Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Посетил "столицу украинского зубожиння" :cray:

Нічого смішного
За комуняк в 90 их та в 2002 голосувало найбільше виборців

Ці люди досі хочуть щоб не було багатих

Причем им не дает покоя даже частный отель, который создал под полсотни рабочих мест. 
   
Re: Посетил столицу " украинского зубожиння"  :cray:

що з водою?  колір просто жесть.

Природня лікувальна ековода.  :lol:
   
Не знаю,  может воздух в Полтаве такой, но на ФУПе, что не полтавчанин,  то или зубожилик (людас,  a.w., миклован) или зрадоеб (дидусь,  олдбой).

Или может с водой что-то  :S

Останнє редагування: 17 червня 2019 23:41:53 від Alezka
   
Re: Посетил "столицу  украинского зубожиння"  :cray:

 Пєдрілки ніяк не вгамуються.
 Усе триндюлєй випрошують. :D
   
Пєдрілки ніяк не вгамуються.
 Усе триндюлєй випрошують. :D

триндюлі приходять тому, що Alezka нахвалює  :(
   
Був сенс їхати в цей готель? €100 це за номер для родини?
Але траса дійсно непогана. 70% Київ-Полтава взагалі без зауважень. Рівень Київ-Житомир.
І Київ-Харків розширює Онур. Є надія що побудують на рівні минулих робіт.
На цьому фоні вздроч під назвою "Київ-Одеса" так і лишається вздрочєм.

До Жашкова активно ремонтується, тобто повністю перекладається. Ближче до Києва і так пьорфект
   
:facepalm1:

О, нашелся зубожилик.

Ни одного автоматика там не видел   на территорию спокойно можно зайти даже не гостям отеля. Погулять по территории или посидеть в ресторане.

йому "рабіновічь напєл" шо там автоматники
і він повірив та класово зненавидів

коли мій тесть, звичайний пенсіонер, примудрився якось власним коштом на 75-му році життя нову дружину до Турції на відпочинок звозити, то бризкання слиною фупчега проти приватного готелю трохи бісять
   
Фупчиків ( Мічігана, Олд боя, людаса) не бачив з зеленим капелюхом в руках? :D
   
Фупчиків ( Мічігана, Олд боя, людаса) не бачив з зеленим капелюхом в руках? :D

Чого ти пальці гнеш, бикуєш? :-G
Дивись сам з капелюхом одного разу не опинись.
Такі бикуваті князьки доволі часто погано закінчують.
   
Re: Посетил столицу " украинского зубожиння"  :cray:

та в них, скоріш за все, й житла нема  - нещасні, в яких влада все вкрала
дід з сум по моєму.там в полтаві наш перший в списку по дурдому.
   
Re: Посетил "столицу  украинского зубожиння"  :cray:

:weep: а плять, це не комент а волання комуняцької душі. Ні, соррі, душонкі.
Читаю і ржу до сліз.
там класика "матроса желєзняка".А якщо накласти на юлькізм невиліковний то олдбой має готового пацієнта...і братушку по партії. :)
   
Re: Посетил "столицу  украинского зубожиння"  :cray:

До Жашкова активно ремонтується, тобто повністю перекладається. Ближче до Києва і так пьорфект

Та невже?
Навіть коментувати немає сенсу. Постійні ремонти і постійні проблеми.
   
Re: Посетил "столицу  украинского зубожиння"  :cray:

Кстати, гатэль этот охраняют от местных автоматчики..дабы покой гастей дарахых нибиспакоили..

суки..устроили из страны африку.

Зачем брешешь?На конюшню ездим несколько лет два раза в неделю. Автоматчиков нет.  Жлобства много, но это чисто полтавская специфика персонала
   
Re: Посетил "столицу  украинского зубожиння"  :cray:

Чого ти пальці гнеш, бикуєш? :-G
Дивись сам з капелюхом одного разу не опинись.
Такі бикуваті князьки доволі часто погано закінчують.

А це, до речі, типовий ольгінський прийом - висміювати бідність співбесідника. Можу  сказати лише одне - подібне карається і карається Богом дуже суворо.
   
Re: Посетил "столицу  украинского зубожиння"  :cray:

Зачем брешешь?На конюшню ездим несколько лет два раза в неделю. Автоматчиков нет.  Жлобства много, но это чисто полтавская специфика персонала
Я знаю, бо я бачив.
   
У меня ребенок на днях в полтаву едет. Тут он недавно сумы из окна автобуса поснимал...это ппц.  Сплошной забор)))
Посмотрю на неглянцевые картинки
   
Я знаю, бо я бачив.

 :facepalm1:

Балабол
   
А це, до речі, типовий ольгінський прийом - висміювати бідність співбесідника. Можу  сказати лише одне - подібне карається і карається Богом дуже суворо.

Бога нет, поэтому надеятся на его защиту глупо. А высмеивать бедность очень легко, когда читаешь посты этого бедного, и понимаешь, что в своих бедах виноват лишь он сам. И вообще, вы коммунист, и должны быть бедным.
   
Re: Посетил столицу " украинского зубожиння"  :cray:

3ебіли купались
у них лінька в цей час :weep:
   
Re: Посетил "столицу  украинского зубожиння"  :cray:

Не знаю,  может воздух в Полтаве такой, но на ФУПе, что не полтавчанин,  то или зубожилик (людас,  a.w., миклован) или зрадоеб (дидусь,  олдбой).

Или может с водой что-то  :S
Что-то есть. У меня была соседка по даче родом с полтавщины - все село обсирала разными словами. Если где-то у кого-то красота на участке была - с утроенной силой днем, а по ночам диверсии устраивала с целью каки-то пакостей наделать и разрушений всякой красоты. И пьяница редкостная была, причем за чужой счет.
   
Re: Посетил столицу " украинского зубожиння"  :cray:

Вот что значит новый молодой президент!
Браво, ЗЕ!
 :laugh:
В принципі, якби воно не лізло у державні справи, а лише роздавало ключі і стрибало у фонтани, то нічого страшного, країна продовжила б розвиток отримавши потужного імпульсу Порохом, але в хуйла на бездаря інші плани...
   
Re: Посетил "столицу  украинского зубожиння"  :cray:

Не знаю,  может воздух в Полтаве такой, но на ФУПе, что не полтавчанин,  то или зубожилик (людас,  a.w., миклован) или зрадоеб (дидусь,  олдбой).

Или может с водой что-то  :S

Традиції. Ще у класика зубожилий Вакула літав до цариці в Петербург клянчити мешти.   При тому що кацапи носили лапті , а  українці шкіряне взуття. Чому б не полетіти в Київ чи у Львів було, або самому зробити??
   
Re: Посетил "столицу  украинского зубожиння"  :cray:

Бога нет, поэтому надеятся на его защиту глупо. А высмеивать бедность очень легко, когда читаешь посты этого бедного, и понимаешь, что в своих бедах виноват лишь он сам. И вообще, вы коммунист, и должны быть бедным.

Хуже всего, что он сам не хочет стать  богатым, а мечтает лишь о том, чтобы другие стали бедными
   
Re: Посетил "столицу  украинского зубожиння"  :cray:

  а ось - про філіал зубажілаї Полтави в Британії, цікава розповідь про британських людасів-мішіганів та їхніх хазяїв, є україномовні субтитри:

https://www.ted.com/talks/carole_cadwalladr_facebook_s_role_in_brexit_and_the_threat_to_democracy?language=ru#t-5032

1,983,028
Views

Останнє редагування: 18 червня 2019 10:36:00 від Чжан
   
Re: Посетил "столицу  украинского зубожиння"  :cray:

Олєжко, який ти йобнутий  :laugh:
   
Re: Посетил "столицу  украинского зубожиння"  :cray:

Олєжко, який ти йобнутий  :laugh:

Як воно, в столиці?  :pleasantr:
   
Re: Посетил "столицу  украинского зубожиння"  :cray:

Як воно, в столиці?  :pleasantr:


Чого хоч ти пнешся ахметовському служці підспівувати, чудо ти голожопе на ланосі.
За компанію?
Він дурачок, який гордиться своєю орендованою хатою і вважає себе господарем життя на рівні з Ахметовим. А ти ще більше дурбецало, бо у тебе і перспектив ніяких немає.
Сумне й страшне.
   
Re: Посетил столицу " украинского зубожиння"  :cray:

дід з сум по моєму.там в полтаві наш перший в списку по дурдому.

взял спалил(((
Я от возрадовался,
что зему к полтавчанам причислили)
И вообще,
хочу заступиться за Сумы.
У нас Дидусь один,
а в Полтаве и Людас и Олдбой
и прочая поебень..
Хотя..
Если с исходить из результатов голосований,
то долбней у нас таки мегадохера(
Просто на ФУПе не пишут,
славатегоспади
   
Re: Посетил столицу " украинского зубожиння"  :cray:

Вот тут "зубожилики" могут проводить свои выходные

Показати зображення...

точно зубожилики? а не ті, шо зробили людей зубожілими?
   
Кстати, гатэль этот охраняют от местных автоматчики..дабы покой гастей дарахых нибиспакоили..

суки..устроили из страны африку.
Ахринеть.Точно шо бантустан .Чем тут можно гардицца?
   
Re: Посетил "столицу  украинского зубожиння"  :cray:

В комплексе около 30 коттеджей (60 человек), 20 номеров (еще 50 человек) и 4 больших вилл (20-25 человек).

Итого ~130 гостей. И немного и немало.

А зубожилики наверное хотят,  чтобы все отдыхали в турбазах из вагончиков


а, так це кількість зубожілих алєжек на 45 мільйонів заможніх українців? ну чого, з такими показниками можна миритися і вважати країну успішною і людей там повністю забезпеченими і задоволеними життям.
і де вас таких алєжек штампують, цікаво? повністю відірваних від реалій?
   
Re: Посетил "столицу  украинского зубожиння"  :cray:
den

, так це кількість зубожілих алєжек на 45


Ти думаєш такий комплекс один на всю країну?

Хоча читаючи твій соціалістичний контекст я не здивований твоїм міркуванням
   
Re: Посетил "столицу  украинского зубожиння"  :cray:

а, так це кількість зубожілих алєжек на 45 мільйонів заможніх українців? ну чого, з такими показниками можна миритися і вважати країну успішною і людей там повністю забезпеченими і задоволеними життям.
і де вас таких алєжек штампують, цікаво? повністю відірваних від реалій?

А в Австрии,  что все отели от 500 человек и больше? В чем вообще вопрос? Частный бизнес развивает туризм в Украине. Радоваться надо,  что я свои деньги отвез не в Европу,  а в Полтаву
   
Re: Посетил "столицу  украинского зубожиння"  :cray:

Ахринеть.Точно шо бантустан .Чем тут можно гардицца?

Один придумал,  другой поверил.  Тебе написали два ФУПчека,  которые там регулярно бывают.  Никакой вооруженной охраны там нет. Вход на территорию свободный.
   
точно зубожилики? а не ті, шо зробили людей зубожілими?
Віра, ви штампами мислите. в нас повно різних рівнів підприємців і самозайнятих людей, які не мають ніякого стосунку ні до дрежбюджету ні до чиновників.
   
Я знаю, бо я бачив.

що ти бачив? як батько мати табачив?

моя донька там зупинялася, коли їздила в полтаву у відрядження.
як для полтави то там дуже гарно, але як для відпочинку у відпустку, то дорого.
жерево там дуже дороге у їх ресторанах, а в ціни готелю входить тільки сніданок. разом з жеревом на двох в день виходить 300 ойро.
на тиждень 2100 ойро - можна в туреччину злітати в непоганий готель, так там ще й море буде як шаровий додаток.
   
Re: Посетил "столицу  украинского зубожиння"  :cray:

Чого хоч ти пнешся ахметовському служці підспівувати, чудо ти голожопе на ланосі.
За компанію?
Він дурачок, який гордиться своєю орендованою хатою і вважає себе господарем життя на рівні з Ахметовим. А ти ще більше дурбецало, бо у тебе і перспектив ніяких немає.
Сумне й страшне.

Дохтор,  я смотрю у вас комплекс на комплексе. Вам надо своим коллегам показаться. 

Его город хвалят, а оно все равно желчью брызжет
   
Re: Посетил "столицу  украинского зубожиння"  :cray:

що ти бачив? як батько мати табачив?

моя донька там зупинялася, коли їздила в полтаву у відрядження.
як для полтави то там дуже гарно, але як для відпочинку у відпустку, то дорого.
жерево там дуже дороге у їх ресторанах, а в ціни готелю входить тільки сніданок. разом з жеревом на двох в день виходить 300 ойро.
на тиждень 2100 ойро - можна в туреччину злітати в непоганий готель, так там ще й море буде як шаровий додаток.

Цены в ресторане там киевские.  В принципе, если без фанатизма,  то ужин на семью в 1000-1500 грн можно вложиться.  Если же человек любит поесть и выпить, то будет больше.

В 5 км там есть альтернативные заведения.  С учетом того, что все на авто, можно и проехаться.

Да, в общем выходит не дешево.  Но там видно, что и вложили туда денег хорошо,  плюс не экономят на количестве персонала.

С учетом того, что на выходные туда надо бронировать за 2-3 месяца, то  свою нишу они нашли
   
Re: Посетил "столицу  украинского зубожиння"  :cray:

А в Австрии,  что все отели от 500 человек и больше? В чем вообще вопрос? Частный бизнес развивает туризм в Украине. Радоваться надо,  что я свои деньги отвез не в Европу,  а в Полтаву

вражає твій цинізм просто і ставлення до співгромадян. хоча яке воно в тебе може бути?
ти вважаєш сегрегацію необхідним суспільним заходом.
і як би тобі хотілося привітати її в україні. шо ти саме і робиш.
   
Re: Посетил "столицу  украинского зубожиння"  :cray:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія