Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Треба ще підняти ціни на газ. Пижжимти по-новому у всій красі.

Что касается очень старых домов, то у них проблема чаще в самой системе отопления, а не утеплении...
   
Я не проти утеплення. Навпаки, будуть вільні кошти - я знов щось зроблю. Річ про те, що трати інколи виявляються марними (ну, такими здаються по мізерних результатах).
На Заході газ очищують-для збільшення калорійності. В нас навпаки-бодяжать. Ясно що газ який продають по 14 грн -висококалорійний(промислових споживачів не надуриш), а ось населенню штовхають низькоякісне і низькокалорійне паливо по європейській ціні .Люблять шоколадні барони дурити українського манюпаса.
   
Скорее всего сайт мертвый много лет.
У нас всегда были дрова дешевле киевской области.
Сейчас цены такие дуб - 800-900 грн. складометр.
Обрезки - от 300 грн. складометр.

Київська область буває різною. В Катюжанці два лісництва і кілька пилорам. Тому дрова інколи дуже дешеві. Сусідка, зараз на пенсії але працювали в лісництві, за пільговою ціною 600 гривен купила 5 складометрів соснових дров минулого року.
Щодо дуба, то цікавився минулою зимою. Буду в селі - поговорю з сусідами знову. 

Стосовно цін на обрізки. Ось Вам явно живий сайт:
https://pelleta.com.ua/obrizki-sosnovi-140-gr-m-kub-o39843.htmlhttps://pelleta.com.ua/obrizki-sosnovi-140-gr-m-kub-o39843.html
Ціна 140 за куб соснових обрізків. Впевнений що можна знайти і дешевше, у випадку самовивозу так точно.
   
хто тоді купує імпортний газ по 10-12 тисяч? іноплагнетяни? імпортерів то досить багато при чому різних.
і я пропоную встановити мита, як росіяни. і хай хімпром конкурує з манюпасом, металургами і ще кимось за газ внутрішнього видобутку. купить той, хто на внутрішньому ринку запропонує найкращу ціну.
Які мита, ніхто наш газ не буде експортувати. Вже зараз  8500 є дорожче, чим можна продати в Європі.
   
Київська область буває різною. В Катюжанці два лісництва і кілька пилорам. Тому дрова інколи дуже дешеві. Сусідка, зараз на пенсії але працювали в лісництві, за пільговою ціною 600 гривен купила 5 складометрів соснових дров минулого року.
Щодо дуба, то цікавився минулою зимою. Буду в селі - поговорю з сусідами знову. 

Стосовно цін на обрізки. Ось Вам явно живий сайт:
https://pelleta.com.ua/obrizki-sosnovi-140-gr-m-kub-o39843.htmlhttps://pelleta.com.ua/obrizki-sosnovi-140-gr-m-kub-o39843.html
Ціна 140 за куб соснових обрізків. Впевнений що можна знайти і дешевше, у випадку самовивозу так точно.

404 по ссылке
А вот реальные объявления с того же сайта:

Продам дубові дрова, ціна вказана 800 грн/м3, без доставки...

Объявлению пол-года. Сейчас будет явно дороже..

Вот месяц назад:
Відходи з деревини (обрізки)
Відходи з деревини(обрізки), свіжопил...

400 грн.

Останнє редагування: 10 січня 2019 15:22:06 від Spin
   
404 по ссылке
А вот реальные объявления с того же сайта:

Продам дубові дрова, ціна вказана 800 грн/м3, без доставки...

Объявлению пол-года. Сейчас будет явно дороже..

Вот месяц назад:
Відходи з деревини (обрізки)
Відходи з деревини(обрізки), свіжопил...

400 грн.


думаю Ви помітили, що я посилання випадково двічі скопіював. але ок, ось воно ще раз:
https://pelleta.com.ua/obrizki-sosnovi-140-gr-m-kub-o39843.html
   
Продам дубові дрова, ціна вказана 800 грн/м3, без доставки...
У нас возять по 900 грв/м3 + 300-350 грв доставка.
   
так ми незалежна держава чи колоныя мвф?
А хто нахапався кредитів, які ми мусимо зараз віддавати, нагадай будь-ласка.
   
думаю Ви помітили, що я посилання випадково двічі скопіював. але ок, ось воно ще раз:
https://pelleta.com.ua/obrizki-sosnovi-140-gr-m-kub-o39843.html

А вы заметили, что объявлению уже 2 года? ))
   
А вы заметили, что объявлению уже 2 года? ))

я ж як приклад навів. ціна на газ була лише на 20 відсотків нижча ніж зараз.
ну ок, ось вам актуальне оголошення - порізані (схоже з доставкою від 7 кубів) за 180 гривен куб:
https://prom.ua/ua/p505525647-prodam-drova-obrizki.html

ясно що можна знайти і нижче, якщо пошукати по пилорамах.
буду в селі уточню ціну на наших пилорамах і напишу в цій темі. якщо не забуду до того часу.
   
Які мита, ніхто наш газ не буде експортувати. Вже зараз  8500 є дорожче, чим можна продати в Європі.

Це неправда
В 8500 чиста ціна газу без ПДВ і транзиту до манюпаса  5000 грн

П.с. хімія купує по 11+
   
для багатоквартиних будинків дивись досвід поляків - цілком можна опалювати вугіллям отже і палетами і дровами. звичайно в рамках ОСББ а не окремої квартири. але найоптимальніше просто добре утеплити будинок, поставити лічільник на тепло і регулювати подачу тепла в залежності від погоди. вже зекономине в рази.
якщо не можете домовитися зі співвласниками свого багатоквартирного будинку - переплачуйте. це логічно.
основна проблема Українців, що вони не можуть організуватися навіть на рівні ОСББ і впевнені що проблеми їх будинку повинен вирішувати особисто президент або як мінімум премєр.
Як можна домовлятися з пенсами,коли 50% будунку це пенси на субсидії.
   
Дивлюся на 104.ua - коефіцієнт (приведення до стандартних умов) все ще висить як заборгованість.
Хоча НКРЕ відмінила його ще 23-го листопада.
   
Це неправда
В 8500 чиста ціна газу без ПДВ і транзиту до манюпаса  5000 грн

П.с. хімія купує по 11+
Так до манюпаса по своїм газопроводам ближче чим до Європи по чужим. Чи ви ПДВ від тої спекулятивної ціни повертатимете.
   
Так до манюпаса по своїм газопроводам ближче чим до Європи по чужим. Чи ви ПДВ від тої спекулятивної ціни повертатимете.

При експорті?
ПДВ повертають
Тіки сенсу експортувати нема бо не вистачає ресурсу на внутрішньому ринку
   
Це неправда
В 8500 чиста ціна газу без ПДВ і транзиту до манюпаса  5000 грн

П.с. хімія купує по 11+
  О как!  И шо она с ним делает потом, энта "химия"? Перепродаёт? А можно пример такой закупки, хоть один? Ну, мне так, чисто поржать...
   
я ж як приклад навів. ціна на газ була лише на 20 відсотків нижча ніж зараз.
ну ок, ось вам актуальне оголошення - порізані (схоже з доставкою від 7 кубів) за 180 гривен куб:
https://prom.ua/ua/p505525647-prodam-drova-obrizki.html

ясно що можна знайти і нижче, якщо пошукати по пилорамах.
буду в селі уточню ціну на наших пилорамах і напишу в цій темі. якщо не забуду до того часу.

Особенности природных зон Украины
Физическая география Украины (8 класс) 

"Зона смешанных лесов (Полесье)
    Расположенная на севере Украины, занимает южную часть Полесской низменности, на зону приходится почти 20% площади страны, вытянутость: с запада па восток - 760 км, с севера на юг -150- 200 кмавария на ЧАЭС ограничивает использование рекреационных ресурсов на территории;
Зона лесостепи
   Простирается от Прикарпатья до российских границ на 1100 км, с севера на юг - от 300 км (на востоке), до 500 км - на западе; рельеф холмистый, расчлененный балками и оврагами;
Зона степи
   Расположенная в южной и юго-восточной части Украины, занимает почти 49% территории; рельеф равнинный с незначительными высотами; бедная речная сеть, реки маловодные, что вызывает дефицит водных ресурсов;"
   Шагом марш доучиваться. Здесь больше не пиши. Надоел.
   
я ж як приклад навів. ціна на газ була лише на 20 відсотків нижча ніж зараз.
ну ок, ось вам актуальне оголошення - порізані (схоже з доставкою від 7 кубів) за 180 гривен куб:
https://prom.ua/ua/p505525647-prodam-drova-obrizki.html

ясно що можна знайти і нижче, якщо пошукати по пилорамах.
буду в селі уточню ціну на наших пилорамах і напишу в цій темі. якщо не забуду до того часу.
та ніхто зараз обрізки не продає задешево
бо вигідніше їх на пелети переробити й продати за ціною дубових дров
   
Дивлюся на 104.ua - коефіцієнт (приведення до стандартних умов) все ще висить як заборгованість.
Хоча НКРЕ відмінила його ще 23-го листопада.
в мене різниця з коеффіцієнтом та без 0.8 м куб, у чому питання ?
   
Як можна домовлятися з пенсами,коли 50% будунку це пенси на субсидії.

як монетизують, то можна буде. бо їм буде вигідно.
   
Особенности природных зон Украины
Физическая география Украины (8 класс) 

"Зона смешанных лесов (Полесье)
    Расположенная на севере Украины, занимает южную часть Полесской низменности, на зону приходится почти 20% площади страны, вытянутость: с запада па восток - 760 км, с севера на юг -150- 200 кмавария на ЧАЭС ограничивает использование рекреационных ресурсов на территории;
Зона лесостепи
   Простирается от Прикарпатья до российских границ на 1100 км, с севера на юг - от 300 км (на востоке), до 500 км - на западе; рельеф холмистый, расчлененный балками и оврагами;
Зона степи
   Расположенная в южной и юго-восточной части Украины, занимает почти 49% территории; рельеф равнинный с незначительными высотами; бедная речная сеть, реки маловодные, что вызывает дефицит водных ресурсов;"
   Шагом марш доучиваться. Здесь больше не пиши. Надоел.

отже, Ви погоджуєтеся що соломи нам всім на опалення вистачить?
   
та ніхто зараз обрізки не продає задешево
бо вигідніше їх на пелети переробити й продати за ціною дубових дров

180 - це реальне актуальне оголошення. при чому обрізки вже попиляні.
я думаю в нас все ще не вистачає потужностей для переробки обрізків в палети.
   
в мене різниця з коеффіцієнтом та без 0.8 м куб, у чому питання ?
Де твій лічильник стоїть?
   
Де твій лічильник стоїть?
на кухні, поряд з котлом, деж ще ?
   
на кухні, поряд з котлом, деж ще ?
В тебе без коеф, бо в опалювальному приміщенні.
   
В тебе без коеф, бо в опалювальному приміщенні.
спокойно они своего не упустят  :D у моего коллеги счетчик внутри квартиры на 5 этаже платежки с коэффициентом
   
спокойно они своего не упустят  :D у моего коллеги счетчик внутри квартиры на 5 этаже платежки с коэффициентом
Може на балконі?
   
отже, Ви погоджуєтеся що соломи нам всім на опалення вистачить?
   Нет, не вистачить. Солома-это ценное сельскохозяйственно е сырьё, на ней грибы выращивать надо, компост из неё делать,плодородие, структуру почв улучшать, использовать как  подстилку для птицы, грубые корма КРС,и т.д. А не палить в печке, как последние дебилы. Хазяйни, бля...
   
Може на балконі?
не  :)  сам видел на новоселье был
   
Забавляют красивые номера на авто всех этих крутэлыкив. Как показывает практика, в случае ДТП они их судорожно начинают свинчивать.
   
   Нет, не вистачить. Солома-это ценное сельскохозяйственно е сырьё, на ней грибы выращивать надо, компост из неё делать,плодородие, структуру почв улучшать, использовать как  подстилку для птицы, грубые корма КРС,и т.д. А не палить в печке, как последние дебилы. Хазяйни, бля...

Соломи в Україні вирощується щороку в  тепловому еквіваленті 70 мільярдів кубів. Вистачить і на гриби, і на компост і на опалення. А природного газу - дефіцит.
Природний газ - це цінна промислова сровина. З неї потрібно робити добрива, полімери, пасмаси, взагалі хімічну продукцію високого рівня переділу. А не палити в котлах як останні дебіли. Хазяйни, бля...
   
Соломи в Україні вирощується щороку в  тепловому еквіваленті 70 мільярдів кубів. Вистачить і на гриби, і на компост і на опалення. А природного газу - дефіцит.
Природний газ - це цінна промислова сровина. З неї потрібно робити добрива, полімери, пасмаси, взагалі хімічну продукцію високого рівня переділу. А не палити в котлах як останні дебіли. Хазяйни, бля...
"На днях премьер Юлия Тимошенко заявила: Украину спасет биогаз. По ее мнению, уже через пять лет Украина может производить до 20 млрд куб. м биогаза, что позволит наполовину сократить объем импорта российского газа." 17 Февраля 2009 https://www.сегодня/ukraine/ukraina-cekonomit-haz-no-ne-denhi.html

хі-хі (с) ))
   
а де карубі подівся?
   
"На днях премьер Юлия Тимошенко заявила: Украину спасет биогаз. По ее мнению, уже через пять лет Украина может производить до 20 млрд куб. м биогаза, что позволит наполовину сократить объем импорта российского газа." 17 Февраля 2009 https://www.сегодня/ukraine/ukraina-cekonomit-haz-no-ne-denhi.html

хі-хі (с) ))

до речі, судячі с того, як рвало пердаки тут на хворумі кілька перших днів січня та як досі воня, Юля права, власного біогазу в нас можна виробляти огого!  :gigi:
   
Соломи в Україні вирощується щороку в  тепловому еквіваленті 70 мільярдів кубів. Вистачить і на гриби, і на компост і на опалення. А природного газу - дефіцит.
Природний газ - це цінна промислова сровина. З неї потрібно робити добрива, полімери, пасмаси, взагалі хімічну продукцію високого рівня переділу. А не палити в котлах як останні дебіли. Хазяйни, бля...
   За-е-бись. Будем отапливать Киев соломой. Только вот  ешё квоты на выбросы прикупим,хуле, у нас бабла много. В Чехии предлагаю купить, у них лимиты растут ежегодно. Тоже,видать, соломой топят...
   
Давненько щось у нас ціни на газ не піднімали.

Україна взяла на себе зобов’язання підвищити ціну на газ для населення на 15% з 1 травня 2019 року, а також з 2020 року прирівняти ціни до ринкових.

Така умова міститься в оприлюдненому Меморандумі про економічну і фінансову політику за програмою stand-by між Україною і Міжнародним валютним фондом.

“В якості першого кроку до лібералізації тарифів на газ уряд прийняв рішення про підвищення оптової ціни на газ для побутового використання на 26 відсотків, що набуло чинності з 1 листопада 2018 року, і ще на 15 відсотків – з 1 травня 2019 року”, – йдеться в програмі.


Україна пообіцяла МВФ з травня підвищити ціни на газ
   
Так а шо там з тими коефіцієнтами? На якій стадії ситуація? Постанова НКРЕ діє, її оспорили в суді чи як?
Платити той борг і кефіцієнти, чи ні?
   
Газ не бодяжат и врезки не делают - это физически невозможно
   
Так а шо там з тими коефіцієнтами? На якій стадії ситуація? Постанова НКРЕ діє, її оспорили в суді чи як?
Платити той борг і кефіцієнти, чи ні?

Я не плачу (лише по лічильнику). За грудень висить сума знов з коефіцієнтом, але платіжки ще нема для завантаження.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія