Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Анализ почвенной ветки об иммиграции Ивонны.

Анализ почвенной ветки об иммиграции Ивонны.

Пред анализ: 16 страниц индусского форума о имиграции в США.
люди рассказывавают как уехать, где остановится, ищут общих родственников, показывают как намухлевать с визами.

16 страниц украинского форума.
1 страница - обсир народно выбранного президента и почвенные слезы о собственной избранности. Посредственные советы из разряда "будете ехать - не забудьте перелететь океан".
2-3 страница - мучения собственной избранности и судьбы "последних героев" украинской государственности.
3-4 страница - сползание темы на размышления в сторону "понаехавших". Рассуждения, как не пустить "неправильных" и критерии "правильности".
4-6 страница - колыхания понтов и размышления о том насколько уже приехавшие лучше едущего быдла.
6-8 страница - итерация в сторону предателей. Оказывается на 2 -3 странице была опубликована неправда. Настоящие герои вылазят из подполья и обличают уезжающих.
8-10 страница - обвинение уехавщих, уезжающих и оставшихся в связях с кгб.
10-16 страница - расстрел случайных прохожих из гавнометов.

Нация блйять!
   
Re: Анализ почвенной ветки об иммиграции Ивонны.

Автор, очевидно, особа із особливими потребами, не міг з якихось причин написати цей пост у профільній темі. Залишимо аналіз його мотивації на пізніше  :gigi:

Я дала дуже конкретні поради. Більш конкретні поради даються на індивідуальному рівні, і якби люди задавали конкретні питання, я б на них відповідала.

А те, що в тему налізла купа злісних флудерів, які неодноразово переходили із теми обговорення на обговорення мене особисто, це не моя проблема.

Я неодноразово просила адмінів дати мені можливість модерувати свої теми, щоб почистити їх від флуду та офтопу, але цього не сталося. Так що все, що відбувається у тій темі - на совісті модерів та інших дописувачів.

А якщо на мене нападають із атаками, я буду оборонятися. Це все одно, що заборонити стіляти на передовій.
   
Re: Анализ почвенной ветки об иммиграции Ивонны.

Тупа пітріотка яка чомусь вирішила що риг при владі на 2 строк...це єдине спасіння України. Тільки сама вона чомусь здриснула у цивілізацію без таких гнід як петро
   
Re: Анализ почвенной ветки об иммиграции Ивонны.

Тупа пітріотка яка чомусь вирішила що риг при владі на 2 строк...це єдине спасіння України. Тільки сам вона чомусь здриснула у цивілізацію без таких гнід як петро

Сам тупий. Я здриснула при Кучмі, а ви вибрали Януковича-2, тільки гірше  :X
   
Пред анализ: 16 страниц индусского форума о имиграции в США.
люди рассказывавают как уехать, где остановится, ищут общих родственников, показывают как намухлевать с визами.

16 страниц украинского форума.
1 страница - обсир народно выбранного президента и почвенные слезы о собственной избранности. Посредственные советы из разряда "будете ехать - не забудьте перелететь океан".
2-3 страница - мучения собственной избранности и судьбы "последних героев" украинской государственности.
3-4 страница - сползание темы на размышления в сторону "понаехавших". Рассуждения, как не пустить "неправильных" и критерии "правильности".
4-6 страница - колыхания понтов и размышления о том насколько уже приехавшие лучше едущего быдла.
6-8 страница - итерация в сторону предателей. Оказывается на 2 -3 странице была опубликована неправда. Настоящие герои вылазят из подполья и обличают уезжающих.
8-10 страница - обвинение уехавщих, уезжающих и оставшихся в связях с кгб.
10-16 страница - расстрел случайных прохожих из гавнометов.

Нация блйять!
(tu)
   
Так що все, що відбувається у тій темі - на совісті модерів та інших дописувачів.
звичайно, в тебе ж совісті нема
   
Re: Анализ почвенной ветки об иммиграции Ивонны.

Автор хоче, щоб я вчила інших, як намухлювати з візами? ;o

   
Re: Анализ почвенной ветки об иммиграции Ивонны.

звичайно, в тебе ж совісті нема

Вийди з теми, занудо. Ти і цю тему вже зміг зафлудити до тошнотіків.
   
Вийди з теми
:lol:
   
Re: Анализ почвенной ветки об иммиграции Ивонны.

Благими намірами встелений шлях самі знаєте куди :shuffle:
   
Re: Анализ почвенной ветки об иммиграции Ивонны.

Аналіз зачьотний  :D
Але з останніми словами не згодна. В кожній нації є свої звьозди, статистика на виключеннях не є коректною.
   
Re: Анализ почвенной ветки об иммиграции Ивонны.
RSP

Я взагалі вважаю що ті що виїхали на постійно мають сидіти в теплі і затишку цивілізованих країн і не совати свої шнобелі в Україну з дурними порадами і роздумами.
Ті що живуть в Україні самі мають вирішувати як жити далі в Пєтіній брехні чи спробувати хоч якось змінюватися в бік Європи.
   
соковита онолітєга   :laugh:
шкода тільки порівняння не коректне

головне не згадано:
кожен такий емігрант так переживає за збереження українськості в Україні, що мусить нею жертвувати при еміграції 
це парадокс фупівських ковбасників-патріотів

автор аналітики до таких не належить, він навпаки дочекатися не може коли вже країна його походження зникне,
тоді у нього буде радість - він вчасно передбачив, бо оналітєг
   
Я взагалі вважаю що ті що виїхали на постійно мають сидіти в теплі і затишку цивілізованих країн і не совати свої шнобелі в Україну з дурними порадами і роздумами.
Ті що живуть в Україні самі мають вирішувати як жити далі в Пєтіній брехні чи спробувати хоч якось змінюватися в бік Європи.
А шо там в тій селухі ще робити, ото тільки що срака у відносному теплі та комфортні, а так скучища хоч вішайся.
   
Re: Анализ почвенной ветки об иммиграции Ивонны.

Я взагалі вважаю що ті що виїхали на постійно мають сидіти в теплі і затишку цивілізованих країн і не совати свої шнобелі в Україну з дурними порадами і роздумами.
Ті що живуть в Україні самі мають вирішувати як жити далі в Пєтіній брехні чи спробувати хоч якось змінюватися в бік Європи.

То станьте справді незалежними, відмовтеся від усіх видів допомоги і живіть як хочете. А поки що до вас йде хоч копійка грошей платників податків інших країн, замкніться і не відсвічуйте.
   
То станьте справді незалежними, відмовтеся від усіх видів допомоги і живіть як хочете. А поки що до вас йде хоч копійка грошей платників податків інших країн, замкніться і не відсвічуйте.
ти взагалі відрізняєш кредити від допомоги?
   
Re: Анализ почвенной ветки об иммиграции Ивонны.

ти взагалі відрізняєш кредити від допомоги?

Яка різниця? залишаючи за рамками цієї розмови порядних українців, яких я поважаю і які цінують допомогу США, Канади та інших країн завдяки зусиллям українських емігрантів, скажу, що ви, невдячне прихильники певної політсили, нагадуєте жінку, яка існує на аліменти від колишнього чоловіка і покриває його останніми словами та прокльонами, не гребуючи ці гроші брати.
   
Яка різниця?
:lol:
   
Яка різниця? залишаючи за рамками цієї розмови порядних українців, яких я поважаю і які цінують допомогу США, Канади та інших країн завдяки зусиллям українських емігрантів, скажу, що ви, невдячне прихильники певної політсили, нагадуєте жінку, яка існує на аліменти від колишнього чоловіка і покриває його останніми словами та прокльонами, не гребуючи ці гроші брати.

А насправді Захід веде в Україні надприбутковий бізнес на кредитах та освоєнні ринків збуту. А ми за нього ще й вмираємо.
   
Re: Анализ почвенной ветки об иммиграции Ивонны.

А насправді Захід веде в Україні надприбутковий бізнес на кредитах та освоєнні ринків збуту. А ми за нього ще й вмираємо.

Цить! ти ж хочеш потрапити в Канаду. Офігієш, скільки бабла з тебе здеруть на податки.

Освоєння ринків збуту? у вас же зубожіння!  :facepalm1:
   
Пред анализ: 16 страниц индусского форума о имиграции в США.
люди рассказывавают как уехать, где остановится, ищут общих родственников, показывают как намухлевать с визами.

16 страниц украинского форума.
1 страница - обсир народно выбранного президента и почвенные слезы о собственной избранности. Посредственные советы из разряда "будете ехать - не забудьте перелететь океан".
2-3 страница - мучения собственной избранности и судьбы "последних героев" украинской государственности.
3-4 страница - сползание темы на размышления в сторону "понаехавших". Рассуждения, как не пустить "неправильных" и критерии "правильности".
4-6 страница - колыхания понтов и размышления о том насколько уже приехавшие лучше едущего быдла.
6-8 страница - итерация в сторону предателей. Оказывается на 2 -3 странице была опубликована неправда. Настоящие герои вылазят из подполья и обличают уезжающих.
8-10 страница - обвинение уехавщих, уезжающих и оставшихся в связях с кгб.
10-16 страница - расстрел случайных прохожих из гавнометов.

Нация блйять!


Справжня нація пише на одній мові...   це по- перше...
   
Re: Анализ почвенной ветки об иммиграции Ивонны.

бск
   
Цить! ти ж хочеш потрапити в Канаду. Офігієш, скільки бабла з тебе здеруть на податки.

Освоєння ринків збуту? у вас же зубожіння!  :facepalm1:

Мені Канада не світить. А війна - цілком.
   
термин "почвенний" - з кацапської політичної термінології.

   
термин "почвенний" - з кацапської політичної термінології.

автор і є кацапиком в еміграції
класичний Поросьонок Пьотр
   
Re: Анализ почвенной ветки об иммиграции Ивонны.

Автор, приводить приклад індуського форуму по імміграції та прівнює з політичним українським форумом, я тобі дам лінк на форум по імміграції укр там всі один одному допомагають, весь твій висєр гімна вартий
   
То станьте справді незалежними, відмовтеся від усіх видів допомоги і живіть як хочете. А поки що до вас йде хоч копійка грошей платників податків інших країн, замкніться і не відсвічуйте.
+============================================+
Це вирішуватимуть українці, а не ковбасні еміги. Самі!
   
Re: Анализ почвенной ветки об иммиграции Ивонны.

Тупа пітріотка яка чомусь вирішила що риг при владі на 2 строк...це єдине спасіння України. Тільки сама вона чомусь здриснула у цивілізацію без таких гнід як петро
Вона здриснула тоді, коли Мудачук "за ручку" привів молодого поросьонка Свина у політику. З її же слів.
Чому раптом ця відірвана від реалій України тітка вирішила, що мародерно-корумпований Свин - це краще майбутнє для України - нікому невідомо.
Те, що вона "айтішниця" - це така легенда срати на форумі.
   
Re: Анализ почвенной ветки об иммиграции Ивонны.

Сам тупий. Я здриснула при Кучмі, а ви вибрали Януковича-2, тільки гірше  :X
Я ж кажу, реаліями України вона не володіє зовсім :facepalm1:
Ти пам'ятаєш з чого Янукович почав своє президентство у 2010, га, дура? :K
   
Re: Анализ почвенной ветки об иммиграции Ивонны.

То станьте справді незалежними, відмовтеся від усіх видів допомоги і живіть як хочете. А поки що до вас йде хоч копійка грошей платників податків інших країн, замкніться і не відсвічуйте.
Пля, якби адміністрація була хоч трошки "принципова", й це еміго-ковбасне гівно побанило к херам собачим! -X-
   
Автор, приводить приклад індуського форуму по імміграції та прівнює з політичним українським форумом, я тобі дам лінк на форум по імміграції укр там всі один одному допомагають, весь твій висєр гімна вартий
чи не єдина твереза думка в цій темі
   
Re: Анализ почвенной ветки об иммиграции Ивонны.

+============================================+
Це вирішуватимуть українці, а не ковбасні еміги. Самі!

Я бачу, як ви вирішуєте самі. Плазуєте перед США та Канадою, тільки щоб не залишили наодинці із кацапами. А самі при цьому вибрали кацапське чмо керувати вами.

Аваков аж українською заговорив під час поїздки в Канаду (з українцями він суто російською спілкується).

А прихильники певної політсили мастурбація на те, чи допустить Трамп прихильники певної політсили у Білий Дім чи ні взагалі насолода спостерігати. Дійшло до того, що сфейкували повідомлення на сайті президента  :facepalm:

От такі ви моцні, горді та незалежні і дуже борзі чморити всіляких ковбасників, особливо коли вони вам кажуть неприємну правду.
   
Re: Анализ почвенной ветки об иммиграции Ивонны.

Пля, якби адміністрація була хоч трошки "принципова", й це еміго-ковбасне гівно побанило к херам собачим! -X-

А ти хіба тепер не ковбасний емігрант?
   
Re: Анализ почвенной ветки об иммиграции Ивонны.

чи не єдина твереза думка в цій темі

Взагалі-то автор сам, напевно, вишукував інфу, як нелегально емігрувати в США. Тому його і цікавить мутотінь із візами та обман іміграційних органів цих країн. Не сподобалося йому, бачте, що не вчу мухлювати  :weep:

Типове прихильники певної політсили в натуральному хабітаті  :facepalm:
   
Re: Анализ почвенной ветки об иммиграции Ивонны.

термин "почвенний" - з кацапської політичної термінології.

Бо це кацап калірований (С). І хоче нелегально проникнути у США. А ось  :K
   
Я бачу, як ви вирішуєте самі. Плазуєте перед США та Канадою, тільки щоб не залишили наодинці із кацапами. А самі при цьому вибрали кацапське чмо керувати вами.

Аваков аж українською заговорив під час поїздки в Канаду (з українцями він суто російською спілкується).

А прихильники певної політсили мастурбація на те, чи допустить Трамп прихильники певної політсили у Білий Дім чи ні взагалі насолода спостерігати. Дійшло до того, що сфейкували повідомлення на сайті президента  :facepalm:

От такі ви моцні, горді та незалежні і дуже борзі чморити всіляких ковбасників, особливо коли вони вам кажуть неприємну правду.
ти вже вивчила різницю між кредитом і допомогою, ковбасниця?
   
Re: Анализ почвенной ветки об иммиграции Ивонны.

ти вже вивчила різницю між кредитом і допомогою, ковбасниця?

Ти тупий. Нема різниці. Тому що кредити ще теж треба заслужити. Це не право, а привілегія - взяти кредит. Це теж гроші платників податків інших країн.

Будь вдячний і за кредити у тому числі. Ось так.
   
Ти тупий. Нема різниці.
:facepalm1:
в тебе й про це "сертифікат" є, мабуть :lol:
   
Re: Анализ почвенной ветки об иммиграции Ивонны.

Пля, якби адміністрація була хоч трошки "принципова", й це еміго-ковбасне гівно побанило к херам собачим! -X-
=================
Michigan- я буду принциповим! І коли ти будеш зі свого закордонного АйПі писати,я тобі буду цитувати твої дописи на ФУПі- це дуже легко,доречі! :super:
Подивишся на себе збоку! :gigi:
   
Re: Анализ почвенной ветки об иммиграции Ивонны.

Бо це кацап калірований (С). І хоче нелегально проникнути у США. А ось  :K
ты обо мне тупыдло?
я уже гражданин штатов года как 3.
более того перевез легально уже пару человек на h1b по работе.
И в отличие от тебя ничего не афиширую и никого не зову. Понимаю что страна специфическая, и эмиграция подходит не всем.

Я к тому же не кацап. я наполовину армянин наполовину украинец.


Останнє редагування: 17 серпня 2019 09:06:39 від fboris
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія