Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Блокировка украинских портов.

Блокировка украинских портов.

Шозах? Понято что война, но какого йуха блокируются гражданские торговые пути?
Я так понимаю есть международное английское право, которое приравнивает данные действия к пиратству и накладывает серьезные штрафы и санкции в морском праве на страну которая это делает.
Второе, почему союзники не могут обеспечить военный конвой нашим судам и заявить, что нападение на суда НАТО будут приравниваться к нападению на страны НАТО?
   
Re: Блокировка украинских портов.

неожиданно от тебя такие вопросы слышать
ну ппц))
   
Re: Блокировка украинских портов.

неожиданно от тебя такие вопросы слышать
ну ппц))

?
При том, что сами москали заявляют что они не блокируют наши порты. Небензя в ООН заявил что это сама Украина блокирует.
Ну отлично! Под присмотром кораблей НАТО посмотрим кто блокирует.
   
Re: Блокировка украинских портов.

Шозах? Понято что война, но какого йуха блокируются гражданские торговые пути?
Я так понимаю есть международное английское право, которое приравнивает данные действия к пиратству и накладывает серьезные штрафы и санкции в морском праве на страну которая это делает.
Второе, почему союзники не могут обеспечить военный конвой нашим судам и заявить, что нападение на суда НАТО будут приравниваться к нападению на страны НАТО?

Тому-то весь цей двіжняк з аійною і виглядає як договорняк.
   
Re: Блокировка украинских портов.

Тому-то весь цей двіжняк з аійною і виглядає як договорняк.

Не понял, какой движняк?
   
Re: Блокировка украинских портов.
den

Морська блокада не є піратством
є одним з способів ведення війни

   
Re: Блокировка украинских портов.

Морська блокада не є піратством
є одним з способів ведення війни

Нападения на торговые суда есть пиратством?
Война кстати не объявлена
   
Re: Блокировка украинских портов.

?
При том, что сами москали заявляют что они не блокируют наши порты. Небензя в ООН заявил что это сама Украина блокирует.
Ну отлично! Под присмотром кораблей НАТО посмотрим кто блокирует.
вони кажуть, що сама Україна акваторію замінувала. не знаю, як натовські кораблі зможуть пройти, чи тих мін вже немає?
   
Re: Блокировка украинских портов.

Шозах? Понято что война, но какого йуха блокируются гражданские торговые пути?
Я так понимаю есть международное английское право, которое приравнивает данные действия к пиратству и накладывает серьезные штрафы и санкции в морском праве на страну которая это делает.
Второе, почему союзники не могут обеспечить военный конвой нашим судам и заявить, что нападение на суда НАТО будут приравниваться к нападению на страны НАТО?
І дійсно,чому? Адже штати можуть просто направти свої кораблі в Одесу.Що тоді кацапи будуть робити ?
   
Re: Блокировка украинских портов.

вони кажуть, що сама Україна акваторію замінувала. не знаю, як натовські кораблі зможуть пройти, чи тих мін вже немає?

НАТОвские корабли это Турция, Румыния, Болгария. Они уже там.
   
Re: Блокировка украинских портов.
den

Нападения на торговые суда есть пиратством?
Война кстати не объявлена

Щодо піратів і торгових кораблів яне впевнений ( скоріше ні)

Щодо оголошення війни - це немає значення
Згідно ООН - це війна, навіть якщо одна сторона не визнає це
   
Re: Блокировка украинских портов.

НАТОвские корабли это Турция, Румыния, Болгария. Они уже там.
а міни шо? чи їх вже до берегів прибило?
   
Re: Блокировка украинских портов.

?
При том, что сами москали заявляют что они не блокируют наши порты. Небензя в ООН заявил что это сама Украина блокирует.
Ну отлично! Под присмотром кораблей НАТО посмотрим кто блокирует.
первейшая цель этой войны -это блокировать наши порты. даже первее захвата Киева, киев это так,  вишенка
   
Re: Блокировка украинских портов.

Не понял, какой движняк?

Двіжняк з війною.
   
Re: Блокировка украинских портов.

Тому-то весь цей двіжняк з аійною і виглядає як договорняк.
дайте мне кнопку, сразу бан навсегда
   
Re: Блокировка украинских портов.

А в заручниках - вся країна наша
   
Re: Блокировка украинских портов.
den

Кацапи можуть заявляти що завгодно
Але вони не випустили кораблі з Маріуполя
І навіть потопили якийсь румунський корабель

Отже якщо зайде в порт судно то кацапи стрільнуть ракетою в нього ст поруч
І скажуть що там був "штаб азова "( насправді неважливо що вони скажуть )





   
Re: Блокировка украинских портов.

вышгородский ватник, блть, я охреневаю
   
Re: Блокировка украинских портов.

вышгородский ватник, блть, я охреневаю

Що ти несеш? :facepalm1:
   
Re: Блокировка украинских портов.

Що ти несеш? :facepalm1:

А ты?
   
Re: Блокировка украинских портов.

Перед самим початком війни, США щодня з трусів вистрибувала, щодня одні і ті слова "Жоден військовий американець не буде воювати. Це не тільки я помітив. Всі це бачили. Це багато аналітиків говорили - як зелене світло рашистам.
Навіщо? Невже не можна було мовчати? Щоб рашисти задумалися, чи варто починати війну і не отримати по голові від США? Так ні - їх впевнили - починайте війну, від США загрози нема.

І це дозоване озброєння України зараз, затримки або повне небажання Німеччини передавати зброю. Відмова в далекобійному важкому озброєнні. Або дозована передача...гроші, інтереси...
Я не кажу, що договорняк саме з хуйлом, але захід явно переслідує свої цілі, які, нема впевненості що збігаються з нашими.

Аби хотіли щоб закінчилася війна - передалиб сюда те, що Україна просить не перший місяць. Але нема такого.

Дивно - чому?

Висловити свої думки - то зразу Ватник. Я розумію що нерви, я сам такий як і ви, але питань які дивують більше, ніж хотілось би.

Щодо портів і щодо експорту і голоду в світі. Задаймося питанням - хто буде голодувать? США? - ні, Америка вцілому? Ні, Європа ? - ні... Хтож голодуватиме? Аааа... Хтось самий бідний...  Кого це хвилює? Тих хто гарно харчується - точно ні.

Останнє редагування: 21 травня 2022 14:46:44 від eact
   
Re: Блокировка украинских портов.
den

О
Вже США винні що хуйло напав ?
"Зелене світло "
Ну ну
   
Re: Блокировка украинских портов.

Коротше - озвучувати свої питання, на які нема відповідей і які  дивують, доречі - впевнений - кожного з нас - то зразу записують у ватників.
   
Re: Блокировка украинских портов.

в цьому питання тільки одна правильна відповідь

зерно в обмін на ракетну артилерію і засоби ПВО


зерно йде в Африку, тому хто зброю не дає той расист (привіт німцям і французам)
   
Re: Блокировка украинских портов.

хіба не зрозуміло основні факти - жодне громадянс ке судно не поїде у зону бойових дій. там де літають ракети та є ризики.

так же як не літають літаки в Україну.

це війна.

питання дивні.
   
Re: Блокировка украинских портов.

хіба не зрозуміло основні факти - жодне громадянс ке судно не поїде у зону бойових дій. там де літають ракети та є ризики.

так же як не літають літаки в Україну.

це війна.

питання дивні.

підуть судна, якщо буде  прикриття кораблів НАТО
   
Re: Блокировка украинских портов.

Та ж причина чому не закрили небо, НАТО не хоче спровокувати війну з Росією
   
Re: Блокировка украинских портов.

блокада портов началась еще с перекрытия захода торговых судов в Азовском море.
После 24 февраля агрессор начал тотальную блокаду Черного моря, он начал топить сухогрузы турецкие, панамские, румынские сухогрузы и бункеровщики.
   
Re: Блокировка украинских портов.

підуть судна, якщо буде  прикриття кораблів НАТО

яке прикриття нато ???? як правильно сказали - байден 100500 разів заявляв що НАТО не буде воювати в Україні.

вони там штани обсциківають кожен день..
   
Re: Блокировка украинских портов.

яке прикриття нато ???? як правильно сказали - байден 100500 разів заявляв що НАТО не буде воювати в Україні.

вони там штани обсциківають кожен день..

Как погодка в Тампе, хэрой?
   
Re: Блокировка украинских портов.

дайте мне кнопку, сразу бан навсегда
А я поддерживаю. Это не война, а договорняк. Вместо уничтожения крымского моста - сдача Херсона. Вместо вывода и обмена азовцев по 50 чел - сдача в плен всех 2 тысяч. Вместо окружения Белгорода - сдача Северодонецка. Вместо бомбежек Мозыря - бомбежки Львова. Где свичблейды, где химмерсы?
   
Re: Блокировка украинских портов.

А я поддерживаю. Это не война, а договорняк. Вместо уничтожения крымского моста - сдача Херсона. Вместо вывода и обмена азовцев по 50 чел - сдача в плен всех 2 тысяч. Вместо окружения Белгорода - сдача Северодонецка. Вместо бомбежек Мозыря - бомбежки Львова. Где свичблейды, где химмерсы?

Кто с кем договорился? Назовите эти имена.
   
Re: Блокировка украинских портов.

Кто с кем договорился? Назовите эти имена.
хз, но то что это уже не настоящая война - очевидно
   
Re: Блокировка украинских портов.

хз, но то что это уже не настоящая война - очевидно

Самая настоящая.
   
Re: Блокировка украинских портов.

Кто с кем договорился? Назовите эти имена.

тю
та Порошенко з хуйло домовились
бо ліпецька фабрика і бізнес на крові ..
   
Re: Блокировка украинских портов.

хз, но то что это уже не настоящая война - очевидно

звичайно ненастояща
то кацапи понарошку людей вбивають і дітей гвалтують
   
Re: Блокировка украинских портов.

Капєц тут пара уєбанів в темі...
   
Re: Блокировка украинских портов.

Самая настоящая.
почему тогда не бомбят Банковую? Почему мы не бомбим админ.здания в Белгороде, Курске или хотя бы в Симфе?
Я каждый день слышу о планах России занят тот или этот город и ни одного сообщения о планах Украины освободить тот или этот город. На кого работает наша пропаганда?
   
Re: Блокировка украинских портов.

почему тогда не бомбят Банковую? Почему мы не бомбим админ.здания в Белгороде, Курске или хотя бы в Симфе?
Я каждый день слышу о планах России занят тот или этот город и ни одного сообщения о планах Украины освободить тот или этот город. На кого работает наша пропаганда?

Может быть потому что в этом нет смысла?
   
Re: Блокировка украинских портов.



Эстонский генерал депутат  экс-командующий призывает обеспечить конвои кораблей НАТО для деблокады портов .  Предполагает, что это сделано не будет.  Но рф бы не посмело напасть на корабли НАТО .   О подготовке к блокаде было изложено 09.02.2022  , сайты не рекламирую , гугл по запросу Black Sea news блокада , покажет.    рф за акты агрессии против транспортных судов ответить придётся . Были повреждены суда в акваториях п. Ольвия, Южный .   Но призвать к ответу ядрён батон мешает, наличие оного у агрессора. 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія