Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну шо, друзі, закрив я бузінес! Здраствуй бляхи і субсидія!

Для изменения в оплате труда нужно в первую очередь внедрить новые технологии и оптимизировать все производственные процессы.
Во вторую очередь избавиться от непроизводственных расходов на разные хотелки государственных органов и разных контрагентов.
В третью очередь на увеличенные ЗП нанять толковых людей, безжалостно избавившись от паразитов и идиотов. Особенно от родственников и друзей.
Ну и очень важно не пытаться купить Кайен с пентхаузом на Печерске за деньги от 3-х ларьков у метро.  :gigi:
Как Вам такой бизнес план?

Охуенный бизнес-план ящетаю :D Я бы даже сказал, несколько избыточный: в 90% случаев хватило бы последнего пункта :D
   
Але це лише підкреслює загальний стан деградаціі економіки краіни.


це економіка деградує чи - деякі  газди так газдують?
   
В нас теж двоє газд їдуть на роботу за кордон.
Ніколи  не подумала б. Наче мали непогані магазинчики. Закрили. Кажуть, немає торгівлі, люди не купують.
Оформлюються в Чехію, на якусь фабрику.

Щось не те в нашій країні робиться.(
   
Звільнився водій тиждень тому-буде зараз возити заробітчан за 1 300 евро в Італію на бусіку. Звернувся до іншого на підміну -каже за 1-2 місяці їде до Латвії на 2 000 евро. Залишаються самі пенси.
І в той же час спроба оформити землю в оренду у міськради впирається в бажання величезного хабаря. А може ну його той договір? За що платити і кому?
Але я знаю людей, які за ці часи реально підняли свої бізнеси-звісно ж, працюючи в чорну по максімуму.
   
Звільнився водій тиждень тому-буде зараз возити заробітчан за 1 300 евро в Італію на бусіку. Звернувся до іншого на підміну -каже за 1-2 місяці їде до Латвії на 2 000 евро. Залишаються самі пенси.
І в той же час спроба оформити землю в оренду у міськради впирається в бажання величезного хабаря. А може ну його той договір? За що платити і кому?
Але я знаю людей, які за ці часи реально підняли свої бізнеси-звісно ж, працюючи в чорну по максімуму.

 Нормальний процес, добре, що поряд із нами є цивілізований світ і наші люди мають альтернативу не лише для заробітку але і для навчання (я говорю про робітничі спеціальності). Слід відмітити, що рівень зарплат у Польщі за останні 3 роки дещо виріс і це стало ще більшим стимулом для праці наших людей там.
 Але, не потрібно забувати, що такою є доля багатьох європейських націй: і італійців, і іспанців, і "югославів", і поляків, і чехів, які теж мільйонами вже по баааааагато років працюють в інших країнах. Так що нічого особливого у нас не трапилось, просто, ми входимо в сферу життя європейських народів. Все нормально. І, невеличке свіже відео від мене (тобто, відео не моє, я лише його щойно переглянув )) ) про працю в Україні. Так і ще, стосовно України і нашої економічної ситуації: зараз потепліє і ситуація почне покращуватись - почнеться інтенсивний ремонт-будівництво доріг, будівництво СЕС і ВЕС, електрифікація ЗД, утеплення будівель, модернізація опалення, підготовка і збирання урожаю курортний сезон....Думаю, у цьому році буде пожвавлення економіки. А зараз відео, простеньке, але дещо інформативне, для тих, хто розуміє про що це  :) :


Останнє редагування: 29 березня 2018 20:25:16 від Sojuznuk
   
Охуенный бизнес-план ящетаю :D Я бы даже сказал, несколько избыточный: в 90% случаев хватило бы последнего пункта :D
Державі піпець при такій економічній політиці. Сьогодні ходив на біржу відмічатися. З'явилось багато вакансій. Але які. На ПрАТ "Мегомметр" потрібні інженери конструктори (механіка, електроніка), технологи. Навіть зам. начальника цеху потрібен. Інженерам пропонують 5000 грн. Але 4-х денній робочий тиждень. Подзвонив до товариша (в цьому році йому 60), він працює технологом. Ставка 4730. Мінус неробочі п'ятниці. За лютий отримав чистими 3400. Він розповів історію про двох монтажниць (вік трішки більше 40 років) радіоапаратури з його цеху. В кінці 2016-го вони поїхали в Польщу. Працюють там теж радіомонтажницями на заводі по 10 год/день з двома вихідними.  Після оплати харчів , житла та інших видатків для нормального життя (не шикують) залишається 12000 грн. Питається, якого х...я тут робити. Скоро в Україні залишаться: президент, уряд, депутати, прокурори, судді та нелюбимі Кияшою пенсіонери. Навіть мєнти за 8000 працювати не хочуть.
Коли таке було щоб на біржі була об'ява про набір в патрульну поліцію. Бажаючих море, на роботу в Польщу.
   
Конструкторов уже не могу на 25000 грн в Киеве найти.

   
Конструкторов уже не могу на 25000 грн в Киеве найти.
І за 50000 не найдеш. Їх просто фізично немає. Молодь з 90-х не хоче сушити мізки вищою математикою, фізикою, сопроматом ...  А ті одиниці яким це цікаво після отримання диплому в основному їдуть за кордон. Зарплата не все вирішує. Є ще такі поняття як стабільність і комфортність проживання. Людина живе один раз.
   
І за 50000 не найдеш. Їх просто фізично немає. Молодь з 90-х не хоче сушити мізки вищою математикою, фізикою, сопроматом ...  А ті одиниці яким це цікаво після отримання диплому в основному їдуть за кордон. Зарплата не все вирішує. Є ще такі поняття як стабільність і комфортність проживання. Людина живе один раз.

Есть дед жены, 84 года. :)
   
Теж думаю, що Київ може готовитися до відльоту журавлів на Захід. Читав у львівській групі, що хтось звернувся в жек за зварником. Сказали що у них по жеках взагалі один зварник на місто. У мене в області по під кордоном з Польщею навіть прибиральницю не може ніхто знайти. У місті завод що виробляє електропроводку для іномарок звозить рабсилу вже з Житомирської обл. На даний час активно вже їдуть за кордон Вінниця, Житомир, Хмельницький. І біда цієї міграції для України в тому, що коли поїхали західні області 15-20 р тому, то це були одиниці з родини, які всі гроші висилали в Україну сімї. Тепер це в основному молодь, яка їде повним складом - він, вона, діти. І вже ніхто не повернеться і тим більше нічого не вишле.
   
Конструкторов уже не могу на 25000 грн в Киеве найти.

Прикалуешься? За штукарь конструкторы в Киеве были в 8-10 годах. Сейчас 40к гривен минимум.
   
тема виїзду сумна, як на мене  :(
Хто з відчаю(розлучення), хто чіста на заробітки, але за рік виїхало 5 знайомих(через дітей знайомі)
В порівнянні з минулим роком ріст 500 відсотків
   
Теж думаю, що Київ може готовитися до відльоту журавлів на Захід. Читав у львівській групі, що хтось звернувся в жек за зварником. Сказали що у них по жеках взагалі один зварник на місто. У мене в області по під кордоном з Польщею навіть прибиральницю не може ніхто знайти. У місті завод що виробляє електропроводку для іномарок звозить рабсилу вже з Житомирської обл. На даний час активно вже їдуть за кордон Вінниця, Житомир, Хмельницький. І біда цієї міграції для України в тому, що коли поїхали західні області 15-20 р тому, то це були одиниці з родини, які всі гроші висилали в Україну сімї. Тепер це в основному молодь, яка їде повним складом - він, вона, діти. І вже ніхто не повернеться і тим більше нічого не вишле.

До речі, я особисто знайомий з людиною з Вінниці, котра працювала на фуджікурі
   
До речі, я особисто знайомий з людиною з Вінниці, котра працювала на фуджікурі

Та я не з Вінниці, але не у тому справа. Тут ще є пару  моментів за які я дуже злюся на земляків. Перший - це тещо старі пердуни з Данєцка умудряються отримувати по дві пенсії і держава наша нічого з цим не робить. А це ой яке бабло! А друге - це наші вже західні заробітчани, які працюють і живуть за кордоном, а тут намагаються дойнути неньку на ті жалкі соціалки. Скільки от з них кричить, що не будемо платити податки в Україні, бо ми живемо за кордоном, а от коли народжується у них там же за кордоном дитина, то миттю пруть сюди за виплатою по народженню і ще й кричать що це народився громадянин України і має повне право на ці гроші. Тільки чомусь як цей громадянин підросте і настане час йому повістку в військкомат давати, то він знову тут не живе і не буде служити. Так що проблема не тільки в порошенках.
   
Теж думаю, що Київ може готовитися до відльоту журавлів на Захід. Читав у львівській групі, що хтось звернувся в жек за зварником. Сказали що у них по жеках взагалі один зварник на місто. У мене в області по під кордоном з Польщею навіть прибиральницю не може ніхто знайти. У місті завод що виробляє електропроводку для іномарок звозить рабсилу вже з Житомирської обл. На даний час активно вже їдуть за кордон Вінниця, Житомир, Хмельницький. І біда цієї міграції для України в тому, що коли поїхали західні області 15-20 р тому, то це були одиниці з родини, які всі гроші висилали в Україну сімї. Тепер це в основному молодь, яка їде повним складом - він, вона, діти. І вже ніхто не повернеться і тим більше нічого не вишле.
Ну так правильно, а як хотіли - далі за реальні послуги платити копійки людям? Будуть бабло нормальне башляти, будуть і працівники. Тут блін за пару днів роботи чувак жався мені 200 баксів заплатити прийшлось скинути до 150) Ну смішно ж.

Нічого страшного не відбувається, економіка перебудується, тільки з фіскалами розібратись треба, бо там дурдом повний.
   
Тут правду пишуть - інженери і інші технарі себе нормально чують зараз цілком, якщо голова працює і руки з потрібного місця ростуть. А хто в економіку не вписується, або не може перевчитись - то хай їдуть на заробітки, теж варіант. При цьому, як не крути, а зарплати ростуть, і за пару років не факт, що буде вигідно в тій же Польщі працювати.
   
Ну так правильно, а як хотіли - далі за реальні послуги платити копійки людям? Будуть бабло нормальне башляти, будуть і працівники. Тут блін за пару днів роботи чувак жався мені 200 баксів заплатити прийшлось скинути до 150) Ну смішно ж.

Нічого страшного не відбувається, економіка перебудується, тільки з фіскалами розібратись треба, бо там дурдом повний.
Пробачте, але ви на проблему дивитеся однобоко. Щоб заплатити вам велику зарплату, перед тим треба отримати великий прибуток. Потім у наших умовах багато куди заплатити, а потім вам. От якраз з прибутком є проблема, бо потенційні клієнти їдуть сімями за кордон про що ми вже говорили. А замінити цих клієнтів на іноземних не дуже виходить, бо галузь туризму у нас теж там само де і все.
   
Тут правду пишуть - інженери і інші технарі себе нормально чують зараз цілком, якщо голова працює і руки з потрібного місця ростуть. А хто в економіку не вписується, або не може перевчитись - то хай їдуть на заробітки, теж варіант. При цьому, як не крути, а зарплати ростуть, і за пару років не факт, що буде вигідно в тій же Польщі працювати.

+1

Ще якщо поставлять усіх в однакові умови через податкову реформу для малого бізнесу - то все буде гаразд
За попередні 25 років спецом усіх давили та вичавлювали

Якщо влада буде зберігати таке відношення до бізнесу як за гроцсмана - то все буде добре
А будуть і далі доїти - то дійсно порозбігаються ті хто може працювати

Бо працює по ланцюжку - поїхала одна на фабрику, потім роз4азала подругам, і ті поїхали
   
Пробачте, але ви на проблему дивитеся однобоко. Щоб заплатити вам велику зарплату, перед тим треба отримати великий прибуток. Потім у наших умовах багато куди заплатити, а потім вам. От якраз з прибутком є проблема, бо потенційні клієнти їдуть сімями за кордон про що ми вже говорили. А замінити цих клієнтів на іноземних не дуже виходить, бо галузь туризму у нас теж там само де і все.
Оптимізовувати бізнес, значить. Насправді для тої людини не було проблем заплатити ті гроші, я в курсі. Знижку зробив з інших причин. Просто у нас якось не звикли до того чомусь) Через це в першу чергу більше люблять працювати з іноземними замовниками.

Ще раз кажу - часи, коли працювали на халяву, проходять, і нічого тут поганого немає.
   
+1

Ще якщо поставлять усіх в однакові умови через податкову реформу для малого бізнесу - то все буде гаразд
За попередні 25 років спецом усіх давили та вичавлювали

Якщо влада буде зберігати таке відношення до бізнесу як за гроцсмана - то все буде добре
А будуть і далі доїти - то дійсно порозбігаються ті хто може працювати

Бо працює по ланцюжку - поїхала одна на фабрику, потім роз4азала подругам, і ті поїхали
Тут як сказати. податкова дійсно бєзпрєдєльнічає. Там вище писали вже - нарахували штраф і пеню ні за що, і фіг що докажеш. В мене у знайомого така сама ситуація. В податковій немає реформ поки серйозних.

А в знайомого фермера така ситуація - мали повернути ПДВ, і тупо не повертали. Як він почав розбиратись, сказали прямо - якшо будеш вимагати повернути, то ок, але тоді до тебе перевірка прийде, ну і перевірка завжди щось знайде. ми ж знаємо, як це робиться. Вони посиділи з бухгалтером, прикинули, і вирішили - ну нафіг то ПДВ.
   
Оптимізовувати бізнес, значить. Насправді для тої людини не було проблем заплатити ті гроші, я в курсі. Знижку зробив з інших причин. Просто у нас якось не звикли до того чомусь) Через це в першу чергу більше люблять працювати з іноземними замовниками.

Ще раз кажу - часи, коли працювали на халяву, проходять, і нічого тут поганого немає.
Відкриєте свій бізнес і побачете що таке найманий працівник. Тут ні до чого халява. Ніколи нормальні спеціалісти не працювали на халяву навіть як наймані працівники. Бізнес можна оптимізувати до безкінечності, але коли є потенційні клієнти як такі фізично. Воронам на дереві ви нічого не продасте і не надасте послугу.
   
Re: Ну шо, друзі, закрив я бузінес! Здраствуй бляхи і субсидія!

Ото думав, писати чи ні. Але таки наважився, хехе.
15 років в  темі за плечами.

Пару слів тезово:
- на ринку робочі сили піздєц. Нормальних людей немає, а те що лишились - повна жо, і хотєлкі по з/п майже польські. Відповідно, з кінцевими виконавцями ситуація катастрофічна. За рік робити чорну роботу  буде нікому.
Ті люди що працють сьогодні, завтра просто не виходять на роботу. Замінити іх нікому.

- з керівниками середньоі ланки аналогічно, але офісну п***а знайти на роботу ще можна. Проте це будуть люди у лосінках (с), котрі 50% робочого часу сидітимуть у фб та інстаграмі з мобіли. В робочих процесах знань приблизно коло нуля, навіть під кінець кар"єри. Керувати тим, що ім підганяють відділи кадрів станом на зараз -
 абсолютно без шансів.

- великі роботодавці в масі ще не дуже роздуплились про ситуацію на ринку праці і оперують абсолютно дурними і кумедними цмфрами по оплаті праці. Проте не всі.
Ті, хто розуміє глибину сраки зробити нічого не можуть, оскільки іх мало, а для змін в оплаті праці необхідно піднімати ціни на товари/послуги. Тут вже тиснуть адміністрування, податки, конкуренція.

Є певні і приємні вийнятки з описаного, що дійсно вражає.  Але це лише підкреслює загальний стан деградаціі економіки краіни.

Нехай живе третій рік рішучих реформ і баксу по трийці! Бггг

Зі. Собі лишив консалтинг і пару старих проектів на закордон.



Помилкове рішення.

Секрет успіху будь-якого бізнесу в будь-якій країні та галузі досить простий і виглядає дослівно так:

Максимум продуктивних сучасних технологій та автоматизації - мінімум найманих працівників.

Якщо ви зумієте цього добитися - Ви на коні. А ні - то ні.

Перевірено на власному досвіді. Варто покорячитися й економити на всьому і ризикнути залучтити кредитні ресурси, щоби добитися цього результату - окупається сторицею.

А мамонти - вони завжди вимирають.
   
Відкриєте свій бізнес і побачете що таке найманий працівник. Тут ні до чого халява. Ніколи нормальні спеціалісти не працювали на халяву навіть як наймані працівники. Бізнес можна оптимізувати до безкінечності, але коли є потенційні клієнти як такі фізично. Воронам на дереві ви нічого не продасте і не надасте послугу.
Ой та прям, типу я не в курсі, як воно) Ну як нема клієнтів, то який сенс у цьому бізнесі? Все ж логічно.
   
Ой та прям, типу я не в курсі, як воно) Ну як нема клієнтів, то який сенс у цьому бізнесі? Все ж логічно.
Та напевно що все таки не в курсі. Є різні причини відсутності клієнтів. Так це може бути по причині того що товар або послуга віджили себе, а може бути і інша обєктивна причина і не одна. Але то таке. Бажаю щоб у вас завжди була улюблена робота і вам не прийшлось лізти в ці запутані матерії ринку праці і бізнесу.
   
Та напевно що все таки не в курсі. Є різні причини відсутності клієнтів. Так це може бути по причині того що товар або послуга віджили себе, а може бути і інша обєктивна причина і не одна. Але то таке. Бажаю щоб у вас завжди була улюблена робота і вам не прийшлось лізти в ці запутані матерії ринку праці і бізнесу.
В курсі, все життя на маленьких фірмах працював, а зараз от сам таким займаюсь. Іноді хочеться піти на стандартну роботу за штуку-півтори баксів, і в ус не дути, якщо чесно) Але скиглити тут немає що, раз нема клієнтів - значить щось не так робите, або ніша не підходить.
Буває так, що ринок ніякий в якійсь сфері, ну тоді треба міняти сферу, якось так.
Зазвичай на наших теренах причина або в цьому, або у тому, що бізнес побудований недостатньо оптимально, недостатньо автоматизований, і т. д. Тут вище вже про це згадували.
   
В курсі, все життя на маленьких фірмах працював, а зараз от сам таким займаюсь. Іноді хочеться піти на стандартну роботу за штуку-півтори баксів, і в ус не дути, якщо чесно) Але скиглити тут немає що, раз нема клієнтів - значить щось не так робите, або ніша не підходить.
Буває так, що ринок ніякий в якійсь сфері, ну тоді треба міняти сферу, якось так.
Чому ви вирішили, що у мене немає клієнтів?
   
Для изменения в оплате труда нужно в первую очередь внедрить новые технологии и оптимизировать все производственные процессы.
Во вторую очередь избавиться от непроизводственных расходов на разные хотелки государственных органов и разных контрагентов.
В третью очередь на увеличенные ЗП нанять толковых людей, безжалостно избавившись от паразитов и идиотов. Особенно от родственников и друзей.
Ну и очень важно не пытаться купить Кайен с пентхаузом на Печерске за деньги от 3-х ларьков у метро.  :gigi:
Как Вам такой бизнес план?

Як оптимізувати хабарі перевіряючим? Скажете не платити, не вийде. Платити з своіх доходів, значить урізати зп усім. Пропозиціі?
   
Параллельная реальность. Продолжаю расти, кадры есть от 10 в мес, заказов очередь, на экспорт вышел. Может ваш продукт не нужен? Я заметил, по плачущим издателям книжным, (просто пример) как сидят и ноют, вдуплить не могут что люди на электронные книги переходят. Да, еще газеты в жопе. И бутики одежды. Странно, да?
   
Як оптимізувати хабарі перевіряючим? Скажете не платити, не вийде. Платити з своіх доходів, значить урізати зп усім. Пропозиціі?
А як у конкурентів виходить?
   
Параллельная реальность. Продолжаю расти, кадры есть от 10 в мес, заказов очередь, на экспорт вышел. Может ваш продукт не нужен? Я заметил, по плачущим издателям книжным, (просто пример) как сидят и ноют, вдуплить не могут что люди на электронные книги переходят. Да, еще газеты в жопе. И бутики одежды. Странно, да?

>>Продолжаю расти, кадры есть от 10 в мес, заказов очередь, на экспорт вышел.

 (tu)
   
А як у конкурентів виходить?

Сірі схеми, башляють, викручуються.
   
Та я не з Вінниці, але не у тому справа


Не про тебе мова, а про факт, що людина з вінніці перлась у львів на роботу. Попрацювала там трохи, і вирішила що ліпше з таким навантаженням працювати в польщі.
   
Не про тебе мова, а про факт, що людина з вінніці перлась у львів на роботу. Попрацювала там трохи, і вирішила що ліпше з таким навантаженням працювати в польщі.
Ну так логічно, так чи інакше пертись же) Поки що в поляків зарплати вищі.
   
Ну так логічно, так чи інакше пертись же) Поки що в поляків зарплати вищі.

Ну при пєті зарплати польскі не доженуть. І навіть за справжнього мега-реформатора на це потрібно мінімум 2 роки. А стільки часу в краіни немає.

Останнє редагування: 30 березня 2018 03:00:36 від PRom
   
+1

Ще якщо поставлять усіх в однакові умови через податкову реформу для малого бізнесу - то все буде гаразд
За попередні 25 років спецом усіх давили та вичавлювали

Якщо влада буде зберігати таке відношення до бізнесу як за гроцсмана - то все буде добре
А будуть і далі доїти - то дійсно порозбігаються ті хто може працювати

Бо працює по ланцюжку - поїхала одна на фабрику, потім роз4азала подругам, і ті поїхали

Це дзіп!  :weep:
   
Ну при пєті зарплати польскі не доженуть. І навіть за справжнього мега-реформатора на це потрібно мінімум 2 роки. А стільки часу в краіни немає.

1) До чого тут Петя? Як і кому він  заважає піднімати зарплати? (До речі, Рошен у Борисполі збирається платити польські зарплати). 

2) Які два роки? Скільки років польща йшла до теперішніх зарплат. в Них кордону з ЄС нема фактично з 90х.

3) Що таке стане з Україною за два роки? 
   
1) До чого тут Петя? Як і кому він  заважає піднімати зарплати? (До речі, Рошен у Борисполі збирається платити польські зарплати). 

2) Які два роки? Скільки років польща йшла до теперішніх зарплат. в Них кордону з ЄС нема фактично з 90х.

3) Що таке стане з Україною за два роки? 

Нічого не стане і все пучком, і пєтя взагалі нідочого. Як завжди.
Спи спокійно, бггг  :lol:
   
del
   
Нічого не стане і все пучком, і пєтя взагалі нідочого. Як завжди.
Спи спокійно, бггг  :lol:

Що це за відповідь?

Що саме ви вважаюте треба зробити щоб все було пучком і зараз? Досягти рівень Польщі за два роки- це подвоїти ВВП. Чи було таке в історії?
Зараз працюють практично всі економічні механізми які потрібні для виходу на нормальний східноєвропейский рівень протягом ~ 10 років. Може, за виключенням дотацій ЄС.
 
   
Майже кожен день з таким стикаєшся.Вереск що нема роботи,а нормального електрика не знайдеш навіть за більші як в Польщі гроші.В кожному магазині обява-потрібен продавець.Нові заводи-фуджікура платить премії за те,що находять співробітника.Приби ральницю не найдеш.Всі хочуть за бюрком сидіти і каву пити.Подивіться що робиться в багаточисленних облгазах,пенсійних фондах,соцзабезах-тисячі бабищ які вже й приросли до крісел.Яценюк повичищав половину цих дармоїдів,але ще можна вдвоє скоротити без проблем.Зайшов недавно в соцзабез-працює одна Золушка,а решту баищ пють каву і носять торти одна одній.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія