Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порохоботи - дайте визначення

Re: Порохоботи - дайте визначення

Взагалі-то владу обирає народ, нє ? тож народ так - відповідальний за все. І за олігархів також. Бо саме народ обирає підсунуті олігархами тушки.
Саме так пані Бяко, саме так...

Але і сам народ сказав "ми не бидло, ми не козли -  ми України доньки і сини"...

і глашай народу, сказав таке: "Я єсть народ, якого Правди сила ніким звойована ще не була. а сила знову розцвіла. Щоб жить – ні в кого права не питаюсь. Щоб жить – я всі кайдани розірву."

і життя кладе за це...
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Вся голова в шишках  :) , про яке здивування може йтися? Та й про інфантильність таке собі вкрай спірне питання. Тут трохи вище резонно пишуть, що дискусія велася вже давно ... панове порохоботи, ви топите свого ідейного лідера і він пролетить повз тубуретку. і що змінилося? таки втопили.

Табуретки це для вас кінцева мета

Порох і без табуретки багато корисного робить
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Взагалі-то владу обирає народ, нє ? тож народ так - відповідальний за все. І за олігархів також. Бо саме народ обирає підсунуті олігархами тушки.

Формально то так, але:
1. з купок лайна можливо вибрати тільки лайнол
2. 3/4 людей (в будь-якій країні) не здатні до аналізу і самостійних рішень
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Формально то так, але:
1. з купок лайна можливо вибрати тільки лайнол
2. 3/4 людей (в будь-якій країні) не здатні до аналізу і самостійних рішень

От що ти зараз сказав? Ти назвав нас лайном? Ти назвав нас лузерами? От західні народи можуть, а ми ні? Чому? Осоьбливі? Пан фашист?
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Табуретки це для вас кінцева мета

Порох і без табуретки багато корисного робить


це не факт... це більше ніж факт - так і є насправді.
Як його можно за це "всарити". Хто (!) його може за це "сварити" - тільки ворог. просто все.
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

От що ти зараз сказав? Ти назвав нас лайном? Ти назвав нас лузерами? От західні народи можуть, а ми ні? Чому? Осоьбливі? Пан фашист?

Так ти ще й читати не вмієш...  ;)
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Так ти ще й читати не вмієш...  ;)
в тому то і справа, що вмію...
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

  Порохоботи це люди, які підняли за час передвиборчої кампанії антирейтинг По до 73%. B-)
Я лет 20 назад работал ботом на одном из образовательных форумов. Моей задачей было в легком случае дать студенту правильный ответ или ссылку на ресурс с учебниками (на данном сайте), а в более сложном подвести его к заказу работы непосредственно на сайте у меня или у другого исполнителя за определенный процент.
Термин порохобот в прямом понимании определяет человека, который за определенное вознаграждение пишет посты соответствующей направленности, никак не задумываясь о моральной составляющей, а тем более о каком-то соответствии с действительностью, в соответствии с методичками куратора. Такие действительно оказали медвежью услугу, только повышая антерейтинг.
Я думаю, что модерация успешно избавила читателей форума от разнообразных ботов.
В настоящее время термин порохобот несколько расширился и определяет своего рода сектанта, для которого все сверху это божья роса, а здравый смысл не доступен по определению. Причем, он считает патриотом только себя и адептов Порошенко.   
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Я лет 20 назад работал ботом на одном из образовательных форумов. Моей задачей было в легком случае дать студенту правильный ответ или ссылку на ресурс с учебниками (на данном сайте), а в более сложном подвести его к заказу работы непосредственно на сайте у меня или у другого исполнителя за определенный процент.
Термин порохобот в прямом понимании определяет человека, который за определенное вознаграждение пишет посты соответствующей направленности, никак не задумываясь о моральной составляющей, а тем более о каком-то соответствии с действительностью, в соответствии с методичками куратора. Такие действительно оказали медвежью услугу, только повышая антерейтинг.
Я думаю, что модерация успешно избавила читателей форума от разнообразных ботов.
В настоящее время термин порохобот несколько расширился и определяет своего рода сектанта, для которого все сверху это божья роса, а здравый смысл не доступен по определению. Причем, он считает патриотом только себя и адептов Порошенко.
(tu)
Браво! :super:
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Я лет 20 назад работал ботом на одном из образовательных форумов. Моей задачей было в легком случае дать студенту правильный ответ или ссылку на ресурс с учебниками (на данном сайте), а в более сложном подвести его к заказу работы непосредственно на сайте у меня или у другого исполнителя за определенный процент.
Термин порохобот в прямом понимании определяет человека, который за определенное вознаграждение пишет посты соответствующей направленности, никак не задумываясь о моральной составляющей, а тем более о каком-то соответствии с действительностью, в соответствии с методичками куратора. Такие действительно оказали медвежью услугу, только повышая антерейтинг.
Я думаю, что модерация успешно избавила читателей форума от разнообразных ботов.
В настоящее время термин порохобот несколько расширился и определяет своего рода сектанта, для которого все сверху это божья роса, а здравый смысл не доступен по определению. Причем, он считает патриотом только себя и адептов Порошенко. 

Дійсно, здоровий глузд- це голосувати за випадкових людей, які зараз ганьблять Україну
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Але і сам народ сказав "ми не бидло, ми не козли -  ми України доньки і сини"...


І вибрав Януковича!  (tu)
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

І вибрав Януковича!  (tu)

Порохоботи і вибрали.
Вони ж за Юльку не голосували? :laugh:
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

(tu)
Браво! :super:
2) Приклади?
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Порохоботи і вибрали.
Вони ж за Юльку не голосували? :laugh:

порохоботи голосували противсіх, а януковича обрали прихильники певної політсили  :K

адже влада Зеленського, ця влада опзж
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

О, маю визначення для порохоботи: ті, які при жодних обставинах не голосували за Юльку.
В будь-яких турах голосування :super:
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Це особи без мозку. Вони  вистрибують з трусів підтримуючи монтян, та щось белькочуть про підсунутих олігархами президентів.  Замість мозку лушпиння та агресивні смердючі роти...

"Винятково таємно та практично непомітно для усіх кандидат у президенти Петро Порошенко та Віталій Кличко зустрілись в Австрії з Дмитром Фірташем. (...) Минулої середи Фірташ задекларував шоколадному барону Порошенку свою підтримку як кандидату в президенти України".

Льовочкін та Фірташ публічно виступили з гарячою підтримкою політичного союзу Порошенка та Кличка, внаслідок чого версія про координацію дій УДАРу та клану "РосУкрЕнерго" отримала додаткове підтвердження."
https://www.pravda.com.ua/articles/2014/04/2/7021142/
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

порохоботи голосували противсіх, а януковича обрали прихильники певної політсили  :K

адже влада Зеленського, ця влада опзж

Хм...
Паші семиколінні, алєзки і дегенерали - то  були прихильники певної політсили?
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

порохоботи голосували противсіх, а януковича обрали прихильники певної політсили  :K

адже влада Зеленського, ця влада опзж
То який відсоток порохоботів-противсіхів?
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

О, маю визначення для порохоботи: ті, які при жодних обставинах не голосували за Юльку.
В будь-яких турах голосування :super:

Я голосував в другому турі

Знав, що різниця косметична з януком, але формально тимошенко була прозахідна
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Оооо! Це шикарно.... Кому що а юльці просо... Піздец дебіли...
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Я голосував в другому турі

Знав, що різниця косметична з януком, але формально тимошенко була прозахідна

То підтверди що порохобот і палітра порохоботів набуде більше фарб :)
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Уявіть. Я просто хочу знати. З нормальною я людиною спілкуюся чи ні.
Допоможить мені будьласка. дайте визначення

Порохобот - ЦЕ ....

Бо досі ніц не розумію що це щначить коли кажуть "порохобот"
порядна людина, якій не бракує інтелекту та критичного мислення і по якій не ридають даннінг з крюгером.

Останнє редагування: 13 серпня 2023 23:53:50 від magistr
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

  Порохоботи це люди, які підняли за час передвиборчої кампанії антирейтинг По до 73%. B-)
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

+1
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Дійсно, здоровий глузд- це голосувати за випадкових людей, які зараз ганьблять Україну
А там, наверное, во втором туре было множество более достойных кандидатов?
Я в детстве часто бывал с отцом в Эстонии и видел на заборах у многих зеленые звезды. У меня была стойкая ассоциация с красной звездой и я спросил, а почему зеленая.  Ответ отца был такой: в мифологии у эстонцев зеленый цвет - цвет надежды, что-то эта зеленая звезда для многих стариков значит из их вероисповедания.
Вот перефразируя, Зеленский и был такой зеленой звездой для многих, кому слова честь страны и патриотизм никак не армовир, и не пустой звук. 
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Це особи без мозку. Вони  вистрибують з трусів підтримуючи монтян, та щось белькочуть про підсунутих олігархами президентів.  Замість мозку лушпиння та агресивні смердючі роти...

"Винятково таємно та практично непомітно для усіх кандидат у президенти Петро Порошенко та Віталій Кличко зустрілись в Австрії з Дмитром Фірташем. (...) Минулої середи Фірташ задекларував шоколадному барону Порошенку свою підтримку як кандидату в президенти України".

Льовочкін та Фірташ публічно виступили з гарячою підтримкою політичного союзу Порошенка та Кличка, внаслідок чого версія про координацію дій УДАРу та клану "РосУкрЕнерго" отримала додаткове підтвердження."
https://www.pravda.com.ua/articles/2014/04/2/7021142/

Тада...коли мізків немає - то є проблема....

https://news.liga.net/politics/news/kolomoyskiy-zelenskiy-nasha-obschaya-s-avakovym-pobeda

"Коломойский: Зеленский – наша общая с Аваковым победа "


   
Re: Порохоботи - дайте визначення

О, маю визначення для порохоботи: ті, які при жодних обставинах не голосували за Юльку.
В будь-яких турах голосування :super:

Шкода, що я не порохобот...Адже я голосувала за Юльку в 2010.
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

зеленый цвет - цвет надежды, что-то эта зеленая звезда для многих стариков значит из их вероисповедания.
Вот перефразируя, Зеленский и был такой зеленой звездой для многих, кому слова честь страны и патриотизм никак не армовир, и не пустой звук.
Юзер Seroga має напружитись, тут нахабно відбирають його хліб і номінацію.
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Оооо! Це шикарно.... Кому що а юльці просо... Піздец дебіли...

Нєнуачо ?? все в порівнянні....Якщо Хряк і Юлька - то най вже буде вона....скоріше б відмучалися  :weep:
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Шкода, що я не порохобот...Адже я голосувала за Юльку в 2010.
Брешеш! раз не голосувала за зе! - значить порохобот! :gigi:
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Як на мене, то "порохоботом" є будь-який прихильник екс-преза Порошенка, який досі вважає його кращим за теперішнього керівника держави  і тому прощають своєму кумирові всі "про#оби" під час перебування при владі.
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Брешеш! раз не голосувала за зе! - значить порохобот! :gigi:

 :shuffle:
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Як на мене, то "порохоботом" є будь-який прихильник екс-преза Порошенка, який досі вважає його кращим за теперішнього керівника держави  і тому прощають своєму кумирові всі "про#оби" під час перебування при владі.

Тоді насправді порохоботів в такому визначенні майже не лишилося.
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Брешеш! раз не голосувала за зе! - значить порохобот! :gigi:

Хмм...
То я порохобот...
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Нєнуачо ?? все в порівнянні....Якщо Хряк і Юлька - то най вже буде вона....скоріше б відмучалися  :weep:

Ви мене не зрозуміли...
Я не про те...
Дякувати Богові і нашому народу (і ющенко теж) ми живемо в вільній країні в якійй вільні вибори.
Ви можете голосувати за кого хочете, я теж...
Але! Скільки блін років пройшло з того голосування?! Ну от порахуйте.
Ну от люди не дебіли, повторювати, а якщо б тоді... то... Рефлекс як у собаки павлова.
І він не простий. Він політтехнологічний. Тобто то прописано в методичках... що казати коли мова заходить про ""
Ну все змінилося з того часу. Війна, блін. Не про це зараз мова взагалі...
Нє, вони повторюють а от якщоб тоді не противсіхи... Ну це дебільно... і паскудно, якщо чесно...
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

порядна людина, якій не бракує інтелекту та критичного мислення і по якій не ридають даннінг з крюгером.

Може даш відповідь на просте питання.
Як у людини, яка обрала своїм слоганом мову, власний син української мови не знає?   
Чи у тебе бракує інтелекту і критичного мислення?
 :-)o

Останнє редагування: 14 серпня 2023 00:47:00 від DiDUS
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Може даш відповідь на просте питання.
Як у людини, яка обрала своїм слоганом мову, власний син української мови не знає?    :-)o

перестань блазнювати: ані у Жульки а ні у Зєлі діти укр. мову не знають.
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Ви мене не зрозуміли...
Я не про те...
Дякувати Богові і нашому народу (і ющенко теж) ми живемо в вільній країні в якійй вільні вибори.
Ви можете голосувати за кого хочете, я теж...
Але! Скільки блін років пройшло з того голосування?! Ну от порахуйте.
Ну от люди не дебіли, повторювати, а якщо б тоді... то... Рефлекс як у собаки павлова.
І він не простий. Він політтехнологічний. Тобто то прописано в методичках... що казати коли мова заходить про ""
Ну все змінилося з того часу. Війна, блін. Не про це зараз мова взагалі...
Нє, вони повторюють а от якщоб тоді не противсіхи... Ну це дебільно... і паскудно, якщо чесно...

Нажаль, більшість людей завжди живе минулим  :(
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

перестань блазнювати: ані у Жульки а ні у Зєлі діти укр. мову не знають.

Не бреши!  :punish:

У Тимошенко дочка дуже хорошо розмовляє українською.
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

перестань блазнювати: ані у Жульки а ні у Зєлі діти укр. мову не знають.

Абтікай!  :bueee:



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія