Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Треба ще підняти ціни на газ. Пижжимти по-новому у всій красі.

 І ніхто йому нічо не зробе... принаймні, при цій владі.
   
Порохоботи та прихильники газу по 12.50 запрошуються до теми.
   
мене наприклад володимир абрамович гройсман переконав що чим більша у нас ціна на газ і тарифи - тим ми сильніші. і - щоб бути найсильнішими я пропоную підняти ціни на газ до ..... 50 000 долл за 1000 кубометрів - ми тоді станемо найсильнішими не те що на Планеті - а у всій , далекій придалекій галактиці! це всього якісь 50 доларів за 1 м3 газу - або 1400 грн за  1 м 3 , вам що шкода для сильніськості України заплатити? ви що не патріоти . петро для вас томос а ви жметесь якісь гроші.
ви гавно а не патріоти
   
це всього якісь 50 доларів за 1 м3 газу
халяви хочете?!! :X
100500 і ні центом менш
   
халяви хочете?!! :X
100500 і не менш

я не заперечую . для того щоб Україн астала сильніша - готовий на все. Гройсман і Порошенко чесні. - не обманять. і з ними ціцерон пагубій
   
Решение уже принято: цена газа в Украине выросла в 8 раз и прибавит еще 15%
09 января 2019, 21:0622.

В Украине тарифы на газ с 2010 года выросли почти в 8 раз. Так, еще в 2010-м голубое топливо продавалось всего по 1,09 грн за куб. На данный момент такое же количество газа стоит 8,55 грн, а в мае 2019-го, согласно меморандуму с МВФ, составит около 9,8 грн.
Сколько тратим на голубое топливо и что изменится в 2019-м

Важное:

    в 7,7 раза подорожал газ с 2010 года;

    на 15% (до 9,7%) подорожает голубое топливо в мае 2019-го;

    в 2010-м на газ хватило бы 27% прожиточного минимума, в 2018-м – 101%;

    каждая вторая семья получает субсидию и не платит за голубое топливо по полной цене;

    доля коммуналки в совокупных расходов семей сокращается.

Отопление газом помещения площадью 48 кв. м (действующая норма на семью плюс один человек) в 2010-м году обходилось всего в 241,2 грн. На данный момент за такую же площадь придется отдать уже 1857,2 грн. Причем если 8 лет назад эта сумму составляла всего 27% на тот момент действующего прожиточного минимума, на данный момент одного прожиточного минимума вовсе не хватит на обогрев 48 кв. м по норме.
   
так ми незалежна держава чи колоныя мвф?
   
так ми незалежна держава чи колоныя мвф?
всім топити кізяком, а газ власного виидобутку порошенки до гейрпопи продадуть,а бало в офшор собі виведуть. Голосуємо за підра.
   
Треба за Капліна голосувати, він обіцяв газ вчетверо дешевше. (tu)
   
На данный момент за такую же площадь придется отдать уже 1857,2 грн
Що за маразм?
   
По темі
Треба щоб був ряд перестав регулювати ціну на газ
Основна ціль - дотиснути облгази на створення бази даних абонентів
Щоб абонент міг переходити від постачальника без проблем
Як зараз бізнес абоненти роблять
   
По темі
Треба щоб був ряд перестав регулювати ціну на газ
Основна ціль - дотиснути облгази на створення бази даних абонентів
Щоб абонент міг переходити від постачальника без проблем
Як зараз бізнес абоненти роблять
По темі: якщо газ вирос в 8 разів, це не значить, що зарплата керівництва має вирости в 8 і більше разів.
   
Шо це бляядддь за постачальники. Я можу розписати по місяцям скільки мені треба газу, заплатити на рік на перед, заплатити за транспортування- це фактично оптовий покупець. Які ще наххууйй постачальники.
   
По темі: якщо газ вирос в 8 разів, це не значить, що зарплата керівництва має вирости в 8 і більше разів.

Це не пов'язані речі
Якщо контора дає прибуток то зп + бонуси можуть значно перевищувати зростання ціни одиниці продукції

   
Шо це бляядддь за постачальники. Я можу розписати по місяцям скільки мені треба газу, заплатити на рік на перед, заплатити за транспортування- це фактично оптовий покупець. Які ще наххууйй постачальники.
Продавці газу як товару
   
Це не пов'язані речі
Якщо контора дає прибуток то зп + бонуси можуть значно перевищувати зростання ціни одиниці продукції
продавати газ може любий ддоовввбоййоб. Там має бути мінімальна зарплата.
   
продавати газ може любий ддоовввбоййоб. Там має бути мінімальна зарплата.

Я так не думаю
   
По темі
Треба щоб був ряд перестав регулювати ціну на газ
Основна ціль - дотиснути облгази на створення бази даних абонентів
Щоб абонент міг переходити від постачальника без проблем
Як зараз бізнес абоненти роблять
   Ты мыслишь однобоко.
   
Продавці газу як товару
Не треба мені продавці. Той хто закачує газ  в трубу отримав від мене на рік графік поставки і гроші. У нього є база даних і сервер, де всі його клієнти, може брати якусь абонентну плату, щоб обслуговувати цей облік. І все. Є один вид товару - газ природній. Є стала потреба в цьому товарі. Є компьютерна техніка, яка дозволяє звести вартість обслуговування фактично до нуля. Ні треба ще купа ппіідорасів, які і на без того дорогому товарі накручувати.
   
Є ще варіанти

   
Я так не думаю
Отой торговець на ринку, має 100 найменувань  в асортименті, попит, що постійно змінюється, можуть вкрасти, може зіпсуватися. От там треба мати кебу. А  газом може торгувати любий довбойоб. Он юля продавала касети, але їй це здалося складним, перейшла на газ.
   
"Закарпатгаз" - це приватне акціонерне товариство (приватне, Карл!).
юльки і зрадойопи вже геть збожеволіли? скоро будуть розкуркулювати менеджерів приватник компаній?

але ок, в цілому ТС має рацію.
треба піднімати ціну для населення. облгази і їх начальники наживаються саме на різниці цін для населення і для промисловості.
якщо вам "Закарпатгаз" так муляє, то підтримайте Коболєва і Вітренка, які проти облгазів давно воють. ну і підтримайте підняття цін для населення до комерційної.

   
Що за маразм?







З ХФ.

Останнє редагування: 10 січня 2019 09:47:37 від ricardo
   
"Закарпатгаз" - це приватне акціонерне товариство (приватне, Карл!).
юльки і зрадойопи вже геть збожеволіли? скоро будуть розкуркулювати менеджерів приватник компаній?

Це приватне підприємство є 100% монополістом, крім того нашару приватизувало мережі та клієнтуру.
   
юльки і зрадойопи вже геть збожеволіли? скоро будуть розкуркулювати менеджерів приватник компаній?
От якби в 1995 році розкуркулили менеджера приватної кампанії ЄЕСУ, було б добре.
   
"Закарпатгаз" - це приватне акціонерне товариство (приватне, Карл!).
юльки і зрадойопи вже геть збожеволіли? скоро будуть розкуркулювати менеджерів приватник компаній?

але ок, в цілому ТС має рацію.
треба піднімати ціну для населення. облгази і їх начальники наживаються саме на різниці цін для населення і для промисловості.
якщо вам "Закарпатгаз" так муляє, то підтримайте Коболєва і Вітренка, які проти облгазів давно воють. ну і підтримайте підняття цін для населення до комерційної.
    Распределительные сети, находящиеся в эксплуатации-отобрать (вы не строили-воно не ваше!!!), лицензии лишить (невыполнение лицензионных условий) Оставить в собственности здание конторы и прилегающую производственную территорию. Абонентов распределить по вновь сформированным эксплуатирующим организациям. (на основе принципов свободного рынка).
    Всё. Цену на газ определит платежеспособный спрос потребителя. Готов потребитель платить по 12- продавайте по 12. Не готов-продавайте по 3,24 за куб. Но украинский газ продавать за кордон не позволим. Так устраивает? 
   
От коли почнуть таких керівників притягати до відповідальності, РЕАЛЬНО, садити на роки з повною конфіскацією майна у нього та дружини-брата-свата, тоді й я та багато інших повірять владі.
А поки такі державні глисти шикують, всі ці "ефективні реформи" від Порошенка та компашки - казочки для лохів...
   
всі ці "ефективні реформи" від Порошенка та компашки - казочки для лохів...
Лохам сподобалось, хочуть продовження ... ще на 5 років.
   
Не треба мені продавці. Той хто закачує газ  в трубу отримав від мене на рік графік поставки і гроші. У нього є база даних і сервер, де всі його клієнти, може брати якусь абонентну плату, щоб обслуговувати цей облік. І все. Є один вид товару - газ природній. Є стала потреба в цьому товарі. Є компьютерна техніка, яка дозволяє звести вартість обслуговування фактично до нуля. Ні треба ще купа ппіідорасів, які і на без того дорогому товарі накручувати.
   При всём уважении. Всё верно, за одним лишь уточнением: "Купа ппіідорасів" просто необходима, потому как на них возложены контроль, безопасная эксплуатация, аварийная служба, текущий ремонт сетей и оборудования. То есть, они должны пахать, как черти, выполняя обходы, снимая показания, проводя регламентные работы. Нихера этого не делается, разве что на бумаге.
   В результате-опасность несчастных случаев и техногенных катастроф возрастает лавинообразно, газ воруется безбожно (не только самими облгазами. До 30%  потребляемого газа воруют сами абоненты, причём довольно успешно, поскольку контролёры годами не появляются на объектах газоснабжения, бо на них зарплаты не хватает.) Систему надо менять в самое ближайшее время, иначе увидим "принцип домино"...
   
По темі
Треба щоб був ряд перестав регулювати ціну на газ
Основна ціль - дотиснути облгази на створення бази даних абонентів
Щоб абонент міг переходити від постачальника без проблем
Як зараз бізнес абоненти роблять
Переходити куди млять. Піди купи гарячу воду або електроэнергію не у ахметова у Києві. Те саме холодна вода у водоканалу та газ у облгазу. Тут усюди монополії з 1м постачальником іти будеш платити рівно стільки,скільки вони захочуть. Скажуть газ по пісят - будиш платити.
   
    Распределительные сети, находящиеся в эксплуатации-отобрать (вы не строили-воно не ваше!!!), лицензии лишить (невыполнение лицензионных условий) Оставить в собственности здание конторы и прилегающую производственную территорию. Абонентов распределить по вновь сформированным эксплуатирующим организациям. (на основе принципов свободного рынка).
    Всё. Цену на газ определит платежеспособный спрос потребителя. Готов потребитель платить по 12- продавайте по 12. Не готов-продавайте по 3,24 за куб. Но украинский газ продавать за кордон не позволим. Так устраивает?

з тим що треба прикрити конторки Фірташа в цілому згоден. хоча якщо ціни на газ будуть комерційні, то їхня кормушка і так дуже збідніє.
але не згоден з тим, що "не готов-продавайте по 3,24 за куб". не готовий приватний споживач - хай не купляє. хай переходить на дрова, палети, теплові насоси і т.п.
хімпром купить. або в Європі куплять.

Останнє редагування: 10 січня 2019 11:21:06 від karuby
   
От коли почнуть таких керівників притягати до відповідальності, РЕАЛЬНО, садити на роки з повною конфіскацією майна у нього та дружини-брата-свата, тоді й я та багато інших повірять владі.
А поки такі державні глисти шикують, всі ці "ефективні реформи" від Порошенка та компашки - казочки для лохів...

Ви при своєму розумі? які державні глисти? який Порошенко?
повторюю ще раз - Закарпатгаз - приватне підприємство.
   
Переходити куди млять. Піди купи гарячу воду або електроэнергію не у ахметова у Києві. Те саме холодна вода у водоканалу та газ у облгазу. Тут усюди монополії з 1м постачальником іти будеш платити рівно стільки,скільки вони захочуть. Скажуть газ по пісят - будиш платити.

я тобі за хвилину в інеті знайду десятки постачальників дров і палет.
   
я тобі за хвилину в інеті знайду десятки постачальників дров і палет.
Круто, на 9й поверх будь ласка, з буржуйкою, а ще ЦО трубу відрізати усім сусідам.
   
Круто, на 9й поверх будь ласка, з буржуйкою, а ще ЦО трубу відрізати усім сусідам.

для багатоквартиних будинків дивись досвід поляків - цілком можна опалювати вугіллям отже і палетами і дровами. звичайно в рамках ОСББ а не окремої квартири. але найоптимальніше просто добре утеплити будинок, поставити лічільник на тепло і регулювати подачу тепла в залежності від погоди. вже зекономине в рази.
якщо не можете домовитися зі співвласниками свого багатоквартирного будинку - переплачуйте. це логічно.
основна проблема Українців, що вони не можуть організуватися навіть на рівні ОСББ і впевнені що проблеми їх будинку повинен вирішувати особисто президент або як мінімум премєр.
   
в Європі куплять.
не куплять. Експорт заборонений в національних інтересах. Як, наприклад, це багато років було заборонено у штатах
   
не куплять. Експорт заборонений в національних інтересах. Як, наприклад, це багато років було заборонено у штатах

не чув про заборону в Україні. логічно не забороняти а призначати додаткове мито. але ок, якщо заборонений експорт то хімпром купить.
   
не чув про заборону в Україні. логічно не забороняти а призначати додаткове мито. але ок, якщо заборонений експорт то хімпром купить.
домовились
   
400 м куб за грудень, 3500.... субсидії немає, щоб ви сцуки виздихали.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія