Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про субсидии :S

Re: Про субсидии  :S

Хлопчики, ви таку ціну дерете за свої послуги, а мені всього лише в кранові замінити ремкомплект, або картридж... того і змушена навчитися сама все це робити. А ви все чекаєте що вас хтось покличе на роботьонку за 2-3 косарєй зелених, а сраного крана починить не хочете. То як же я можу знати, на що ви здатні, щоб замовити вам чи батарею перенести на півметра дальші, чи сантехніку замінити на пластик із стальки? Бо змішувачі на кухні і у ванні я вже і без вас сама поміняла.
(tu)
Десь в Чернігові заплакав Раха  :lol:
   
Re: Про субсидии  :S

Хлопчики, ви таку ціну дерете за свої послуги, а мені всього лише в кранові замінити ремкомплект, або картридж... того і змушена навчитися сама все це робити. А ви все чекаєте що вас хтось покличе на роботьонку за 2-3 косарєй зелених, а сраного крана починить не хочете. То як же я можу знати, на що ви здатні, щоб замовити вам чи батарею перенести на півметра дальші, чи сантехніку замінити на пластик із стальки? Бо змішувачі на кухні і у ванні я вже і без вас сама поміняла.

ну вот видишь как хорошо, теперь и у тебя есть навыки, за которые ты можешь просить "2-3 косаря зельоных" :)
А ты почему-то жалуешься?


зы вы меня, конечно, простите, но "поменяла смеситель на кухне/в ванной" для меня звучит "я самостоятельно поменяла батарейки в пульте от ТВ, теперь я ничем не хуже дипломированного спеца по сервису телевизоров" :)
   
Re: Про субсидии  :S

Человек, у которого 16 тыщ говнопостов, и который ноет о "где бля взять денег никто мне не плотит" пытается послать человека, у которого 300 сообщений и который советует "а ты поработать не пробовал?"
не пробовал меньше трындеть на форумах (ты же не только на фупе зависаешь, а еше на паре-тройке болталок), а пойти и реально поработать?
Глядишь, перепала бы лишняя копеечка
Де я скаржився на матеріальний стан???
 Процитуйте, бо інакше ігнор.
 Досить вже на нездатних до культурного спілкування час витрачати.
   
Re: Про субсидии  :S

ну вот видишь как хорошо, теперь и у тебя есть навыки, за которые ты можешь просить "2-3 косаря зельоных" :)
А ты почему-то жалуешься?


зы вы меня, конечно, простите, но "поменяла смеситель на кухне/в ванной" для меня звучит "я самостоятельно поменяла батарейки в пульте от ТВ, теперь я ничем не хуже дипломированного спеца по сервису телевизоров" :)
:facepalm1: Ти розбирав хоч той тєлєвізор
   
Re: Про субсидии  :S

Процитуйте, бо інакше ігнор.
б***ь, что ж я буду после этого делать то?????
   
Re: Про субсидии  :S

:facepalm1: Ти розбирав хоч той тєлєвізор

ну, я по первому образованию инженер-технолог по производтсву РЭА, до какого-то времени - радиолюбитель со стажем и всё такое.
Так что старые тв я, разумеется, разбирал.

но вообще вопрос не по адресу, это не ко мне, это к Karoffka
Она считает что раз она "поменяла смеситель", то теперь она спец по сантехнике.

зы на всякий случай - вот лично я так не считаю :)
   
Re: Про субсидии  :S

Хлопчики, ви таку ціну дерете за свої послуги, а мені всього лише в кранові замінити ремкомплект, або картридж... того і змушена навчитися сама все це робити. А ви все чекаєте що вас хтось покличе на роботьонку за 2-3 косарєй зелених, а сраного крана починить не хочете. То як же я можу знати, на що ви здатні, щоб замовити вам чи батарею перенести на півметра дальші, чи сантехніку замінити на пластик із стальки? Бо змішувачі на кухні і у ванні я вже і без вас сама поміняла.
То не майстри.
 Вірніш майстри до патякання.
 Якби у нас сантехніки(не сама складна професія) по 500 заробляли, то медіанна зарплата була б десь 700, не менше.  B-)
   
Re: Про субсидии  :S

ну, я по первому образованию инженер-технолог по производтсву РЭА, до какого-то времени - радиолюбитель со стажем и всё такое.
Так что старые тв я, разумеется, разбирал.

но вообще вопрос не по адресу, это не ко мне, это к Karoffka
Она считает что раз она "поменяла смеситель", то теперь она спец по сантехнике.

зы на всякий случай - вот лично я так не считаю :)
Так можеш пояснити роботу сервісного інженера ну наприклад офіційного сервісу Samsung при гарантійному ремонту телевізора?
   
Re: Про субсидии  :S

 Ну що там, Локі, знайшли цитату? Чи тільки на безпідставні агресивні образи здатні?
   
Re: Про субсидии  :S

Так можеш пояснити роботу сервісного інженера ну наприклад офіційного сервісу Samsung при гарантійному ремонту телевізора?
Вопрос не по адресу
Это к Karoffka
она у нас спец на все руки мастер

   
Re: Про субсидии  :S

Десь в Чернігові заплакав Раха  :lol:

От якщо зрозумію з чого я маю плакати, то може і заплачу.
А поки що ви між собою щось там розповідаєте, що до мене не має жодного стосунку.
   
Re: Про субсидии  :S

Ну що там, Локі, знайшли цитату? Чи тільки на безпідставні агресивні образи здатні?

Ты предлагаешь покопаться в твоих говпопостах (которых ты плодишь охулиард в день), чтобы попытаться тебе, базикалу, что-то доказать?
Чтобы ты, в этом случае, начала вилять жопой, заявлять "ваши доказательства не доказательства", "этания", "атыдокаж"?

Вот нехер мне делать
брысь в игнор!
   
Re: Про субсидии  :S

Вопрос не по адресу
Это к Karoffka
она у нас спец на все руки мастер
А що ж такоє... Ти сам придумав про тєлємастєра а тепер починаєш крутить п'ятою точкою...  :facepalm1:
   
Re: Про субсидии  :S

А що ж такоє... Ти сам придумав про тєлємастєра а тепер починаєш крутить п'ятою точкою...
Так, давай еще раз
Karoffka  заявила, что уж коль она заменила себе смесилеть - то нафига сантехники ваще просят бабло
на это я сказал, что лично для меня такая заявка звучит как "я сама поменяла батарейки в пульте, теперь я телемастер!"
Потом пришел ты - и доебался до меня (который считает такого роде утверждения глупыми или, как минимум - наивными), а не до Karoffka

Почему так?
Или ты у нас - телемастер, ты увидел знакомое слово, возбудился на него, а чтение и осмысление текста - это вообще не твоя сильная сторона?
ну тогда ок, ничего, братюнь (ну или "сестрюнь" - хрен вас тут разберёшь по никам, мне уже ставило на вид, мол "гендерное равноправие" и всё такое), я понимаю, забудь, проехали
   
Re: Про субсидии  :S

Ты предлагаешь покопаться в твоих говпопостах (которых ты плодишь охулиард в день), чтобы попытаться тебе, базикалу, что-то доказать?
Чтобы ты, в этом случае, начала вилять жопой, заявлять "ваши доказательства не доказательства", "этания", "атыдокаж"?

Вот нехер мне делать
брысь в игнор!
Навзаєм.
 Бидляча манера спілкування не тільки унеможливлює слушні думки, а і знижує ріввень диспуту до рівня москалів, які "за базар нє атвічают".
 Гарного здоров'ячка і доброго настрою. B-)
   
Re: Про субсидии  :S

Навзаєм.
 Бидляча манера спілкування не тільки унеможливлює слушні думки, а і знижує ріввень диспуту до рівня москалів, які "за базар нє атвічают".
 Гарного здоров'ячка і доброго настрою. B-)
И тебе не хворать
Хотя лично у меня хватает силы воли, духа и разума тупо плевать на таких бакланов, как ты
Не на всех форумах есть игноры, я не привык ими пользоваться, если честно
   
Re: Про субсидии  :S

Забавно, увидел на форуме (не тут, в совершенно другом разделе) знакомый (откуда-то) ник, не исключено что мы неслабо когда-то зажигали на пару
вспомнить бы только - где :)
   
Re: Про субсидии  :S

Якби у нас сантехніки(не сама складна професія) по 500 заробляли, то медіанна зарплата була б десь 700, не менше.  B-)

От не втримується щоб не брехати про суть суперечки. Не кожен сантехнік в Україні заробляє від $500, а висококваліфіковани й. Дурнуватий Топа ніяк не зрозуміє про що мова, навіть не уявляє що то таке висококваліфіковани й фахівець. Той самий висококваліфіковани й фахівець і правильні серветки для знежирення труби перед пайкою буде використовувати, і що робити з насосними групами чи контролерами meibes знає і таке інше, то не дрібниці кран прикрутити чи фільтр поміняти. Але Топа про таке напевне і не чув.
   
Re: Про субсидии  :S

а еще нормальный сантехник сделает СУП, а не тупо будет бычить и не понимать "а чо это за хуйня и схерали она нужна????"
ну и кучу прочего всего тоже знает и умеет
   
Re: Про субсидии  :S

а еще нормальный сантехник всё сделает строго в срок и по смете, а не будет постоянно что-то переделывать/бегать за запчастями в магазин, потому что не умеет планировать работу
   
Re: Про субсидии  :S

 Раха, мені не потрібно навіть у дописи Ваші заглядати.
 Ви гнете порохоботську лінію "українці мало заробляють, бо погано працюють, ergo, субсидії самі по собі не шкідливі".
 І дують у цю дуду шоколадні усі п'ятнвадцять сторінок.
 А переконливо не виходить.
 Демонструють лишень образи і нездадність бути послідовними.
 Бо топік саме "про субсидії".
 Які є беззаперечним злом і для громадян, бо розбещують, і для газодобувної галузі, бо затримують модернізацію, і для держави - бо унеможливлюють нормальне функціювання бюджету.

 
 ... і весь той вереск про сантехніків, хто кому що винний  - безглуздий на усі сто.
   
Re: Про субсидии  :S

И тебе не хворать
Хотя лично у меня хватает силы воли, духа и разума тупо плевать на таких бакланов, как ты
Не на всех форумах есть игноры, я не привык ими пользоваться, если честно
Я знову дивуюсь вашій працьовитості.
16 годин на добу без вихідних,- як вище писали, заробляєте гроші, ще й залишається час на форуми, та ще й не один.  :facepalm1:
Не жалієте ви себе.
   
Re: Про субсидии  :S

Ви гнете порохоботську лінію "українці мало заробляють, бо погано працюють, ergo, субсидії самі по собі не шкідливі".
 І дують у цю дуду шоколадні усі п'ятнвадцять сторінок.

Хто-небудь цьому брехливому довбню поясніть, що я жодного разу не висловлювався у підтримку субсидій.
А то погано дурнику, нервує на грунті своєї хворої уяви.

 :laugh:
   
Re: Про субсидии  :S

Я знову дивуюсь вашій працьовитості.
16 годин на добу без вихідних,- як вище писали, заробляєте гроші, ще й залишається час на форуми, та ще й не один.  :facepalm1:
Не жалієте ви себе.

ну, я сегодня еще и 400 км намотал (кстати дороги - просто ахуееные! это просто оргазм, а не дороги)
про "не один форум" - это ваши фантазии, извините. я "знаю" не один форум, но сижу только на одном. Я, как вы наверное заметили, человек увлекающийся, склочный, грубый, всегда готовый поучавствовать в сраче, а если срача нет - то создать его и возглавить
Я знаю об этом своём недостатке, поэтом стараюсь не растекаться мысью по древу и не сидеть на нескольких форумах сразу
собсственно, это первая неделя с, примерно, июня прошлого года, когда я сижу на форуме
Конец лета, небольшой застой в работе, конец всех отпусков, есть передышка, почему бы и не посраться, как в старые недобрые времена?

А так да, вы совершенно правы, не жалею я себя, трудоголик. Однажды даже доработался до нервного истощения.
После этого переосмыслил своё поведение и стал вести себя чуть иначе, щадяще, что ли


   
Re: Про субсидии  :S

;o  Сантехнік 50000 :facepalm1:

Не переймайся, то просто Топа не розуміє що то таке "більше на два порядки", висмоктав з дупи нісенітницю, що фахівці високого рівня в Європі заробляють на два порядки більше і намагався захистити свою точку зору. А насправді доход фахівців високого рівня (не пересічних, як то питався зіскочити з теми Топа) зазвичай не так разюче відрізняється, бо і в Україні класні фахівці можуть непогано заробляти.
   
Re: Про субсидии  :S

Не переймайся, то просто Топа не розуміє що то таке "більше на два порядки", висмоктав з дупи нісенітницю, що фахівці високого рівня в Європі заробляють на два порядки більше і намагався захистити свою точку зору. А насправді доход фахівців високого рівня (не пересічних, як то питався зіскочити з теми Топа) зазвичай не так разюче відрізняється, бо і в Україні класні фахівці можуть непогано заробляти.
я бы сказал - раза в 2-3-4, ну может до 5 раз доходит
это если не брать топ-манагеров, а именно квалифицированную рабсилу
если же учесть особенности налогообложения (и не надо меня про них спрашивать, я внятно не расскажу всё равно), то выйдет 2-3 раза разница "на руки", да и то не всегда.
   
Re: Про субсидии  :S

Украина к сожалению деградирует как страна в которой востребованы именно высококвалифицирова нные специалисты. Они здесь попросту не нужны. Так сложилось.

І в вашому випадку теж - і так і ні, бо не в усіх галузях така ситуація. Деякі фахівці взагалі не потрібні, а деякі нормально працюють і тут. Будемо сподіватись, що ситуація зміниться, вже з'являлися тут на форумі дописи, що гарних майстрів підприємці викуповують з Польщі, конкурують за них по рівню зарплатні.
   
Re: Про субсидии  :S

ну, я сегодня еще и 400 км намотал (кстати дороги - просто ахуееные! это просто оргазм, а не дороги)
про "не один форум" - это ваши фантазии, извините. я "знаю" не один форум, но сижу только на одном. Я, как вы наверное заметили, человек увлекающийся, склочный, грубый, всегда готовый поучавствовать в сраче, а если срача нет - то создать его и возглавить
Я знаю об этом своём недостатке, поэтом стараюсь не растекаться мысью по древу и не сидеть на нескольких форумах сразу
собсственно, это первая неделя с, примерно, июня прошлого года, когда я сижу на форуме
Конец лета, небольшой застой в работе, конец всех отпусков, есть передышка, почему бы и не посраться, как в старые недобрые времена?

А так да, вы совершенно правы, не жалею я себя, трудоголик. Однажды даже доработался до нервного истощения.
После этого переосмыслил своё поведение и стал вести себя чуть иначе, щадяще, что ли

Бажаю вам обійтись без нервового виснаження.  :)
Тіки от не полишає мене відчуття, що забанять вас за другий нік, або як партійного бота  :-B

   
Re: Про субсидии  :S

Бажаю вам обійтись без нервового виснаження.  :)
Тіки от не полишає мене відчуття, що забанять вас за другий нік, або як партійного бота  :-B

Ну, ник у меня тут первый и единственный
А как "партийного бота" меня местные ебланы уже банили, я тогда неслабо поржал
причем, если правильно помнь, как рашкованского бота, с чего я поржал еще раз

забанят и забанят, чо уж тут
Я не удивлюсь. я та еще заноза в заднице, и в состоянии в одиночку заебать и в кровь/кишки распидорасить если не весь форум, то добрячую его половину.
так что если я проживу тут долго - ну, это будет чудо, сопоставимое со снихождением благодатного огня
   
Re: Про субсидии  :S

ну, я по первому образованию инженер-технолог по производтсву РЭА, до какого-то времени - радиолюбитель со стажем и всё такое.
Так что старые тв я, разумеется, разбирал.

но вообще вопрос не по адресу, это не ко мне, это к Karoffka
Она считает что раз она "поменяла смеситель", то теперь она спец по сантехнике.

зы на всякий случай - вот лично я так не считаю :)

Чи я не правельно пояснила, чи ти тупо не так прочитав. Поясню ще раз: ви такі нев*їбенно грамотні, а срать не проситеся. Це я до чого: для того, щоб зробити роботу на 3-5 косарєй зєлєні - там вже все зайнято чепешними фірмочьками і фірмуськаме, а от елементарне - помінять смєсітєль - доводиться самому робити, бо ви гилите ціну як за рідну матір, або і взагалі відмовляєтеся іти на виклик, тому і доводиться освоювати по мєлочях і електрика, і сантехніка, і прочу усяку хрєнь, бо всі дуже хочуть отримувати замовлення тільки по 3-5 косарєй зєлєні і не менше.
   
Re: Про субсидии  :S

а от елементарне - помінять смєсітєль - доводиться самому робити, бо ви гилите ціну як за рідну матір, або і взагалі відмовляєтеся іти на виклик,
разумеется. фирмачи и спецы не пойдут на разовую простую работу
потому что это тупо экономически невыгодно.
что тут блин непонятного?

сколько ты готова заплатит за замену прокладки в кране? ну или даже снять-поставить смеситель? работа (если всё ок) на 15 минут времени
ну или (в духе моего примера) - сколько ты заплатишь за замену батареек в пульте?
   
Re: Про субсидии  :S

От якщо зрозумію з чого я маю плакати, то може і заплачу.
А поки що ви між собою щось там розповідаєте, що до мене не має жодного стосунку.

 :lol: во-во. Поміняти смєсітєля не хочеш, а ждеш замовлення на 3-5 косарєй зєлєні. А хе тобі, а не цуценяти.
   
Re: Про субсидии  :S

Karoffka  заявила, что уж коль она заменила себе смесилеть - то нафига сантехники ваще просят бабло
на это я сказал, что лично для меня такая заявка звучит как "я сама поменяла батарейки в пульте, теперь я телемастер!"

 ;o Та де я в хе таке сказала? Я кажу, шо вас поміняти смєсітєль не допросишся, бо ви ждете закази по 3-5 косарєй зєлєні, а де я в хе візьму таких грошей і де я в хе візьму вам скіке роботи???
   
Re: Про субсидии  :S

Я кажу, шо вас поміняти смєсітєль не допросишся,
а сколько ты готова заплатить за замену смесителя?
потому как иногда чисто экономически невыгодно браться за мелкие заказы
   
Re: Про субсидии  :S

разумеется. фирмачи и спецы не пойдут на разовую простую работу
потому что это тупо экономически невыгодно.
что тут блин непонятного?

сколько ты готова заплатит за замену прокладки в кране? ну или даже снять-поставить смеситель? работа (если всё ок) на 15 минут времени
ну или (в духе моего примера) - сколько ты заплатишь за замену батареек в пульте?

 :punish:  А нахрена мені твоя прокладка в крані, якщо прокладки - це совдеповські пережитки і вже давно стоять картріджеві крани і полуоборотніки - без тебе вже поміняла смєсітєлі. А якшо ти собрався до мене йти міняти проклдадки у совдеповських кранах, то за таку роботу я тобі заплачу не більше 2-х грн. - за розцінками виклику останнього ремонту совдеповського крана.
   
Re: Про субсидии  :S

а сколько ты готова заплатить за замену смесителя?
потому как иногда чисто экономически невыгодно браться за мелкие заказы
Та хер собачий я буду тобі платить за те, що ВЖЕ умію робити сама. І саме через ТВОЮ хитрожопість я змушена була цього навчитися, бо тебе не допросишся.
   
Re: Про субсидии  :S

:punish:  А нахрена мені твоя прокладка в крані, якщо прокладки - це совдеповські пережитки і вже давно стоять картріджеві крани і полуоборотніки - без тебе вже поміняла смєсітєлі. А якшо ти собрався до мене йти міняти проклдадки у совдеповських кранах, то за таку роботу я тобі заплачу не більше 2-х грн. - за розцінками виклику останнього ремонту совдеповського крана.

фак, с кем приходится общаться. совершенно невозможно приводить абстрактные пример
короче, чего ты хочешь, женсчина? тебе же ничего не надо! ты уже сама всё сделала, а когда тебя спрашиваешь, сколько ты согласна заплатить за такую работу - ты орёшь "не нужны вы мне все, я всё сама!"

Ты уж реши - чего ты хочешь то?
   
Re: Про субсидии  :S

Та хер собачий я буду тобі платить за те, що ВЖЕ умію робити сама. І саме через ТВОЮ хитрожопість я змушена була цього навчитися, бо тебе не допросишся.

Я вообще блин спец по базам данных, причем тут МОЯ хитрожопость?
У тебя что, сервак прогнулся, а я тебе не помог, или что?

   
Re: Про субсидии  :S

"не допросишься"

Блин, женщина, сколько денег ты готова заплатить????

А то я скажу что "от тебя не допросишься курочку пожарить, пришлось всё самому" - и ты, кстати, не согласишься её пожарить, еще и нахрен меня пошлёшь (и с экономической точки зрения, ксттаи - будешь совершенно права)
   
Re: Про субсидии  :S

"не допросишься"

Блин, женщина, сколько денег ты готова заплатить????

А то я скажу что "от тебя не допросишься курочку пожарить, пришлось всё самому" - и ты, кстати, не согласишься её пожарить, еще и нахрен меня пошлёшь (и с экономической точки зрения, ксттаи - будешь совершенно права)

Бля.... а я-то, дура, вже і курочьку купила..... все сама....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія