Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Re: 40 крылатих ракет!

Есть ещё виде по прилёту в Черкассы. Четко видно что прилетело от белопидор.в
   
Re: 40 крылатих ракет!

тут в гілці що обговорюється? капець
у гілці про новини війни обговорюється вирощування свиней і похід на москву та отримання авіаносців. То чому тут не можна нашим "стратегам мислі" розвинути тему лінійки і рук?
 ти світлано як би вперше на форумі і не знаєш нащих балабольщиків.яких рівно 99% з всіх присутніх. :)
   
Re: 40 крылатих ракет!

Есть ещё виде по прилёту в Черкассы. Четко видно что прилетело от белопидор.в
Так, з півночі чітко
   
Re: 40 крылатих ракет!

https://t.me/D7_channel/15063
Показал и что? Как по мне правильно сделал.
   
Re: 40 крылатих ракет!

напевно буде Хмельницька обл
   
Re: 40 крылатих ракет!

Они иеют свойство складыватся если попадает в нижние этажи.
вот Буча и туда явно крылатые ракеты не прилетали.
Показати зображення...
Це Бородянка. Туди начебто ФАБи кидали
   
Re: 40 крылатих ракет!

на інформаторі був пост з прильоту в черкасах
Поцілювали в дамбу. Очікувано. Фотки і відео вже розлетілись по інету

Показати зображення...
https://twitter.com/view/status/1541029971753328640
Там в твітері є фото з іншого ракурсу. Судячи по ньому або було два прильоти, або один твіт фейк.

Останнє редагування: 26 червня 2022 19:19:39 від Дід Варава
   
Re: 40 крылатих ракет!

якщо фронт довжиною цієї річки.

тіпун вам на язик, он куди аж кацапів пустили... :X

Надіюсь, що до цього не дійде, але навіть зараз всі переправи через Дніпро треба берегти, як зіницю ока.  Навіть для того, щоб потихеньку щось перекинути зі Львова до Краматорська, але так, щоб ніхто не побачив, і таким шляхом, де ніхто не чекає. 
   
Re: 40 крылатих ракет!

тіпун вам на язик, он куди аж кацапів пустили... :X

Надіюсь, що до цього не дійде, але навіть зараз всі переправи через Дніпро треба берегти, як зіницю ока.  Навіть для того, щоб потихеньку щось перекинути зі Львова до Краматорська, але так, щоб ніхто не побачив, і таким шляхом, де ніхто не чекає. 

хай буде тіпун)

 фронт  для кацапів по Дніпру, це марсіане в Бердичіві в міськраді.
але це тема іншої гілки
   
Re: 40 крылатих ракет!

Отбой на сейчас...
   
Re: 40 крылатих ракет!

В цій же гілці хтось написав про 3 ракети на тиждень. І що зараз перейшли на роботу в три зміни.

Я і хотіла дізнатись, чи знають розвідки НАТО і Заходу темпи роботи ВПК орків і що там за резерви у них є.

Бо про стрімке зростання діяльності у ВПК країн НАТО не чути. А без того нам каців не перемогти.

Точно не в курсі, але самі орки наприкінці лютого (коли "за три дні/тиждень) багато казали, що ракет в них д...я, тисячи три... А калібрів можуть виготовляти, якщо в три зміни - 30-40 на місяць... Це вони нас типу лякали. Тобто одна шт. на день і те ще до санкцій. Але то було про калібри. Моя думка, радянськи зразки вни в принципи виготовити нездатні. 
   
Re: 40 крылатих ракет!

Там та залізниця не має особливого стратегічного значення, як бачите.

Має. Мостів через Дніпро небагато. Там пару пар потягів пасажирських було, дизель - Черкаси-Гребінка, ст. Шевченко-Гребінка...  Але тягати вантажі - там можливо було... Наразі там мост + дамба - десь 14 кілометрів... Зруйновано один заоізничний прогін - це швидко відновлюється...

   
Re: 40 крылатих ракет!

В Києві звичайно має, а в Черкасах вона не електрифікована і одноколійна

Під час війни - це - перевага.
   
Re: 40 крылатих ракет!

насправді, бомбити дамбу Черкас немає ніякої військової логіки.

як на мене, та в'їбали, для галочки

Отож...
   
Re: 40 крылатих ракет!

Они иеют свойство складыватся если попадает в нижние этажи.
вот Буча и туда явно крылатые ракеты не прилетали.
Показати зображення...

Це бородянка і авіабомба 500
   
Re: 40 крылатих ракет!

Я б і зробив, і купив і вїбав. Але я не керівник держави і не генштаб.

В принципе, хватило бы и 74 крылатки:

По состоянию на конец 2020 года, по данным Минэнерго России, на территории страны функционируют 74 НПЗ

Для создания транспортного коллапса в России.
   
Re: 40 крылатих ракет!

Під час війни - це - перевага.
Дійсно, так автономніше. І дамба там потужна, її так просто не зруйнувати. Автосполучення повинне швидко відновитися, міст наче не дуже ушкоджений
   
Re: 40 крылатих ракет!

Дійсно, так автономніше. І дамба там потужна, її так просто не зруйнувати. Автосполучення повинне швидко відновитися, міст наче не дуже ушкоджений

Виходячи з фото - відбійник прибрати на місце та замести бруд. Три години роботи. До речі, це посібник тим, хто має наміри виноисти "Кримський Міст". Навіщо витрачати ресурси до деокупації...

Доречі, такий прогін на Ірпінь відремонтували за 3 тижні :)
   
Re: 40 крылатих ракет!

ну що? куди спати йти? ранок буде?
   
Re: 40 крылатих ракет!

ну що? куди спати йти? ранок буде?

В подвал идти
   
Re: 40 крылатих ракет!

ну що? куди спати йти? ранок буде?

Ранок буде. Спати - між двома капитальними стінами - або в підвалі, що має два незалежн виходи, та вентиляцію...

Десь так. Я, особисто, ризикую... Але - виходжу з дому о 5.50-6.10... Ну, сьогодні не встиг, буває таке.... Після квітневої атаки на Артема - Львівський квартал - я дві доби пролежав у 18 лікарні :( Сподіваюсь, після пана Геращенка - я маю право на пбулікацію подробиць... :(
   
Re: 40 крылатих ракет!

йобані штопані,  але хер вам абассранці хуйла. Нелюди сука,  раби йобані  мацкви.
   
Re: 40 крылатих ракет!

всіх вб'ємо нафцй,  ВСІХ!!!

Я вам по шматку кожного яйця виріжу,  культурно.

   
Re: 40 крылатих ракет!

не ругайте киян сильно, з місяць постріляють - істерики поменшає..

Чого торочите про істерику? Ви, напевно, ніколи не бачили і не чули істеричного нападу.

Народ просто розповідає чи питає про обстріл.

А щодо "киевоцентричності", то це абсолютно зрозуміло - без будь-якого областного центру чи міста, Україна буде, хай і розірвана і змучена,  а без столиці ,  її історичного центру - проблематично. Це як людина не живе без серця.
Енергодар найважливіший для його мешканців, Київ - для всіх українців. Це не дискримінація, а просто даність, факт. В усіх країн є столиці, їх серце
   
Re: 40 крылатих ракет!

Чого торочите про істерику? Ви, напевно, ніколи не бачили і не чули істеричного нападу.

Народ просто розповідає чи питає про обстріл.

А щодо "киевоцентричності", то це абсолютно зрозуміло - без будь-якого областного центру чи міста, Україна буде, хай і розірвана і змучена,  а без столиці ,  її історичного центру - проблематично. Це як людина не живе без серця.
Енергодар найважливіший для його мешканців, Київ - для всіх українців. Це не дискримінація, а просто даність, факт. В усіх країн є столиці, їх серце
тане.. тут уже правильно ответили. журналюги кучкуются в киеве
   
Re: 40 крылатих ракет!

Ранок буде. Спати - між двома капитальними стінами - або в підвалі, що має два незалежн виходи, та вентиляцію...

Десь так. Я, особисто, ризикую... Але - виходжу з дому о 5.50-6.10... Ну, сьогодні не встиг, буває таке.... Після квітневої атаки на Артема - Львівський квартал - я дві доби пролежав у 18 лікарні :( Сподіваюсь, після пана Геращенка - я маю право на пбулікацію подробиць... :(
;o господь при наших душах...а що було?
   
Re: 40 крылатих ракет!

Виходячи з фото - відбійник прибрати на місце та замести бруд. Три години роботи. До речі, це посібник тим, хто має наміри виноисти "Кримський Міст". Навіщо витрачати ресурси до деокупації...

Доречі, такий прогін на Ірпінь відремонтували за 3 тижні :)
Для мосту, вибачаюсь за оффтоп у цій темі, я думав застосують оті катери-камікадзе, про які йшла мова, здається, ще в березні. Але чомусь їх не надали нам... А було б чудове тестування!
По ідеї, такий катер може нести хоч тонну вибухівки, або й більше, обережно підпливти до відповідної опори, і все)
   
Re: 40 крылатих ракет!

Це бородянка і авіабомба 500
АЙ, у вас є ще інформація щодо цих ударів? Якщо є, напишіть, будь ласка, в приват
   
Re: 40 крылатих ракет!

тане.. тут уже правильно ответили. журналюги кучкуются в киеве

До чого там журналюги?  В Києві мешкають мільони людей, багато студентів, людей з освітою, активних і тому в соцмережах апріорі буде більше писанини саме від киян і про Київ. + про столицю завжди пишуть більше.
Не комплексуйте, біда на всіх одна і мірятись не варто.
   
Re: 40 крылатих ракет!

Ранок буде. Спати - між двома капитальними стінами - або в підвалі, що має два незалежн виходи, та вентиляцію...

Десь так. Я, особисто, ризикую... Але - виходжу з дому о 5.50-6.10... Ну, сьогодні не встиг, буває таке.... Після квітневої атаки на Артема - Львівський квартал - я дві доби пролежав у 18 лікарні :( Сподіваюсь, після пана Геращенка - я маю право на пбулікацію подробиць... :(

Не буде нічого сьогодні, спи нормально.
Вчора у мене чуйка була що щось буде, справдилось, на жаль.
Сьогодні нема такого.
   
Re: 40 крылатих ракет!

До чого там журналюги?  В Києві мешкають мільони людей, багато студентів, людей з освітою, активних і тому в соцмережах апріорі буде більше писанини саме від киян і про Київ. + про столицю завжди пишуть більше.
Не комплексуйте, біда на всіх одна і мірятись не варто.
да какие у меня могут быть комплексы. я в очень странных местах жила. и даже училась
   
Re: 40 крылатих ракет!

на інформаторі був пост з прильоту в черкасах
Поцілювали в дамбу. Очікувано. Фотки і відео вже розлетілись по інету

Показати зображення...
https://twitter.com/view/status/1541029971753328640

Знайомий сьогодні проїхав за 10 сек до удара по дамбі - в задньому дзеркалі споглядав...
   
Re: 40 крылатих ракет!

;o господь при наших душах...а що було?

Доброго ранку... Чекаємо х...ні від кацапів ... 5.01
   
Re: 40 крылатих ракет!

Доброго ранку... Чекаємо х...ні від кацапів ... 5.01
доброго!
я про дві доби у лікарні.Травма?
   
Re: 40 крылатих ракет!

доброго!
я про дві доби у лікарні.Травма?

Ну, перше те влучання по Львівському кварталу. Я йшов від трамвая на Татарку по справах... Отримав трохи уламками від вибуху... Забої пройшли вже, переламів не сталось, на щастя... Смартфон героїчно загинув... Так шматок бетону і стирчить з нього, на пам"ять залишив... :( Стус мозку, щось таке... МРТ зробили на наступну добу, сказли - ну, все нормально і відпустили... Синці десь з місяць сходили... 
   
Re: 40 крылатих ракет!

Ну, перше те влучання по Львівському кварталу. Я йшов від трамвая на Татарку по справах... Отримав трохи уламками від вибуху... Забої пройшли вже, переламів не сталось, на щастя... Смартфон героїчно загинув... Так шматок бетону і стирчить з нього, на пам"ять залишив... :( Стус мозку, щось таке... МРТ зробили на наступну добу, сказли - ну, все нормально і відпустили... Синці десь з місяць сходили... 

співчуваю!
отаке життя зараз ((
де завгодно
   
Re: 40 крылатих ракет!

Не буде нічого сьогодні, спи нормально.
Вчора у мене чуйка була що щось буде, справдилось, на жаль.
Сьогодні нема такого.

 B-)
   
Re: 40 крылатих ракет!

Сьогодні ракета попала по селу Маякі одеської  області ,напевно хотіли влучити у міст  :X
   
Re: 40 крылатих ракет!

Сьогодні ракета попала по селу Маякі одеської  області ,напевно хотіли влучити у міст  :X
люди целы?
   
Re: 40 крылатих ракет!

люди целы?
Є поранені. Більш ніж 60 будинків пошкоджені. 4 згоріли.
   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія