Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ Порадьте банк

Re: ФЗВ Порадьте банк

У мене таке враження, що українські банки мають якісь електронні гармати,
які опромінюють своїм зомбо-випромінюванням місцеве населення,
після чого воно убоге несе свої злиденні копійки до них на "зберігання". :sad:
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

У мене таке враження, що українські банки мають якісь електронні гармати,
які опромінюють своїм зомбо-випромінюванням місцеве населення,
після чого воно убоге несе свої злиденні копійки до них на "зберігання". :sad:
а куди нести?
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

приватбанк норм
найбільше вітділень найбільше терміналів найкрутіший інтернетбанкінг гроші на рахунок заразовує майже миттєво
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

а куди нести?

Матеріалізовувати, поки інфляція не зжерла... Купіть что-нібудь нєнужноє. (с) :)
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

Матеріалізовувати, поки інфляція не зжерла... Купіть что-нібудь нєнужноє. (с) :)
а якщо життя притисне і треба будуть гроші?
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

а куди нести?
овдп
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

Меняешь в доралы, ложишь в трёхлитровый  банк и все. Ты в прибылях....
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

Взагалі хочу пояснити як все це працює.

Є таке явище, називається керрі трейд англійською. Ось тут докладно:

https://uk.wikipedia.org/wiki/Carry_trade

Але кому ліньки читати, поюснюю на пальцях:

Припустимо в нас є дві валюти, доллар США та гривня. Припустимо що по доллару зараз відсоток по депозитам десь 3-4% у світі, по гривні 15-17%. А курс стабільний, 5.05 гривень за доллар і нікуди не рухається. Тут виникає класичний carry trade. Міняємо доллари на гривню, кладемо на депозит на рік, потім виводимо обратно в доллари і маємо +10% до наших статків. З повітря! Так є ризики, банк може лопнути, або що, але вони незначні.

Так триває десь майже 7 років, з 2001 по 2008, ставки по гривні коливаються, але у середньому десь 12-15%, візьмемо 13%. Тобто за 7 років доходність складає 130%, якщо ви тримали 10000 гривень, то на середину літа 2008 ви маєте десь 23000 гривень.

А що по доллару?

Припустимо ви мали 10000 гривень та купили десь 2000 долларів на них та поклали у банк під 3-5%, хай буде 4.5% у середньому, влітку 2008 ви матимитеме десь 2650 долларів, тобто 13400 гривень приблизно. Наче суттєво програли. Аж раптом криза доллар стає по 8 и ваші 2650 гривень перетворюються вже на 21200 гривень, що все одно меньше ніж ви матиме в гривні, але якщо ви встигли продати свої по 10, то матимитеме навіть більше, десь 26500 гривень. Але я впевнений що 99% із вас так не зроблять, бо коли доллар так різко росте, всі намагаються купити а не продати, бо невідомо що далі буде. Тому ви якщо й продасте, то вже по 8, коли все більш меньш заспокоіться, тобто матимитеме 21200 гривнень, що на 1800 гривень меньше ніж якщо б ви просто тримали в гривні.

Потім було 6 років "стабільності" по 8, а потім знову бадабум. Дивина тай годі  :)
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

поміняти на бакси і покласти під подушку, через 3-5 років такий депозит в гривневому еквіваленті мінімум потроїться, максимум - удисятириться  :gigi:

Хм. А ти ще й шизоїд. Розуміти такі  речі і продовжувати лизати сраку владі це явне психічне відхилення
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

Так ось найкраща стратегія була звичайно покласти на високодохідний депозит у гривні, а перед обвалом перекласти в доллари, а потім коли все заспокоіться знову у гривню. Заню людей які успішно так і робили і досить непогано заробили, але це треба мати клепку, розумітися в світі фінансів щоб хоча б приблизно знати коли зайти у гривню, а коли вийти з неї.

Якщо такої клепки немає, то краще просто сидіти в гривні і не нервувати, в кінцевому разрахунку ви матимитеме більше, ніж тримаючи доллари під матрасом.

Звичайний манюпас же зазвичай викиростовує одну з двох стретій:

1. Доллари під матрасом. Це звичайно надійно, але втрачає гроші.
2. Тримає на депозиті у гривні, але коли доллар починає рости, починає нервувати і купляє по 10, щоб потім здати по 8, або по 37 щоб потім здати по 25, і знову ж втрачає гроші.
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

Тобто у середньому все одне й те саме.

Виняток с це 2014-2015 роки, але там нефінансова причина, точніше фінансова також, але якби не було війни, то падіння було б десь у два рази, а не три.
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

візьми хоча б кіоск в оренду, а гроші в товар..
на цигарках, газетах і гандонах заробиш набагато більше, ніж ті 18% річних

+1

Та навіть на сємках.
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

Что тут думать, Платинум конечно.
У меня там вся гривна под 24%
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

+1

Та навіть на сємках.

То не моє. Це все робота і досить важка. Я вже маю чим займатися. Питання про те як зберігати гроші та підтримувати країну при цьому. Звичайно я не понесу все що маю на депозит у гривні, це занадто ризиковано, бо якщо знадобляться гроші, то швидко потім їх не витягнеш. Але частину можна і я порахував що з точки зору доходності це краще ніж тримати доллари під матрасом. Поки що ніхто не заперечив.
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

Что тут думать, Платинум конечно.
У меня там вся гривна под 24%

Дивився на них, відсоток там шикарний, але читав що в них проблеми великі. Якось не хочеться потім півроку гроші витягувати з фонду.
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

Якось не хочеться потім півроку гроші витягувати з фонду.

пара месяцев, не более
проценты эти потери перекывают полюбэ
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

пара месяцев, не более
проценты эти потери перекывают полюбэ

навіть в сумновідомому михайлівському   звичайні гривневі депо  фонд віддавав нормально
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

навіть в сумновідомому михайлівському   звичайні гривневі депо  фонд віддавав нормально

конечно
в конце мая подвисли, в начале июля отдали
а проценты капали полтора года минимум
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

визначайтеся що потрібно - розвивати кредитні ресурси України чи зберегти свої гроші :)
(tu)
Ще варто знати, що депозити в доларах віддають по курсу НБУ через фонд гарантування. Якщо банк лопне. На якусь там дату.

Останнє редагування: 14 грудня 2016 23:01:56 від com1
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

(tu)
Ще варто знати, що депозити в доларах віддають по курсу НБУ через фонд гарантування. Якщо банк лопне. На якусь там дату.
Да вот это и есть главная подстава в этих вкладах.
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

Я би порекомендував ощад. Розколеться тільки якщо всьому настане пздц!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія