Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Токсичность на фупе

Re: Токсичность на фупе

Все опсосы Украины либо напрямую либо через аффилированные структуры подконтрольны кремлю.
Поэтому я все 30 лет и называю нашу независимость виртуальной.
Профилактик в теме и выше очень точно изложил суть этой независимсти - полный политический и эконмический
контроль кремля в обмен на разрешение местным быдлоэлитам грабить свои народы.
Половина республик бывшего сэсэсэра именно так и независимы.
Часть так же "независимы", просто переподчинены другим центрам влияния.
Реальной независимостью на Земле обладает только одно государство - сша.
И вот уже более 100 лет кацапстан пытается стать вторым. Все остальные независимости
фейк и наипалово.
Грустно...
   
Re: Токсичность на фупе

йдеться про самостійність декоративну

Тобто - ніяку.
   
Re: Токсичность на фупе

Я, пані, не розумію Ваших питань. Що ок? Матюкливість та агресія на ФУПі? Мабуть ок, не знаю. Щось інше? Ну тоді не ок тупість тем та гранична поверховість ФУПу, яка настала з вибором Зеленського. Але я розумію, що то об'єктивний процес. За Порошенка обговорювали якісь важливі теми, то зброю, то міжнародні стосунки та просування України у них, то децентралізацію, то церкву, то армію. З приходом Зеленського такі теми зникли з країни, отже, на ФУПі також обговорювати немає що. Розумним людям немає що обговорювати в плані політики їх не стало видно, а натомість стало видно тупизну та сірість, яка Зеленського і обрала і яка обговорює питання по своїх розумових здібностях - срач ні про що та дурні картинки. Чи це само розсмокчеться - не думаю. Для цього треба, щоб 73 % та їх представники тут на ФУПі захотіли вчитися у розумних людей і попервах принаймні більше слухали та запам'ятовували ніж виступали самі. А от руху у цьому напрямку я зовсім не бачу.
мова не про те ЩО обговорювати, а про те ЯК.
   
Re: Токсичность на фупе

Верные секты " Святого Петра" делают заведомый подлог объявляя себя "умными и правильными",а тех. кто проголосовал за Зеленского "дебилами и быдлом",выкинув из своих голов факт, что в 2014 году большинство проголосовало за Порошенко. в том числе и те. кто позже отдал предпочтение Зеленскому.
 Когда в 2014 году голосоваали зи Порошенко, они " умные и правильные",а когда за Зеленского, ОНИ ЖЕ " дебилы и быдло"!

У Вас теж дуже поверхові уявлення. По-перше серед голосувавших за Зеленського є дуже розумні люди. Просто вони ненавидять Україну і як розумні люди вони зробили найбільш логічний крок заради її погибелі - проголосували за Зеленського. По-друге якщо дурень робить правильний вибір, то він ще не стає розумним, він все одно залишається дурнем, але який зробив правильний вибір. Отже ті, хто голосував за Порошенка у 2014 році через "припинити війну" або зрозумівши буквально "АТО за години", той все одно дурень. Ну і не забувайте, що у 2014 році ми обирали кота у мішку, а у 2019 році вже все було видно, як Україна просунулася за Порошенка. Та і про Зеленського теж було все зрозуміло або принаймні відомо. Ну і по-третє, серед голосувавших за Зеленського є і інша категорія об'єктивно недурних людей, просто у них критерії такі, що на голову не налазять. Їх дурними назвати не можна, вони просто ненормальні, живуть у якомусь своєму світі, що не перетинається з реальністю.

І наостанок - дурнем у цьому випадку я називаю людину, яка заради досягнення своєї мети обирає інструмент, про який точно відомо, що він у жодному разі цю мету не наблизить, але сподіваючись, що хоч якось може цим інструментом можна буде скористатися, при цьому ігноруючи інструмент, про який точно відомо вже з досвіду, що він хай і не ідеально, але сприяє досягненню мети, і доволі ефективно.

І формулювати треба не "25 % - розумні люди, які голосували за Порошенка", а "розумних людей варто шукати тільки серед тих 25 %, хто голосував за Порошенка". Просто мова часто спрощується. Але, сподіваюся, це пояснення допоможе Вам зрозуміти.
   
Re: Токсичность на фупе

мова не про те ЩО обговорювати, а про те ЯК.

Зрозуміліше не стало. Тому я і просив Вас сформулювати питання, на яке Ви хочете почути відповідь, що Ви відмовилися робити, відіславши мене до першого допису. Я не можу Вам відповісти, я Вас просто не розумію.
   
Re: Токсичность на фупе


 По-перше серед голосувавших за Зеленського є дуже розумні люди. Просто вони ненавидять Україну і як розумні люди вони зробили найбільш логічний крок заради її погибелі - проголосували за Зеленського.
Полностью ложный тезис!
   
Re: Токсичность на фупе

абсолютно вірно :good: кожен за свої вчинки повинен відповідати особисто.
Тут есть одно маленькое существенное НО.
У высших сил нет понятия абсолютного зла.
Поэтому даже когда ты голодаешь или тебя убили это добро,
потому что кто-то в это время сыт и продлжает жить.
То есть общий баланс белого и черного соблюдён.
Евреи эту особенность знают, поэтому не боятся выписывать
любые фортели в отношении гоев.
Рассказ про воздаяние он достаточно сказочен.
Максимум чем закончатся ваши неблаговидные деяния,
это недопуском вашей души в новое человеческое тело.
А вам не пофиг как существующей сегодня и сейчас биолгической
единице? Второго Я такого же уже скорее всего не будет никогда.
Случаи реинкарнации крайне малочислены, ну или памяти человека
длиной примерно в 35 земных лет недостаточно для сбора
статистики по этому вопросу. Поэтому живите и берите от этой
жизни всё. Второй не будет. Человек единственное живое существо
на Земле способное это осознавать.

Останнє редагування: 27 липня 2021 09:10:59 від б_а_р_с
   
Re: Токсичность на фупе

Коллективное злодеяние - это полная чушь.

На суде - хоть человеческом, хоть Божьем, каждый будет лично отвечать именно за свои дела.

Колхоз в деле воздаяния неуместен.
==============================
 Это не совсем так. Коллективная звездюлина есть в этой жизни. Если нация какая напала на другую, то даже тот, кто ни в чем не участвовал, но поддерживал, получает по полной. Германию так расхерачили, даже с мирными жителями, что некоторые возопили: а нас за что,Господи? Кацапы вон все как один вопят: та я вне политики,нас то за что? А за "Крымнаш". Ясно, что когда кто-то оказывается ПОТОМ в том месте, где каждому приходится, стоя голым, отвечать за базар-они отвечают за своё. И даже есть адвокаты. Типо,да... он конечно натворил горя, но когда-то вытащил меня,рискуя жизнью,когда я провалился под лёд.
   
Re: Токсичность на фупе

Полностью ложный тезис!

Чому? Я ж не кажу за всіх. Ви вважаєте, що серед голосувавших за Зеленського немає людей, які проти України і, подумавши, вирішили, що Україну до загибелі обрання Зеленського приведе набагато скоріше, ніж обрання Порошенка, і на цій підставі пішли і проголосували за Зеленського? Можете це обгрунтувати? Бо я вважаю, що такі люди є. Якщо вони розумні і ненавидять Україну, то голосувати за Зеленського замість Порошенка - найбільш логічний крок, оскільки сприяє їхнім бажанням.
   
Re: Токсичность на фупе
abg

Так що таке „токсічность“, яку ви тут дружно вже 7 сторінок „обговорюєте“?    :facepalm:
   
Re: Токсичность на фупе

==============================
 Это не совсем так. Коллективная звездюлина есть в этой жизни. Если нация какая напала на другую, то даже тот, кто ни в чем не участвовал, но поддерживал, получает по полной. Германию так расхерачили, даже с мирными жителями, что некоторые возопили: а нас за что,Господи? Кацапы вон все как один вопят: та я вне политики,нас то за что? А за "Крымнаш". Ясно, что когда кто-то оказывается ПОТОМ в том месте, где каждому приходится, стоя голым, отвечать за базар-они отвечают за своё. И даже есть адвокаты. Типо,да... он конечно натворил горя, но когда-то вытащил меня,рискуя жизнью,когда я провалился под лёд.
То, что ты ошибочно называешь коллективной звиздюлиной, всего лишь
насильственные действия, совершенные противной стороной и не более.
Это к высшему возмездию не имеет никакого отношения.
Это одни людишки решили собравшись толпой побольше от3.14здить
таких же людишек с другого района в ответ.
Что всего лишь ставит их в один ряд с так называемым обидчиком.

Это вот как кацапы сейчас решили открыть ящик пандоры в теме кто кому
какие земли наделил. Вот думаю они на Ченгисхане остановятся или дальше пойти попробуют.
Смысл в том, что в истории нет ни правых ни виноваптых, захватчиками в разное время были все.
   
Re: Токсичность на фупе

Чому? Я ж не кажу за всіх. Ви вважаєте, що серед голосувавших за Зеленського немає людей, які проти України і, подумавши, вирішили, що Україну до загибелі обрання Зеленського приведе набагато скоріше, ніж обрання Порошенка, і на цій підставі пішли і проголосували за Зеленського? Можете це обгрунтувати? Бо я вважаю, що такі люди є. Якщо вони розумні і ненавидять Україну, то голосувати за Зеленського замість Порошенка - найбільш логічний крок, оскільки сприяє їхнім бажанням.
Я считаю,что свои утверждения вы выдаёте за истину в последней инстанции!
 Люди голосуют на выборах  не во вред или на пользу Украине, а так.как считают,что ИМ ЛИЧНО будет больше пользы от того, за кого они проголосовали! Чисто эгоистичный выбор за кого проголосовать.
   
Re: Токсичность на фупе

Полностью ложный тезис!
===============================
Та невже? Чи ти не розумієш що наробив? Розумієш. А в чому справа? А в Юльці. Бо ти юльок. Для Юльки Порох ворог та конкурент. Вона свідомо підтримала прихильники певної політсили і ти це розумієш. Ви зробили злочин і  Мовчазний спостерігач  як раз і каже, що ви загоняючи Державу до загибелі,зробили це свідомо.
   
Re: Токсичность на фупе

Люди голосуют на выборах  не во вред или на пользу Украине, а так.как считают,что ИМ ЛИЧНО будет больше пользы от того, за кого они проголосовали! Чисто эгоистичный выбор за кого проголосовать.

Отожбо. В Україні між "особистим" і "громадським" - прірва. Досить лише подивитися на стан під'їздів чи ліфтів, щоб переконатися.
   
Re: Токсичность на фупе

Так що таке „токсічность“, яку ви тут дружно вже 7 сторінок „обговорюєте“?    :facepalm:
Это список тех, кто не нравится поклонникам солнцеликого Петра. И не более.
Это же они уже два года всех кто не был за Петра обзывают умственно отсталыми.
Чем как никакой другой заезжий хуйло укрепляют братство между народами в Украине
   
Re: Токсичность на фупе

Я считаю,что свои утверждения вы выдаёте за истину в последней инстанции!
 Люди голосуют на выборах  не во вред или на пользу Украине, а так.как считают,что ИМ ЛИЧНО будет больше пользы от того, за кого они проголосовали! Чисто эгоистичный выбор за кого проголосовать.

Абсолютно правильно, всюди егоїзм. Люди вважають, що України не повинно існувати, їм комфортно буде, коли це станеться, і вони голосують за те, щоб це сталося, бо саме їм від цього буде добре. Це по-Вашому нереально?
   
Re: Токсичность на фупе

Отожбо. В Україні між "особистим" і "громадським" - прірва. Досить лише подивитися на стан під'їздів чи ліфтів, щоб переконатися.
Человеку не свойственно думать о чужих людях. Психолгия человека такова и процент блаженных крайне мал.
Не пытайся по еврейски подменять понятия, заставляя меня заботится о ближнем. Не буду, если этот ближний не
мой родственник, тот с кем я спал или тот кого считаю другом. Ибо в общем случае он мне никакой не ближний.
Евреи так не делают и я не буду.
А к порче общественного имущества в быту это никак не касается. Это немного другое свойство личности.

Останнє редагування: 27 липня 2021 09:27:36 від б_а_р_с
   
Re: Токсичность на фупе

Человеку не свойственно думать о чужих людях.

Чиєму чєловєку?



Розповісти, що це?
   
Re: Токсичность на фупе

===============================
Та невже? Чи ти не розумієш що наробив? Розумієш. А в чому справа? А в Юльці. Бо ти юльок. Для Юльки Порох ворог та конкурент. Вона свідомо підтримала прихильники певної політсили і ти це розумієш. Ви зробили злочин і  Мовчазний спостерігач  як раз і каже, що ви загоняючи Державу до загибелі,зробили це свідомо.
Проголосовав за Зеленского, люди не сделали "государственное преступление против Украины". Большинство  пришли к выводу. что Порошенко ПЕРЕСТАЛ ИХ УСТРАИВАТЬ как Президент Украины.
Был бы в паре к нему не Зеленский- проголосовали бы за него!
   
Re: Токсичность на фупе

Абсолютно правильно, всюди егоїзм. Люди вважають, що України не повинно існувати, їм комфортно буде, коли це станеться, і вони голосують за те, щоб це сталося, бо саме їм від цього буде добре. Це по-Вашому нереально?
Выборы вообще ничего не решают. Это отвод пара в свисток и видимсть участия народа в управлении. ВИДИМОСТЬ, спектакль и не более
   
Re: Токсичность на фупе

Евреи так не делают и я не буду.

   
Re: Токсичность на фупе

Чиєму чєловєку?

Показати зображення...
Розповісти, що це?
Розповідайте.
   
Re: Токсичность на фупе

Чиєму чєловєку?

Показати зображення...
Розповісти, що це?

Барс майже правий. Трохи не так сформульовано, але правий. Правильніше було б сказати - всі вчинки людина робить через власний егоїзм. Винятків практично немає, хіба що у якихось святих. І ці пакунки, що Ви показали, люди складають, бо їм так буде психологічно комфортніше. Тобто знову ж таки через егоїзм - щоб вони себе почували краще.
   
Re: Токсичность на фупе

Выборы вообще ничего не решают. Это отвод пара в свисток и видимсть участия народа в управлении. ВИДИМОСТЬ, спектакль и не более

Навіть якщо так, яка різниця? Навіщо Ви мені це пишете? Реальність чи фіктивність виборів якось змінює мотивацію людей голосувати так чи інакше?
   
Re: Токсичность на фупе

===============================
Та невже? Чи ти не розумієш що наробив? Розумієш. А в чому справа? А в Юльці. Бо ти юльок. Для Юльки Порох ворог та конкурент. Вона свідомо підтримала прихильники певної політсили і ти це розумієш. Ви зробили злочин і  Мовчазний спостерігач  як раз і каже, що ви загоняючи Державу до загибелі,зробили це свідомо.
ты скотился до разбора межличностных лтношений трех жыдов.
да при чем тут юльки, 3.14здюльки или еще кто-то
Мені держава, що ссе мою кров не потрібна. Загине то і чорт з нею.
Тобі не все одно чиїм рабом ти будеш сталіна чи гітлера?
Чи тобі колір батога чи сапога важливий і від свого будеш
копняків отримувати з задволенням.
   
Re: Токсичность на фупе

Абсолютно правильно, всюди егоїзм. Люди вважають, що України не повинно існувати, їм комфортно буде, коли це станеться, і вони голосують за те, щоб це сталося, бо саме їм від цього буде добре. Це по-Вашому нереально?
Ваше упрямство делает вам честь! :D  Только вот подавляюще количество граждан Украины- проукраинские и за независимую от РФ УкраинУ!
 Как те.кто проголосовал за Зеленского,так и за Порошенко, следуя своим эгоистическим интересом.
 Вы же постоянно пытаетесь внушить,что ВСЁ что делает Зеленский- зрада и направлено исключительно для сдачи Украины хуйло!
   
Re: Токсичность на фупе

Розповідайте.

Це в продуктових супермаркетах - вагонетки для збирання продуктів, які покупці вирішили віддати на пожертву для тих, кому бракує їжі. Консерви (як на другій фотці у вагонетці зліва) - це коли просто хтось її туди вкине, попередньо, очевидно, заплативши. Пакети з написом Loblaws - зі стандартним набором, їх можна вже купити прямо на касі, їх вам видадуть за 5 доларів.
Друга фотка - з подібною вагонеткою (ящиком) для кошерної їжі - окремо, щоб не була в контакті з не-кошерною.
Ці вагонетки не приурочені до якоїсь події, як на Різдво чи що, і ніколи не порожні. Не знаю, скільки разів на день їх спорожнюють і як потім розподіляють.
   
Re: Токсичность на фупе

Навіть якщо так, яка різниця? Навіщо Ви мені це пишете? Реальність чи фіктивність виборів якось змінює мотивацію людей голосувати так чи інакше?
Розуміння того що я сказав кардинально змінить все. Припустимо ситуацію, коли на виборчі дільниці не прийшв жоден виборець.
За таких розкладів кровосісям вже ніяк не відпітляти. Доведеться вскриватись і у відкриту призначати себе любих.
А от це вже за демократію їм навряд чи вдастся видавати. Шах і мат державі від народу. Але це повинні зрозуміти ВСІ
   
Re: Токсичность на фупе

ці пакунки, що Ви показали, люди складають, бо їм так буде психологічно комфортніше. Тобто знову ж таки через егоїзм - щоб вони себе почували краще.

Отже, в Україні людям психологічно комфортно від усвідомлення, що десь-там хтось-там недоїдає?
   
Re: Токсичность на фупе

Это список тех, кто не нравится поклонникам солнцеликого Петра. И не более.
Это же они уже два года всех кто не был за Петра обзывают умственно отсталыми.
Чем как никакой другой заезжий хуйло укрепляют братство между народами в Украине
=========================================

  А вы и есть умственно отсталые. Еще и ХОЛОПЫ. Знаешь, что такое ХОЛОПЫ?  А кто и топит за ЗЕ-бубочку сознательно, понимая ему цену и его роль-просто вражины.
   
Re: Токсичность на фупе

Ваше упрямство делает вам честь! :D  Только вот подавляюще количество граждан Украины- проукраинские и за независимую от РФ УкраинУ!
 Как те.кто проголосовал за Зеленского,так и за Порошенко, следуя своим эгоистическим интересом.
 Вы же постоянно пытаетесь внушить,что ВСЁ что делает Зеленский- зрада и направлено исключительно для сдачи Украины хуйло!

Дивно, Ви хоча б мої повідомлення читали? Звідки Ви взагалі всі ці тези взяли?

Я не сперечаюся, що переважна кількість людей проукраїнські і підтримують незалежну Україну. Я про це нічого не говорив, бо не знаю нічого. Просто якщо такі проукраїнські люди з метою розвитку України обирають Зеленського замість Порошенка, вони дурні. Бо береться для виконання роботи геть негодний інструмент, про який відомо, що він негодний. Це як замість молотка для забивання цвяхів брати шпильку для шиття. І це у жоден спосіб не відміняє ні проукраїнськості цих людей, ні їх щирості.

Всі проголосували відповідно до своїх егоїстичних міркувань. Припустимо я хочу для себе процвітаючої України, я вмію думати, тому я проголосував за Порошенка. Інший для себе хоче, щоб України не було. Він розумна людина і тому проголосував за Зеленського. Ще хтось хоче для себе процвітаючої України. Але воно дурне і тому іде і голосує за Зеленського. Ще хтось хоче процвітаючої України, але для цієї людини це не там, де сильна економіка, сильні міжнародні зв'язки, своя мова, своя церква, співробітництво, розвиток, поступ, а за визначенням там, де президент ніколи не припускається обмовок "цинічні бандери", все інше побоку. Ця людина іде і з точно таких самих егоїстичних міркувань голосує за Зеленського. Ми не можемо її Україну назвати процвітаючою, бо то геть не корелює з загальноприйнятими визначеннями, але для неї важливо саме це, а економіка та політика побоку.

І я не кажу, що все, що Зеленський робить, то зрада і спрямована на здачу хуйло. Але загалом так, це просто його політична стратегія.
   
Re: Токсичность на фупе

Розуміння того що я сказав кардинально змінить все. Припустимо ситуацію, коли на виборчі дільниці не прийшв жоден виборець.
За таких розкладів кровосісям вже ніяк не відпітляти. Доведеться вскриватись і у відкриту призначати себе любих.
А от це вже за демократію їм навряд чи вдастся видавати. Шах і мат державі від народу. Але це повинні зрозуміти ВСІ

Маячня. Тобто, якщо людина зрозуміє те, що Ви сказали (до речі, це насправді дуже просто зрозуміти, що Ви сказали. Неясно було і залишається, навіщо Ви то зробили), то її мотивація голосувати за того чи іншого кандидата зміниться? Щось я не дуже уявляю. От я іду голосувати за Порошенка, бо за нього мені було найкраще. І тут я дізнаюся, що президентів призначають, а не обирають. І що, я іду голосувати за Зеленського чи Ляшка? Чому? Моя ж мотивація, кого обирати, не грунтується на тому, чи вибори вільні, чи ні. На цьому може грунтуватися хіба мотивація іти на голосування чи ні.
   
Re: Токсичность на фупе

Отже, в Україні людям психологічно комфортно від усвідомлення, що десь-там хтось-там недоїдає?

Ні. Психологічно комфортніше від того, що хтось там недоїдає, а я поміг, от який я молодець. Комфортніше від цього молодця.
   
Re: Токсичность на фупе

Ні. Психологічно комфортніше від того, що хтось там недоїдає, а я поміг, от який я молодець. Комфортніше від цього молодця.

І де саме це можна побачити?
(Фотки з продуктового навпроти (як у моєму випадку) було б достатньо.)

Останнє редагування: 27 липня 2021 10:00:21 від GizmoGremlin
   
Re: Токсичность на фупе

ты скотился до разбора межличностных лтношений трех жыдов.
да при чем тут юльки, 3.14здюльки или еще кто-то
Мені держава, що ссе мою кров не потрібна. Загине то і чорт з нею.
Тобі не все одно чиїм рабом ти будеш сталіна чи гітлера?
Чи тобі колір батога чи сапога важливий і від свого будеш
копняків отримувати з задволенням.
=============================
 Бачиш-ти холоп,тому мене не розумієш. Для мене взагалі нема авторитетів. Я козаченько по поглядах.Я навіть тут це довів. Я й на Петра бочку катив. А твоя логіка холопа проста: Пороха ти ненавидиш,бо він "не поділив",прихильники певної політсили вже теж, бо "не поділив та наїпав", і Україну ненавидиш,бо вона ніби то "п'є твою кров". То що ти за людина? Далі не буду,бо не стримуюсь і буду "дуже токсичним" B-)

Останнє редагування: 27 липня 2021 09:59:27 від Wolter
   
Re: Токсичность на фупе

І де саме це можна побачити?
Фотки з продуктового навпроти (як у моєму випадку) було б достатньо.

Внутрішній психологічний комфорт, який настає після того, як людина кинула продукти в кошик, де можна побачити?!?!?! Я не знаю, як то зробити.
   
Re: Токсичность на фупе

Я не знаю, як то зробити.

Показавши такий кошик, повний продуктів, в Сільпо (чи що там), що у Вас через дорогу. Я пристану до думки, що людина, вкинувши в нього щойно куплений продукт, відчула психологічний комфорт.
   
Re: Токсичность на фупе

ты скотился до разбора межличностных лтношений трех жыдов.
да при чем тут юльки, 3.14здюльки или еще кто-то
Мені держава, що ссе мою кров не потрібна. Загине то і чорт з нею.
Тобі не все одно чиїм рабом ти будеш сталіна чи гітлера?
Чи тобі колір батога чи сапога важливий і від свого будеш
копняків отримувати з задволенням.

идеальный раб без Родины.
   
Re: Токсичность на фупе

Когда в 2014 году голосоваали зи Порошенко, они " умные и правильные",а когда за Зеленского, ОНИ ЖЕ " дебилы и быдло"!
Всьо просто, Жора.
В обох випадках вони були і лишаються заскорузлою ватою та інфантилами. Порох не виправдав їх сподівань на мир і стабільнасть в болоті - вони повірили голобородьку, який теж наєбав, бо гріх не наєбати тупий наївняк.
Ти ж в курсє, що найвищий процент заЗе дали якраз традиційно ватяно-малоросійські регіони? І, відповідно, найменший - ті, де ще теплиться іскра здравого сенсу.
   
Re: Токсичность на фупе

найвищий процент заЗе дали якраз традиційно ватяно-малоросійські регіони? І, відповідно, найменший - ті, де ще теплиться іскра здравого сенсу.

+1
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія