Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вопрос про глав AП

Re: Вопрос про глав AП

от один приклад, але тут без порушення конституціі(принаймні явного). в нас парламентсько-президентська республіка. овоч зразу конст.суд нагнув на палацовий держпереворот, але формально все в рамках закону. сьогодняшні цього не робили, але по факту замутили якимись своїми прихватами. навіть кабмін овоча і те був якийсь впливовий, відомий - азіров, арбузов, клименко, лукаш. останні роки уряд, кабмін - не видно і не чути. на виду кожен день і голосні, роблять офіційні заяви з всіх приводів, і тих що в компетенції суто уряду і кабміну, якісь відставної кози барабанщики, непрофільні авантюристи без освіт - єрмаки, подоляки, аристовичі, шашелі, чи як їх там. на міжнародних зустрічах на найвищому рівні в центрі біля президента єрмаки-подоляки-арахамії і якісь невідомі неголені особи, а мзс з Кулебою на краєчку столу ютяться.
То что Овощь молодец я уже понял
   
Re: Вопрос про глав AП

То что Овощь молодец я уже понял
все, за кораблем ---->
о ця цуко секта, ще зграєю доповіді тисне на звичайних юзерів "штабна робота".
   
Re: Вопрос про глав AП

все, за кораблем ---->
о ця цуко секта, ще зграєю доповіді тисне на звичайних юзерів "штабна робота".
а чого ти розсердилася? він же сказав твої слова. за суттю.

сама на себе сердишься?
   
Re: Вопрос про глав AП

Меня тут 2 года порохоботом называли за то что Зе критиковал  :-)o
У всех секты мой кумир святой остальные гавно взрослые же вроде люди :facepalm1:
   
Re: Вопрос про глав AП

Кучма-Порошенко
Порошенко:... Я - член Вашої команди! Буду виконувати любий Ваш наказ! Там де Ви скажете!
Кучма: Ну це зрозуміло.
Порошенко: Я раз в житті зробив вибір і тут ніяких не буде змін!

Останнє редагування: 3 липня 2022 11:07:40 від qaqy
   
Re: Вопрос про глав AП

а чого ти розсердилася? він же сказав твої слова. за суттю.

сама на себе сердишься?
де там суть? мені сьогодняшня влада овочеву нагадує в намаганні узурпувати владу. тільки якщо почати аналізувати, то там якось навіть більш конституційно деякі речі виглядали.  а тут пішли чисто ботярські фішки ботоферм з переводом стрілок і маніпуляціями.
вже не 3гадую як ваша тоталітарна секта всі 5 років, і навіть після зміни влади, весь час тут писала, що влада гірша за дoнєцку, а порох гірше за януковича. пригадуєш?
   
Re: Вопрос про глав AП

мені сьогодняшня влада овочеву нагадує в намаганні узурпувати владу
При ПАПе пляски вокруг Конституционного суда не не заметила?
Для справки это Шевчук зарубил потуги Овоща протягивать поебень всякую через суд
Но ПАПу ж надо шоб все прыгали по команде и только спрашивали как высоко  :-)o
Это к потугам узрпации власти
   
Re: Вопрос про глав AП

і навіть після зміни влади, весь час тут писала, що влада гірша за дoнєцку, а порох гірше за януковича. пригадуєш?
ні. реально не пригадую.
я такого не писала.
бо вважаю януковича неприпустимим вибором і неприпустимим президентом. гірше не може бути.
   
Re: Вопрос про глав AП

гірше не може бути.
Есть вариант хуже Медведчук но да в целом Овощ худший през в истории страны
   
Re: Вопрос про глав AП

Есть вариант хуже Медведчук но да в целом Овощ худший през в истории страны
два Майдани. ДВА. Другий - кров на його руках.
Стовідсоткова маріонетка Кремля. Стовідсотковий зрадник.

п.с. Медведчук не президент і не балотувався і навряд чи міг би обратися.
А от  що і хто буде після Зеленського - вже тепер треба хвилюватися...
   
Re: Вопрос про глав AП

При ПАПе пляски вокруг Конституционного суда не не заметила?
Для справки это Шевчук зарубил потуги Овоща протягивать поебень всякую через суд
Но ПАПу ж надо шоб все прыгали по команде и только спрашивали как высоко  :-)o
Это к потугам узрпации власти
Ну и как? Гройсман прыгал? А Шмыгаль прыгает. Но тебя это не смущает.
Но в одном ты прав - то были именно потуги, а сейчас свершившийся факт, причем еще до 24.02.
   
Re: Вопрос про глав AП

хто буде після Зеленського
Если бы у меня была волшебная палочка то Кулеба  [ua]
   
Re: Вопрос про глав AП

Гройсман прыгал
А у ПАПа было стабильное большинство в Раде?
Ставил его ПАП с условием что прыгать будет но Грося такой же как ПАП и стал петлять  :-)o
   
Re: Вопрос про глав AП

...ти знаєш, того райніна майже ніхто не знає...бо рішення приймав не він, а президент ...
...ти розумієш, какая разніца....:)))

Нам поверить, что решения принимает Ермак, а не Зеленский просто потому что тут так решили?
   
Re: Вопрос про глав AП

Если бы у меня была волшебная палочка то Кулеба  [ua]

На УП є статя про кабмін Зеленського. Що Зе його переріс і кабмін не встигає за ним.
Там цікаве, як фігуранти описують кожного міністра по здібностях.

за Кулебу кажуть, що він молодець, коли сам щось робить - в нього усе літає, але не може справитися з управлінням іншими, чи руки не доходять.
звісно, що це думка субєктивна і ... таке відношення до неї.
але все одно -цікаво
   
Re: Вопрос про глав AП

А у ПАПа было стабильное большинство в Раде?
Ставил его ПАП с условием что прыгать будет но Грося такой же как ПАП и стал петлять  :-)o
Совершенно верно замечено. Через абсолютно послушных Слуг парламентаризм помножен на ноль. И абсолютно зависимый Шмыгаль "петлять" не будет. Т.е. независимое правительство тоже помножено на ноль. Насколько я понимаю ПАП тебе не нравиться тем, что он хотел, но не смог, а у Зекоманды получилось?
   
Re: Вопрос про глав AП

за Кулебу кажуть, що він молодець, коли сам щось робить - в нього усе літає, але не може справитися з управлінням іншими, чи руки не доходять.
звісно, що це думка субєктивна і ... таке відношення до неї.
але все одно -цікаво
Тут нужен очень правильный человек на Кабмин кто мог бы вывезти хз нужен ктонить аля Jack Welch
   
Re: Вопрос про глав AП

Насколько я понимаю ПАП тебе не нравиться тем, что он хотел, но не смог, а у Зекоманды получилось?
Мне не нравятся люди которые не видят схожести и будут дальше ходить по граблям
Я буду голосовать  за Дем Сокиру и была бы возможность проголосовал бы за Кулебу
   
Re: Вопрос про глав AП

Совершенно верно замечено. Через абсолютно послушных Слуг парламентаризм помножен на ноль. И абсолютно зависимый Шмыгаль "петлять" не будет. Т.е. независимое правительство тоже помножено на ноль. Насколько я понимаю ПАП тебе не нравиться тем, что он хотел, но не смог, а у Зекоманды получилось?

яке ще независимое правительство? чи не досить цього іпанутого суперництва і срачу, як це було, коли кабмін складали з різних антагонистичних парт.сил.

Лебідь, рак і щука..

Нам потрібна одна команда кабміну і президента, яка дивиться в один бік і працює на Україну, а не на себе.

   
Re: Вопрос про глав AП

Мне не нравятся люди которые не видят схожести и будут дальше ходить по граблям
Я буду голосовать  за Дем Сокиру и была бы возможность проголосовал бы за Кулебу
Но пока ты топишь за Зе. И получишь его на второй срок. Так-что за кого ты там будешь голосовать не имеет никакого значения.
   
Re: Вопрос про глав AП

Совершенно верно замечено. Через абсолютно послушных Слуг парламентаризм помножен на ноль. И абсолютно зависимый Шмыгаль "петлять" не будет. Т.е. независимое правительство тоже помножено на ноль. Насколько я понимаю ПАП тебе не нравиться тем, что он хотел, но не смог, а у Зекоманды получилось?

Шмигаль залежний в зрозумілих рамках, просто в нього нема політичних амбіцій.
Це десь як Єхануров при Ющенку, за що мав схвалення від прихильників останнього :)
   
Re: Вопрос про глав AП

Но пока ты топишь за Зе
Если мне надо выбирать между Зе и ПАПом сейчас учитывая его имидж и возможности на западе Зе однозначно полезнее для движения в ЕС
СН не получит больше моно большинство так что остальные переживания не особо о чем
Вата проголосует за условную партию хороших русских Арестовича
Ядерный электорат проголосует за Юлю и ПАПа
Молодые патриоты за Условную партию Притулы Дем Сокиру и тому подобное и явно будет народный фронт V2


   
Re: Вопрос про глав AП

яке ще независимое правительство? чи не досить цього іпанутого суперництва і срачу, як це було, коли кабмін складали з різних антагонистичних парт.сил.

Лебідь, рак і щука..

Нам потрібна одна команда кабміну і президента, яка дивиться в один бік і працює на Україну, а не на себе.
Не пускать на конференцию по восстановлению мэра одного из самых пострадавших городов это работать в Украину?
Смачно харкать в лицо союзникам на назначая главу САП уже два года это тоже работать в Украину?
   
Re: Вопрос про глав AП

Если мне надо выбирать между Зе и ПАПом сейчас учитывая его имидж и возможности на западе Зе однозначно полезнее для движения в ЕС
СН не получит больше моно большинство так что остальные переживания не особо о чем
Вата проголосует за условную партию хороших русских Арестовича
Ядерный электорат проголосует за Юлю и ПАПа
Молодые патриоты за Условную партию Притулы Дем Сокиру и тому подобное и явно будет народный фронт V2
Итак по поводу имиджа и возможностей.
"Фон дер Ляйен отметила, что на пути в ЕС Украине нужно внедрить много реформ, наиболее важными следует заняться как можно быстрее. Речь идет о принятии закона о СМИ, внедрении новых законов, уменьшающих чрезмерное влияние олигархов, и назначении высших должностных лиц по борьбе с коррупцией."
В переводе с дипломатического это значит - "мы прекрасно понимаем зачем вы приняли закон об олигархах и эта туфта не имеет никакого отношения к борьбе с олигархами, далее назначьте наконец, б***ь, главу САП, и не того кого хочется, а того который прошел конкурс"
Если Зе в мировых СМИ не мешают с г-ном на теме коррупции то только из-за войны, чтоб не навредить Украине. Потом это обязательно будет. Никто не будет вливать в Украину кучу бабла, пока тут не будет нормальной антикоррупционной структуры, а ее не будет пока...
   
Re: Вопрос про глав AП

Совершенно верно замечено. Через абсолютно послушных Слуг парламентаризм помножен на ноль. И абсолютно зависимый Шмыгаль "петлять" не будет. Т.е. независимое правительство тоже помножено на ноль. Насколько я понимаю ПАП тебе не нравиться тем, что он хотел, но не смог, а у Зекоманды получилось?

100% кацапський наратив під час війни
   
Re: Вопрос про глав AП

Нам поверить, что решения принимает Ермак, а не Зеленский просто потому что тут так решили?
Єрмак має доступ до державної таємниці. Чи хтось з попередніх завгоспів мав? Були присутні на секретних зібраннях?
Нам з такими єрмаками (цілою бригадою) НАТи і не бачити. НАТа ж не глупа...
   
Re: Вопрос про глав AП

Єрмак має доступ до державної таємниці. Чи хтось з попередніх завгоспів мав? Були присутні на секретних зібраннях?
Нам з такими єрмаками (цілою бригадою) НАТи і не бачити. НАТа ж не глупа...
БГГГГГ. ВСЕ руководители администраций имели доступ. Они готовят Президенту документы и часто секретные. Так шо не ляпай то, чего не знаешь.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія