Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Може написати "Слава Росії": у Тернополі 7-річному переселенцю відмовилися видавати книжки у бібліо

Как быть с ментальными кацапами, вроде тебя, которые притворяются гипертрофированными украинцами?
Их куда считать?
Ольку с гердой в кацапи після того як вони зуби сточили об педін куй????І не за бабло а ради кайффу!!!Уууу, зелена потвора (td)
   
Вам треба розслабитися, перестати шукати деталі та зрозуміти що в Україні діє закон "Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні". Тому та бібліотекарша з кандібобером на башці має бути притягнута до відповідальності, усе інше пустий "трьоп" (вибачьте за русізм бо трьоп набагато звучніше ніж "балачки")

в бібліотеці є свої правила, коли кожен кому відмовили почне посилатись на дискримінацію з будь-якої причини, всі ці правила миттєво перетворяться на хаос
   
в бібліотеці є свої правила, коли кожен кому відмовили почне посилатись на дискримінацію з будь-якої причини, всі ці правила миттєво перетворяться на хаос
Отказывать за небрежное отношение к книге - можно.
За то, что переселенец - запрещает Конституция.
У вас слабые мозги чтобы это понять?
Или вы тоже тупорылый кремлебот?
   
 Ні, це не правильно. Це дійсно схоже на діскрімінацію. Старі дурепи. Але бувають різні люди іноді. Якщо дитина бере книги, то нехай родаки підпишуть бамагу про метеріальну відповідальність, якщо книга була б зіпсована. АЛЕ ТОДІ УСІ!
   
в бібліотеці є свої правила, коли кожен кому відмовили почне посилатись на дискримінацію з будь-якої причини, всі ці правила миттєво перетворяться на хаос

Правила у бібліотеці не повинні порушувати законодавство. А застава за книжку застосовується коли це прописану у Статуті бібліотеки. І коли книжка або документ високої вартості або в обмеженої кількості. І аж ніяк не тому, що користувач переселенець.
І ще бібліотека повинна розробити правила видачі та повернення книг під заставу та з під застави. І перелік книг, які видаються під заставу та їх заставну вартість.
І обов'язково з цим усім ознайомити користувача до того, як він обере собі книгу.
А аргумент, що хтось там був згодний на заставу і не виказував незадоволення взагалі ні про що.

   
Отказывать за небрежное отношение к книге - можно.
За то, что переселенец - запрещает Конституция.
У вас слабые мозги чтобы это понять?
Или вы тоже тупорылый кремлебот?

йолопе правила однакові для всіх, якщо є підозра що той хто бере книгу може її знищити, чи не віддати, правила бібліотеки цілком можуть забороняти видачу книг таким особам, і пох звідки ця особа і якого кольору
   
   
мулат
    Дитина від білого і негритянки називається українець . І від білого та китаянки. І від сірого. І хоч якого. Народилися в Україні - всі то наші діти. Та хоч смугасті...
   
Ольку с гердой в кацапи після того як вони зуби сточили об педін куй????І не за бабло а ради кайффу!!!Уууу, зелена потвора (td)
Ну так Петя и есть кацап, который строит из себя главного гипертрофированного украинца.
Одна шобла.
:-)o
И пошло это не из реальности, а из советской пропаганды и анекдотов про бандеровцев.
Именно оттуда кацапы черпают образы, которые напяливают на себя.
потому как о других просто не знают.

Останнє редагування: 20 квітня 2024 22:26:19 від Beerimor
   
Ніякої дискримінації немає.Випадок в бібліотеці рідкість і людський фактор.Навпаки,більшість намагаються переселенцям допомогти в міру своїх сил.
   
Как быть с ментальными кацапами, вроде тебя, которые притворяются гипертрофированными украинцами?
Их куда считать?
ви кацапи розпочали проти нас українців неспровоковану війну і геноцид, але наслідки вам не сподобаються - ми знищимо кацапів і вашу недоімперією підарісів
   
ви кацапи розпочали проти нас українців неспровоковану війну і геноцид, але наслідки вам не сподобаються - ми знищимо кацапів і вашу недоімперією підарісів
А тебе, кацап, чтобы знищить свою империю, обязательно гадить на украинском форуме?
   
Ніякої дискримінації немає.Випадок в бібліотеці рідкість і людський фактор.Навпаки,більшість намагаються переселенцям допомогти в міру своїх сил.
Якщо іншим дають без застави, а їй ні, то це саме дискримінація.

Дискримінація (лат. discriminatio «розрізнення») — будь-яка відмінність, виключення, обмеження або перевага, що заперечує або зменшує рівне здійснення прав. Поняття охоплює виключення або обмеження можливостей для членів певної групи відносно можливостей інших груп[1].
   
А тебе, кацап, чтобы знищить свою империю, обязательно гадить на украинском форуме?
Чому ти пишеш офіційним язиком недоімперії підарісів? Я не розумію твого блеяння.
   
йолопе правила однакові для всіх, якщо є підозра що той хто бере книгу може її знищити, чи не віддати, правила бібліотеки цілком можуть забороняти видачу книг таким особам, і пох звідки ця особа і якого кольору
Перечитай еще раз пост, дятел.
Именно потому что не "пох звідки ця особа" им и отказано.
   
Чому ти пишеш офіційним язиком недоімперії підарісів? Я не розумію твого блеяння.
Ты, кацап, уже много раз доказал, что прекрасно понимаешь свой язык.
А сейчас ты занимаешься другим чисто кацапским действием - ВАНЬКУ ВАЛЯЕШЬ.  [KA]
Вы кацапы всегда на это переходите, когда аргументов ум не предоставил.
   
Ты, кацап, уже много раз доказал, что прекрасно понимаешь свой язык.
А сейчас ты занимаешься другим чисто кацапским действием - ВАНЬКУ ВАЛЯЕШЬ.  [KA]
чуєш ти, підар гнойний, я тобі вже натякнув, що не хочу твою блеятину читати, засунь собі свій хуйлоязик в зад і заткнися, самозабанься підр кацапський і не пиши в мою сторону
   
Ні, це не правильно. Це дійсно схоже на діскрімінацію. Старі дурепи. Але бувають різні люди іноді. Якщо дитина бере книги, то нехай родаки підпишуть бамагу про метеріальну відповідальність, якщо книга була б зіпсована. АЛЕ ТОДІ УСІ!
Вольт, не можна бути трохи революционером або націоналистом, ти або підтримуешь вчення Анатоля про Укросів, або залишаєся москворотим східняком, немає ніяких віддтінків сірого. :(
   
Якщо іншим дають без застави, а їй ні, то це саме дискримінація.

Дискримінація (лат. discriminatio «розрізнення») — будь-яка відмінність, виключення, обмеження або перевага, що заперечує або зменшує рівне здійснення прав. Поняття охоплює виключення або обмеження можливостей для членів певної групи відносно можливостей інших груп[1].

Фігньою ви страждаєте. Дискримінації є всюди де є розшарування суспільства по доходах, зв'язках і т д. От прийду я в кантору по протекції і вирішу своє питання за 5 хвилин а ти прийдеш просто з вулиці і будуть тебе пару днів за різними папірцями футболити. Дискримінація? Або захворіє в мене мама,чи я,чи дитина я її привезу в нормальну клініку до нормального спеціаліста який її вилікує. А ти підеш в державну лікарню,попадеш до рендомного дохтора, будеш лежати в палаті на 8 чоловік і тебе будуть лікувати спустивши рукава. Є дискримінація?
   
Фігньою ви страждаєте. Дискримінації є всюди де є розшарування суспільства по доходах, зв'язках і т д. От прийду я в кантору по протекції і вирішу своє питання за 5 хвилин а ти прийдеш просто з вулиці і будуть тебе пару днів за різними папірцями футболити. Дискримінація? Або захворіє в мене мама,чи я,чи дитина я її привезу в нормальну клініку до нормального спеціаліста який її вилікує. А ти підеш в державну лікарню,попадеш до рендомного дохтора, будеш лежати в палаті на 8 чоловік і тебе будуть лікувати спустивши рукава. Є дискримінація?
Действительно, в вашей писанине гораздо больше  коррупции, нарочитого самолюбования по причине комплексов неполноценности,наглости и тщеславия, чем, собственно, дискриминации.
 :laugh:
Однако, если меня отфутболят со словами "патамуша ты можешь написать слава расии" - то уже есть повод говорить про дискриминацию по национальному признаку.
   
чуєш ти, підар гнойний, я тобі вже натякнув, що не хочу твою блеятину читати, засунь собі свій хуйлоязик в зад і заткнися, самозабанься підр кацапський і не пиши в мою сторону
А сейчас, кацап, из тебя предсказуемо полезло твое черное кацапское дерьмо. [KA]
Из-за недостатка интеллекта, вы, кацапы,  всегда заканчиваете подобной гомо-говно-риторикой. 
Иди нахуй с украинского форума вслед за кораблем, тогда тебе никто и писать не будет.


Останнє редагування: 21 квітня 2024 00:03:25 від Beerimor
   
Однако, если меня отфутболят со словами "патамуша ты можешь написать слава расии" - то уже есть повод говорить про дискриминацию по национальному признаку.
національна ознака - це що?
 хто ти за національністю
   
національна ознака - це що?
 хто ти за національністю
В данном случае неважно кто я по национальности, а важно, что подумала директор библиотеки.
   
В данном случае неважно кто я по национальности, а важно, что подумала директор библиотеки.
а що вона подумала - звідки ви знаєте
   
а що вона подумала - звідки ви знаєте
Я уверен, что она подумала примерно вот так, как ее ментальный кацапский брат:
кацапня починати колотити і права качати
Но разумеется в этом должен разбираться суд.
Подобные комсомолки-вышиватницы о своей мотивации должны рассказывать именно в суде.
   

Однако, если меня отфутболят со словами "патамуша ты можешь написать слава расии" - то уже есть повод говорить про дискриминацию по национальному признаку.

Я в тій бібліотеці був не один раз. Треба було дітям на позакласне на літо деякі книги яких не було у продажу. Чудовий ввічливий персонал. Приємні жіночки запросили приходити частіше. Можливо я щось робив не так?)
   
Такие пидары хуже кацапов.живут без тревог ,съебались непонятно от чего а Европу и лечат про мову и украинство ,тех кто остался тут ,из Польши .Расстрел
   
Подобные комсомолки-вышиватницы о своей мотивации должны рассказывать именно в суде.


вживання слова вишивка в негативному контексті є свідченням недалекого розуму, або латентного кацапізму/зросійщення.
   
Я в тій бібліотеці був не один раз. Треба було дітям на позакласне на літо деякі книги яких не було у продажу. Чудовий ввічливий персонал. Приємні жіночки запросили приходити частіше. Можливо я щось робив не так?)
мабуть ти не розказував про "славу соссіі"
   
    Дитина від білого і негритянки називається українець . І від білого та китаянки. І від сірого. І хоч якого. Народилися в Україні - всі то наші діти. Та хоч смугасті...
Ні. Наші - ті що за Україну. А якщо малолітній опариш підходить на вулиці просто так і каже "а я за сассію" - то це майбутній мальчіков.
   
Навіть Арестович з Романенко нічого не висрали, хоча влітку-восени минулого року були щоденні істерики про "мовний талібану", "рагулів" тощо зі знятками постів у соцмережах та заяв у прокуратуру. Значить, заказ з ОП роздувати розбрат пот мовному та суміжним питанням знятий, тому місцева кацапня дарма надриває сраки за максимальне зросійщення України.
   
Навіть Арестович з Романенко нічого не висрали, хоча влітку-восени минулого року були щоденні істерики про "мовний талібану", "рагулів" тощо зі знятками постів у соцмережах та заяв у прокуратуру. Значить, заказ з ОП роздувати розбрат пот мовному та суміжним питанням знятий, тому місцева кацапня дарма надриває сраки за максимальне зросійщення України.

+ Від тих узкоязичних яких постійно хтось ущємляєт вже нудить. Пора пластинку міняти. Це вже не працює.
   
Навіть Арестович з Романенко нічого не висрали, хоча влітку-восени минулого року були щоденні істерики про "мовний талібану", "рагулів" тощо зі знятками постів у соцмережах та заяв у прокуратуру. Значить, заказ з ОП роздувати розбрат пот мовному та суміжним питанням знятий, тому місцева кацапня дарма надриває сраки за максимальне зросійщення України.
президент і ОП не педалюють мовне питання, питання росіян в Україні. Це роблять виключно рагулі, інша справа, що вони чомусь всі прихильники певної політсили.
   
президент і ОП не педалюють мовне питання, питання росіян в Україні. Це роблять виключно рагулі, інша справа, що вони чомусь всі прихильники певної політсили.
Ваша опа хоч якусь тему національної безпеки педалює? Чи ви там лише в якості рагулів-спостерігачів?
   
Ваша опа хоч якусь тему національної безпеки педалює? Чи ви там лише в якості рагулів-спостерігачів?
ти або довбойоб, або провокатор з завданням підтверджувати тезу про нацистів в Україні.
   
ти або довбойоб, або провокатор з завданням підтверджувати тезу про нацистів в Україні.
дегенеративне, почитай визначення нацизму. Це ж яке лайно собаче має бути голові, щоб національну безпеку назвати нацизмом  :facepalm1:
   
дегенеративне, почитай визначення нацизму. Це ж яке лайно собаче має бути голові, щоб національну безпеку назвати нацизмом  :facepalm1:
про нацистів пише пропаганда РФ і як доказ демонструє таких як ти.
   
про нацистів пише пропаганда РФ і як доказ демонструє таких як ти.
насправді вони нацистами називають все вище керівництво України, а ти убоге рефлексуєш на кацапську хуцпу
   
Але ж цікаво, де мене показує кацапська пропаганда. Ти ж не балабол якийсь, маєш докази своїм висерам.
   
Це тільки зеленим шариковським уєбанам не похуй, що там показує кацапська пропаганда в 2024.
   
В первые дни вторжения я заглядывал на какой-то кацапский форум, что бы понять, там все 140 миллионов двинулись головой, или еще остались какие... Самой главной героиней там была Фарион, которую вываливали в качестве оправдания начала полномасштабного нападения. Ну и еще их любимое "москаляку на гілляку".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія