Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Вибачте, може Ви не розумієте нюансів мови агресора? Навіть в такій репресивній державі як СРСР... Так зрозуміло?

Відколи це Україна стала репресивною державою?
Ти справді вважаєш, що притиснути хитровиїбаних пловців через Тису - це репресії?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну і нащо повторювати 20 разів, що ти чмо, хоча знаєш, що не повернешся в Україну, і водночас хейтерити таких же, як ти?
Я не розумію до чого тут термін хейтерети?
Мені просто не зрозуміло коли дорослі люди не вміють адекватно оцінювати свої вчинки
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну і нащо повторювати 20 разів, що ти чмо, хоча знаєш, що не повернешся в Україну, і водночас хейтерити таких же, як ти?

Який сенс?

 Щоб хтось повернувся замість тебе, такого розумничка патріотичного на відстані?

Ти робиш гарну справу - донатиш ВСУ, і на чималенькі суми. Це велика справа.

То нащо ти принижуєш себе хейтерством інших і себе?

ну я взагалі тоді не розумію цього пана з його самобичуванням.  8-:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Сказали вже, що всі хто встигли податися - отримають без оновлення даних. Дали задню.

не вірю
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Це якийсь тролінг? Тут же, по всьому уанету було. Люди побігли, тому що гадали, що без взяття на військовий облік їм не видадуть новий паспорт. Тому побігли ті, хто так пішов би спокійно пізніше.

Знову. Якщо вони законно виїхали, то чим їм заважає військовий облік?
Якщо незаконно виїхали - то чого ото там бузять?

Де тролінг.  :facepalm1:

Просто визнайте, що з тих 700 тисяч мінімум 500 чи 600 тисяч виїхали поза законом. І припиніть скіглення про те, що Україна відмовляється від громадян. Все зразу стане на свої місця.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Маю констатувати що це була гарна ідея купа чмошниіків чоловіків які не пішли у військо відчули себе справжніми героями і завзято б'ються з клятими ковбасниками
Пішов нахуй, чмо
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

В деяких країнах була повна опа у тій же Ірландії очікувати на аппойтмент треба було дуже довго

Ну то й що? Були черги, байки, ґвалт на весь фейсбук і взагалі на весь світ?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Я себе не можу заспокоїти бо я чоловік який засцяв піти на війну маючи повне уявлення про той треш який коять кацапи тобто повне чмо
Тоді убий себе - очисти світ)
Мотузку і мило вислати?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Нє, вони оно говорять що "виїхали законно", то чого раптом срачка напала? Ну поміняють паспорт через півроку, через рік, через п'ять... Чого всім бігти, сваритись, срамити себе і країну?
Ну он крисіян чутка поперлось)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Цей указ не дає жодного позитиву:
- ухилянти з-за кордону не повернуться ні за яких умов, але їх там меншість,
- заодно не повернеться і велика частина не ухилянтів, а тих, хто буде обмежений та ображений разом з ухилянтами,
- захід побачив, як зелена насправді влада ставиться до своїх громадян, що ніяк не наближує нас до вступу в ЄС.
То навіщо було робити ці дурниці? Щоби що?
Уже є позитив - ваші палаючи пердаки)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Если ты под временной защитой и выехал после 24 февраля 2022, то на учет становится не требуется... Если ты выехал на много раньше, то это уже совсем другой базар.

А яку інформацію в посольстві він може «оновити» якщо посольство навіть не завело справу на нього та не взяло його на облік?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

До речі, всім "репресованим" біженцям, які переймаються про те як же країна буде жити без них після війни - якщо вона без вас обійдеться у військовий час, то потім ви вже й нахуй тут не будете потрібні нікому.
Золоті слова
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Якщо вони законно виїхали, то чим їм заважає військовий облік?
Тому що для цього треба відвідати ТЦК, а там одразу пакують і на штурм посадок (з т.з. тих, хто штурмують паспортні сервіси). Хоч законно, хоч незаконно виїхав. А так отримав новий паспорт до вступу закону в силу і 10 років живеш спокійно.

Але я впевнений, що ти прикидаєшся та все чудово розумієш.

Останнє редагування: 25 квітня 2024 18:35:13 від Drake
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Були черги, байки, ґвалт на весь фейсбук і взагалі на весь світ?
Черги та ґвалт були, десятки відео з ними, тут теж кидали.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Якщо я б був як ти я теж собі шукав виправдання
В мене три дитини
Я живу не в Україні 10ть років
Я працюю на одну з топових Cyber Security компаній світу яка ще з 2015 багато допомагає Україні по захисту критичної інфраструктури
Я надонатив купу грошей
Я прописаний по тому самому адресу останні 30 років

Все це ніяк не змінює того факту що я засцяв піти у військо і тому я чмо
Ти - бомж
Надонатив він)
У вас кожен другий такий донатер)
Якщо в тебе троє дітей то чого смикаєшся?)
Онови дані і спи спокійно)
Але я думаю ти п и з д и ш)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Вы на план Маршала рассчитываете? Ой не знаю.
А так основа жизни - простой народ , воинов во все времена немного.
Казаки без гречкосіїв могли жить только грабежем. Куда набеги будете делать?
На Крим та Донбас для початку а потім на Москву)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Якщо звичайного піхотинця , то ні , бо пловець з тиси то морська піхота

Ні. То річна піхота. От якби він сховався на зерновозі в Одесі і відчалив морем - отоді була б морська піхота.  :D
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Отказываться от своих граждан за рубежом не додумались даже в СССР.
Відмовлялись і не раз)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Нет... К тому же процедура получения защиты многим не понравицца... 6 месяцев без права на работу... конфискация паспорта и фперед в лагерь для беженцев...

Субсидий на проживание беженцев не будет... размещения их по программам для украинцев не будет... В Ирландии перескочить в беженцы - это жопа с палаткой на асфальте и сортиром в соседнем пабе... Так шо... Успехов.
Вони думають що тимчасовий захист то біженство)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

ну я взагалі тоді не розумію цього пана з його самобичуванням.
Як на мене свої вчинки треба оцінювати безвідносно до того що робить якись Вася або що по закону у тебе є якась законна підстава не робити морально коректний вчинок

Прямий моральний еквівалент не йти у військо це пройти повз дівчину яку гвалтує банда от і все

Тут немає сірої зони для інтерпретації
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Як на мене свої вчинки треба оцінювати безвідносно до того що робить якись Вася або що по закону у тебе є якась законна підстава не робити морально коректний вчинок

Прямий моральний еквівалент не йти у військо це пройти повз дівчину яку гвалтує банда от і все

Тут немає сірої зони для інтерпретації

Ти для кого пишеш це?

І для себе включно чи тільки для інших?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Нє, вони оно говорять що "виїхали законно", то чого раптом срачка напала? Ну поміняють паспорт через півроку, через рік, через п'ять... Чого всім бігти, сваритись, срамити себе і країну?

Комусь, можливо, просто треба паспорт. Бо у Польщі вже треба дійсний закордонний паспорт мати.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ти - бомж
Надонатив він)
У вас кожен другий такий донатер)
Якщо в тебе троє дітей то чого смикаєшся?)
Онови дані і спи спокійно)
Але я думаю ти п и з д и ш)
Бо я поступаю аморально і це абсолютно не має відношення до того законно то чи ні
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

 :lol:  :weep: донатор, плакали всією посадкою (с)

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Бо я дивлюся на дорослих чоловіків які у повному денаялі того що у обставинах які є не піти у військо то просто дніще
Ну так подрочи
Або до психолога сходи
Два роки мовчав а тут денаял у нього)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Люди!
Включите мозг и посмотрите в будущее.
После войны Украину ждёт жестокая депопуляция.
Сейчас некому воевать- потом будет некому работать.

Совок с трудовыми армиями вы не построите - идейных нет.
Придется возвращать уехавших И ещё и доплачивать. Ну или тут будут таджики, если ещё захотят.

Нельзя разбрасываться людьми! Любыми!

( На войне кстати тоже )
Похуй
Головне зараз не програти
А то нас чекає винищення як нації в тому числі фізичне
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

На постійний консульський облік приймаються громадяни України, які відповідно до чинного законодавства України є такими, що постійно проживають за кордоном (в паспорті громадянина України для виїзду за кордон міститься проставлена компетентними органами України відмітка «Постійне проживання»).

Таке оформлювали може 5% тих хто виїжджав навіть з офіційними імміграційними візами, бо то був такий гемор, що що вам сказати. Треба було тиждень з бумажками бігати по жеках, війскоматах та райвідділах. Але так, присилають запрошення на голосування.  :D

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Тому що для цього треба відвідати ТЦК, а там одразу пакують і на штурм посадок. Хоч законно, хоч незаконно виїхав. А так отримав новий паспорт до вступу закону в силу і 10 років живеш спокійно.

Але я впевнений, що ти прикидаєшся та все чудово розумієш.

Ага. У ТЦК мальчікав в трусіках распінають
 :D
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Можна приклад про тільки інших я тут з самого початку написав що я чмо тому що засцяв піти у військо і потім це повторив раз 20ть
Всі вже зрозуміли що ти чмо
Здрисни )
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ти для кого пишеш це?

І для себе включно чи тільки для інших?
Я ж на це питання начебто вже 20ть разів відповів?
Це була пряма відповідь на запитання
ну я взагалі тоді не розумію цього пана з його самобичуванням.
Бо те що я роблю то аморально от і все безвідносно до законно не законно
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Бо я поступаю аморально і це абсолютно не має відношення до того законно то чи ні
Не ти один, заспокойся і прийми пігулки)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

притиснути хитровиїбаних пловців через Тису - це репресії?

При чому тут вони? Вони порушники закону - зловили, оштрафували й годі.

Ми про тих хто зараз за кордоном. Навіщо ці дрібні спроби якось зробити їм дискомфорт?
Чисто пихологічні - мені погано- і всім повинно бути погано.
Який зиск державі з того? Ніхто не поїде туди де ризиковано та й ще за людину не вважають.
Я дорікаю за НЕЕФЕКТИВНІСТЬ.

Мінуси такого рішення очевидні, плюсів не бачу
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Всі вже зрозуміли що ти чмо
Здрисни )
Те що ти вкрай зашорений інфантіл з броварів тут теж всі зрозуміли але ти ж не зупинишся у своїх намаганнях сублімації
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Тому що для цього треба відвідати ТЦК, а там одразу пакують і на штурм посадок (з т.з. тих, хто штурмують паспортні сервіси). Хоч законно, хоч незаконно виїхав. А так отримав новий паспорт до вступу закону в силу і 10 років живеш спокійно.

Але я впевнений, що ти прикидаєшся та все чудово розумієш.

Тобто живеш ухилянтом? Нє такого вже їм не буде.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не ти один, заспокойся і прийми пігулки
Те ще не я один нікуя для мене не змінює мені не цікаво що вася робить мені цікаво що я роблю у порівнянні з тим що я маю робити
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Черги та ґвалт були, десятки відео з ними, тут теж кидали.

Хто кого і де саме "кидав". Мова була про Ірландію:

В деяких країнах була повна опа у тій же Ірландії очікувати на аппойтмент треба було дуже довго
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

70 тис на всю Європу. На рік. 5,5 тис на місяць на всі країни Європи. Це небагато. Це по-перше.

А по-друге, чому не було такого ажиотажа місяць тому, в січні або в грудні? Були ті ж 70 тисяч в Європі.
просто призупинили конвеєр ,ось і все
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Те ще не я один нікуя для мене не змінює мені не цікаво що вася робить мені цікаво що я роблю у порівнянні з тим що я маю робити

Тю, ну піди та запишись в добровольці  :facepalm:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Комусь, можливо, просто треба паспорт. Бо у Польщі вже треба дійсний закордонний паспорт мати.

То вони коли їхали за кордон не знали що треба паспорт мати?
Чи за два роки не могли зробити, а зараз всі раптом побігли?

Невже 700 тисяч дебілів  :facepalm1:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А як там Ізраїль?
Вони теж зупинили всі консульські послуги хто забугром?
Війна все таки.
Ну і коли їхніх почнуть висилати додому ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія