Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

ну, вище хтось написав - закінчиться в такому разі тим, що не буде ні світла ні газу

кровосісі збанкрутують ?  :weep: руда скотинка, хузяїн далбаса піде працювати в шахту  ;o
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

Не будет никакого массового отключения. Тех которые придут отключать будут просто нещадно п***а. Если не поможет начнут убивать. Так уже было, просто это не афишировали.
Та да, зараз, ще й на ФУПі будуть писати про те, як дідусь не  захотів платити за газ та створив борг в розмірі двох тисяч гривен, чим завдав збитків бідному підприємству.
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

Подлише наєбахтунг ?

==========================

Неа, гнуснише  бабкен пистунг! ;)
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

МВФ: Нові тарифи на газ зменшать корупцію
Нічого вони не зрозуміли.
цікаво як вони зменшать корупцію?
Секретутка в ГазВидобуванні вже буде отримувати 100 000 на місяць? :facepalm:
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

ну, вище хтось написав - закінчиться в такому разі тим, що не буде ні світла ні газу...

але ж якось викрутилися поляки\прибалти та ін.
Ну и что это меняет? Будут бороться за халяву до последнего. Гораздо перспективней для властей выглядит получение решений суда на неплатильщиков. Но опять же все упрется в исполнение этих решений. Ситуация патовая. Выход полное прекращение воровства, но добровольно это не произойдет. Нужно искать решение. И воры (власть) это решение искать не будет. Так что лично я считаю, что повышение коммуналки это таки положительный момент для системы. Но приведет это совсем к другим результатам, чем ожидается.
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

Та да, зараз, ще й на ФУПі будуть писати про те, як дідусь не  захотів платити за газ та створив борг в розмірі двох тисяч гривен, чим завдав збитків бідному підприємству.
Пох что будут писать на ФУПе, или в Фейсбуках... реалии они другие... и в этих реалиях будет кровь...
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

кровосісі збанкрутують ?  :weep: руда скотинка, хузяїн далбаса піде працювати в шахту  ;o
=======================

Та  счаз!  Ага!

Предлагал  же в начале   войны  сделать просто- отстрелять ринатлианидычей  и колесниковых, и похуй на реакцию  Запада,
раз им насрать.
С Гепой  вроде  почти получилось! :shuffle:

Нед, пошли по  пути наименшего сопротивления, толпоёпы! Выльецца  это опять в  протесты и смену власти.
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

==========================

Неа, гнуснише  бабкен пистунг! ;)
Бабкен пистунг це цікаві речі Гросі та Пєці.
ПиСи
Та Сені.
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

ну, вище хтось написав - закінчиться в такому разі тим, що не буде ні світла ні газу...

але ж якось викрутилися поляки\прибалти та ін.

рецепти відомі в Прибатиці та Польщі.
Безпроцентні кредити на утеплення будинків, металопластикові вікна, автономні котли. Вугілля. Он який смог від вугілля в Кракові стоїть. Топити газом то дуже дороге задоволення.
У нас цього не буде - буде просто масовий вимороз населення.
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

Та да, зараз, ще й на ФУПі будуть писати про те, як дідусь не  захотів платити за газ та створив борг в розмірі двох тисяч гривен, чим завдав збитків бідному підприємству.
------------------------------

...  бідного  Рінат Ліанідича! :facepalm1:
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

рецепти відомі в Прибатиці та Польщі.
Безпроцентні кредити на утеплення будинків, металопластикові вікна, автономні котли. Вугілля. Он який смог від вугілля в Кракові стоїть. Топити газом то дуже дороге задоволення.
У нас цього не буде - буде просто масовий вимороз населення.
Не нужно считать людей за баранов, которые будут молча умирать от холода. Они найдут чем согреться.
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

Не нужно считать людей за баранов, которые будут молча умирать от холода. Они найдут чем согреться.
Зігрітися від палаючої Конче-Заспи? Це рівно на один січневий вечір.
Добре, другого вечора можна погрітися від палаючої Пуще-Водиці. Далі що?

Я такі мантри чув, але якби не Голодомор, Голодомор на самих родючих землях у світі де черенок від лопати перетворюється на дерево :facepalm:
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

Если коротко, то так:

Кризис неплатежей ---> массовое отключение неплательщиков ---> социальный взрыв ---> майдан бунт.

Нужно быть дебилом чтобы этого непонимать.
Они это понимают   поэтому спешат нахапаться побольше денег .
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

Не нужно считать людей за баранов, которые будут молча умирать от холода. Они найдут чем согреться.
у нас уже даже самые упоротые перестали верить в холодомор. так вы сами начали друг друга пугать.
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

рецепти відомі в Прибатиці та Польщі.
Безпроцентні кредити на утеплення будинків, металопластикові вікна, автономні котли. Вугілля. Он який смог від вугілля в Кракові стоїть. Топити газом то дуже дороге задоволення.
У нас цього не буде - буде просто масовий вимороз населення.
======================

Ага! :facepalm1:
В  країні, в  якій  ДОБУВАЮТЬ СВОГО ГАЗУ  під 20  млрд  кубів  і в  якій  майже  повністю  стоїть  промисловість! :facepalm:

Дороге, б***ь, задоволення! :facepalm:
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

Зігрітися від палаючої Конче-Заспи? Це рівно на один січневий вечір.
Добре, другого вечора можна погрітися від палаючої Пуще-Водиці. Далі що?

Я такі мантри чув, але якби не Голодомор, Голодомор на самих родючих землях у світі де черенок від лопати перетворюється на дерево :facepalm:
а нужно сжигать все за раз ;)
ЗЫ Вы недооцениваете запасы Конче Заспы и Пуще Водицы ;)
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

у нас уже даже самые упоротые перестали верить в холодомор. так вы сами начали друг друга пугать.
Вот я и говорю не будет никакого холодомора ;)
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

Не нужно считать людей за баранов, которые будут молча умирать от холода. Они найдут чем согреться.
Гімном коровячим наприклад.... А по суті, то дійсно не потрібно рахувати українців за баранів, і коли спалахне громадський бунт а не майдан начувайтесь.
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

у нас уже даже самые упоротые перестали верить в холодомор. так вы сами начали друг друга пугать.

я цієї зими по-справжньому мерз. І це ще була дуже "тепла зима". Батареї були взагалі такі-сякі. Включав все електричне що можна було щоб зігріти себе та дітей.
Я з великим песімізмом чекаю нового "опалювального сезону" :(
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

Вот я и говорю не будет никакого холодомора ;)
======================

Угу, багаття  поряд  або  на місці  газплити  в квартирі- чим не вихід!
Але  треба  буде  сплатити    абонплату  за  використання  багатть в  квартирах  та  екологічний  податок! :gigi:

Тищі  3-4  в  місяць! :super: 
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

я цієї зими по-справжньому мерз. І це ще була дуже "тепла зима". Батареї були взагалі такі-сякі. Включав все електричне що можна було щоб зігріти себе та дітей.
Я з великим песімізмом чекаю нового "опалювального сезону" :(
А ты звідки? Тому що в мене ситуація з точністью до навпаки. Ні в мене особисто нічого не змінилося, я топли раніше, так і цьому сезоні топили. Але в мене є знайомі які в минулому реально мерзли, в цьому сезоні получили субсидії й влаштували вдома Африку.
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

======================

Угу, багаття  поряд  або  на місці  газплити  в квартирі- чим не вихід!
Але  треба  буде  сплатити    абонплату  за  використання  багатть в  квартирах  та  екологічний  податок! :gigi:

Тищі  3-4  в  місяць! :super: 

.. ті що приходять за абонплатою також не погано горять... ;) і це не зовсім жарт... їх ще й з"їсти можна...
ЗІ тут мало хто розуміє до чого все це йде.. :(
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

А ты звідки? Тому що в мене ситуація з точністью до навпаки. Ні в мене особисто нічого не змінилося, я топли раніше, так і цьому сезоні топили. Але в мене є знайомі які в минулому реально мерзли, в цьому сезоні получили субсидії й влаштували вдома Африку.

Шурік, я вже писала надцять раз, газ був гавняний, натопити газом будинок неможливо. Ми поїхали після НР, там ліс, повітря і т.д, пару днів витрмали і повернулися в Київ, холодно було
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

А ты звідки? Тому що в мене ситуація з точністью до навпаки. Ні в мене особисто нічого не змінилося, я топли раніше, так і цьому сезоні топили. Але в мене є знайомі які в минулому реально мерзли, в цьому сезоні получили субсидії й влаштували вдома Африку.
З Піздняків.
Будинок не старий.
Тупого ватного бота Звіада який каже що зараз все будують без стояків та під автономне опалювання зразу нахуй післав.
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

Шурік, я вже писала надцять раз, газ був гавняний, натопити газом будинок неможливо. Ми поїхали після НР, там ліс, повітря і т.д, пару днів витрмали і повернулися в Київ, холодно було
================================

І  бодяжений  і  тиску  не було! :X

У мене в  мами  і по 3000  і по 4000  в  місяць  виходило, добре що я  без  проблем  їй
гроші  висилав, а от у кого діти по 2000  гр в місяць   заробляють, тим як???
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

Шурік, я вже писала надцять раз, газ був гавняний, натопити газом будинок неможливо. Ми поїхали після НР, там ліс, повітря і т.д, пару днів витрмали і повернулися в Київ, холодно було

Не знаю... в мене тесть натоплює... 10х12 будинок. Котел Житомир в літній кухні, вікна не пластик будинок не втеплений. Меньше 20 градусів в нього після того як отримав субсидію, не було.
ЗІ будинок на березі Дніпра в пригороді Дніпра.
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

================================

І  бодяжений  і  тиску  не було! :X

У мене в  мами  і по 3000  і по 4000  в  місяць  виходило, добре що я  без  проблем  їй
гроші  висилав, а от у кого діти по 2000  гр в місяць   заробляють, тим як???

ставлять ще один котел, топлять дровами. Це хто має можливість. Дорога у нас економія вийшла
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

ставлять ще один котел, топлять дровами. Це хто має можливість. Дорога у нас економія вийшла
==========================

б***ь, як  тільки  людям  не  доводицця  викручуватися, щоб  отримати  елементарне!!! :X
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

==========================

б***ь, як  тільки  людям  не  доводицця  викручуватися, щоб  отримати  елементарне!!! :X

Клановий феодалізм іншого не пропонує.
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

Не знаю... в мене тесть натоплює... 10х12 будинок. Котел Житомир в літній кухні, вікна не пластик будинок не втеплений. Меньше 20 градусів в нього після того як отримав субсидію, не було.
ЗІ будинок на березі Дніпра в пригороді Дніпра.

Я не кажу що у всіх так, можливо хтось мутить більше, хтось менше. Я відчуваю різницю навіть по самому конвектору, минулої зими, ставила на 4 і забирала речі від вікна щоб не нагрівались. Для просушки полотенце на стільчик вішала десь за метр від конвектора. Зараз можна хоть сидіти на ньому зверху, і це на максимумі, на 7-ці. У сусідів і з котлом така ж історія, і з колонкою. Ходили митись в баню
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

Я не кажу що у всіх так, можливо хтось мутить більше, хтось менше. Я відчуваю різницю навіть по самому конвектору, минулої зими, ставила на 4 і забирала речі від вікна щоб не нагрівались. Для просушки полотенце на стільчик вішала десь за метр від конвектора. Зараз можна хоть сидіти на ньому зверху, і це на максимумі, на 7-ці. У сусідів і з котлом така ж історія, і з колонкою. Ходили митись в баню
Бадяжать напевно чим то... або тиск знизили. Але якщо знизити тиск то лічильник буде мало рахувати. Так що потрібно бадяжити.
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

==========================

б***ь, як  тільки  людям  не  доводицця  викручуватися, щоб  отримати  елементарне!!! :X

Зато по ринкових тарифах )
Ми  бахнули грошей за те лядське підключення, проект, стіни подовбали. Тепер зимою фіг поїдеш, холодно, ще й абонплату ляді нараховують  :facepalm: скоти
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

Бадяжать напевно чим то... або тиск знизили. Але якщо знизити тиск то лічильник буде мало рахувати. Так що потрібно бадяжити.

нормально він шурував ) більше сотні за пару днів  :) всі кімнати були на макс виставлені
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

Зато по ринкових тарифах )
Ми  бахнули грошей за те лядське підключення, проект, стіни подовбали. Тепер зимою фіг поїдеш, холодно, ще й абонплату ляді нараховують  :facepalm: скоти
ну может наладится ишшо... не ломать же...
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

   

Кабінет міністрів України виділив додатково 5,3 млрд грн на субсидії для того, щоб покрити подорожчання газу для їх одержувачів, повідомила прес-служба віце-прем’єр-міністра з соціальних питань Павло Розенко.

Таким чином, в цілому в 2016 році на субсидії буде виділено понад 40 млрд грн.

Всім, хто вже отримує субсидії, їх розмір буде перерахований з 1 травня поточного року автоматично.

“За нашими розрахунками, цієї суми вистачить для того, щоб покрити витрати на газ для малозабезпечених громадян України … 6 млн сімей, які сьогодні отримують субсидії, переходу на єдину ціну на газ не відчують. І розмір їх платежів за газ залишиться колишнім” , – сказав він.

Після прийняття Кабінетом міністрів рішення про підвищення цін на газ для населення з 1 травня до ринкового рівня, в Україні також подорожчає опалення – вартість теплової енергії для населення збільшиться на 60% – до 1041 грн / Гкал з 652 грн / Гкал.

Держава збільшить розмір компенсації отримують субсидію громадянам, щоб покрити і це подорожчання, підкреслив Розенко. “Тільки держава буде платити більшу частку, компенсуючи їм підвищення ціни”, – сказав він.
За матеріалами Дзеркало Тижня
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

ну может наладится ишшо... не ломать же...

Не знаю, в мене злості не хватає. Звісно все трощить за 100 грн не будем, але від думки що ці скоти кожен місяць лізуть в мою кішеню, мене тіпає. Я тими конвекторами навіть не користуюсь по великому рахунку. Зараз правда протоплюємо на вихідних спальні на ніч , бо похолодало. В квартирі нормально, а в будинку дубачок. Звоню сьогодні  кобилі яка має записати показники на 1 число, вона поза межами цілий день. Потім, після вихідних, запишуть по нових тарифах. Дрібниця здається, але як же гидко.
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

Звоню сьогодні  кобилі яка має записати показники на 1 число, вона поза межами цілий день. Потім, після вихідних, запишуть по нових тарифах. Дрібниця здається, але як же гидко.
а по интернету не принимают?
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

Бадяжать напевно чим то... або тиск знизили. Але якщо знизити тиск то лічильник буде мало рахувати. Так що потрібно бадяжити.
================================

Тут  якраз  все  зрозуміло. Поставив лічильник, але  типа  користуватися  ти їм  не можеш, поки не "перевірять" (підкрутять) його спєци з  Горгазу.

Я мамі  поставив і  ми два дні  користувалися ним і   спостерігали за  поведінкою. Потім він пройшов  "перевірку" ! :facepalm1:
Виключаєш  газ, а  крильчатка  ще  хвилину чи й  більше  крутицця, наче газ  продовжує йти! :X  До тої "перевірки" лічильник працював нормально-
тобто зразу ж  зупинявся.

Так що  висновок  такий-  ЗА СВОЇЖ  ГРОШІ ТЕБЕ  НАЙОПУЮТЬ!
Перевірку таку  лічильник  ПОВИНЕН ПРОХОДИТИ РЕГУЛЯРНО!
І за  це  ще  ТРЕБА  ПЛАТИТИ!!! :X

Бляді!!!
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

а по интернету не принимают?
Без понятия
раньше она всегда была на связи, вносит показатели чтобы по средневзятому с потолка не тянуло задолженость. Мне там весной - летом - осенью не за что платить, больше пользуюсь мультей и духовкой. Но по новым покращенням, просили звонить в конце месяца, звоню и говорю "без змін". У меня даже реквизитов в Киеве нет их, я там на месте всегда плачу. Думала уже фсе в этом году, проплатили еще в начале месяца, а потом похолодало, на выходных еще топили. Мне то таке, ей же все бабульки отзваниваются, они им потом квитанции присылают на оплату, какой там интернет в 3 часа ночи.
   
Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ.

Передати показання лічильника можна за допомогою:

    безкоштовного веб-сервісу особистий кабінет на нашому сайті (як зареєструватись див. тут);
    через Контакт-центр для споживачів газу (телефони, короткий номер для SMS-повідомлень та електронні адреси є тут);
    по телефону абонентського відділу (див. у розділі Контакти наших служб на сайті вашої газорозподільної компанії, посилання на цей розділ є тут);
    в інший спосіб згідно з рекомендаціями газової компанії (див. на офіційному сайті).
https://104.ua/ua/gas-and-money/id/koli-i-jak-peredavati-pokazannja-lichilnika-15032
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія