Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

Ты больной чи шо?

Какой смысл в твоём высере?
ти кацапе після 45 років 20 кг рекомендуешь для чого?
я раз теж на парі 80 раз віджався від полу по пьяні але потім подивився в дзеркало на макову рожу і згадав про дітей і поняв що я довбойоб
а ти ,кацапе,навіщо довбойобів підначуешь?
Хочеш згубити якомога більше "хахлов"?

Останнє редагування: 11 жовтня 2020 22:11:59 від bassarabia
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

кацапе -людина зробила це до 10 разів і ледве не всралася
поясни чому вона спокійно не могла зробити з своею вагою ну хай 30 раз? То було б і для сердця не напружно
Що ти мутиш? Ти вчишь як час заощаджити  чі інфаркт отримати?

зи У мене був сусід еврей Яша який не пив не курив і бігав кругом става
Його мертвим знайшли біля ставу.Тоді йому якраз за 45 було.


За 45 бігати не добре
а то на що ти кацапе людей заводишь-злочинно

Ну невже ти думаєш, що я оце подивився відео з Фатером і одразу побіг купити собі турніка, паска і млинця для штанги тільки заради того, щоб зняти власне відео? Невже тобі до голови не прийшло, що все це причандалля я придбав набагато раніше? Невже ти не можеш скласти 2 і 2 і здогадатися, що я його не просто так придбав, а що я на ньому тренуюся? А раз я на ньому тренуюся, то ти можеш припустити, що я трошечки знаю границі своїх можливостей?

І так, я можу зробити цю вправу тільки з власною вагою 30 разів. Можу і більше. Але за витривалість і за силу відповідають різні типи м'язів.

зи Людям взагалі притаманно вмирати. Але в процентному співвідношенні люди, які нехтують фізичними навантаженнями, вмирають частіше. У мене є знайомий дідусь, який в 87 років пів-марафону пробіг. Повільно (3 години біг дід), але пробіг. Я теж хочу в 87 років бути в змозі пробігти хоча б 10 км. А ти не хочеш?

Останнє редагування: 11 жовтня 2020 22:40:53 від Дядечко Лао
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ти кацапе після 45 років 20 кг рекомендуешь для чого?
я раз теж на парі 80 раз віджався від полу по пьяні але потім подивився в дзеркало на макову рожу і згадав про дітей і поняв що я довбойоб
а ти ,кацапе,навіщо довбойобів підначуешь?
Хочеш згубити якомога більше "хахлов"?

Та всі це теж поняли.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ти кацапе після 45 років 20 кг рекомендуешь для чого?
я раз теж на парі 80 раз віджався від полу по пьяні але потім подивився в дзеркало на макову рожу і згадав про дітей і поняв що я довбойоб
а ти ,кацапе,навіщо довбойобів підначуешь?
Хочеш згубити якомога більше "хахлов"?

Здесь люди десятилетиями занимаются спортом.

Ты о чем вообще?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ми iнколи i пиячити встигаем..))
інколи можна, але не цілий день щодня :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Здесь люди десятилетиями занимаются спортом.

Ты о чем вообще?
та хочь анонізмом на скорість займайтесь
я завжди вважав тих хто мае час і тягае жалізо довбойобами
нагрузі дядічку ще на 20 кг
може якщсь зірве мозок почне працювати

Останнє редагування: 11 жовтня 2020 23:33:32 від bassarabia
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

та хочь анонізмом займайтесь
я завжди вважав тих хто мае час і тягае жалізо довбойобами
нагрузі дядічку ще на 20 кг
може якщсь зірве мозок почне працювати

Може краще своєю пургою будеш дідусів на лавці замітати, старий маразматик? Нах ти прилізло в цю гілку?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ну хоч на око.

Іди в срк3у чмо штабне з цієї гілки :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Іди в срк3у чмо штабне з цієї гілки :)

А що она просила сделать ей на око?
Я в порнухе такое видел!!!))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

А що она просила сделать ей на око?
Я в порнухе такое видел!!!))
:facepalm:
Тобі ніколи не говорили "кінчи мені на лице"?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я їм.
Десь так


   
Re: Как выглядеть в 45 лет

А що она просила сделать ей на око?
Я в порнухе такое видел!!!))

Вона ні.
Штабні дістали :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

:facepalm:
Тобі ніколи не говорили "кінчи мені на лице"?

Мені ніколи.
Ковтали.
Я лох ?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Мені ніколи.
Ковтали.
Я лох ?
Ціхо..
Ковтають всі
Комусь ок, комусь - ні
Але на лице то інший прикол
Особливо, на окуляри :laugh:


Останнє редагування: 12 жовтня 2020 00:43:47 від garri
   
Re: Как выглядеть в 45 лет


Форелька і рислінг (tu)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Збоченці.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Може краще своєю пургою будеш дідусів на лавці замітати, старий маразматик? Нах ти прилізло в цю гілку?
ой це корисна порада ,добрий чоловік
Жалізо тягаешь?  Молодець! Я вас особисто  не хотів ображати так вийшло .ви напевно виняток!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Сам такий :-)o

То я не про рибку. То я про кінчати на лице. Фу.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

якась xyйня - гілка про здоровий спосіб життя, однак декілька закомплексованих пiдapaciв з fat upper pussy area перетворили
 її в гілку про тягання залізяк, що нічого спільного зі здоровим способом життя не має.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

якась xyйня - гілка про здоровий спосіб життя, однак декілька закомплексованих пiдapaciв з fat upper pussy area перетворили
 її в гілку про тягання залізяк, що нічого спільного зі здоровим способом життя не має.
Дрыщ, выложи хоть что-то из своих достижений.
Хоть приседания или отжимания
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

За 45 бігати не добре

Чиво бля недобре???
Ты шо сцуко несешь, бег как раз полезен в любом возрасте в том числе для профилактики сердечно-сосудистых заболеваний.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Іди в срк3у чмо штабне з цієї гілки :)

До тебе, бидло третьосортне, не зверталися. Зверталися до нормальних людей.

Це не твоя особиста тема.

Це ж треба яке лайно чорнороте  :X
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

То я не про рибку. То я про кінчати на лице. Фу.

Цей white trash як нажереться, то своїми відходами закладає весь форум  :X Тварина  :X
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ой це корисна порада ,добрий чоловік
Жалізо тягаешь?  Молодець! Я вас особисто  не хотів ображати так вийшло .ви напевно виняток!

Навіщо ти лізеш в спортивну суперечку двох чоловіків, які мають непогані особисті досягнення з своїми дилетантськими співами? Ще й робиш це менторським тоном. Ці досягнення - результат багатогодинного вйябування у залі. Концепція, що перець - центр всесвіту це все, чим ти можеш зацікавити в цій гілці?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Чиво бля недобре???
Ты шо сцуко несешь, бег как раз полезен в любом возрасте в том числе для профилактики сердечно-сосудистых заболеваний.
про суглоби шось чув ?після 45ти нагружати колинні суглобі бігом вважаешь корисним?
от плаванье точно корисно ,а біг --дуже спірне питаня
от та фінска ходьба с лижними палкамі--то теж насправді корисне заняттявелосіпед не нашкодіть ,а різко трясти мінімум півсотнею кіло нагружаючі колінний суглоб....це після 45 вже ризик там вже смазка не та

Останнє редагування: 12 жовтня 2020 08:39:04 від bassarabia
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Дрыщ, выложи хоть что-то из своих достижений.
Хоть приседания или отжимания
присідати після 45 це теж дурість-- завелика нагрузка на суглоби можно зловити трабл а якщо нагружати себе 20 кг то вирогідность трабла виростае
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

присідати після 45 це теж дурість-- завелика нагрузка на суглоби можно зловити трабл а якщо нагружати себе 20 кг то вирогідность трабла виростае
невелике помірне навантаження на суглоби тільки підвищує їх функціональність, перевірено на собі.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

невелике помірне навантаження на суглоби тільки підвищує їх функціональність, перевірено на собі.
згоден але біг можно віднести до невеликого навантаженя?
Он я як цап поскакав за спортсменами по сходах ,згадав молодість,сьогодні іду на узі коліного сустава ,схоже потрібна буде операція
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

згоден але біг можно віднести до невеликого навантаженя?
Он я як цап поскакав за спортсменами по сходах ,згадав молодість,сьогодні іду на узі коліного сустава ,схоже потрібна буде операція
мій біг можна віднести до невеликого навантаження, бо я не бігаю більше 2 км. якщо невпевненно якісь суглоби почуваються, то можна ще менше.
але зовсім без додаткового навантаження , яким є біг, буде тільки гірше. принаймні бабусі з мого дома підтримують мої пробіжки і жаліються, що свого часу це не робили.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

мій біг можна віднести до невеликого навантаження, бо я не бігаю більше 2 км. якщо невпевненно якісь суглоби почуваються, то можна ще менше.
але зовсім без додаткового навантаження , яким є біг, буде тільки гірше. принаймні бабусі з мого дома підтримують мої пробіжки і жаліються, що свого часу це не робили.
я проте що плаваня ,вело, ходьба теж нагружае але воно більш безпечно
бо наприклад біг і ходьба  то с точки зору сопромата дают однакове навантаженя на суглоб але при бігу воно різке і в цьому проблема
я не кажу що бігати тре заборонити тим більш по волі але якшо можливо замінити ,над цим треба подумати


Останнє редагування: 12 жовтня 2020 09:23:07 від bassarabia
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Амосов бегал до смерти
Да, он был не жирным
Так здесь никто и не советует жирным бегать
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

я проте що плаваня ,вело, ходьба теж нагружае але воно більш безпечно
бо наприклад біг і ходьба  то с точки зору сопромата дают однакове навантаженя на суглоб але при бігу воно різке і в цьому проблема
я не кажу що бігати тре заборонити тим більш по волі але якшо можливо замінити ,над цим треба подумати
біг скомпроментували маніяки, які звикли до диванного способу життя, а потім згадали про своє спортсменське минуле і почали одразу бігати, як коні.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Амосов бегал до смерти
Да, он был не жирным
Так здесь никто и не советует жирным бегать
можно до смерті і жалізо тягати та по 20 кг на брусья накидувати і то і біг швидки та дешеві способи палити калоріі але не самі корисні и беспечні після 45

якщо у Амосова витримали сустави не е факт що у вас буде так само
от я побіг по сходам вгору при 97 на 189 і скоріш за все буду мати операцію
таке

Останнє редагування: 12 жовтня 2020 09:52:53 від bassarabia
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

біг скомпроментували маніяки, які звикли до диванного способу життя, а потім згадали про своє спортсменське минуле і почали одразу бігати, як коні.
мабудь і так я розповів що я знаю....я вже добігався :)

Останнє редагування: 12 жовтня 2020 09:54:02 від bassarabia
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

мабудь і так я розповів що я знаю....я вже добігався :)
застеріг від маніячества та й добре)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

можно до смерті і жалізо тягати та по 20 кг на брусья накидувати і то і біг швидки та дешеві способи палити калоріі але не самі корисні и беспечні після 45

якщо у Амосова витримали сустави не е факт що у вас буде так само
от я побіг по сходам вгору при 97 на 189 і скоріш за все буду мати операцію
таке

потому что вес должен был быть 80 кг, а не 97  ;)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

присідати після 45 це теж дурість-- завелика нагрузка на суглоби можно зловити трабл а якщо нагружати себе 20 кг то вирогідность трабла виростае
Смотри, ты не бегал не приседал но уже думаешь о операции на колене, причём считаешь что проблема в том что ты решил резво один раз подняться по ступенькам. И с этого всего ты сделал вывод что физические нагрузки убивают суставы.
 Охеренная конечно логика))))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Смотри, ты не бегал не приседал но уже думаешь о операции на колене, причём считаешь что проблема в том что ты решил резво один раз подняться по ступенькам. И с этого всего ты сделал вывод что физические нагрузки убивают суставы.
 Охеренная конечно логика))))

Хорошо что у него импотенция не совпала с бегом по ступенькам. Тогда бы мы узнали бы ещё о вреде физических нагрузок для потенции.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія