Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

хто там патякав про збіднілого пaPaшенко :gigi:

Re: хто там патякав про збіднілого пaPaшенко  :gigi:

А есть данные по статках хуйло?

В реале, если нету хуйло в таких чартах, то соответственно и Петькины цыфири сильно занижены.
   
Показати зображення...
http://project.liga.net/projects/poroshenko_2019/
А хто в загалі, із злодіїв, які хоч якесь мають відношення до корита, збіднів...?
   
Re: хто там патякав про збіднілого пaPaшенко  :gigi:

То прямі статки, чи майно офшорок і підставних осіб теж пораховано?
   
Re: хто там патякав про збіднілого пaPaшенко  :gigi:

То прямі статки, чи майно офшорок і підставних осіб теж пораховано?

прямi
   
Так получается Юля не брехала... :shuffle:
   
Re: хто там патякав про збіднілого пaPaшенко  :gigi:

Бидолаха зубожие.
   
Re: хто там патякав про збіднілого пaPaшенко  :gigi:

Ріст 35% за 4 роки (тобто прибл. 9% за рік) дає фіксована сума розміщена в акціях на біржі. У мене, наприклад, ріст прибл. 12-15% за рік.
Тобто, ваші цихри показують лише, що у Порошенка його фінансові радники/брокери працюють паганенько.
Але вам-то що, ге? Вам-то тре зраду розганять, так? - Продовжуйте.
   
Re: хто там патякав про збіднілого пaPaшенко  :gigi:

Ріст 35% за 4 роки (тобто прибл. 9% за рік) дає фіксована сума розміщена в акціях на біржі. У мене, наприклад, ріст прибл. 12-15% за рік.
Тобто, ваші цихри показують лише, що у Порошенка його фінансові радники/брокери працюють паганенько.
Але вам-то що, ге? Вам-то тре зраду розганять, так? - Продовжуйте.

Та Петя ж на армію оддав 100500 мільйонів.
   
Re: хто там патякав про збіднілого пaPaшенко  :gigi:

ну то це й видно: див. рік 2016 порівняно з 2015 - шонітак? а! ну, так, - тодіж деж зрада, так?
   
Вот это поднялся Порох.   :X
   
Re: хто там патякав про збіднілого пaPaшенко  :gigi:

Забажілій Педро  :weep:   :lol:
   
Re: хто там патякав про збіднілого пaPaшенко  :gigi:

Ріст 35% за 4 роки (тобто прибл. 9% за рік) дає фіксована сума розміщена в акціях на біржі. У мене, наприклад, ріст прибл. 12-15% за рік.
Ви теж держслужбовець?
   
Re: хто там патякав про збіднілого пaPaшенко  :gigi:

Ви теж держслужбовець?

я - ні, але й Порошенко не виключно держ.службовцем був, то ж міг мати якийсь капітал, ну, і де люди тримають заощадження? а вони дають %

але я про все це кажу чисто формально, ніякі ж деталі фін. стану Порошенка мені не відомі; просто з навндених ТС цихвир ніяк не видно, що Порошенко якось суттєво розбагатів за час президентства
   
Re: хто там патякав про збіднілого пaPaшенко  :gigi:

я - ні, але й Порошенко не виключно держ.службовцем був, то ж міг мати якийсь капітал, ну, і де люди тримають заощадження? а вони дають %

але я про все це кажу чисто формально, ніякі ж деталі фін. стану Порошенка мені не відомі; просто з навндених ТС цихвир ніяк не видно, що Порошенко якось суттєво розбагатів за час президентства
Він практично все життя на держслужбі.
З 2014 -- президент.
300 млн. $ це звичайно дріб'язок.  Для президента.   8.4 мільярди грн. Фігню якась. Ага.

І це без врахування схованого в оффшорах та у партнерів-свинарчуків, де його частка з вкраденого  також є.
А так да, не дуже збагатів.
   
Re: хто там патякав про збіднілого пaPaшенко  :gigi:

Він практично все життя на держслужбі.
З 2014 -- президент.
300 млн. $ це звичайно дріб'язок.  Для президента.   8.4 мільярди грн. Фігню якась. Ага.

І це без врахування схованого в оффшорах та у партнерів-свинарчуків, де його частка з вкраденого  також є.
А так да, не дуже збагатів.

Відповідно Вікі, Порошенко займався бізнесом з 1989 р. ро 2007 чи 2009, коли він став держслужбовцем - це, здається, більш ніж досить, щоб "підняти копійчину". 300 млн не мало, звичайно, але, повторюю, ріст 9% за рік - це не вражає і не є гарним показником.
   
Re: хто там патякав про збіднілого пaPaшенко  :gigi:

схожи свинарчуки тукпо кидають петра через йух :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія