Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вселенная может быть круглой и замкнутой

Всесвіт не виникав в одному місці, як вибух. Великий Вибух був не такий, як, наприклад, вибух снаряду: від центру і сферично потім поширювався.
Ні, це не так.
Ніякого центру вибуху не було. був вибух - і все ся стало бути. Між іншим, сучасне християнство стверджує, що ьбепорія Великого вибуху повністю укладається в теорію створення Світу.
Всесвіт, -за сучасними уявленнями виник одразу і весь. Без певного центру. Центру не було. БАХ - і став Всесвіт.
Тому розмір Всесвіту  - 53 млрд світлових років, - абсолютно логічний.

 :weep:

нет, ну теорий насочиняли овердохера. это да.
есть и ваша. вполне возможна.
или полный бред. в свое время узнаем  B-)
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

И над чем смеется португальский строитель-сборщик клубники?
Клоун, ты хотя бы Теслу то что в публичном доступе читал?
Над політичною складовою.  :lol:
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Є ще теорія, що всесвіт, це чорна дира навиворіть. Тому вибух міг бути направленим, а всесвіт може мати конусоподібну форму.
це гіпотеза
   
:weep:

нет, ну теорий насочиняли овердохера. это да.
есть и ваша. вполне возможна.
или полный бред. в свое время узнаем  B-)
Це не моя.
Це сучасні фізичні уявлення.
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

пан барс, вы ГЕОФИЗИК-практик..
давайте называть все своими именами, ага?  B-)
ничуть не сомневаюсь в вашем опыте и знаниях, но тут есть мнение, шо физика в глубоком космосе может отличаться от физики в условиях планеты Земля  B-)
НО.. сие проверить пока не представляется возможным

Физические законы природы едины, хоть с приставкой гео хоть без.
Космос не пустота, хоть и неоднороден, поэтому приблизительно
на высоте 50 тыщ км и в более глубоком космосе поведение предсказать
можно. По крайней мере в пределах нашей галактики, имеющей единый
энергетический центр, который и формирует по сути гравитационную
силу приталкивания тел.
   
це гіпотеза

никто ДО КОНЦА не знает, шо такое черная дыра
теорий дохера
некоторые даже подтверждаются наблюдениями
и экспериментами
тем не менее, тот, кто сумеет ПОНЯТЬ до конца, шо это такое - станет или новым Эйнштейном, или пациентом дурки.
там все ОЧЕНЬ непонятно, на самом деле.
и чем глубже физики в это забираются, тем чаще идут холивары
   
Физические законы природы едины, хоть с приставкой гео хоть без.
Космос не пустота, хоть и неоднороден, поэтому приблизительно
на высоте 50 тыщ км и в более глубоком космосе поведение предсказать
можно. По крайней мере в пределах нашей галактики, имеющей единый
энергетический центр, который и формирует по сути гравитационную
силу приталкивания тел.

нет. в этом ваша ошибка, пан геофизик.
а ваши физические законы природы, которые вы вывели в условиях планеты Земля могут быть ЧАСТНЫМ случаем более ОБЩИХ законов, вам еще неизвестных  B-)
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

никто ДО КОНЦА не знает, шо такое черная дыра
теорий дохера
гіпотез
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Над політичною складовою.  :lol:

Ну и напрасно. Цены на энергоносители имеют исключительно
политическую составляющую.  И это сказал не я, а Энштейн.
Ему вы хотя бы доверяете?
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Ми цього не знаємо у сенсі "на точняк", щоб виміряти, по сучасних теоріях, бо ми навіть не знаємо, чи він закритий, чи ні, як виявляється.
До того ж, тут на гілці розбирали якраз питання, що з віку всесвіту напряму не визначається розмір всесвіту, перемножуючи швидкість світла на час. І оглядаємий всесвіт більший за цю величину - приблизно 45 млрд світових років у радіусі.

Взагалі, може за межами оглядаємого всесвіту просто існує квантова суперпозиція всіх можливих станів. Тобто там "всесвіт" не перейшов у стан визначеного існування.
Ну якщо ми бачимо далі, ніж світло поширилось після вибуху, то це значить, що є інші паралельні Всесвіти зі своїми періодами життя. Ну це якби і логічно, що не може бути лише одного Всесвіту, а їх безліч.
   
гіпотез

признаю вашу поправку. да, гипотез. до теорий еще работать и работать

даже знаменитая формула Эйнштейна E=mc2 по слухам была переврана при публикации. и речь идет о энергии ПОКОЯ и массе ПОКОЯ  B-)
   
Це не моя.
Це сучасні фізичні уявлення.

100 лет назад ученые твердили про ЭФИР

НУ И?  B-)
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

нет. в этом ваша ошибка, пан геофизик.
а ваши физические законы природы, которые вы вывели в условиях планеты Земля могут быть ЧАСТНЫМ случаем более ОБЩИХ законов, вам еще неизвестных  B-)

Ну я то могу гравитацию компенсировать, а вы нет.
В этом между нами отличие. Я точно знаю из чего
состоит космическое пространство между космическими
телами. Вы же верите науке, которая что-то твердит
о сферических конях в вакууме, которого на самом деле
не существует.
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

А квадратною і розімкнутою може?
   
Ну я то могу гравитацию компенсировать, а вы нет.
В этом между нами отличие. Я точно знаю из чего
состоит космическое пространство между космическими
телами. Вы же верите науке, которая что-то твердит
о сферических конях в вакууме, которого на самом деле
не существует.

шо, таки разработали антиграв?  B-) когда заявку на Нобеля подаете?

вдогонку про
Я точно знаю из чего состоит космическое пространство между космическими телами.

осмелюсь заметить, шо ТОЧНО этого не знает НИКТО.
можно лишь рассуждать о том, шо мы знаем СЕЙЧАС.
с НАШИМ УРОВНЕМ РАЗВИТИЯ ТЕХНИКИ. и с нашими ВОЗМОЖНОСТЯМИ ФИКСАЦИИ И ИЗМЕРЕНИЯ.

шо не говорит о том, шо лет через 100 наши приборы не будут для потомков выглядеть, как измерительные приборы шумеров, к примеру. или египтян. древних, не арабских  B-)

Останнє редагування: 8 листопада 2019 19:04:00 від проходямимо
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

100 лет назад ученые твердили про ЭФИР

НУ И?  B-)

Ну и поняли, что с наличием эфира впаривать лохам керосин не получится. 8-)
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

шо, таки разработали антиграв?  B-) когда заявку на Нобеля подаете?

Спроси в мо сша, там в курсе.
   
Спроси в мо сша, там в курсе.

не уверен. если бы антиграв был разработан, Штаты положили бы хер на химические ракеты, т.к. это редкий отстой. и антиграв в плане подъема на орбиту грузов кроет нынешние ракетные двигатели, как бык стадо коров  B-)
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Все почему-то прошли мимо основной натяжки, которой оперируют современные ученые: Паралллельные прямые.
Вы вдумайтесь и вам станет очевидна абсурдность этого понятия.
Их не может быть в принципе.
   
Все почему-то прошли мимо основной натяжки, которой оперируют современные ученые: Паралллельные прямые.
Вы вдумайтесь и вам станет очевидна абсурдность этого понятия.
Их не может быть в принципе.

Гипо, решил похоливарить?
параллельные прямые в каком пространстве? эвклидовом? Минковского?  :gigi:

хотя, я дам возможность тебе и барсу потаскать друг друга за лацканы  :gigi:
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Гипо, решил похоливарить?
параллельные прямые в каком пространстве? эвклидовом? Минковского?  :gigi:

хотя, я дам возможность тебе и барсу потаскать друг друга за лацканы  :gigi:

У нас нет противоречия. Я как раз говорю про абсурдность этого понятия.
Удивительно что ученые из планка рассуждают этими категориями.
У нас бы они голосовали за Зельца.
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

нуу..
1. не факт, шо скорость расширения Вселенной есть постоянной. факт, шо она постоянная в последние лет 500. это да. но 500 лет в мерках Вселенной - даже не миг.
2. чтобы измерить диаметр - нужно предположить, шо Вселенная - это идеальная сфера. а это НЕ ДОКАЗАНО. только теории.
3. вы исходите из того факта, шо луч света является всегда прямым. а это далеко не так. например, гравитационные образования (в простонародье черные дыры, белые дыры и т.д.) ОЧЕНЬ специфически влияют на свет  B-)
1. Хіба в Космосі виявили Галактики, які рухаються в зворотньому напрямку відносно інших Галактик? Наскільки мені відомо таких не існує, а значить на момент вибуху на шляху світла не було жодних чорних дір, а значить світло пиширювалось без переломлення їх гравітацією. Якби чорна матерія або чистий від матерії простір заломлювали світло, то вже би давно Всесвіт закрутився в безконечну замкнуту спіраль, але ж ми не спостерігаємо цього хаосу світлових вибухів. І ще момент, межі Всесвіту - це межі поширення матерії чи хвиль?
2. Я виходжу з того, що хвилі поширються в різних напрямках з однаковою швидкістю.
3. Див. п. 1))
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

І ще момент, межі Всесвіту - це межі поширення матерії чи хвиль?



Это одно и тоже
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Это одно и тоже
Мав на увазі ту матерію, що називається речовиною ))
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Взагалі десь перші скількись там сотень тисяч років після великого вибуху світла ще не існувало але всесвіт інтенсивно розширявся.. Тоді про яку швидкість світла і швидкість взагалі а відповідно відстані в цьому періоді можна говорити?
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

шо, таки разработали антиграв?  B-) когда заявку на Нобеля подаете?

вдогонку про
Я точно знаю из чего состоит космическое пространство между космическими телами.
осмелюсь заметить, шо ТОЧНО этого не знает НИКТО.
як це не знає? От зовсім свіженьке - Космічний зонд NASA Voyager 2 передав на Землю дані з-за формальної межі Сонячної системи. Цей апарат вийшов за межі Сонячної системи майже рік тому. https://24tv .ua/techno/zond_peredav_dani_z_za_mezhi_sonyachnoyi_sistemi_n1230420

Останнє редагування: 8 листопада 2019 20:16:04 від costashu
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

 :facepalm: диванные космологи
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

1. Хіба в Космосі виявили Галактики, які рухаються в зворотньому напрямку відносно інших Галактик?
так. Наприклад, Чумацький Шлях зближується з Андромедою. Також читайте про Великий Атрактор
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Взагалі десь перші скількись там сотень тисяч років після великого вибуху світла ще не існувало але всесвіт інтенсивно розширявся.. Тоді про яку швидкість світла і швидкість взагалі а відповідно відстані в цьому періоді можна говорити?
кілька сотень тисяч років, та це мить для мільярдів років... але ж потім світло вирвалося
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

так. Наприклад, Чумацький Шлях зближується з Андромедою. Також читайте про Великий Атрактор
але ж не відносно центру Всесвіту, до речі, де той Центр зараз?
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

нащо ви мені взагалі навели цю цитату? Ви ж заперечили, що теорія відносності є узагальненням механіки Ньютона. От це і гугліть

По-перше, мова йшла про загальну теорію відносністі Ейнштейна у мене.
По цій теорії гравітація - це не сила, а наслідок викривлення часу-простору масою.
Теорія Ньютона не є частковим випадком теорії Ейнштейна таким чином. Бо у нього гравітація між двома тілами з масою - це сила. І час - абсолют, а не ще один вимір, відносний і залежить від спостерігача.
Але обидві пояснюють по-своєму, чому яблуко падає на землю. Але теорія Ньютона не пояснює ситуації і явища, коли є чорні дири, наприклад.

Нахріна Вам у цій ситуації подтрібно було ляпнути щось про школу, намагаючись перевести діалог у срач - не зрозуміло. Це не конструктивно і взагалі, ніякого результату по суті не дає.
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

але ж не відносно центру Всесвіту, до речі, де той Центр зараз?
цікаве питання, якщо враховувати, що ми не знаємо межі Всесвіту
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

По-перше, мова йшла про загальну теорію відносністі Ейнштейна у мене.
По цій теорії гравітація - це не сила, а наслідок викривлення часу-простору масою.
Теорія Ньютона не є частковим випадком теорії Ейнштейна таким чином. Бо у нього гравітація між двома тілами з масою - це сила. І час - абсолют, а не ще один вимір, відносний і залежить від спостерігача.
Але обидві пояснюють по-своєму, чому яблуко падає на землю. Але теорія Ньютона не пояснює ситуації і явища, коли є чорні дири, наприклад.

Нахріна Вам у цій ситуації подтрібно було ляпнути щось про школу, намагаючись перевести діалог у срач - не зрозуміло. Це не конструктивно і взагалі, ніякого результату по суті не дає.
вам знову до школи, Мартіне. Ну або гугліть, нарешті
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

що стосується викривлення і сили - це викривлення є дією сили
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

цікаве питання, якщо враховувати, що ми не знаємо межі Всесвіту
як на мене це досить легка математична задача
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Де б ви не були, вдома, чи в  Андромеді - найдальше явище або об'ект від вас буде за 14 млрд св. рокив. Як пояснення парадоксу:  ви комашка на Землі. Найдальша від вас іньша комашка може бути не далі, ніж в 20000 км. Довжина дуги, що з'єднуе края діаметра Землі. Де б ви на поверхні землі ні знаходилися. Шар що роздувається поки ще, та чотирехмерний.
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

:weep:

нет, ну теорий насочиняли овердохера. это да.

До Максвела тільки одних сформульованих, як слід, теорій електромагнетизму було більше десяти штук.
Це звичайний алгоритм розвитку науки. Формулюють фальшовану теорію. Перевіряють. Якщо не годиться - спростовують і думають над іншими.

Нікого же не обурує те, що, наприклад, робити приблизно одну й ту ж роботу - горщики ліпити, чи вогонь добувати - можна робити декількома способами, інструментами, верстатами і т.д.
Просто пересічні не дуже вловлюють ідею, що теорії - це не формулювання універсальної і остаточної "правди", що те, що каже якась теорія, це "так і є насправді", а це "інструменти" та структури мислення, які залежать від контексту і від координат, моделі і парадигми, у яких вони розвинені і у цих парадигмах вони можуть бути вірними, чи ні. Що це людина будує теорії по мірі вже сформульованих уявлень про світ та своїх знань, а не якісь "закони природи" існують, які винайди і схопиш боженьку за яйця.
Хоч, звичайно, вченим все ще кортить сформулювати "Теорію Усього", так...
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

але, якщо Центр Всесвіту досі не знайдено, то теорія Великого Вибуху є хибною
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

але, якщо Центр Всесвіту досі не знайдено, то теорія Великого Вибуху є хибною
перечитайте відповідь беггі. На поверхні шару центру не існує
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

але, якщо Центр Всесвіту досі не знайдено, то теорія Великого Вибуху є хибною

центр вселенной - это вся вселенная, целиком
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія