80к/мес очень занятой.
   
Ему надо и в РЕМ и в податкову, ему надо товар привезти, надо в больницу, к ребенку в школу. Да мало ли куда? А магазин не закроешь. Пойдут к конкуренту. Вот и берут продавца.
Це його проблеми.

Недарма у Європі  дрібне  підприємництво та так звані "самозайняті особи" в принципі несумісні з такою річчю як найняти чужу людину, шоб стояла за прилавком.
Бо тоді у бюджеті дрібного підприємця утворюється страшна дірка. А якщо він вже виріс настільки, що може  дозволити собі продавців, то це вже автоматично інша форма бізнесу, з іншим оподаткуванням.
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

Ага, я тоже хуею. У меня жена в закупках 2 года работала, там контракты на миллионы каждый день заключались с кучей поставщиков и это не требовало больше 2-3 часов в день на все про все, зато Вася-фоп с его 80к/мес очень занятой.
Но и по 12 часов  в сутки кажин день тоже стоять   за прилавком не реально. Часто работают хозяин и один продавец.
   
Но и по 12 часов  в сутки кажин день тоже стоять   за прилавком не реально. Часто работают хозяин и один продавец.
А ще найчастіше, коли хазяїн ставить за прилавок дівчат після інституту, без офіційного оформлення, які раптом шо, одразу морозяться: " А ми тут стажуємося, а не працюємо" і зйопують від перевіряючого :gigi:
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

Це його проблеми.

Недарма у Європі  дрібне  підприємництво та так звані "самозайняті особи" в принципі несумісні з такою річчю як найняти чужу людину, шоб стояла за прилавком.
Бо тоді у бюджеті дрібного підприємця утворюється страшна дірка. А якщо він вже виріс настільки, що може  дозволити собі продавців, то це вже автоматично інша форма бізнесу, з іншим оподаткуванням.
Европа це не Україна. Купа підзаконних актів перетворює закон а херню, яку неможливо виконати.
   
Купа підзаконних актів перетворює закон а херню, яку неможливо виконати.
Яким боком  податки  та дохід ФОПа до законодавчої хєрні?
Ну й якось же з цією "хєрнею" співпрацюють тисячі звичайних фірм ))
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

А ще найчастіше, коли хазяїн ставить за прилавок дівчат після інституту, без офіційного оформлення, які раптом шо, одразу морозяться: " А ми тут стажуємося, а не працюємо" і зйопують від перевіряючого :gigi:
Хорошо тут пистеть. А в зажопье попробуй вижити.
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

Сільська крамничка може бути достатньо прибутковою,але коли клепок нема,то що поробиш?
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

Яким боком  податки  та дохід ФОПа до законодавчої хєрні?
Ну й якось же з цією "хєрнею" співпрацюють тисячі звичайних фірм ))
Я про Европу и Україну.
   
Це його проблеми.

Недарма у Європі  дрібне  підприємництво та так звані "самозайняті особи" в принципі несумісні з такою річчю як найняти чужу людину, шоб стояла за прилавком.
Бо тоді у бюджеті дрібного підприємця утворюється страшна дірка.


Дирка не дирка, а навантаження чимале

А якщо він вже виріс настільки, що може  дозволити собі продавців, то це вже автоматично інша форма бізнесу, з іншим оподаткуванням.

не завжди, це взагалі із іншої опери
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

Сільська крамничка може бути достатньо прибутковою,але коли клепок нема,то що поробиш?
Яким чином? Якщо в селі люди не мають грошей.
   
Хорошо тут пистеть. А в зажопье попробуй вижити.
В 90-х виживали, коли була повна срака, й торгували дрантям та іншими шкарпетками мало не на усіх вулицях, й нічо.

А зараз взагалі безвіз.
Який фуй займатися фопо-мастурбацією за чистий прибуток у 5 кусків на місяць, коли більше можна заробити, підмітаючи вулиці в Польщі?

   
а взагалі тут специ ще ті відписуються.
Дохід з прибутком плутають, не оподаткований мінімум взагалі до уваги не беруть.
Відразу видно що в цих питаннях повний нуль
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

В 90-х виживали, коли була повна срака, й торгували дрантям та іншими шкарпетками мало не на усіх вулицях, й нічо.

А зараз взагалі безвіз.
Який фуй займатися фопо-мастурбацією за чистий прибуток у 5 кусків на місяць, коли більше можна заробити, підмітаючи вулиці в Польщі?
У вас методичка? Чому людина має їхати до Польщі?
   
не завжди, це взагалі із іншої опери
Я в курсі, шо не завжди. Я не пам'ятаю, які там у Німеччині обмеження по обороту для самозайнятих осіб. :(

Дохід з прибутком плутають
Я спочатку  також завис, коли прочитав про "дохід 24000" :D  Дрібні підприємці до речі також плутають, для них один фуй, шо прибуток шо доіхід.

У вас методичка? Чому людина має їхати до Польщі?
Може й не їхати, нехай на роботу влаштовується. Але це ніфуя не причина для того, щоб не платити податки.
   
дрібні підприємці особливо торгівля та послуги це взагалі метелики.
Відкрився, порипався, отримав збитки, закрився.
Ну або відкрився, заробив, вклався і вже не дрібний.
Ну і третій варіант - на плаву, ой тяжко. Насправді більше половини "в чорну".
   
Відкрився, порипався, отримав збитки, закрився.
Але, якщо відкритися доволі просто, то закритися - це ще та бюрократична фуєта :gigi:
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

Нехай закрывается и едет в Польшу
   
Я в курсі, шо не завжди. Я не пам'ятаю, які там у Німеччині обмеження по обороту для самозайнятих осіб. :(
Я спочатку  також завис, коли прочитав про "дохід 24000" :D
Може й не їхати, нехай на роботу влаштовується. Але це ніфуя не причина для того, щоб не платити податки.

обмеження в 17500 євро на рік доходу, коли можна не бути платником ПДВ.
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

Яким чином? Якщо в селі люди не мають грошей.
------------------------------------------
Та чого там не мають? Мають...тільки но "прибєдняюЦЦя". Це в нас люблять. Знаю дві родини,які успішно мають сільскі крамниці. У одних там усе. І їжа,і нитки, і голки, і усе для господарства.. Інші ще й скуповують ( практично бартер) курей,яйця, м'ясо-де свиню,чи теля ріжуть-вони вже там,індюків,овочи та фрукти,щось там з молочки і везуть до міста,десь на базар. Продають і там,і там... все можна.Тре мати надхнення! :D
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

вот тут налог единщику пипец… как у нас называеться помощ пидприемцю---- налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн + свет+ ++ короче пипец можно закрываться сразу.частный магазинчик. темболее в село зашло Файно маркет и Оптовичок.,,, теперь всем тут таким как я жо… а…ґ

Конкуренції банально не витримав, вилетів з бізнесу.
Жопа таким як він цілком прогнозована.
   
обмеження в 17500 євро на рік доходу, коли можна не бути платником ПДВ.
Інакше кажучи,  сума у 10 невеликих зарплат пересічного.

Якщо перевести на наші реалії то 70 штук гривень.  Якби всі, хто більше 80 штук доходу- сплачували б ПДВ, то  наші місцеві бюджети  обійшлися без субвенцій та дотацій.
   
Інакше кажучи,  сума у 10 невеликих зарплат пересічного.

Якщо перевести на наші реалії то 70 штук гривень.  Якби всі, хто більше 80 штук доходу- сплачували б ПДВ, то  наші місцеві бюджети  обійшлися без субвенцій та дотацій.

ПДВ завжди сплачує кінцевий споживач.
Підприємець лише його адмініструє
   
ПДВ завжди сплачує кінцевий споживач.
Підприємець лише його адмініструє

Ну так я в курсі, кеп.
Але ж наші підприємці не хочуть ПДВ, бо вже тоді фуй сховаєш нал, й може прийти перевірка, та й потрібно облік вести.
   
Ну так я в курсі, кеп.
Але ж наші підприємці не хочуть ПДВ, бо вже тоді фуй сховаєш нал, й може прийти перевірка, та й потрібно облік вести.
все залежить від діяльності.
Якщо це купи-продай то ПДВ там майже завжди привабливий для підприємця.
Ну окрім того, що треба вести чіткий облік і справно звітувати.

   
Ну окрім того, що треба вести чіткий облік і справно звітувати.
Ну так, як мінімум потрібно дістати  накладні на товар від постачальника.
А якщо товар ФОПу-Васі, постачає ФОП - Петя, який бере його фуйзназвідки  (наприклад у Вінниці дуже розвинене підпільне виробництво контрафактного "брендованого"одягу чи постачання ковбаси  з переробленої 3 рази поспіль сировини), то ФОП-Петя, скаже: "Які ще тобі (податкові) накладні, йди нафуй!"  І тоді  у багатьох бізнес дасть тріщину.

Останнє редагування: 23 жовтня 2018 18:31:57 від птах Сорока
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

------------------------------------------
Та чого там не мають? Мають...тільки но "прибєдняюЦЦя". Це в нас люблять. Знаю дві родини,які успішно мають сільскі крамниці. У одних там усе. І їжа,і нитки, і голки, і усе для господарства.. Інші ще й скуповують ( практично бартер) курей,яйця, м'ясо-де свиню,чи теля ріжуть-вони вже там,індюків,овочи та фрукти,щось там з молочки і везуть до міста,десь на базар. Продають і там,і там... все можна.Тре мати надхнення! :D
Нет. Села дуже різні. Точно знаю.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія