Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

Що там фіма ще про лексус квакав. Чоловік помиє, це його проблеми. А в гаражі не с**ч (це фімочка, як завжди, збрехала), а стоять численні смітники.

У нашому величному Калгарі збирають сміття у три різних смітники - чорний для просто сміття, блакитний для картону і іншого ресайклінг, і зелений для органіки.

Ну там ще відерця стояли, оскільки я займаюсь городиком. Бо не руськоморда п***да, як жінки у декого, а українка  :K
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

В реальности я начальник отдела, а ты безработная, на золофте, с раздвоением личности. :)

Двох чоловік, який живе у хліві, уахаха!

А решта - твої вологі вигадки (С).
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

по його дописах я так би не сказала

можливо, по бізнесу мастак, а по життю - безтолковий дурачок

Фома пише розлого, а в житті тонкорукий клаповух з боргами і заздрісливими вологими мріями. А Слав реальний мільйонер і пожирає фімочок на сніданок.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Що там фіма ще про лексус квакав. Чоловік помиє, це його проблеми.

Бедолага в 60 лет сам моет машину. :) На мойку и деталировку денег нет. :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Двох чоловік, який живе у хліві, уахаха!

А решта - твої вологі вигадки (С).

Начальник отдела в 6 человек. :) А ты безработная, на золофте, с раздвоением личности. :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

В реальности я начальник отдела, а ты безработная, на золофте, с раздвоением личности. :)

Ще один "начальник відділа")))
Що відділяєш?—— пусте від порожнього?)))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Фома пише розлого, а в житті тонкорукий клаповух з боргами і заздрісливими вологими мріями. А Слав реальний мільйонер і пожирає фімочок на сніданок.
зовнішність нічого не означає, борги теж, а от щодо писанини на форумах
то Слав і Фома для мене в одній когорті неадекватів.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет
Ice9192

Нікому. Хіба що Найтлі.

А ці так звані математики та інженерішки міжгалактичного пошибу лише матюкатися здатні креатично. І то не завжди.
ги, Агент  «Флячки» і агента «Квагтигка» cтануть математіком і інженером міжгалактичного масштабу.
залік  :lol:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ти диви ... після багатогодинної сесії примусового love-making воно обтрусило спідничку і поповзло за наступною порцією  ;o

Ізголодался, нєбось  :weep:
Вухо вже не червоне, вже вистигло.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Фіма, я тобі вже давно пояснила, що ти не герой мого роману.
Дякую богу за це щодня!

Одружитись на ізичній це зашквар для українця
Одружитись на ТП це зашквар.   :laugh:  Чи ти, сраката потвора, хочеш сказати що більше половини українців це трохи інший сорт?

Ну там ще відерця стояли
Годують з відерця?

Останнє редагування: 16 червня 2021 17:03:02 від Фома Липецкий
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Дякую богу за це щодня!

Одружитись на ТП це зашквар.   :laugh:  Чи ти, сраката потвора, хочеш сказати що більше половини українців це трохи інший сорт?

Годують з відерця?

Так, хочу. Через таких "українців" хуйло прийде захищати права ізичних на теренах. А тобі-то що? ти в ситому Лондоні.

З відерця ра з токсичних китайських тарілок пожираєш травичку ти. Міг би зразу з лопати to honour your Russian-speaking brethren traditions.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ги, Агент  «Флячки» і агента «Квагтигка» cтануть математіком і інженером міжгалактичного масштабу.
залік  :lol:

Може, ти візьмешся? не пригадую такого ніку взагалі - сірий миш якийсь - але нібито ти айтішнег?

Чи зразу в калісони (С), як твій тонкорукий дружок?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Через таких "українців" хуйло прийде захищати права ізичних на теренах.
Тобі, ТП, ще досі в голову не влізло що армія збедільшого російськомовна? А от Ганя Герман - дуже і дуже галичанка.  Та й нестор шухрич.

А тобі-то що? ти в ситому Лондоні.
А тобі що у Калгарі? У вас шо там кордон?

З відерця ра з токсичних китайських тарілок пожираєш травичку ти. Міг би зразу з лопати to honour your Russian-speaking brethren traditions.
Нє нє, відерце курячих крилець ням ням смакота + підтримка габаритів
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Бедолага в 60 лет сам моет машину. :) На мойку и деталировку денег нет. :)

Тобто ти уже accepted, що машина не чужа?  :weep: це добре - перший крок до виздоровлення. Може, і золофт з часом відмінять.

Це твій логічний умовивід, типу як що хлів - це "ферма"?  :facepalm1:

Помиє у платній мийці, звичайно ж. Деталювання нащо? вона новесенька. А всередині прибирали під час зміни шин courtesy of the local Lexus dealership.

Останнє редагування: 16 червня 2021 17:21:43 від Inanna
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Так, хочу. Через таких "українців" хуйло прийде захищати права ізичних на теренах. А тобі-то що?

Хто ссилу давав вчора  на ватний українофобний цугундер ?
 :weep:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Хто ссилу давав вчора  на ватний українофобний цугундер ?
Пане Плзєнь, ви ж зараз сальце білосніжне тонесенькими скибочками нарізаєте з Вікусі  :laugh:  На канада ру і цугє Вікуся у нас своя  :love:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Хто ссилу давав вчора  на ватний українофобний цугундер ?
 :weep:

Ти знову прилізло і шукаєш уваги? тут багато хто давав ссилу на цугундер, включаючи ваших поводирів графинів. Це його, можна сказати, альма матер, май есс.

До речі, там до цього часу стоїть ржака і висять порівняльні фотки. Не вистачає лише фотки фіминої жінки у 32 роки, ну щоб зрозуміти, чому він постійно згадує ср***ту потвору.

Його слова, не мої  ;o
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Пане Плзєнь, ви ж зараз сальце білосніжне тонесенькими скибочками нарізаєте з Вікусі  :laugh:  На канада ру і цугє Вікуся у нас своя  :love:

Я там не пишу. Там одні коцапи. А у нас тут свій тонкорукий кацапчик Фімочка. Дівчинка така  :spruce_up:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Не вистачає лише фотки фіминої жінки у 32 роки
Бачу в тебе добряче підгорає від молодих, успішних і красивих жінок  (tu)

май есс.
Йо есс із бладі хьюдж енд ітс е факінг шейм
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Бачу в тебе добряче підгорає від молодих, успішних і красивих жінок  (tu)

Йо есс із бладі хьюдж енд ітс е факінг шейм
а що, на широкий загал виставляла?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ще один "начальник відділа")))
Що відділяєш?—— пусте від порожнього?)))

Як уже я написала, я вдвічі більшим віддділом керувала у віці 30 рочків. А його зробили "начальником" уже у сиволобковому віці за 50.

Як же воно цим пишалося. Навіть написало, що типу коли пішов з форуму, то в нього все в житті покращилося, у тому числі в кар"єрі. Хоча воно сиділо роками на фупі і створило мегатонни шлаку за час і на інфраструктурі роботодавця. Тому і не дивно, що промоушен дочекався уже у передпенсійному віці  :facepalm1:

До речі, це чмо насміхалося, що у Ольги Тейлор клінінг бізнес. Хоча я не думаю, що то та сама Ольга Тейлор. Вона працює у зовсім іншій професійній царині.

Але це все, що треба знати про унилого. Колишній митець унітазів - це як моя собачка, приклад якої я наводила по відношенню до Фіми і його булінг-повадок.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Дякую богу за це щодня!

Одружитись на ТП це зашквар.   :laugh:  Чи ти, сраката потвора, хочеш сказати що більше половини українців це трохи інший сорт?

Годують з відерця?

ПС. Я не ТП, бо склала шифр, який ти, славетний математик, тупо нездатний розшифрувати.

Москворотий  п***зд, ТП Фімочка  :spruce_up:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Вухо вже не червоне, вже вистигло.

Любить процес трампування, як багато інших тут.

Але вичистити фейсбук? а как дисал ....
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Тобі, ТП, ще досі в голову не влізло що армія збедільшого російськомовна? А от Ганя Герман - дуже і дуже галичанка.  Та й нестор шухрич.

А тобі що у Калгарі? У вас шо там кордон?

Нє нє, відерце курячих крилець ням ням смакота + підтримка габаритів

А ти яке відношення маєш до армії? ти в армії? чи згвинтив від призову, як пише Ольга Тейлор? вони мають, а ти ні, москоротий п***зд. Тому що навіть на своєму мінімальному рівні ти підтримуєш кацапську агресію москворотістю.

А я розмовляю українською і англійською тут. Нагадую, англійська - це мова союзників України. А ти тут постійно писав кацапською і до цього часу кацапомордий, полішук вухатий. Воно ще буде розповідати про патріотизм  :bueee:

Крильця, дупа, потвора нікого давно не цікавлять. Тут були мої фотки, і всі бачили.

Працюй краще, тонкорукий москвомордий клаповух-п***зд  :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ПС. Я не ТП, бо склала шифр, який ти, славетний математик, тупо нездатний розшифрувати.
Я не подаю бегемотам, вибач.

Тут були мої фотки, і всі бачили.
Усі бачили бегемотика у снігу і сардельку у платті

А ти тут постійно писав кацапською і до цього часу кацапомордий
Можеш за це з'їсти ще відерце крилець  :laugh:  ТП, ти не хочеш мені нагадати якою мовою спілкуються атошники хвупу? Чи може то вони якісь не такі атошники? Не кашерні?

Останнє редагування: 16 червня 2021 17:39:38 від Фома Липецкий
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Две радиоточки..все, пистец ветке
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Бачу в тебе добряче підгорає від молодих, успішних і красивих жінок  (tu)

Йо есс із бладі хьюдж енд ітс е факінг шейм

Молодих? у неї через декілька років почнеться періменопауза. А враховуючи, що ви їсте, може, вже і почалася.

Успішних? бути lowly тестером у такому віці може лише емігрант. Ну тут це не ваша провина. Ви там люди другого сорту. І не треба мені лялякати, що я не маю поняття про тестерів. Я керувала десятками таких, як твоя жінка, вже давно під час різних проектів. Тестування - це типовий deliverable in any IT project, regardless of project management methodology.

Красивих? фіма, ти сам багато разів писав, що твоя жінка "не модель", що є евфемізмом. Але вона свою генетику не вибирала і не винна, що її чоловік отримує люлей лише через те, що будучи крокодилом, має нахабство виливати болото на набагато гарніших за себе.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я не подаю бегемотам, вибач.

Усі бачили бегемотика у снігу і сардельку у платті

Можеш за це з'їсти ще відерце крилець  :laugh:  ТП, ти не хочеш мені нагадати якою мовою спілкуються атошники хвупу? Чи може то вони якісь не такі атошники? Не кашерні?

Бегемотик у снігу мав дупу меншу за дупу твоєї благовірної у синьому платтячку на пляжі. Мій розмір на фотці був 10-12, твій розмір за твоїми ж даними - 12, а її розмір - 14-16.

Відповзай. Nobody's buying!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ТП, ти не хочеш мені нагадати якою мовою спілкуються атошники хвупу? Чи може то вони якісь не такі атошники? Не кашерні?

Не примазуйся до атошників, дезертир. Ти не вони. У них є моральне право, а у тебе нема.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я там не пишу. Там одні коцапи.

Я там не пишу ,як можна, бо я патріотка,  але заходьте люди почитайте.  :laugh:


До речі, там до цього часу стоїть ржака і висять порівняльні фотки.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

у неї через декілька років почнеться періменопауза.
Тобто у тебе вона вже років 15 як?

А враховуючи, що ви їсте
Гівна такого як курячі крильця - не їмо.

бути lowly тестером
:laugh: Віка,  не соромся йопт.  Ти трохи не в курсі що таке тестування.

Я керувала десятками таких, як твоя жінка
Ніт. Моя жінка давно би послала тебе на йух, звільнилась, ти би просрала проект і звільнили тебе  :laugh:  Тільки технічних спеців розгрібають, а балаболи менеджери нах нікому не потрібні ;)

Тестування - це типовий deliverable in any IT project, regardless of project management methodology.
Гагага

що будучи крокодилом
Зазначу, не бегемотом!

Курва, від моєї дружини відчепись!

У них є моральне право, а у тебе нема.
А у тебе нема нічого крім зайвих 50 кілограмів
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Две радиоточки..все, пистец ветке

Хай Фіма заціпиться і перестане закликати вікусю.

Нагадую, це він мене сюди запросив.

А він не перестане - бо він до мене нерівно дихає. Мене тут не було 2 місяці, я не писала від слова взагалі. Але він мене постійно згадував і зачіпав.

Ну і випустив джина із пляшки, уаахаха!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я там не пишу ,як можна, бо я патріотка,  але заходьте люди почитайте.  :laugh:

А всі і читають, як всі ви ломанулися на супик у свій час за мною (і ти особисто) і потім у дзьобику сюди носили, що я там сказала і що написала.

БО самі не здатні згенерувати подібний контент.

А на цузі я не пишу. Зате ржала вголос, читаючи коментарі Авіатора (він же Діп)!  (tu)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Мій розмір на фотці був 10-12, твій розмір за твоїми ж даними - 12, а її розмір - 14-16.
:laugh:  Я хз шо там був у тебе колись, у нас розміри трохи інші.

В мене наприклад 32/30.   І моя дружина, зазначу, набагато стрункіша за мене.   Але тебе це не повинно колихати зовсім, дивись за своїм підстаркуватим хокеїстом  :laugh:

Останнє редагування: 16 червня 2021 17:50:38 від Фома Липецкий
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Тобто у тебе вона вже років 15 як?

Гівна такого як курячі крильця - не їмо.

:laugh: Віка,  не соромся йопт.  Ти трохи не в курсі що таке тестування.

Ніт. Моя жінка давно би послала тебе на йух, звільнилась, ти би просрала проект і звільнили тебе  :laugh:  Тільки технічних спеців розгрібають, а балаболи менеджери нах нікому не потрібні ;)

Гагага

Зазначу, не бегемотом!

Курва, від моєї дружини відчепись!

А у тебе нема нічого крім зайвих 50 кілограмів

Та ми всі бачили, що ви їсте і які результати. Щодо періменопаузи, то мій чоловік не сидить на фупі 24х7. Нагадую, ти ломанувся сюди в 4 ранку. У такий час нормальні люди займаються солодким вранішнім сексом, але це, очевидно, не про вас.

Ти також проводив час не із жінкою, а зі мною, у день її народження і у день валентина. Це видно із аналізу твоїх постів.

Щодо відчепись від жінки, перестань обзивати зовнішність інших, у тому числі жінок, бо ти не маєш на це морального права із уже наведених міркувань. Квазімодо, який обзиває Есмеральду товстою потворою, виглядає якщо не гротескно, то унило.

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Іду по десятому заходу - більше постити  не буду.
Калгарійський бегемот (фото з лінкедін):
Фото дупи бегемота, зроблене у той же день:
Зверніть увагу на штанці, які я пошила сама!
Славнозвісна фотка в короні:


Виставити, аби за три хвилини прудко видалити... Навіщо? Це якийсь, певно, специфічний психоз, перепрошую.

Naitli, а що там, норм тьотка? То шо, Фома - козьол? :laugh:


Пане Пивас, так виправляйте!

Пан(?) Півас в бані, напевно. Прошу не спотворювати мій новий нік так.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

У такий час нормальні люди займаються солодким вранішнім сексом, але це, очевидно, не про вас.
Або жеруть все що залишилось з учора, у випадку калгарійських бегемотів  :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Тобто у тебе вона вже років 15 як?

Гівна такого як курячі крильця - не їмо.

:laugh: Віка,  не соромся йопт.  Ти трохи не в курсі що таке тестування.

Ніт. Моя жінка давно би послала тебе на йух, звільнилась, ти би просрала проект і звільнили тебе  :laugh:  Тільки технічних спеців розгрібають, а балаболи менеджери нах нікому не потрібні ;)

Гагага

Зазначу, не бегемотом!

Курва, від моєї дружини відчепись!

А у тебе нема нічого крім зайвих 50 кілограмів

Таких спеців, як ти та твоя дружина, пачками і з кращим досвідом та навичками - мовними, командними, суто культурними. Ви, як я уже сказала, у світі айті - ботом фідери. На найнижчій ступені ієрархії. Тому не гни дуже пальці, Фіма, коли обговорюєш кар"єри інших. Це ти лошкам колишнім нелегалам-посудомиям типу Плзеня можеш втирати, який ти крутий айтішник разом із своєю жінкою, а я на таких надивилася за роки своєї кар"єри і чудово знаю, ху із ху ін зе зу.

Нагадаю ще раз - переживай за надлишкові кілограми своєї дружини, а не мої. Тому що я одружена, у мене є чоловік і я not available, і мій фізичний статус чи вигляд тебе не повинен турбувати від слова взагалі.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

:laugh:  Я хз шо там був у тебе колись, у нас розміри трохи інші.

В мене наприклад 32/30.   І моя дружина, зазначу, набагато стрункіша за мене.   Але тебе це не повинно колихати зовсім, дивись за своїм підстаркуватим хокеїстом  :laugh:

В смислі стрункіша за тебе? ти чомусь постійно порівнюєш себе з жінками.  Тут закидали Сергію, що він з дмхз спортом мірявся. А фома зі мною розміром джинс мірявся. Дивно  ;o

Я ніколи не стверджувала, що у твоєї жінки надлишкова вага. Вага у неї у межах норми. Я стверджувала і продовжувала стверджувати, що у неї широкий таз. У цьому нічого страшного нема, це теж варіант норми.

Але тебе, видно, це чомусь дуже турбує, і ти проектуєш цю, на мою думку, уявну проблему постійно на чужі ср***ки.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Виставити, аби за три хвилини прудко видалити... Навіщо? Це якийсь, певно, специфічний психоз, перепрошую.

Naitli, а що там, норм тьотка? То шо, Фома - козьол? :laugh:


Пан(?) Півас в бані, напевно. Прошу не спотворювати мій новий нік так.

Просто не вважаю за потрібне. Хто хоче побачити мою фотку (і заодно фімині), то вони ще висять тут:

https://zugunder.com/index.php?topic=326724.50
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія