Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зграя російськомовних націоналістів побила ЛГБТшника в центрі Харкова (ВІДЕО)

:facepalm1:

В ньому вони бачать головну загрозу Україні?

д.б. (с)
   
:facepalm1:

В ньому вони бачать головну загрозу Україні?

д.б.

ви думаєте вони мислять про такі високі матерії?
їм просто подобається побити, принизити когось натовпом
   
Які вони націоналісти? Звичайна гопота, яка прикривається ідеями, а скорше за все тупе стадо, яке за ниточки смикає кернес.
   
Які вони націоналісти? Звичайна гопота, яка прикривається ідеями, а скорше за все тупе стадо, яке за ниточки смикає кернес.
(tu)
   
Гей оказаться "настоящим патриотом "
   
А вот как они узнали, что он лгбтшник?
И отсюда вывод - а вот нефуй фуем мотылять и никто не узнает.
Попросту нефуй шастать B-)
   
Які вони націоналісти? Звичайна гопота, яка прикривається ідеями, а скорше за все тупе стадо, яке за ниточки смикає кернес.

Справедливости ради замечу, что гепа тут ни при чем.
Не в том смысле что не смыкает, а в том смысле что в других местах просто смыкальщики другие.
А так разницы между харьковскими и например львовскими никакой.
Патриотизьм  как и вера на службе власти.
   
Патриотизьм  как и вера на службе власти.
От тільки ця хня не має ні найменшого відношення ні до патріотизму, ні до віри.
   
Це ж ті самі що на Майдані були((—— чого ви до них причіпилися?
   
Гомики  устроили умышленную провокацию  помните  группа клоунш бегали с голыми  сиськами по митингам   ,где  они сейчас живут ?? -получили убежище .в Европе  .
   
От тільки ця хня не має ні найменшого відношення ні до патріотизму, ні до віри.

Так.
Але нажаль попередня влада зробила все, щоб ряжені були понад усе. :(
   
Так.
Але нажаль попередня влада зробила все, щоб ряжені були понад усе. :(
наприклад попередня влада створила національні дружини. чиста правда.
   
Гомики  устроили умышленную провокацию  помните  группа клоунш бегали с голыми  сиськами по митингам   ,где  они сейчас живут ?? -получили убежище .в Европе  .
А зачєм ана надєла кароткає платьє? Ана міня справацировала!(с)
   
Живучесть гундяевско-хутинских скрепов среди "патриотов" Украины не перестает удивлять. В Европу, типа, идем...
   
Це ж ті самі що на Майдані були((—— чого ви до них причіпилися?

Доповідь за антиукраїнську пропаганду.
   
Бідний хлопець. Гопники - тварюки. Сподіваюсь, отримають покарання по всій строгості закону  :X

Бити геїв - це так по-кацапськи.
   
Бідний хлопець. Гопники - тварюки. Сподіваюсь, отримають покарання по всій строгості закону  :X

Бити геїв - це так по-кацапськи.

А ти не розмаxyй гейством посеред вулиці.
А то пити горілку на вулиці зась, а гейством бач розмаxyй скільки влізе.
   
А зачєм ана надєла кароткає платьє? Ана міня справацировала!(с)

Тема притеснение геев   популярна у тех кто хочет  получить  вид на жительства в США  а  вы  все о коротком платичке , тут за порванным  зад  и подорванную репутацию    нужно волноваться . :D
   
А ти не розмаxyй гейством посеред вулиці.
А то пити горілку на вулиці зась, а гейством бач розмаxyй скыльки влізе.

Що значить розмахувати гейством? Дитина йшла собі з рюкзачком серед білого дня посеред міста і людей. Може, він і  не гей навіть, а просто худосочний підліток.

Взагалі піпець.
   
Що значить розмахувати гейством? Дитина йшла собі з рюкзачком серед білого дня посеред міста і людей. Може, він і  не гей навіть, а просто худосочний підліток.

Взагалі піпець.

Назву гілки прочитай ще раз уважно.
Я вже питав вище, - Як дізнались що хлопець гєй?
Тому або назва гілки брехня або ролік постановочна провокація.
   
націоналісти, правда не дуже зрозуміло якої нації, але то деталі (tu)
   
націоналісти, правда не дуже зрозуміло якої нації, але то деталі (tu)


хіба незрозуміло? по-мойому, абсолютно ясно
   
Що значить розмахувати гейством? Дитина йшла собі з рюкзачком серед білого дня посеред міста і людей. Може, він і  не гей навіть, а просто худосочний підліток.

Взагалі піпець.
Шел вместе с лесбиянками хорошо видно на видео , может и перепутали   а может и нет . Митинг прошел можно сказать   удачно   .
   
Назву гілки прочитай ще раз уважно.
Я вже питав вище, - Як дізнались що хлопець гєй?
Тому або назва гілки брехня або ролік постановочна провокація.

Ну ти ж написав, що він розмахував гейством. В назві топіка про це не сказано, що це таке. Що в нього з гейського? волосся вифарбуване? рюкзачок? ну так і стрейт хлопці можуть так вдягатися.

Ось оце - гей так гей  :gigi:  :laugh:  :weep:



Ще й губки підфарбував:



   
Тема притеснение геев   популярна у тех кто хочет  получить  вид на жительства в США  а  вы  все о коротком платичке , тут за порванным  зад  и подорванную репутацию    нужно волноваться . :D

тєма про получєніє віда на житєльство в США таким шляхом популярна в основному у слабих на головку ватопєнсів
   
Помните как Ляшко снимал постановочные  сцены поимки сепара где то в зоне АТО . А может это кино сняли сами геи   чтобы очернить городскую власть  и предстать  терпилами ?  Как по Станиславскому - не верю... нужно повторить.
   
тєма про получєніє віда на житєльство в США таким шляхом популярна в основному у слабих на головку ватопєнсів
Смотрю в курсе темы  , еще один участник парада. :D
   
Тема притеснение геев   популярна у тех кто хочет  получить  вид на жительства в США  а  вы  все о коротком платичке , тут за порванным  зад  и подорванную репутацию    нужно волноваться . :D

Т.е. правильно ли я вас понял, что некие геи нанимают неких гопников, что бы те этих били? Что бы потом получить ВНЖ?
   
Ну ти ж написав, що він розмахував гейством. В назві топіка про це не сказано, що це таке. Що в нього з гейського? волосся вифарбуване? рюкзачок? ну так і стрейт хлопці можуть так вдягатися.

Ось оце - гей так гей  :gigi:  :laugh:  :weep:

Показати зображення...
Ще й губки підфарбував:

Показати зображення...
Показати зображення...

А ти всьо тьотя такі на грубость нариваєшься.
До чого тут ці фоти? По чьому видно що саме це гей?
Чи ненависть так захлинає, що зупинитись не можеш?

Дивно, в назві топіка як раз ствержується саме те, що на твою думку не сказано.
А я кажу постановка для легковірних. Сам момент побиття не показано, а бігати з
підсрачниками по вулиці і розмахувати копитами може будь хто.

   
А ти всьо тьотя такі на грубость нариваєшься.
До чого тут ці фоти? По чьому видно що саме це гей?
Чи ненависть так захлинає, що зупинитись не можеш?

Дивно, в назві топіка як раз ствержується саме те, що на твою думку не сказано.
А я кажу постановка для легковірних. Сам момент побиття не показано, а бігати з
підсрачниками по вулиці і розмахувати копитами може будь хто.

Чому на грубість? адже такі, як ти, "діагностували" гея по зовнішньому вигляду. З канадської точки зору, фотка зе у білій футболочці ілюстрація класичного гея із точки зору стилістики зовнішнього вигляду, виразу обличчя, аксесуарів. Простими словами, якби я побачила такого на вулиці чи у громадському транспорті, я б 100 відсотків подумала, що гей. На хлопця з рюкзаком - ні.

До речі, я помітила, коли відвідала Україну, що молодь вдягається у одяг, у якому в Канаді ходять тільки геї. Це важко пояснити.
   
Чому на грубість? адже такі, як ти, "діагностували" гея по зовнішньому вигляду. З канадської точки зору, фотка зе у білій футболочці ілюстрація класичного гея із точки зору стилістики зовнішнього вигляду, виразу обличчя, аксесуарів. Простими словами, якби я побачила такого на вулиці чи у громадському транспорті, я б 100 відсотків подумала, що гей. На хлопця з рюкзаком - ні.

До речі, я помітила, коли відвідала Україну, що молодь вдягається у одяг, у якому в Канаді ходять тільки геї. Це важко пояснити.

у вас там в канаді кольорова гендерна диференціація ?
чи це суто індивідуально-суб'єктивне судження обмежене рівнем інтелекту ?
   
Чому на грубість? адже такі, як ти, "діагностували" гея по зовнішньому вигляду. З канадської точки зору, фотка зе у білій футболочці ілюстрація класичного гея із точки зору стилістики зовнішнього вигляду, виразу обличчя, аксесуарів. Простими словами, якби я побачила такого на вулиці чи у громадському транспорті, я б 100 відсотків подумала, що гей. На хлопця з рюкзаком - ні.

До речі, я помітила, коли відвідала Україну, що молодь вдягається у одяг, у якому в Канаді ходять тільки геї. Це важко пояснити.
Вот   ты дама и врешь !У нас  молодежь одевается стильно и модно   .
   
Бідний хлопець. Гопники - тварюки. Сподіваюсь, отримають покарання по всій строгості закону  :X

Бити геїв - це так по-кацапськи.

с чего вывод, что это хлопець?
   
У вас    дамы даже не умываются по утрам как  сожрала пять гамбургеров   на ночь так  сало утром и осталось. на лице .  Ходят    в чем легли спасть    в том пошли на работу . Это не Европа  там люди более следят за собой .
   
Вот   ты дама и врешь !У нас  молодежь одевается стильно и модно   .

У їх розумінні. Ось як Славко Вакарчук вдягається у всякі цвітасті сорочечки приталені, у нас таке носять геї. Ну не всі і завжди є винятки.
   
У вас    дамы даже не умываются по утрам как  сожрала пять гамбургеров   на ночь так  сало утром и осталось. на лице .  Ходят    в чем легли спасть    в том пошли на работу . Это не Европа  там люди более следят за собой .

А ти скільки раз на день приймаєш душ, га? Зуби скільки раз чистиш? у нас навіть після ланчу чистять, ось так.
   
с чего вывод, что это хлопець?
Ну так написали   :D
   
А ти скільки раз на день приймаєш душ, га? Зуби скільки раз чистиш? у нас навіть після ланчу чистять, ось так.

як воду дадуть, так зразу і приймає :weep:
   
Чому на грубість? адже такі, як ти, "діагностували" гея по зовнішньому вигляду. З канадської точки зору, фотка зе у білій футболочці ілюстрація класичного гея із точки зору стилістики зовнішнього вигляду, виразу обличчя, аксесуарів. Простими словами, якби я побачила такого на вулиці чи у громадському транспорті, я б 100 відсотків подумала, що гей. На хлопця з рюкзаком - ні.

До речі, я помітила, коли відвідала Україну, що молодь вдягається у одяг, у якому в Канаді ходять тільки геї. Це важко пояснити.

Дійсно цей психоз важко пояснити. Чому такі як я щось там діагностували.
Я взагалі ще не визначився у своєму відношенні до наведеної ситуаціі.
Я хожу все літо в білій футболці, бо в чорній якось жаркувато.
А в мене співробітник, який на 10 років мене старший, ще й з серіжкой у вухі.
З нас обох такі ж геї як і балерини. Я розумію, що є така думка що зустрічають по одягу.
Але вона хибна. Бо в мене наприклад є один знайомий мільйонер, у якого хоббі одягати
спортивні штани з футболкой і вештатись дорогими крамницями. Розважається з того як
його намагаються ображати і дає усіляким соскам і звіздунам гідну відсіч.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія