Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Оставьте. Не покаятся. Эта смерть вызывает у них только раздражение. Подождите. Сейчас начнутся встречные обвинения в играх на костях. Просто нужно запомнить тех мерзавцев, кто тут лил дерьмо на Яну и сделать выводы. Взывать к совести там - дурацкое занятие. А уже скоты сориентировались, началось.
Яна, покойся с миром.

Дивись, коли типу так співчуваєш, логічно постити світлину з дітьми і чоловіком ? Як зробили це деякі притомні порохоботи, але ніт, у нєпадстілкі  свій шлях , в неї вибори і шеф в істериці

   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Дивись, коли типу так співчуваєш, логічно постити світлину з дітьми і чоловіком ? Як зробили це деякі притомні порохоботи, але ніт, у нєпадстілкі  свій шлях , в неї вибори і шеф в істериці

Показати зображення...
а ты марзинка так и не угомонишься
   
Ой, як тут незручно багатьом з тих, що дописували, ой не зручно. Ото добре би гілку поховати десь знизу. Що і робиться.
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Сколько же мразей и епанутых живет среди нас.  :(   :X

   
пропоную заткнутися всім.
я сьогодні вже читав інше: її порошки спецом вбили для піару і залякування шо "хуйло нападе".
це вже не цікаво, бо важко навіть вигадати той морок, який зріє в тупих макитрах.
сволоту, яка в цій гілці завзято травила бійця ми не почули і не почуємо.
нехай хоч пам'ті вже не лапають. світла в їх душах нема. так що, похоронимо і гілку. амінь.
   
Ну хотя би лице трошки обвітрене, я ось в садку трішки покопався на цих віхідних і вже морда як буряк.

Сподіваюсь не сходе тепір бурьяк твій?
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Кайся, пи7ор. Кайся

Ну я написав що вона гарно виглядає. Ти так не думаєш, може це ти 314дор?
   
пропоную заткнутися всім.
я сьогодні вже читав інше: її порошки спецом вбили для піару і залякування шо "хуйло нападе".
це вже не цікаво, бо важко навіть вигадати той морок, який зріє в тупих макитрах.
сволоту, яка в цій гілці завзято травила бійця ми не почули і не почуємо.
нехай хоч пам'ті вже не лапають. світла в їх душах нема. так що, похоронимо і гілку. амінь.
Перепрошую, та з вами не згоден. Треба добре закарбувати в пам'яті всіх тих, хто травив Яну. Ця гілка не мае вмерти. Швидко, усякому разі. Для небайдужих, знайдіть  Каті Яресько останню розмову з Яною. Викладена в мережі. Ви зрозумієте, про що я. А пам'ять про цю людину залапати не зможуть, той бруд лишиться на руках та під пазурами.

Останнє редагування: 3 квітня 2019 11:23:41 від beggy
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Дивись, коли типу так співчуваєш, логічно постити світлину з дітьми і чоловіком ? Як зробили це деякі притомні порохоботи, але ніт, у нєпадстілкі  свій шлях , в неї вибори і шеф в істериці

Показати зображення...

Для вас Фото має значення?????

Це відмазка - відмазка довбня.. тупої вівці. 
Тобто признати та написати наступне :
" Признаюсь був не правий", що сміливості не вистачає? Або егоїзм недозволяє?

Сцикун і тупі вівці..
   
Це останне підняття теми від мене. Далі самі. Хоча, кому це потрібно? Єбітесь як хочітє. Бай! Болото, де правлять недалеки істоти. Хай щастить!
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

прикоритна подружка Бірюкова

мразь
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Посему, эти клоунессы (у бывалых пиплов, вроде нас с Карофкой и Тетянкой), никаких розовых соплей не вызывают.

чмо
   
Для вас Фото має значення?????

Це відмазка - відмазка довбня.. тупої вівці. 
Тобто признати та написати наступне :
" Признаюсь був не правий", що сміливості не вистачає? Або егоїзм недозволяє?

Сцикун і тупі вівці..

Чому це я маю зізнаватись в тому чого не відчуваю ? В мене є своя думка стосовно цієї дами, я було діло хотіла ще тему про неї і ще одну таку відкрити, але там багатенько інфи, довго його в купу збирати, руки не дійшли.
Тепер вже цього робити не буду, все що думаю, коротко написала вище.

Стосовно Гєращєнки, так, фотка має значення, тупа курка вибори робить, гидота гидотна у всій красі


Цитувати
А пам'ять про цю людину залапати не зможуть, той бруд лишиться на руках та під пазурами.

Яка пам*ять ? завтра нєпадстілка буде креативити в іншому напрямку, а через тиждень і ви про неї не згадаєте. Для кого ці заламування рук

Останнє редагування: 3 квітня 2019 17:34:49 від SvitLana
   
а ты марзинка так и не угомонишься

Біжи сєпарня, стукай Притулі, дивись тільки лоба не розбий )
   
З коментарів в цій гілці добре видно, хто люди, а хто - тупі покидьки :(
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Дивись, коли типу так співчуваєш, логічно постити світлину з дітьми і чоловіком ? Як зробили це деякі притомні порохоботи, але ніт, у нєпадстілкі  свій шлях , в неї вибори і шеф в істериці

Показати зображення...


здохни
   
совість. вам знайоме слово "совість"?
ви, сволота писали отаке, а тепер питаєте про совість? не хтось-десь-далеко, а ви самі. тут. чорним по білому. пікселями, але особисто.
ніхто покаятися не хоче за свої слова? анлітики-томкети-елки ет сетера? тьху, падли ви.


А тепер візьми, б***ь, і перечитай мій останній пост у цій гілці:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1032642.msg22347486#msg22347486


І перечитуй його до тих пір, аж поки до твоїх куриних мозгів не дійде його зміст.

Розпадлалося воно тут. На СЕБЕ спочатку подивися.


Тобі Зольд вже пояснив простими словами, що сталося. Вона поплатилася власним життям за власну безпечність. Бо виклала у загал РЕАЛЬНІ координати розташування військових позицій. І забрала з собою ще життя принаймні однієї людини. А могло жертв бути і більше.

Не треба нікого обожнювати. Краще або сказати правду, або промовчати.
   
підніму.
читайте. най ця ганьба ще повисить на першій сторінці.
шоб видно було, чиї ніки так і не змогли з себе вичавити каяття за брехню і зраду. підлість виглядає саме так.
і це твоє сьогоднішнє дзеркало, фуп.


Так, нехай буде видно, як її Петья використав як прокладку. Я не знаю, чія ідея була викладати фотки із реальними картинками. Але що вона поплатилася своїм життям заради того, щоб підтримати Лузера - це факт.
   
Біжи сєпарня, стукай Притулі, дивись тільки лоба не розбий )
Скорее забанят меня. Фигня, не страшно. А вы не сепар, вы внутренний гной в ране, его удаляют безжалостно нормальные медики. Хотя, создаётся впечатление, что таких как вы тут культивируют. Хотел бы вам встать на ногу и за вторую разорвать, но, то неприемлемо, потому пожелаю вам здоровья.
   
пані бяка вірно говорить. нехай дописи про сволочей лежать поряд з їхнею брехнею.
де ви гниди? од вас жеж небагато треба. є ж на світі щось святе?
просто напишіть, що ви, своїми руками написали мерзенні речі і вам зараз соромно. ну? самоповага, чи що у вас там ше лишилося?

Мені немає в чому каятися. Я засуджувала її вчинок. І те, що сталося потім - її аж ніяк не виправдовує.
   
Тварюка том_кет в іншій гілці написала, що все ОК - то все рівно були постановочні фотки.
Ну от і як жити в одній країні з цим лайном ?

То ви вже оприділіцця: то були постановочні фотки, як сама загибла і стверджувала, чи то були фотки із реальних позицій, і потім через ті фотки реальних позицій їй же і прилетіло?


Шановні кнурята, ви за собою не відчсуваєте ніякої вини? Адже саме через свою підтримку вашого сраного Пітра вона загинула. Якби не намагалася собою прикрити його товсту Же, зараз би була жива.


Це зараз саме ВИ повинні посипати свої голови попелом і просити у НЕЇ вибачення, що це саме ВИ її не вберегли.
   
Карофка. Как же много вы П и з ди т е.
   
Отправляйся в ад, мерзость

Та пішов ти нахуй! Із твого рота та у твої ворота.

Її смерть на вашій совісті і на совісті вашого Кнуряки. Так що, мучитися тепер вам всім до того дня, поки не покаєтеся і не попросите у неї прощення за Кнуряку.


А мені немає за що каятися.
   
Дивись, коли типу так співчуваєш, логічно постити світлину з дітьми і чоловіком ? Як зробили це деякі притомні порохоботи, але ніт, у нєпадстілкі  свій шлях , в неї вибори і шеф в істериці

Показати зображення...
І після цього ти кажеш що ти не Сепар? Просто у вишиванці і косою....
   
Та пішов ти (x)! Із твого рота та у твої ворота.

Її смерть на вашій совісті і на совісті вашого Кнуряки. Так що, мучитися тепер вам всім до того дня, поки не покаєтеся і не попросите у неї прощення за Кнуряку.


А мені немає за що каятися.
Не забудь добавити що Україна сама на себе напала... Взагалі будеш виглядати як Сепар... :facepalm1:
   
Карофка. Как же много вы П и з ди т е.

Дєфачька, нє пізді, да нєпіздіма будєш.


Правда в очі коле? Це ТВІЙ Кнуряка її вбив, що втягнув її у свою політичну агітацію. Тому вам, кнурята, від її смерті не відмазатися НІКОЛИ! Скільки б ви не переводили стрілок.

Якби вона не полізла в політику на захист Кнуряки - зараз би була б жива.
   
Каждое утро, когда всходит солнце, просите прощение за кнуряку. Ибо, оно печет личико карофки. Кароффа, кнуряка уже все просрал. Дальше не заплатят. Переобувайтесь. Может нечто от уважения к людям, что готовы жизнь за вас и за свою страну отдать у вас прорежится?
   
Не забудь добавити що Україна сама на себе напала... Взагалі будеш виглядати як Сепар... :facepalm1:

Заміть, це ТИ сказав.

Не полізла б вона прикривати собою кнурячу жопу шикаладну - була б жива.
   
Каждое утро, когда всходит солнце, просите прощение за кнуряку. Ибо, оно печет личико карофки. Кароффа, кнуряка уже все просрал. Дальше не заплатят. Переобувайтесь. Может нечто от уважения к людям, что готовы жизнь за вас и за свою страну отдать у вас прорежится?

Хіба що ікла, або роги, щоб жувать, бодать і трощить кнурячий стан.


Як думаєте, якби вона наперед все знала - чи полізла б із реальних позицій прикривати Пеціну жопу?


   
Заміть, це ТИ сказав.

Не полізла б вона прикривати собою кнурячу жопу шикаладну - була б жива.

Ти зараз дурницю кажеш, вона воювала за Україну, снаряд не вибирає...

Ти думаєш зараз з позиції не військової, а з позиції я обідилась бо не пройшла Тимошенко.

Я вірю що ти можеш переступити через обіду. Тиж знаєш що ні хто не фальшував, ну подивсь мені у вічі, НІХТО не фальшував.

Все буде Україна.
   
Каждое утро, когда всходит солнце, просите прощение за кнуряку. Ибо, оно печет личико карофки. Кароффа, кнуряка уже все просрал. Дальше не заплатят. Переобувайтесь. Может нечто от уважения к людям, что готовы жизнь за вас и за свою страну отдать у вас прорежится?
Не треба, її пройде, вона вміє бути адекватною і чемною дівчиною з гарними очима....

Але зараз вона ображена...
   
Не, таки снова нужно в рид онли, тут ещё резвятся херовые недоноски, думал выборы и их пропустит, ещё нет. Кароффа, будьте вы столь здоровы, чтоб наблюдать все то, к чему вы тянете. До самого конца.
   
Ти зараз дурницю кажеш, вона воювала за Україну, снаряд не вибирає...

Ти думаєш зараз з позиції не військової, а з позиції я обідилась бо не пройшла Тимошенко.

Я вірю що ти можеш переступити через обіду. Тиж знаєш що ні хто не фальшував, ну подивсь мені у вічі, НІХТО не фальшував.

Все буде Україна.
Давай ти не будеш мені приписувати усяку херню, яка живе у твоїй голові, щоб я тобі не казала, куди тобі йти. Бо є така вперта річ як факти.

А фактом є те, що вона сфотографувалася на реальних позицівях. І заради чого? Щоб потішити кнуряку своєю підтримкою? Ця її витівка вартувала їй життя. А ще вона забрала із собою людину, яка до цієї тупої витівки непричетна.

І не треба давити мені на жалість. Так, вона вона воювала. Але загинула вона через банальну халатність.
   
Не треба, її пройде, вона вміє бути адекватною і чемною дівчиною з гарними очима....

Але зараз вона ображена...

Ні на що і ні на кого я не ображена, бо все ще попереду. Ви ще багато про що не здогадуєтеся. І я вам не ретранслятор.
   
Не, таки снова нужно в рид онли, тут ещё резвятся херовые недоноски, думал выборы и их пропустит, ещё нет. Кароффа, будьте вы столь здоровы, чтоб наблюдать все то, к чему вы тянете. До самого конца.

Я? То це я до чогось тягну? Я голосувала за Юльку. Крапка. І не треба мені приписувати своє блювотиння і соплі. Я сказала те, що сказала.


Дівчина поплатилася своїм життям за власну безпечність. Вона могла цього і не робити, з огляду на те, якою була мета того всього. Але що зробила, те зробила.
   
Ні на що і ні на кого я не ображена, бо все ще попереду. Ви ще багато про що не здогадуєтеся. І я вам не ретранслятор.

Те що я бачив попереду, тобі не сподобається, бо в тебе є дитина... Якщо буде Зе... Буде як з підручника історії з минулого, всі речі відбуваєються по шаблону і такий шаблон як Зе уже був... Нічого доброго. Дуже шкода буде що Коломойський втратить контроль над і дуже Скоро і ті що поряд теж Скоро отримають по заслузі. Юлі немає поряд з Зе.
   
Давай ти не будеш мені приписувати усяку херню, яка живе у твоїй голові, щоб я тобі не казала, куди тобі йти. Бо є така вперта річ як факти.

А фактом є те, що вона сфотографувалася на реальних позицівях. І заради чого? Щоб потішити кнуряку своєю підтримкою? Ця її витівка вартувала їй життя. А ще вона забрала із собою людину, яка до цієї тупої витівки непричетна.

І не треба давити мені на жалість. Так, вона вона воювала. Але загинула вона через банальну халатність.
А можеш конкретно яку халатність?

Щоб не здаватись балаболкою.
   
Заміть, це ТИ сказав.

Не полізла б вона прикривати собою кнурячу жопу шикаладну - була б жива.

б***ь
не выдержал
Karoffka, ИДИ НАХУЙ!
срать на тех, кто защищает тебя - это дно без дна.
получается, шо все, кто сейчас тут, в прифронтовой зоне, на передке, волонтеры, ангелы с красным крестом - все они "полізли прикривати собою кнурячу жопу шикаладну"?

нажму доповидь. пусть пани Притула решает.
но вы для меня больше не человек.
все
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

А фактом є те, що вона сфотографувалася на реальних позицівях. Ця її витівка вартувала їй життя.

Ты уже следствие провела, факты установила и причину?
Не много на себя берешь, ТП?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія