Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ Порадьте банк

ФЗВ Порадьте банк

Для депозиту у гривні. Цікавить довгостроковий депозит десь на 3-5 років, сумма 25-50 т.гривень.
.
Поки ща самим привабливим варіантом здається ощад, але може хтось знає кращий варіант.

і може ще хто підкаже що там з податками на це.
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

Для депозиту у гривні. Цікавить довгостроковий депозит десь на 3-5 років, сумма 25-50 т.гривень.

Віддай на доброчинність. Хоч добрим словом згадають.
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

в Україні немає банків . є пов,язаніз вищою чиновничцькою мафією контори порівняно чесного отжиму грошей

гривна не валюта
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

поміняти на бакси і покласти під подушку, через 3-5 років такий депозит в гривневому еквіваленті мінімум потроїться, максимум - удисятириться  :gigi:
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

НБУ там толковая тетка - надежно...
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

ну що тобі порадити?!))) завжди раді)
   
Re: ФЗВ Порадьте банк
v10

де тут асти? правда их могут скоро продать... :shuffle:
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

де тут асти? правда их могут скоро продать... :shuffle:
так, що ти мені клієнтів відлякуєш?)
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

Не украинский банк. Я предпочитаю ICBC и HypoVereinsbank
   
Re: ФЗВ Порадьте банк
v10

ну що тобі порадити?!))) завжди раді)
:drinks:
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

поміняти на бакси і покласти під подушку, через 3-5 років такий депозит в гривневому еквіваленті мінімум потроїться, максимум - удисятириться  :gigi:

Різниці нема з точки зору доходу, а так гроші хоч процюють на Україну.
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

Різниці нема з точки зору доходу, а так гроші хоч процюють на Україну.

 :lol:
   
Re: ФЗВ Порадьте банк
v10

Не украинский банк. Я предпочитаю ICBC и HypoVereinsbank
кетай? фу-фу-фу :stink:
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

Різниці нема з точки зору доходу, а так гроші хоч процюють на Україну.
а соточки там не нашкребеш? 8-)
   
Re: ФЗВ Порадьте банк
v10

так, що ти мені клієнтів відлякуєш?)
:blush2:
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

припустимо ти поклав гривну в укрбанкі під 25 річних у 12 році.

порахуй скільки ти отримав би купивши на ту гривну баксів і поклавши в трьохлітрову банку на 2015 рік  і варіант віддати гонтірьовам в укрбанк на 25 відсотків річних :gigi:
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

:blush2:
ага, давай переводь своє підприємство на обслуговування до мене і зарплатник теж)))
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

кетай? фу-фу-фу :stink:
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

Для депозиту у гривні. Цікавить довгостроковий депозит десь на 3-5 років, сумма 25-50 т.гривень.
.
Поки ща самим привабливим варіантом здається ощад, але може хтось знає кращий варіант.

і може ще хто підкаже що там з податками на це.
Купи себе новый телевизор с холодильником и не парься.
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

Наприклад зараз ощад дає 18% річних. кщо покласти на 5 років, це дасть приблизно 114-140% доходності залежно від умов. Це те саме що гривня зниціниться до 58-65 гривень за доллар протягом цих 5 років. Припускаю що так воно може і буде, але так гроші лежать під матрасом, а так працюють на економіку.
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

Купи себе новый телевизор с холодильником и не парься.
краще дружині шубу 8-) зима холодна :shuffle:
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

Наприклад зараз ощад дає 18% річних. кщо покласти на 5 років, це дасть приблизно 114-140% доходності залежно від умов. Це те саме що гривня зниціниться до 58-65 гривень за доллар протягом цих 5 років. Припускаю що так воно може і буде, але так гроші лежать під матрасом, а так працюють на економіку.
А Вам в Швеції під матрасом (чи в місцевому банку) тільки гривні не муляють?
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

припустимо ти поклав гривну в укрбанкі під 25 річних у 12 році.

порахуй скільки ти отримав би купивши на ту гривну баксів і поклавши в трьохлітрову банку на 2015 рік  і варіант віддати гонтірьовам в укрбанк на 25 відсотків річних :gigi:

Це форс мажор, але навіть у цьому випадку втрати не такі й страшні. Якщо б в мене було 8000 гривень, то я б купив $1000, зараз би це було 27000 гривень. Тоді відсоток за депозитом був десь 22-24%, тобто зараз би я мав десь 20000 гривень. Так це втрати, але це все ж таки війна яку мало хто міг передбачити. Якщо б цього не було, то курс був би десь 12-16 і я був би все одно у виграші.
   
Re: ФЗВ Порадьте банк
v10

conn, большой шкаф громче падает. начнет трамп торговую войну с китаем...
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

А Вам в Швеції під матрасом (чи в місцевому банку) тільки гривні не муляють?

Не знаю, ніколи не був у і Швеції.
   
Re: ФЗВ Порадьте банк
v10

ага, давай переводь своє підприємство на обслуговування до мене і зарплатник теж)))
далековато от харькова.  :not_i:
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

краще дружині шубу 8-) зима холодна :shuffle:

Не слухай жінок - купи шось толкове. Спінінг якийсь там.

Якщо гривня звалиться хуч риби наловиш, а з шубою максимум міль їстимеш
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

а так працюють на економіку.

Сильно сумніваюсь.
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

50 штук и на 5 лет, не стоит оно того.
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

далековато от харькова.  :not_i:
цю, львівським клієнтам відстань не завадила)
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

Звичайно більш прибутково тримати депозит у гривні короткостроковий та перед обвалом переводити у доллар а потім знову у гривню, але це не завжди вгадаєш.
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

Сильно сумніваюсь.

Ну кредити ж в банках хтось бере, той же Слав ось будується на кредитні гроші.
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

війна у мегадерибані рефінансу - який пеця і гонтарьова зливала всім друзям хлопцям-олігархам в тому чисслі і кацапським - до просадки гривні на 300 відсотків стосунку не має. війна - яка насправді а то якщор вірити гецьману - це лиш димова зручна для них завіса -

   
Re: ФЗВ Порадьте банк

найкраще - купити антікваріяту, поки ринок знаходиться на дні. там профіт може за декілька років сягнути 200-300 % у доларах  B-)
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

Ну кредити ж в банках хтось бере, той же Слав ось будується на кредитні гроші.
Как вариант вложиться к нему.
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

найкраще - купити антікваріяту, поки ринок знаходиться на дні. там профіт може за декілька років сягнути 200-300 % у доларах  B-)
И что же ты такого купишь на 50000 грн?
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

війна у мегадерибані рефінансу - який пеця і гонтарьова зливала всім друзям хлопцям-олігархам в тому чисслі і кацапським - до просадки гривні на 300 відсотків стосунку не має. війна - яка насправді а то якщор вірити гецьману - це лиш димова зручна для них завіса -

Рефінанс це наслідок. Війна вибила суттєву долю валютних надходжень та спричинила відтік капіталу на додаток до цього. Це все вдарило по балансам банків, а деякі банки, як ось той же Приват, вирішили на цьому зіграти, зіграти проти гривні. Через це я дуже неповажно до них ставлюсь та стараюсь не мати справими з ними. Без НБУ теж не обішлось, але це все наслідок, а не основна причина.
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

найкраще - купити антікваріяту, поки ринок знаходиться на дні. там профіт може за декілька років сягнути 200-300 % у доларах  B-)

На тому треба розумітись.
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

И что же ты такого купишь на 50000 грн?

ну я б рекомендував вкладатись в античну нумізматику, там, якщо вивезти монети в ЄС, то й сьогодні можна отримати ті ж 200-300 %, або й більше. але тут треба трішки попрацювати над собою, вивчити ринок наш і європейський, знайти канали для продажу за кордоном
   
Re: ФЗВ Порадьте банк

Как вариант вложиться к нему.

Не думаю що його зацікавить така сумма. Та й для мене це вищий ризик, вкладися напряму у чужий бізнес, ніж покласти на депозит. Нічого не маю проти Слава, але загалом бізнесмени в нас ще ті пройдисвіти зазвичай.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія