Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФУПЗВ А, какие можно яды приобрести свободно, недорого но эффективно .

ну я то знаю, що мені блювати треба за першою можливістю, а вони - ні.
А якийсь антидот на метанол існує?
   
Торік листок просто сковзнув по шиї.
До вечора температура, тремор, запаморочення і страшно болюча висипка. Не знаю тільки, чи воно сухе має такий ефект.
не має, нажаль. Лише живий сік і лише на сонци яркому.
   
А якийсь антидот на метанол існує?
так. Це етіловий спірт. Треба нарізатися в свінячій візг, тоді можна і не померти.
   
ну я то знаю, що мені блювати треба за першою можливістю, а вони - ні.

Колись на наш блокпост (далі - сіра зона) один вдячний за допомогу з викликом саперів лугандонець притаскав декілька пластикових дволітровок пива. Спека стояла ояіпу тоді.
Я особисто дуже ретельно оглянув ті флакони і вимусив його хильнути склянку і посидіти з пів-годинки. Попередив, щоб не ображався. Це вже після дєдушки з медком.
   
А вообще проще бросить с десяток мертвых крыс в ближайший колодец.

 B-)
   
А що можна запихати до цигарки? Теж варіант.
   
Колись на наш блокпост (далі - сіра зона) один вдячний за допомогу з викликом саперів лугандонець притаскав декілька пластикових дволітровок пива. Спека стояла ояіпу тоді.
Я особисто дуже ретельно оглянув ті флакони і вимусив його хильнути склянку і посидіти з пів-годинки. Попередив, щоб не ображався. Це вже після дєдушки з медком.
розумно, логічно. А я би, не глядячі на спеку, всеж і не пив. Бо я параноік.
   
А що можна запихати до цигарки? Теж варіант.
до цігарок треба додавати сулему. Це хлорід ртуті. Так написано в повареной книзі.
   
Кухня, то важко туди зайти непомітно.

А от продукти харчування труїти, але сильною отрутою, простіше, особливо при масових заготовках для підрозділів окупантів  - олію, картоплю (нашпигати з шприца, хай супчики трєскають), борошно, крупи, свіже м'ясо і пр. що ворог не повезе з рашки, а будуть тут грабувати і жерти.

І треба так діяти одразу і масово - щоб суки боялись скибку хліба зжерти  чи склянку води взяти. Щоб з перших кроків по нашій землі знали - тут їх чекає лише смерть.

Звичайно, що все не потруїш, але страху нагнати треба такого, щоб серлись від нього, тоді і труїти тих щурів паскудних не буде потреби.
   
А воші переносять сибірку?
   
Колись на наш блокпост (далі - сіра зона) один вдячний за допомогу з викликом саперів лугандонець притаскав декілька пластикових дволітровок пива. Спека стояла ояіпу тоді.
Я особисто дуже ретельно оглянув ті флакони і вимусив його хильнути склянку і посидіти з пів-годинки. Попередив, щоб не ображався. Це вже після дєдушки з медком.

Ну метод еще тот, можно было и Унитиол, Липоеваю кислоту, Сульфат магния и тд.
хавануть заранее.

Сульфат магния как раз тяжёлые металлы и пол часа действия.
   
А вообще изучай. Поваренная книга анархиста
https://audiokniga.zone/read/?book=56137

Ги…

В нас насіння травки вільно продається як їда. Постійно купуємо в Костко 2-кілограмові пакети як приправу. Дуже смачно.


« Если вы решили не выбрасывать семена (марихуаны), а съесть их, то для вас есть интересный рецепт «пирога из семян». Он готовится из четверти стакана семян, слегка обжаренных на сковородке. После обжаривания семена снимите со сковородки и добавьте к ним стакан смеси для пирога (типа блинной муки), яйцо, четверть стакана молока, одну столовую ложку масла. Сбивайте смесь, пока она не станет густой и однородной. Поджарьте пирог в небольшом количестве масла, а затем смажьте его маслом сверху. Переверните пирог, когда он почти готов, т.е. когда он слегка подрумянится. Повторяйте до тех пор, пока не кончится масло. Подавайте пирог с маслом, кленовым сиропом, медом.»



Відносно кленового сиропу - спеціально рецепт на насінні травки із кленовим сиропом від канадців.

 :dance3:

Останнє редагування: 20 січня 2022 23:09:53 від Маковій
   
Як не прикро, але найтехнологічніший спосіб це штурмовики чи РСЗО по колонні на марші або так, як азербайджанці полювали безпілотниками....
   
А що можна запихати до цигарки? Теж варіант.

Ничего. Бол любой курец это увидет. ;)

Косяк

Сигарета

   
Ги…

В нас насіння травки вільно продається як їда. Постійно купуємо в Костко 2-кілограмові пакети як приправу. Дуже смачно.


« Если вы решили не выбрасывать семена (марихуаны), а съесть их, то для вас есть интересный рецепт «пирога из семян». Он готовится из четверти стакана семян, слегка обжаренных на сковородке. После обжаривания семена снимите со сковородки и добавьте к ним стакан смеси для пирога (типа блинной муки), яйцо, четверть стакана молока, одну столовую ложку масла. Сбивайте смесь, пока она не станет густой и однородной. Поджарьте пирог в небольшом количестве масла, а затем смажьте его маслом сверху. Переверните пирог, когда он почти готов, т.е. когда он слегка подрумянится. Повторяйте до тех пор, пока не кончится масло. Подавайте пирог с маслом, кленовым сиропом, медом.»
набагато простіше на розведений "сгущонке" з маслом зварити. Це Банч зветься. Людей то торкає.
   
Манага это вещь. B-)

Думал форум приличных людей а тут одни наркоманы. :gigi:
   
набагато простіше на розведений "сгущонке" з маслом зварити. Це Банч зветься. Людей то торкає.

Незнаю що їх там торкає - в насінні дурі немає.

А як їда насіння травки дуже смачне і корисне.
   
розумно, логічно. А я би, не глядячі на спеку, всеж і не пив. Бо я параноік.

Багато чого не можна робити, але ж...
Найбільше мене плющило, коли сереш в яму в кущах за опорником, а в радіусі 300м, як мінімум, - дві зєльонки. Сереш собі, і, попервах, весь час думка свердлить: "от зараз прилетить з зєльонки, і ти будеш валятись дохлий з голою жопою в ямі з лайном". Срам який. А потім забиваєш болт.
   
Не срати не вийде, Сергію, а не пити можливо.
   
Ну метод еще тот, можно было и Унитиол, Липоеваю кислоту, Сульфат магния и тд.
хавануть заранее.

Сульфат магния как раз тяжёлые металлы и пол часа действия.

Не виглядав той фермер на завзятого хіміка. Та й життя ми йому врятували, можна сказати, коли один з бійців помітив намотаний на колесо його Ниви дріт від монки з висмикнутим кільцем. Не спрацювала на його щастя, бо зимою, певно, закисла. Потім сапери там ще багато чого розмінували. Наші ставили в 14-му, за рік до того.
   
Незнаю що їх там торкає - в насінні дурі немає.

А як їда насіння травки дуже смачне і корисне.
теж вважаю то чісто псіхологічним ефектом. В насінні зрілому ноль цілих хуйшіснадцяь тисячних відсотка тетрагідроканабінол у.
   
ягідки збирайте. В них вміст глікозідів чудовий.
Ягідки вже померзли, восени були. А навесні коріння накопати можна.
   
Ягідки вже померзли, восени були. А навесні коріння накопати можна.
був в лісі до нового року, ягідки вісіли.
   
Настя гуляла собаку за епіцентром під лісом, прінесла шапку грібів. Пішов сам до лісу, не прініс рівно нічого, но ягідкі конваліі бачів.
   
Просто багато горілки.
Вони все зроблять самі
   
Настя гуляла собаку за епіцентром під лісом, прінесла шапку грібів. Пішов сам до лісу, не прініс рівно нічого, но ягідкі конваліі бачів.
Так приморожені вже, напевно не той ефект.
Навесні накопаю цибулин конвалії, восени назбираю блідих поганок і ягід конвалії.
Життя бентежне, треба готуватися.
   
Трі ягідки, пріблизно, летательна доза. Мороз ім не шкодить, корисної дії.
   
Трі ягідки, пріблизно, летательна доза.
Можна постачати їм, як клюкву :)
   
Найпростіше і найдоступніше https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%BD%D0%B0

Я вам нічого не казав :)
   
Можна постачати їм, як клюкву :)
вони самі жерти то не захочуть. Та і назбирати тих ягід в промислових кількостях проблематично. То так, як хобі, чі щось подібне.
   
вони самі жерти то не захочуть. Та і назбирати тих ягід в промислових кількостях проблематично.
Якщо по три ягідки на москаля вистачає, то я б кілограмів 10 назбирала, це тисяч 20 москалів завалити можна.
   
Найпростіше і найдоступніше https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%BD%D0%B0

Я вам нічого не казав :)
я вже пропонував, Міша.
   
Шо тут : хфуповские химики ..шо посоветуют.
==================================
О! У меня рецептов хочь отбавляй! Что надоть то? В жидкость,в еду, в воздух или чтоб только рукой коснуться? B-)
   
Шо тут : хфуповские химики ..шо посоветуют.
+==========================================================================+
Конвалія. Ягоди, коріння та листя містять дуже токсичні речовини. У вікі детально описані.
А так є багато методів синтезу, але треба хімію знати, бо отруїш себе.
Є в мережі така книга:

 Рупе Г. Лекционные опыты по органеской химии. 1936

Там докладно описані методи синтезу багатьохї цікавих сполук,,.
   
Якщо по три ягідки на москаля вистачає, то я б кілограмів 10 назбирала, це тисяч 20 москалів завалити можна.
ложечка за маму, ложечка за тата? Не будуть жерти, або бити дуже сильно треба. Тільки обманом.
   
==================================
О! У меня рецептов хочь отбавляй! Что надоть то? В жидкость,в еду, в воздух или чтоб только рукой коснуться? B-)
В горілку і їжу.
   
ложечка за маму, ложечка за тата? Не будуть жерти, або бити дуже сильно треба. Тільки обманом.
Вареників можна наварити чи пиріжків напекти :)
   
В ртутных градусниках уже некоторое время ртути нет :)
+============+
А що тама???
   
я вже пропонував, Міша.
і що, відмовились? На романтику конвалії потягнуло?
Звичайного салатиків мало?

То ще борщевика з Карпат можна
   
Купи метанол і розфасуй в пляшки з під настоянки глоду.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія