Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Каменском водитель избил пешеходов чудом не попавших под колеса

Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Можно было проще - трех этажным матом всех троих и сабаку покрыть, но не бить.
Мой комментарий, как пешехода. Трехєтажный мат никакого действия на осознание не окажет. Скорей наоборот. Они прекрасно знают, что нарушают. Но в их тупые головы не доходит реальность опасности. И потенциальный штраф не может сдержать.
Давно в школе две девицы где-то там неправильно переходили и слегка пострадали. Вся школа обсуждала, какие они дуры. А сейчас обсуждали бы водителя, патамушо он же ж за рулем, и должен думать за всех дур. И видеть за угол.

Останнє редагування: 29 грудня 2018 10:17:03 від Nova
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

хто його захищає і рекламує -тільки вдумайтесь -він влаштовує мордобій і розборки на проїзджій частині дороги.
він наражає на небезпеку УСІХ - і себе, і цих бомжів, і водіїв, що їдуть трасою
він нормальний?

та воно утрушене -тільки власне его демонструє.
йому бач наказати захотілося.

заодно -наказати усіх учасників руху.
придурок грьобаний.

С юльками только так.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Логіка у твоіх словах є. Проте, я чудово розумію, чого той хлоп так оскаженів. Сам мав кілька подібних втипадків - мамаша з коляскою через чотири смуги,  виводок дєбілів -мамка, папка і дєцко на руках. І ще припиздочна бабця і дитина на триколісному лісапєті через дорогу, поки та іпанута язико  чесала. В двох перших випадках, коли я ім подарував життя, махали руками і крутили факи.  В останньому якийсь уєбан-пєшик збоку роспистівся, бо я екстренним гальмуаванням і лютим піканням налякпв дитину і хлопчик плаче.  У всіх трьох випадках відізжав пару сотень метрів і зупинявся, бо трусило шописец.

та про пішоходів -це окрема історія і тема.
зрозуміло, що неадекватів, які чішуть через 4 смуги без переходу - буває чимало.

і тут є тільки один рецепт для водія - їхати не швидко і дивитися пильно.

є гарне правило трьох Д -ДДД вони так само доречно і для пішоходів.

є на трасах такі місця - де на іншому боці чи то базар, чи то зупинка, чи то метро -люди лізуть туди наче таргани. ось на таких ділянках дороги і тре' чекати довпойпів і бути готовим на них не наїхати.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

дякую
а тепер в наші умови

штраф пішоходу - 51 грн. і то, давно не бачив, щоб ловили
водій винен завжди, навіть якщо дебіл пішохід вибігає під колеса, часом спеціально, щоб збити бабло
звідси і адреналін у водія, та зайві нерви
в даному випадку водій поступив вірно, хоча і за межами законодавчого поля
бо законодавче поле має діру і дуже велику

якщо ДТП і винен пішохід, то він не винен

вихід простий
підняти штраф до 5000 грн., з добровольців організувати дружини з відеофіксацією,
що будуть виловлювати пішоходів і штрафувати
половина штрафів добровольцям у вигляді премії

беру ще двох хлопців і за день заробляю мінімум на круту тачку, а як максимум на квартиру в центрі Києва
ну і бюджет міста поповнюю

за пару тижнів, всі будуть ходити тільки через переходи і дуже уважно

А як ти гадаєш - чому практично всі водії і пішоходи ТУТ дотримуються ПДР? Тому що їх виховували не пару тижнів. І навіть не пару років. І виховали.

Настільки виховали, що навіть десятки тисяч новоприбулих щороку, а прибувають нові часто із ментальністю схожою на відео в старттопіку, швидко стають м‘яким і пухнастими. А хто таким не стає, то їх через якийсь час виловлюють і ставлять на місце.

Те саме із розпусканням рук. Фруктів із швидкими кулаками, а наїхало в свій час сюди всяких різних, відстріляли ще в часи Дикого Заходу. Вижили вічливі. Тепер не відстрілюють. А невічливих виховує поліція і суд.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Мой комментарий, как пешехода. Трехєтажный мат никакого действия на осознание не окажет. Скорей наоборот. Они прекрасно знают, что нарушают. Но в их тупые головы не доходит реальность опасности. И потенциальный штраф не может сдержать.
Давно в школе две девицы где-то там неправильно переходили и слегка пострадали. Вся школа обсуждала, какие они дуры. А сейчас обсуждали бы водителя, патамушо он же ж за рулем, и должен думать за всех дур. И видеть за угол.
так. тепер водій несе відповідальність. за нашими правилами ПДД.
сприймайте це як данність.
і враховуйте це, саджаючи свою дупу за кермо.

п.с. я колись молоденькою студенткою з подружками перебігали-переходили на червоне, коли машин не було через бульвар Лесі. там посеред Лесі є (був точно) полоса острівку, Добіжав до неї. Потім по ній пройшовся до іншої смуги. Ну і там світлофор.
Так от там на острівку нас дуже часто ловили менти. Вони виходили з-за дерев і ... оппа -ходь сюди, дівчатка.
І намагалися штрафувати. Пару раз спіймали - і ми перестали бігати на червоне. Штраф щось зо 3 рубля був.

Так що  -діє. Все діє. Тільки зараз ніхто не штрафує і не ловить.

Останнє редагування: 29 грудня 2018 10:29:38 від эЛКа
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)


і враховуйте це, саджаючи свою дупу за кермо.

Так що  -діє. Все діє. Тільки зараз ніхто не штрафує і не ловить.
Я ж написала, що я - пішоход. Тобто, моя дупа нічого враховувати не повинна. Навіть правил переходу вулиці, бо то, як Ви кажете, проблеми інших дуп  :D

І як може діяти те, чого не роблять? Про що я і казала вище.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Невеличка ремарка.
Чому всі вважають що за кордоном живуть роботи, які переходять виключно на зелене світло і по пішохідному переходу?
Абсолютно не так це.
В тій самій Німеччині я часто бачу таких самих пішоходів які перебігають дорогу( в межах міста) поза пішоходнимипереходо м.
І ніякій поліцейський не буде заморочуватися на незначне порушення та доказувати тому пішоходу що він довбо.б.
пс. Про автобани——
Якось на автобані лопнуло в нас колесо—— і шматки резини валялися десь метрів 500 позаду нас.
Ми загальмували , зупинилися збоку на аварійці і побігли по автобану на зустріч руху розмахуючи руками—— аж допоки не зібрали ті шматки резини своі.
І всі водіі зрозуміли логіку цього вчинку і не було ніяких дорікань . І були б там поліцейські зразу—— зробили б те ж саме.
Тобто зміст мого меседжу))——
Інколи варто не покладатися на ПДД як роботи, а включати логіку))
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Удивительно читать такие вещи от людей, которые живут на Западе.
Вы рассуждаете как дикари. От вас веет каким-то рабством.
Мужик поступил как свободный человек. С такими у Украины большое будущее.

А інша вільна людина дістане з кишені ножика і пирне першу вільну людину прибіжить третя вільна людина з пістолетом і завалить того, що з ножиком. В результаті буде багато вільної землі.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)
HSM

мала була в Канаді
каже : якщо людина вийшла на дорогу , всі зупиняться та пропустять її
отакє

а отой  на вазі при такій реакції скорше за все психопат  , який більше за всіх і порушує





 
   
Шоффэр Жиги сделал то что мечтает сделать большинство водителей в подобных случаях. Но по разным причинам не делают этого. В-основном, я надеюсь, из цивилизационных соображений.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Шоффэр Жиги сделал то что мечтает сделать большинство водителей в подобных случаях. Но по разным причинам не делают этого. В-основном, я надеюсь, из цивилизационных соображений.

Не. Трусы.
   
Считаю что водила полность прав. Еще и собака бедная чуть из-за людей дебилов не пострадала. Доверилась людям,думала что на зеленый переходят.

   
Не. Трусы.

В сенсi - трУсы? Не трусЫ-же...  :acute:
Ну так страх перед законом и есть одна из цивилизационных составляющих, а как-же иначе.
Наравне с милосердием и "возлюби ближнего", да.
 
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

я бы залепил даме пощечину. Без гнева. Не как акт мести, за то что пришлось вилять по полосам, а как памятку. После пощечины она никогда не повторит подобного. Т.е., пощечина, а не удар. И только одной виновной персоне. С целью предотвращения подобных ситуаций в будущем.
   
явно боєць АТО
   
воділа - дебіл. сам порушив ПДР і створив небезпеку на дорозі.
пішоходи - не краще.

   
воділа - дебіл. сам порушив ПДР і створив небезпеку на дорозі.
пішоходи - не краще.
\

це боєць АТО, йому можна, напевно побував під обстрілами градів
   
Є місця, де й на зелений переходити небезпечно. І навіть місцеві собаки це знають і оглядаються.
   
 (tu)

правильно зробив, нехай переходять де дозволено, так би собаку вбив нах..
   
\

це боєць АТО, йому можна, напевно побував під обстрілами градів

   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

в тебе каша в голові.
він зупинився згідно ПДР. немає чіткої відстані "как можно правее" в сантиметрах..
він зупинився "как можно правее" як йому те здалось.

ПС. в тебе є посвідчення водія?
Він  зупинився посеред смуги, міг стати на метр правіше, як вже так приспічіло. Я не сумніваюсь шо в тебе( а таких 90 %) є посвідчення водія, але воно тобі розуму не добавило.
   
гранату під жигуля-одним бидлом менше
   
воділа - дебіл. сам порушив ПДР і створив небезпеку на дорозі.
пішоходи - не краще.
Порушив что не задавил.

   
12 секунда видит и все равно идет под колеса.
   
воділа - дебіл. сам порушив ПДР і створив небезпеку на дорозі.
пішоходи - не краще.
какая же ты мразь
   
там куча дебилов на видео.
1. дебилы переходят дорогу рядом с авто. при этом переход с светофором РЯДОМ.
2. мудак за рулем автоТАЗа. я был на его стороне ДО его удара 2-му дебилу. когда этот дебил чуть ли не под колеса другого авто свалился. водила того авто мог попасть на крупные неприятности на ровном месте.

короче, жабаИгадюка. имхо
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Немає такого правила, щоб давити неадекватних пішоходів. Їх треба пропускати.
Водій здалека бачив, що неадекватка преться напролом, і вона розраховувала на те, що він зупиниться.

Ні їх можна давити
   
В Каменском с пешеходами точно беда. Они выходят на проезжую часть даже не оглядываясь.
Со знаками тоже беда. Их во многих местах уже нет и водители ездят по памяти, как будто они есть.
Ну а с полицией беда в квадрате...
   
там куча дебилов на видео.
1. дебилы переходят дорогу рядом с авто. при этом переход с светофором РЯДОМ.
2. мудак за рулем автоТАЗа. я был на его стороне ДО его удара 2-му дебилу. когда этот дебил чуть ли не под колеса другого авто свалился. водила того авто мог попасть на крупные неприятности на ровном месте.



+++  (tu)
   
Вирубив.Кинув помирати на дорозі.Поїхав собі з спокійною душою. Фото героя в студію!
   
Я посмотрел в Каменске вобще плохо с ПДД.



   
Владимир Р



pisecь, як вони, ВСІ !!!!!, права водіїв получали ??????
   
я не увидела там пешегодного перехода. так какого хера єти люди там оказались? и почему водитель должен из-за них стрессовать? біла свидетелем такой ситуации, так потом к такому пешеходу подошла (пешеход біл пїян, водитель дал по морде и уехал), помогла подняться и сказала - я б тебе тоже влепила.
   
там куча дебилов на видео.
1. дебилы переходят дорогу рядом с авто. при этом переход с светофором РЯДОМ.
2. мудак за рулем автоТАЗа. я был на его стороне ДО его удара 2-му дебилу. когда этот дебил чуть ли не под колеса другого авто свалился. водила того авто мог попасть на крупные неприятности на ровном месте.

короче, жабаИгадюка. имхо
да, по п.2 согласна. тот случай, когда последствия противодействия могли біть ужасней, чем последствия действия.
   
Я так зрозумів цей "герой" першою жінку торцонув ?  А потім мужика , який щось сказав з цього приводу ?
Причому у мужика були всі шанси залишитись без голови ?

Псих. Йому , взагалі, не можна за руль, бо не може тримати себе в руках.І тим хто його підтримує теж. Незалежно від порушення правил пішоходами  На дорозі може бути все що завгодно. Давайте ще стріляти один в одного з таких приводів.
Дикунство якесь.

   
Я так зрозумів цей "герой" першою жінку торцонув ?  А потім мужика , який щось сказав з цього приводу ?
Причому у мужика були всі шанси залишитись без голови ?

Псих. Йому , взагалі, не можна за руль, бо не може тримати себе в руках.І тим хто його підтримує теж. Незалежно від порушення правил пішоходами  На дорозі може бути все що завгодно. Давайте ще стріляти один в одного з таких приводів.
Дикунство якесь.
В Штатах цього воділу застрелили з ходу.
   
Все правильно сделал, я бы еще и обоссал.
   
явно боєць АТО
------------------------------
Це ти денегерат пуццінский. Холоп режиму,мля!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія