Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

Цуко, кацапка замість себе прислала відгавкуватися нумерного  :weep:
ДурачОк, в Канаді немає соціалу :))
Ой, всьо - не можу вже більше з вас ржати, як вас тільки в цивілізації тримають, мабуть як звірушок-фріків.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Цуко, кацапка замість себе прислала відгавкуватися нумерного  :weep:
ДурачОк, в Канаді немає соціалу :))
Ой, всьо - не можу вже більше з вас ржати, як вас тільки в цивілізації тримають, мабуть як звірушок-фріків.

Це якразь на таких хитровиіпаних як ти——цивілізовані европейці та канадійці дивляться як на фріків(
Ім в голову би не прийшло претендувати на якісь там грощі, маючи за душею якесь бабло.
Саме за таких як ти і допомога ця з часом буде скорочуватися(
Візьми собі пиріжок——ти встигла вирвати останні грощі з рук тих хто іх дійсно потребував(
   
Re: Все менше охочих повертатись

Лисий фрік, а чому ти здриснув з України і при цьому відмовляєш мені в можливості переїзду в Канаду з подальшим там легальним працевлаштуванням ?
Так же як і твоя маразматична падружайка, що навибирала нам зесрань з її "дарогамі вмєста армії" - потім теж здриснула і тепер верещить чому я їздила в Канаду...
Ви їбануті чи просто кацапи ? Я от ніяк не можу визначитися...
   
Re: Все менше охочих повертатись

Це якразь на таких хитровиіпаних як ти——цивілізовані европейці та канадійці дивляться як на фріків(
Ім в голову би не прийшло претендувати на якісь там грощі, маючи за душею якесь бабло.
Саме за таких як ти і допомога ця з часом буде скорочуватися(
Візьми собі пиріжок——ти встигла вирвати останні грощі з рук тих хто іх дійсно потребував(

Не істери так. І живи своїм розумом. Бо дуже дивно виглядає, коли ти  постійно ретранслюєш на ФУПі те, що трохи раніше написала твоя подружайка  на своєму бложику.

Немає зараз в Україні повністю захищених міст. Приїжджай, можеш пересвідчитися. Але ж ти трусло і не приїдеш, тільки можеш потриндіти щось з дійсно безпечного Кьольна.

В Україні всюди може прилетіти. І прилітає. І чекати, кому на цей раз випадає приз з цієї адської руської кацапської рулєткі теж не у кожного вистачає нервів. І гроші тут ні до чого.

Тому дуже огидним виглядає, коли ті, хто встиг виїхати за кордон, починають соромити тих, хто бажає теж виїхати.

Ви у своєму розумі?

І не тобі Сергій, щось волати про останні гроші з рук тих, хто їх потребує. Бо ж і ти швидко зоорінтувався та побіг здавати німецьку мову, щоб під шумок напливу біженців та майбутньої їх спрощеної натуралізації теж отримати омріяний паспорт громадянина Німеччини.


   
Re: Все менше охочих повертатись

Лисий фрік, а чому ти здриснув з України і при цьому відмовляєш мені в можливості переїзду в Канаду з подальшим там легальним працевлаштуванням ?
Так же як і твоя маразматична падружайка, що навибирала нам зесрань з її "дарогамі вмєста армії" - потім теж здриснула і тепер верещить чому я їздила в Канаду...
Ви їбануті чи просто кацапи ? Я от ніяк не можу визначитися...

Ти ж писала що за грошима туди ідеш?
А вже вирішила залишитися?
Особисто я тобі ні в чому не "відмовляю"(—— я не маю до Канади жодного відношення.
Мені цікаво спостерігати за цими стрибками туди—сюди(
Тут ти патріот—щось там закидаєш "ковбасникам"——а як в сраку вжалило——то швидко перевзулася?(
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я писала, що їду в Канаду, щоб отримати ворк перміт і не тільки. І я це все отримала.
Так чому ти відмовляєш мені в такій можливості ? Не всі хочуть починати як ти - нелегалом на чужині.
Чого тебе і ірландську халявщицю так ковбасить ?  :D
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не істери так. І живи своїм розумом. Бо дуже дивно виглядає, коли ти  постійно ретранслюєш на ФУПі те, що трохи раніше написала твоя подружайка  на своєму бложику.

Немає зараз в Україні повністю захищених міст. Приїжджай, можеш пересвідчитися. Але ж ти трусло і не приїдеш, тільки можеш потриндіти щось з дійсно безпечного Кьольна.

В Україні всюди може прилетіти. І прилітає. І чекати, кому на цей раз випадає приз з цієї адської руської кацапської рулєткі теж не у кожного вистачає нервів. І гроші тут ні до чого.

Тому дуже огидним виглядає, коли ті, хто встиг виїхати за кордон, починають соромити тих, хто бажає теж виїхати.

Ви у своєму розумі?

І не тобі Сергій, щось волати про останні гроші з рук тих, хто їх потребує. Бо ж і ти швидко зоорінтувався та побіг здавати німецьку мову, щоб під шумок напливу біженців та майбутньої їх спрощеної натуралізації теж отримати омріяний паспорт громадянина Німеччини.

Я жодному біженцю не закидав ніколи нічого подібного(——
Навпаки я всім і всюди писав——якщо є можливість——виіжджайте( тим більше хто з дітьми).
Але ж тут не той варіант?——там же була десь гілочка де бяка хизується яка вона хитросрака і як вона поіде до Канади за грошима і привезе іх в Украіну(
пс. Залишиться в Канаді——немає питань(
Але ж там працювати треба(——не думаю що ця історія надовго(——
Ще будем тут читати як бяка встигла отримати останні грощі і привезти іх в Украіну((
   
Re: Все менше охочих повертатись

У мене мультивіза - і можу заїхати в Канаду в будь-який момент і почати працювати там в будь-який момент. Чого це ТЕБЕ так іпе ?  :D
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ти ж писала що за грошима туди ідеш?
А вже вирішила залишитися?
Особисто я тобі ні в чому не "відмовляю"(—— я не маю до Канади жодного відношення.
Мені цікаво спостерігати за цими стрибками туди—сюди(
Тут ти патріот—щось там закидаєш "ковбасникам"——а як в сраку вжалило——то швидко перевзулася?(

Тобі яка справа, хто та що вирішив робити?

Ти взагалі береги загубив?

Цікаво йому, ти диви.

Свої стрибки з мирної України  в ситу Німеччину ти ж не рахуєш?

Чи тобі цікаво спостерігати тільки за тими, хто з країни, де третій рік війна йде? Ти у своєму розумі?

Чи свої стрибки не тхнуть?

Чи ти вже вважаєш себе білим гаспадіном, і ніхто, окрім тебе, тепер не повинен виїжджати, навіть не дивлячись на війнУ?

   
Re: Все менше охочих повертатись

Ці високоморальні кацапи просто вражають  :D 
Все рахують чужі гроші - аж трясе їх :)))
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну це ж твій допис?——
Про те що ти збиралася до Канади саме за тим щоб встигнути відхопити останню допомогу(——



(tu)
Cаме так ! мене нарешті вмовили в останню хвилинку :) Доведеться кинути стерілки і відволіктися на тиждень !:))
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ще будем тут читати як бяка встигла отримати останні грощі і привезти іх в Украіну((

Ти диви, як Сергій занервував!

Поки ти тут фантазуєш, хто та що тут буде читати,  ФУПчеки вже котрий рік поспіль насолоджується твоїми безкінечними фотками у позі какающєго хлопчика та тебе, красівого, у трусєлях біля ялинки.

Ну і ще безкінечними обзорами нових кгасовочек, футболочек, тгусиків та іншого шмаття. І, якщо б не війна ти б ще не раз похизувався перед ФУПчеками своїм новопридбанним лахміттям.

То чого ти так нервуєш, коли і інші намагаються виїхати з України?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну це ж твій допис?——
Про те що ти збиралася до Канади саме за тим щоб встигнути відхопити останню допомогу(——




Так, звісно мій - але тільки заради грошей не мало сенсу їхати - я їх там всі і витратила :)))
А от отримала документи - і те, що Канада оплатила мені всі розходи - я дуже їй за це вдячна.
Так, я думаю про запасні аеродроми - сину 15 років, і я не дуже хочу, щоб  замість тебе, нумерного, він загинув за декілька років на фронті....
Коротше, беру з вас, здриснувших приклад.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Тому дуже огидним виглядає, коли ті, хто встиг виїхати за кордон, починають соромити тих, хто бажає теж виїхати.
Та ви вже тут соромили- соромили, коливались- коливались, все не могли визначитися з лінією партії. І ось, дивлюся, нарешті вирішили ''что ета харашо'' и нічого крамольного в бажанні пожити за кордоном. І при цьому вас не нудить від аргументації типу: справа в Зелі, Канада не для слабаків чи бідноти (за точність цитування не ручаюсь) і таке інше.
 Посміялася би з гнучкості суджень, та чось гидко.

   
Re: Все менше охочих повертатись

Так, звісно мій - але тільки заради грошей не мало сенсу їхати - я їх там всі і витратила :)))
А от отримала документи - і те, що Канада оплатила мені всі розходи - я дуже їй за це вдячна.
Так, я думаю про запасні аеродроми - сину 15 років, і я не дуже хочу, щоб  замість тебе, нумерного, він загинув за декілька років на фронті....
Коротше, беру з вас, здриснувших приклад.

А ще зовсім нещодавно ти закидала цим "здриснувшим"——що "на відміну від них ти привезеш грощі в Украіну"(——

Ну ти ж поперлась  :weep:
Але я на відміну від тебе привезу її в Україну.
   
Re: Все менше охочих повертатись

А ще зовсім нещодавно ти закидала цим "здриснувшим"——що "на відміну від них ти привезеш грощі в Украіну"(——


Нажаль, розходи виявилися більшими, ніж я очікувала  :weep:
Ще раз питаю: а чого тебе іпуть МОЇ гроші ?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Та ви вже тут соромили- соромили, коливались- коливались, все не могли визначитися з лінією партії. І ось, дивлюся, нарешті вирішили ''что ета харашо'' и нічого крамольного в бажанні пожити за кордоном. І при цьому вас не нудить від аргументації типу: справа в Зелі, Канада не для слабаків чи бідноти (за точність цитування не ручаюсь) і таке інше.
 Посміялася би з гнучкості суджень, та чось гидко.

Я дуже не люблю отого "вас" чи "ми".

Пиши за себе.

Ти апелюєш до мене - то і  пиши про мене, а не до узагальненого "ми".

Конкретно тобі я колись дорікала, що ти виїхала?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

Нажаль, розходи виявилися більшими, ніж я очікувала  :weep:
Ще раз питаю: а чого тебе іпуть МОЇ гроші ?

Мені взагалі абсолютно насрати куди и ідеш і коли повернешся(
Просто око зачепилося за "лицемірство" я би це назвав(——тому й закинув пару питань(

Ось тут око зачепилося——
( ти вже краіну поховала?)
пс. А загалом——мастіть собі голову(
Не маю абсолютно ніяких зауважень до біженців(
Якщо це справжні біженці, а не шукачі халяви( 


Я вже там маю варіанти - але повернуся в Україну. Поки країна жива - я буду тут. Ну а далі подивимось....
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я жодному біженцю не закидав ніколи нічого подібного(——
Це правда, ніколи не бачила
Почитала діалог Бяки і ЗлаТаДобри. Соромно за Бякуську, огидно.
Огидна ось ця кричуща неадекватність - дорікати людині з Ізюма тим, що вона не у Тернополі, а десь в Ірландії, і при цьому самій податися до Канади, а не до Тернополя.
Нагадало днями супіка, який аж з самої Америки взявся мене "виховувати" через те, що я у Німеччині, а не в Україні.
Люди, ви взагалі при здоровому глузді?
Сподіваєтеся на співчуття до українців у світі, а самі гризете своїх же
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я дуже не люблю отого "вас" чи "ми".

Пиши за себе.

Ти апелюєш до мене - то і  пиши про мене, а не до узагальненого "ми".

Конкретно тобі я колись дорікала, що ти виїхала?
ну...одного разу я зайшла після довгої відсутності на форум та випадково прочитала дещо, де конкретно Шуша з конкретно ще однією особою висловлювалися в негативному ключі... Було бажання пізніше уточнити, та в світлі подій вирішила недоцільним, несуттєвим, марним.
Так що не суєтіться, моє ставлення до форумних балачок мало змінилося
   
Re: Все менше охочих повертатись

Це правда, ніколи не бачила
Почитала діалог Бяки і ЗлаТаДобри. Соромно за Бякуську, огидно.
Огидна ось ця кричуща неадекватність - дорікати людині з Ізюма тим, що вона не у Тернополі, а десь в Ірландії, і при цьому самій податися до Канади, а не до Тернополя.
Нагадало днями супіка, який аж з самої Америки взявся мене "виховувати" через те, що я у Німеччині, а не в Україні.
Люди, ви взагалі при здоровому глузді?
Сподіваєтеся на співчуття до українців у світі, а самі гризете своїх же

Дура ,   я вже давно в Миргороде і лікую обпечену вибухом собаку з аеродрома.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Мені взагалі абсолютно насрати куди и ідеш і коли повернешся(
Просто око зачепилося за "лицемірство" я би це назвав(——тому й закинув пару питань(

Ось тут око зачепилося——
( ти вже краіну поховала?)
пс. А загалом——мастіть собі голову(
Не маю абсолютно ніяких зауважень до біженців(
Якщо це справжні біженці, а не шукачі халяви( 



Слухай, а що ти зробив зі своїм українським паспортом ? Спалив чи в унітаз змив ?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Слухай, а що ти зробив зі своїм українським паспортом ? Спалив чи в унітаз змив ?

Радишся що зробити зі своім?)
Мій я тут показував не так давно.
Він в мене є—але я ним не користувався вже років 7—8.
пс. Єдине добре —що грощі з канадськоі допомоги хоч частково на тварин ідуть(
Тут тобі плюсик.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Радишся що зробити зі своім?)
Мій я тут показував не так давно.
Він в мене є—але я ним не користувався вже років 7—8.
пс. Єдине добре —що грощі з канадськоі допомоги хоч частково на тварин ідуть(
Тут тобі плюсик.

Оу, так ти тіпа навіть ще громадянин України ?  :D  зассяв повернутися ?
   
Re: Все менше охочих повертатись

ну...одного разу я зайшла після довгої відсутності на форум та випадково прочитала дещо, де конкретно Шуша з конкретно ще однією особою висловлювалися в негативному ключі... Було бажання пізніше уточнити, та в світлі подій вирішила недоцільним, несуттєвим, марним.
Так що не суєтіться, моє ставлення до форумних балачок мало змінилося

Ще раз. Я ніколи нікому не дорікала тим, що хтось виїхав з окупованих або з тих теріторій, які кацапи обстрілюють, наприклад, з того ж Харкова чи Херсону.

Але коли людина виїжджає з Києва на все готове за кордон і потім постійно нудить, яка це трагедія - залишити вдома сімейні фотки і не показати їх онукам, чи що там немає борщу тощо, то це виглядає дещо...дивним.


Останнє редагування: 19 квітня 2024 22:44:40 від шуша
   
Re: Все менше охочих повертатись

Радишся що зробити зі своім?)
Мій я тут показував не так давно.
Він в мене є—але я ним не користувався вже років 7—8.
пс. Єдине добре —що грощі з канадськоі допомоги хоч частково на тварин ідуть(
Тут тобі плюсик.

Слухай, ну ти ж як вуж на пательні зараз крутишся.

Коли треба, ти згадуєш про свій український паспорт. Коли не треба - ти про нього забуваєш і ще маєш наглість грайливо питати тут - цікаво, а я ухилянт чи ні?

І ще - не тобі писати щось про чесність.

Ти стільки разів вводив в оману Німеччину, коли в черговий раз в'їжджав в країну під новим прізвищем, що пальців на обох руках не вистачить.

Ще й хизувався тут на форумі, влаштовуючи вікторини з призами у вигляді грошей - вгадайте, яке у мене зараз прізвище :facepalm1:

А зараз, ти диви, у Сергія совість проклюнулася - але знову не по відношенню до себе, а по відношенню до інших.

Іноді краще мовчки жерти омріяні бутерброди з ікрою, замість того, щоб вчергове ганьбитися, Сергій.

Не тобі тут щось патякати про совість  а ліцемірство, егеж?

Останнє редагування: 19 квітня 2024 22:52:45 від шуша
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ось тут око зачепилося——
( ти вже краіну поховала?)

Ти диви, яка ж ти мєрзость!

Тобто коли ти гордо патякаєш, що дременеш з Німеччини до Канади, якщо кацапи полізуть, або зарікаєшся, що до України зараз не поїдеш, то ти країну не поховав, і водночас маєш наглість щось дорікати тим, хто зараз в Україні попри все?


   
Re: Все менше охочих повертатись

Хз, як таке можливо. З одного боку, Нумерний каже, що не є громадянином Німеччини, ще тільки збирається, тобто посвідченням особи має бути паспорт тієї країни, громадянином якої він є, тобто України. Тобто цей паспорт є наразі єдиним посвідченням його особи, звісно з вклеєним дозволом на проживання якогось певного рівня.
Як він міг не користуватися ним 7 чи 8 років?
Можливо йдеться не про поточний, а про якийсь з попередніх паспортів Нумерного, бо загальновідомо, що їх у нього декілька?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Хз, як таке можливо. З одного боку, Нумерний каже, що не є громадянином Німеччини, ще тільки збирається, тобто посвідченням особи має бути паспорт тієї країни, громадянином якої він є, тобто України. Тобто цей паспорт є наразі єдиним посвідченням його особи, звісно з вклеєним дозволом на проживання якогось певного рівня.
Як він міг не користуватися ним 7 чи 8 років?
Можливо йдеться не про поточний, а про якийсь з попередніх паспортів Нумерного, бо загальновідомо, що їх у нього декілька?

Тому що в нього тих паспортів, як у дурня - фантиків. І у потрібний момент він дістає потрібний паспорт.

Сергій наче хизувався чи натякав, що в нього ще є паспорт і однієї з країн Євросоюзу, на кшалт Румунії тощо.

Просто він так звик хизуватися, що вже не пам'ятає, де і що він про себе розповідав.

А зараз, бач, згадав про свій український паспорт.

Страшне.

Ось до чого нарцисизм людину доводить. Дохизувався вже так, що і не пам'ятає, що і кому втюхував.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Все ж таки—— ми домовлялися зі школою " за сімейними обставинами" виіжджали десь на тиждень .
Якщо не можна—— але дуже потрібно—— то можна.
пс. Можливо не всім(

Тобто ти просто збрехав в школі) достойно представляєш неньку)


Всі б так представляли неньку—— вже давно б були в Евросоюзі(

Прєдставітєль Ненькі


   
Re: Все менше охочих повертатись

Як швидко стрілки почали переводити на Нумерного))
З бякою розібралися вже?
Дали добро на виізд?))

пс. Ще раз——
Я не маю жодноі претензіі до справжніх біженців——навпаки всюди і завжди писав і говорив що в Украіні небезпечно всюди——і тому краще виіхати і перечекати на Заході——особливо жінкам з дітьми.
А в цьому окремому випадку мова йшла про бяку——яка хизувалася тим як вона хитро зробить——з"іздить на декілька тижднів в Канаду——і привезе грощі з канадськоі допомоги в Украіну.
А вже коли почали дорікати ій тим що ця допомога була розрахована не зовсім під іі "кейс"—— вже закрутила хвостом і почала пояснювати що вже готується стати справжньою біженкою(
Переіде в Канаду разом з сином——це буде правильне рішення.І в мене до неі не буде ніяких гарікань.
Але не треба було зайвий раз язиком ляпати яка вона патріотка і як "з краіною до кінця"(


ппс. На рахунок моіх паспортів)——не беріть дурне до голови)——слідкуйте за своіми справами)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Тому що в нього тих паспортів, як у дурня - фантиків. І у потрібний момент він дістає потрібний паспорт.

Сергій наче хизувався чи натякав, що в нього ще є паспорт і однієї з країн Євросоюзу, на кшалт Румунії тощо.

Просто він так звик хизуватися, що вже не пам'ятає, де і що він про себе розповідав.

А зараз, бач, згадав про свій український паспорт.

Страшне.

Ось до чого нарцисизм людину доводить. Дохизувався вже так, що і не пам'ятає, що і кому втюхував.

То все було потрібно Залупі ДО війни, наразі такої потреби нема. Залупа добре скористався війною в Украіні.
   
Re: Все менше охочих повертатись

О)——
Коз"інським гівном повіяло)——
Розважайтесь тут поки мене немає)—— нецікаво копирсатися в цьому лайні)
   
Re: Все менше охочих повертатись

О)——
Коз"інським гівном повіяло)——
Розважайтесь тут поки мене немає)—— нецікаво копирсатися в цьому лайні)

Слабак (с)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Як швидко стрілки почали переводити на Нумерного))
З бякою розібралися вже?
Дали добро на виізд?))

пс. Ще раз——
Я не маю жодноі претензіі до справжніх біженців——навпаки всюди і завжди писав і говорив що в Украіні небезпечно всюди——і тому краще виіхати і перечекати на Заході——особливо жінкам з дітьми.
А в цьому окремому випадку мова йшла про бяку——яка хизувалася тим як вона хитро зробить——з"іздить на декілька тижднів в Канаду——і привезе грощі з канадськоі допомоги в Украіну.
А вже коли почали дорікати ій тим що ця допомога була розрахована не зовсім під іі "кейс"—— вже закрутила хвостом і почала пояснювати що вже готується стати справжньою біженкою(
Переіде в Канаду разом з сином——це буде правильне рішення.І в мене до неі не буде ніяких гарікань.
Але не треба було зайвий раз язиком ляпати яка вона патріотка і як "з краіною до кінця"(


ппс. На рахунок моіх паспортів)——не беріть дурне до голови)——слідкуйте за своіми справами)

Я завжди казав що Залупа дуже заздрісний, особливо до чужих грошей   (P)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Залупа, а 3000 CAD це скількі середніх українських зарплаток, і скількіж це можна футбогочек айсбегк, футбогочек з тигриком, та кгосовочек купити?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Нумерний хутко здриснув  :weep:
Стій, ти куди ?? :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Нумерний хутко здриснув  :weep:
Стій, ти куди ?? :laugh:

Він сереться прямого зіткненя зі мною. Фоточєк вже нема, бо найду там суцільне брудне холопство, скоцтво і срань.
   
Re: Все менше охочих повертатись

ппс. На рахунок моіх паспортів)——не беріть дурне до голови)——слідкуйте за своіми справами)


То ти собі можеш запропонувати те ж саме  і ще не рахувати чужі гроші. Рахуй свої.

І твої паспорти нікому би не вперлися, якщо б ти сам не почав хизуватися свою спритністю та букетом своїх прізвищ, і тим, як ти ловко дурив Німеччину, раз за разом в'їжджаючи в країну то тушкою, то чучелком після чергової депортації.

Я вже не кажу про твою нелегальну роботку в Німеччині, якою ти теж мав розум тут хизуватися.

Ти зараз як та унтерофіцерська вдова, яка випорола сама себе.

Втім, тобі не вперше вже обтікати.

Язик твій - твій ворог, Сергій! Але ти вперто не хочеш цього розуміти.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія