Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему украинцы не ездят в Египет самостоятельно?

Хавку винести та посцяти можна, так щоб не помітили.
Тобто якщо встати на бортик і сцяти у відкриту - це не кашер, а якщо у воді то ок?
   
Тобто якщо встати на бортик і сцяти у відкриту - це не кашер, а якщо у воді то ок?

З'їзди, спробуй. Якщо в готелі жлобляться на реагент який синіє, проскочиш. А раптом ні? Чистка басейну всю твою економію зламає.
   
Тобто якщо встати на бортик і сцяти у відкриту - це не кашер, а якщо у воді то ок?
Ми не говоримо про те що ОК чи не ОК, питання  у тому помітять чи ні.

Прикол у тому, шо зараз єгипетські готелі пускають до себе  й місцевих (бо нема кацапів), а місцеві то такі "відпочивальники", як совдепія  на початку 90-х.
Не те шо насцють, але й насрати до басейну можуть, або плюнути в загальний казан з супом  у олінклюзивному ресторані. "Дикі люди". :gigi: 
   
Прикол у тому, шо зараз єгипетські готелі пускають до себе  й місцевих (бо нема кацапів), а місцеві то такі "відпочивальники", як совдепія  на початку 90-х.
Не те шо насцють, але й насрати до басейну можуть, або плюнути в загальний казан з супом  у олінклюзивному ресторані. "Дикі люди".
Така реклама, шо треба їхати!
   
Что скажете про джоин ап? Нормализовалась у них ситуация или ещё проблемы?
   
Така реклама, шо треба їхати!
Можна їхати. У басейні бажано не купатися. Ну й дивитися що їси у ресторані. Але ж головне шо нема кацапів.
Тим паче що місцевих та усяких нищебродів з ОАЕ там завозять якось періодично. Їх то так дофуя, шо йопнутись можна, то взагалі нема.
   
ну вы можете жрать свои макароны сколько угодно.

для чого свої?
на відпочинку треба відпочивати,а не заморочуватися
   
Re: Почему украинцы не ездят в Египет самостоятельно?

Можно подумать, что туроператор продаст вам какой-то другой, особенный готель, не тот который можно забронировать на букинге. И чартер у вас может быть тот же пегасус. Они тоже чартерят. Другое дело, что вы можете выбирать такие готели, которые подходят под ваши нужды и ваш бюджет. Впрочем, как хотите.
Зачастую тот же туроператор продает отель ЗНАЧИТЕЛЬНО дешевле, чем через букинг или лично в отеле. В Египте в первую очередь. Особенно если речь идет о пятизвезднике.
По той простой причине, что туроператор ГАРАНТИРУЕТ постоянную заполняемость определенного количества номеров, скидки для него могут быть от 50% и выше. Соответственно и вам туроператор их продает куда дешевле, чем вы через букинг забукаете.
Плавали, знаем. Поперся я как то надцать лет назад в отель Ла Вита 5* в Шарме (ех Са Вита). Тоже решил "поэксперементироват ь". Мне отель самостоятельно стоил дороже, чем весь пакетный тур вместе с перелетом.

Бо якби ти був у Єбіпті й бачив прайси у готелях не для "пакетників" а для  тих, хто якимось дивом приїжджає самотужки, в т.ч. й через букінг, ти б ніколи не замутив таку дурну гілку.
О!!! Вот и я именно об этом. Правда я тогда прилетел "с букингом" не потому, что "съэкономить" хотел, а по другой причине - меньше надо пить ;) но опыт такой имел.

Останнє редагування: 3 листопада 2018 20:30:24 від Aleksandr_1
   
О, да! Видил за 6. Но отелем это я бы не назвал. Скорее караван-сарай. )))

а кто говорит за готель в укропонимании?

в египте был вообще..но лет 6 назад..
а так я больше по турции и иордании шарюсь...уже как четыре года
и с местными как питаюсь, так и живу в ихних караван/сараях..и ничо...нормально както..привык
   
Нафіга АІ? В Пегасусі взяв 20кг багажу, туди напхав макаронів, тушонки. Взяв готель зі сніданком у 4 лінії, ви шо?!

ви шо тут...ибаквакнулись?
   
Купатись в Єгипті в басейні це збочення...
   
Можна їхати. У басейні бажано не купатися. Ну й дивитися що їси у ресторані. Але ж головне шо нема кацапів.
Тим паче що місцевих та усяких нищебродів з ОАЕ там завозять якось періодично. Їх то так дофуя, шо йопнутись можна, то взагалі нема.

1.Рамадан - не Рамадан.
2. Копты - Муслимы.
   
Re: Почему украинцы не ездят в Египет самостоятельно?

Купатись в Єгипті в басейні це збочення...
Это пока ты акулу в метре не увидишь. Потом рексом в бассейн помчимся  :D
   
Это пока ты акулу в метре не увидишь. Потом рексом в бассейн помчимся  :D

:). Можливо. Я просто був в готелях де для боягузів були ділянки обгороджені сітками :)
   
Re: Почему украинцы не ездят в Египет самостоятельно?

Я посчитал, самостоятельный вояж в Шарм обойдется вам тыщ на пять гривен дешевле чем покупка тура.

А якщо зовсім не їхати в ті дикунські єпєня, то ще більша економія буде. :-)o
   
А якщо зовсім не їхати в ті дикунські єпєня, то ще більша економія буде. :-)o

Якби не їв і не срав то купив би Станіслав...
   
Я смотрю, тут собрались большие знатоки Египта и Шарма в частности. Вопрос знатокам = в Шарме можно взять велосипеды на прокат?
   
Я смотрю, тут собрались большие знатоки Египта и Шарма в частности. Вопрос знатокам = в Шарме можно взять велосипеды на прокат?

На кой?
Я тобі чесно скажу навіть в голову не приходило там велосипед шукати..
   
пипець,фуп гуртом відмовляє людину  - а вона все одно за своє :(
потім ,коли вскочить до халепи з отим своїм велосипедом - буде  :weep:
   
Я смотрю, тут собрались большие знатоки Египта и Шарма в частности. Вопрос знатокам = в Шарме можно взять велосипеды на прокат?

Кажуть, що синайські іділівці люблять білих велосипедистів і з радістю підкажуть дорогу в пустелі.
   
В дахабі можна шлак по типу лісапет украіна втридорога взяти

Ну і да, я б неризикнув перти на лісапеді далі чек пойнта

Но немо хоче тут номінацію на премію дарвіна
   
Я смотрю, тут собрались большие знатоки Египта и Шарма в частности. Вопрос знатокам = в Шарме можно взять велосипеды на прокат?
зачем?
   
зачем?

Хоче людина по пустині покататися...
   
На кой?
Я тобі чесно скажу навіть в голову не приходило там велосипед шукати..

ну например съездить в Набк. Там мангровые кущи. Ну и понырять можно без толп вокруг. Или в Рас Мухамад поехать.
   
ну например съездить в Набк. Там мангровые кущи. Ну и понырять можно без толп вокруг. Или в Рас Мухамад поехать.

Понирять це тобі катер треба, а не лісапед.
   
В дахабі можна шлак по типу лісапет украіна втридорога взяти

Ну і да, я б неризикнув перти на лісапеді далі чек пойнта

Но немо хоче тут номінацію на премію дарвіна
ну да. в самом шарме кроме отелей, торговцев разной фигней для туристов и нескольких забегаловок ничего больше нет, а вокруг гористая полупустыня с вероятностью встретиться с весьма сомнительным контингентом. спрашивается - зачем велосипед? :lol:
   
пипець,фуп гуртом відмовляє людину  - а вона все одно за своє :(
потім ,коли вскочить до халепи з отим своїм велосипедом - буде  :weep:

да, ФУП в своем репертуаре. ))) Помню как я делился с ФУПом своими евровелотурпланами. Реакция была примерно такой же.  :laugh:
   
Понирять це тобі катер треба, а не лісапед.

Та мы по скромному. С бережка.
   
Пан немо думає шо шарм то місто а єгипет то краіна в його рощуміні))

Альо! Там тобі швидко халас махалас зроблять)


Давай давай бхай бхай хабібі
   
Re: Почему украинцы не ездят в Египет самостоятельно?

Я все и везде всегда букаю сам, кроме курортного Египта,  ОАЭ и Турции.  В большинстве случаев пакетные предложения в эти страны выходят ощутимо дешевле и намного комфортное,  чем ты сможешь сделать самостоятельно.
   
да, ФУП в своем репертуаре. ))) Помню как я делился с ФУПом своими евровелотурпланами. Реакция была примерно такой же.  :laugh:

чесно?

я б тобі так само не радив..
особливо без знання місцевих нюансів і мови..
   
ну да. в самом шарме кроме отелей, торговцев разной фигней для туристов и нескольких забегаловок ничего больше нет, а вокруг гористая полупустыня с вероятностью встретиться с весьма сомнительным контингентом. спрашивается - зачем велосипед? :lol:

А вот в Дахабе есть прокат велосипедов. От 5 до 10 долларов (или евро, не помню) в сутки. Сравнительно дешево.
   
Re: Почему украинцы не ездят в Египет самостоятельно?

да, ФУП в своем репертуаре. ))) Помню как я делился с ФУПом своими евровелотурпланами. Реакция была примерно такой же.  :laugh:

Я помню как ты тут не мог пройти регистрацию на WizzAir и сделать бронь отеля. Плюс очень не верил в силу безвиза с ЕС
   
да, ФУП в своем репертуаре. ))) Помню как я делился с ФУПом своими евровелотурпланами. Реакция была примерно такой же.  :laugh:

Може ви не в курсі, але зараз на Синайському півострові триває чергова воєнна операція проти терористів. Навіть місцеві воліють не висуватись, бо підстрелять як не одні, то другі.
   
Хоче людина по пустині покататися...
так пусть жипа берет. или квадрик хотя-бы :lol:
   
Эта пипец який він впертий

Давай давай

Шуруй карочє
   
так пусть жипа берет. или квадрик хотя-бы :lol:

Так він економити хоче...
   
Може ви не в курсі, але зараз на Синайському півострові триває чергова воєнна операція проти терористів. Навіть місцеві воліють не висуватись, бо підстрелять як не одні, то другі.

в 2014, если память не подводит, году в Табе взорвали автобус с корейскими организованными туристами. Они были организованы. Но их это не спасло.
   
да, ФУП в своем репертуаре. ))) Помню как я делился с ФУПом своими евровелотурпланами. Реакция была примерно такой же.  :laugh:
не путай цивилизованную европу, и арабо-бедуинскую пустыню. ты ж понимаешь что города как такового в шарме нет. местного населения минимум и живет это местное население на некотором отдалении от прибрежной зоны гостиниц в весьма сомнительных условиях. хорошо хоть ты без бабы, все же рисков немного меньше :gigi:
   
Я б не ризикнув. Вони навіть на базарі такі нарвані, що аж противно. А зустрітись Тет а Тет в пустині. Та ну на фіг. Воно того не варте.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія