Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кто слышал утренний эфир Эры с Савченко. (сети уже полыхают)

то шо там ,яка лінія партії ...зьїзд коли ?
   
работу политтехнологов можно оценить по количеству веток на фупе.... они получают за это бонусы....  тема не стоит внимания.... она для этого и предназначена... с Савченко боль-мень и так все понятно....
   
Савченко зараз на 112.

Пи.Си. Вже Безсмертний до тих двох сестер звернувся, щоб вони не ляпали своїм язиком, а головою думали. Бо дуже легко нашкодити саме Україні.  (це він у Шустера був)
   
Савченко зараз на 112.

Пи.Си. Вже Безсмертний до тих двох сестер звернувся, щоб вони не ляпали своїм язиком, а головою думали. Бо дуже легко нашкодити саме Україні.  (це він у Шустера був)

Безсмертний іде нах.... чмо безмозгле.
   
работу политтехнологов можно оценить по количеству веток на фупе.... они получают за это бонусы....  тема не стоит внимания.... она для этого и предназначена... с Савченко боль-мень и так все понятно....

Мені нічого не понятно.
Вона збирається на переговори чи ні?
Захарченко вже готовність виразив.
   
""Несмотря на начало летнего сезона, перед Украиной стоит ряд вызовов по ситуации на Донбассе, децентрализации, экономическим реформам", - напомнил Фесенко

Резонансные заявления нардепа Надежды Савченко не были опровергнуты ни лидером "Батькивщины" Юлией Тимошенко, ни самой политсилой. На это в комментарии для Фром-юа обратил внимание политолог Владимир Фесенко.

"Несмотря на большой общественный резонанс, эти заявления не были опровергнуты ни Юлией Тимошенко, ни официальным заявлением партии", - сказал Фесенко.

"Украинский избиратель ориентирован на политических лидеров, и настоящий лидер должен иметь ясную и последовательную позицию по каждому важному политическому вопросу…. Несмотря на начало летнего сезона, перед Украиной стоит ряд вызовов по ситуации на Донбассе, децентрализации, экономическим реформам, и каждый из политических лидеров должен однозначно заявить свою позицию, а уже избиратели и история оценят, чьи действия являются правильными", - резюмирует эксперт.
"
   
Билозерская.

Сьогодні її багато критикують за інтерв'ю радіо "Ера". Це інтерв'ю вона давала при мені, в машині, коли ми моталися по "зоні". Почула по радіо передачу про себе, не витримала і сама зателефонувала на ефір. Дозвонилася з першого разу. "Я Надія Савченко, можна мені сказати?" - "А як ви доведете, що ви справді Надія Савченко, а не якийсь пранкер?" - "Ну, спитайте у мене щось". Надя телефонувала, щоб подякувати кільком радіослухачам за слова підтримки, які зворушили її. А журналісти, ясна річ, зорієнтувалися і записали з нею ціле велике інтерв'ю. Я жодного разу не давала інтерв'ю без попередньої підготовки - а в мене не було дворічного "випадання" з життя. Так що самі розумієте...
пытается отмазать, но не выйдет

Савченко вместо извинений "бес попутал", "растерялась" итд. подтвердила свой бред
   
Мені нічого не понятно.
Вона збирається на переговори чи ні?
Захарченко вже готовність виразив.

Пока вам не понятно - Петя, Сеня, Беня, Ринат, Фирташ, Юра Енакиевский и все рыги п***а конкретно...... так понятнее?
   
Безсмертный - Савченко: "Когда озвучиваются вещи, связанные с переговорами, надо взвешивать каждое слово"

Роман Бессмертный, представитель Украины в политической подгруппе Трехсторонней контактной группы (2015-2016) обратился к Вере Савченко с просьбой следить за публичной риторикой

Как передает Цензор.НЕТ, об этом он сказал на прямом включении в эфире Шустер LIVE.

Безсмертный подчеркнул: "Я очень прошу вас, когда говорит сестра, слова нужно взвешивать. Когда озвучиваются вещи, связанные с переговорами, диалогом, надо взвешивать каждое слово. И обращаю ваше внимание на то, что даже в перспективе, если рассматривать моменты, которые мы именуем терроризмом или комбатанством, имеют ответы. Я не дискутирую с вами, я говорю, что есть нынешний процесс, пути развития и последствия для Украины". Источник: http://цензор/n392450 Источник: http://цензор/n392450
   
Мені нічого не понятно.
Вона збирається на переговори чи ні?
Захарченко вже готовність виразив.

а против кого на майдане начиналась вся эта ебала? и зачем эти невинные жертвы? они сука спрятались вместе с Шуфричами, Портниковами и Аваковыми, а потом повылазили и начинают мочить причину их неудобств.......
   
ЕСЛИ выполнить все забаганки кремля война сразу окончится. о чем спор?
   
ЕСЛИ выполнить все забаганки кремля война сразу окончится. о чем спор?

Предлагаете всей стране стать на колени и отсосать у хуйло?
   
пытается отмазать, но не выйдет

Савченко вместо извинений "бес попутал", "растерялась" итд. подтвердила свой бред
да вам, дрыщам, сначала за за своего гниломордого извиняться надо не один год, прежде чем рот открывать.
   
Предлагаете всей стране стать на колени и отсосать у хуйло?
не я полосатое братство предлагает.
   
да вам, дрыщам, сначала за за своего гниломордого извиняться надо не один год, прежде чем рот открывать.

Гниломордый гниломордым а косата сучка не меньше натворила.
   
Гниломордый гниломордым а косата сучка не меньше натворила.
наслышаны, наслышаны... это когда дрыщ редиска страну продавал? хи-хикала? 8-:
   
Ну. не люблять на Сході корумповану владу Пороха. Не люблять. А ми хіба любимо нашу владу?
Питання на засипку: Як ми силою зброї зможемо заставити Схід любити владу котру самі ненавидимо? Га? B-)
   
Безсмертный - Савченко: "Когда озвучиваются вещи, связанные с переговорами, надо взвешивать каждое слово"
Роман Бессмертный, представитель Украины в политической подгруппе Трехсторонней контактной группы (2015-2016) обратился к Вере Савченко с просьбой следить за публичной риторикой

Как передает Цензор.НЕТ, об этом он сказал на прямом включении в эфире Шустер LIVE.

Безсмертный подчеркнул: "Я очень прошу вас, когда говорит сестра, слова нужно взвешивать. Когда озвучиваются вещи, связанные с переговорами, диалогом, надо взвешивать каждое слово. И обращаю ваше внимание на то, что даже в перспективе, если рассматривать моменты, которые мы именуем терроризмом или комбатанством, имеют ответы. Я не дискутирую с вами, я говорю, что есть нынешний процесс, пути развития и последствия для Украины". Источник: http://цензор/n392450 Источник: http://цензор/n392450
Безсмертный это тот который Юсченко помогал овоща у власти удержать?
   
Ну. не люблять на Сході корумповану владу Пороха. Не люблять. А ми хіба любимо нашу владу?
Питання на засипку: Як ми силою зброї зможемо заставити Схід любити владу котру самі ненавидимо? Га? B-)

Слухай, заробітчанин, владу 'любити' можуть хіба що якісь пітараси (в гіршому розумінні значення).

Їдь краще полуниці в Польщу збирай. 
   
Бютораси, то коли макака розтолкує народу платформу Мамківщини ? :love:
   
у егорки пукан горит от растолковывания макак бюторастами. B-)
   
у егорки пукан горит от растолковывания макак бюторастами. B-)

Жопний, ну ти тут вже давно надірвав свій пукан.  :laugh:

То що там макака, толкньот програмную рєчуху ? А то скоро Надюха секту окончатєльно з гівном змішає.  :weep:
   
Re: Надію не лякають пересмикування її слів.

Коментуючи реакцію на учорашнє інтерв’ю для «Радіо Ера», політик також зауважила, що її не лякає жодне слово, яке пересмикують журналісти.Народний депутат від «Батьківщини» Надія Савченко буде робити все можливе, щоб живими повернути додому українців, які перебувають у полоні на окупованих територіях.
Про це вона заявила на своїй прес-конференції за підсумками робочої поїздки на Схід України.

«Я буду говорити про це на кожному кроці. Я готова говорити з кожним, і з ворогом, і з другом, для того, щоб матері повернули своїх дітей додому, щоб держава повернула їх цілими і неушкодженими», – сказала народний депутат.

Надія Савченко наголосила, що зараз є три майданчики для визволення українців з російського полону.

«Перший – на рівні «держава – держава», це переговори між президентами. І саме на цьому рівні зараз потрібно визволяти наших хлопців-політв’язнів. Другий майданчик – на рівні законодавчих органів в Україні, СБУ, і так само створених судочинних органів в окупованих територіях. Третій майданчик – визволення після гарячого бою хлопців, які сидять у підвалах», – уточнила вона.

Савченко переконана: «З усіх цих майданчиків треба визволяти людей!».

«Я не можу говорити на рівні президентському, міждержавному, але як народний депутат я готова говорити на двох інших рівнях», – вважає парламентар.

_APX1819

Коментуючи реакцію на учорашнє інтерв’ю для «Радіо Ера», політик також зауважила, що її не лякає жодне слово, яке пересмикують журналісти.

Надія Савченко наголосила, що усім необхідно розуміти: «У нас іде війна з Росією, яка має довгу історію геноциду різних народів. Росія навчилася діяти безчесними методами! Зараз вона продовжує це робити в Україні».

Після поїздки на Схід України льотчиця також розповіла, що побачила на власні очі: «Чим ближче до лінії першого рубежу, тим більше там патріотів, більше хлопців, які готові йти в бій і не здавати Україну».

«Там вже давно нема такої кількості «ополченців», як вони себе називають. За ними стоїть друга-третя лінія, і це добре озброєне російське військо. Це агресія Росії проти України! Це може бути ще початком дуже жорстокої війни», – додала Савченко.

За словами народного депутата, для неї дуже важливо було зрозуміти, що зараз відбувається в АТО.


«Як народний депутат я хотіла побачити людей, настрої, перевірити корупцію в зоні АТО. Я буду подавати депутатські запити і буду боротися з корупцією в армії, особливо в час війни!» – запевнила член фракції «Батьківщина».

Савченко
Батьківщин

вона побачила на власні очі. прекрасно. а раніше, значить, не могла в це повірити? передивилася розсійского тб? чи шось інше? 
   
Предлагаете всей стране стать на колени и отсосать у хуйло?

Если бы в стране была элита, а не быдлоэлита, то можно было бы кивнуть головой,
вписать в конституцию какие-то хотелки и жить консолидированно продвигая свое.
Но не с нашим счастьем. В каждой области у нас копатели тонелей под "тир", которые
как увидят слово децентрализация растянут на сувениры то немногое что после 25 лет осталось.
Так что если честно, я вижу только тупик в конце тоннеля. Я пессимист, а скорее реалист в этом
вопросе. Будет отсосать и нам кроме этого отсосать не оставят выбора господа оффшорники и иже с ними.
   
сдают нервишки у егорки, срнова пострадал от бюторасов. :weep:
   
Вибач, але я в це не вірю....

я - теж.
   
Ну. не люблять на Сході корумповану владу Пороха. Не люблять. А ми хіба любимо нашу владу?
Питання на засипку: Як ми силою зброї зможемо заставити Схід любити владу котру самі ненавидимо? Га? B-)

зато ахмєтку люблять! він захарчєнкі "прямі лінії" з запорізькою областю влаштовує. з одного боку бреше той захєрчєнко, шо ахмєтку не впустить в донецьк, шоби він не вплинув на вибори  :weep:, а з іншого боку - охороняє ахмєткіно майно там на місці. це якась нова порода людей. брешуть не зупиняючись.
   
   
Телемост с терорюгами ещё и в эфире??? такого подарка захарченко и ко не могли и ожидать.
Год назад похожим образом через связь терористы входили в доверие к солдатам а потом вырезали блок посты.
Либо те сдавались сдавая технику и боекомплект.
А теперь у них будет возможность вещать на всю страну?
Ну ну..
   
я так понял ету історію - у "батьківщіні" є какойта план виходу з кризи ,але вони німагут апріділіцца хто іво азвучіт ?
   
я так понял ету історію - у "батьківщіні" є какойта план виходу з кризи ,але вони німагут апріділіцца хто іво азвучіт ?

Та да, в Жульки 2 роки тому якось не пішло.  :weep:
   
п***а

уймите вашу мать (с)
   
Да уж, намолола за пару днів обьявівшаяся депутатша.  :facepalm:

Може її би на якийсь курорт в гори відправити, трохи впорядкувати громадьйо мислєй і планов по вдосконаленню світового устрою.
   
Пора ей герой новороссии давать.
   
Re: Кто слышал утренний эфир Эры с Савченко. (сети уже полыхают)

Терористам вже дають виступати в офіційних медіа в Україні і то нікого не турбує? Не можу собі такого уявити в цивілізований країні. Хіба шо в бандитській якійсь. Тіпо банановоі республікі.
   

Надія Савченко - Nadiia Savchenko
7 hrs ·
Я сьогодні, 08.07.2016, відмовиась від статусу учасника АТО, пільг, що додаються до нього, та ЗЕМЕЛЬНОІ ДІЛЯНКИ. Але певні "люди" почули тільи те, що я закликаю інших АТОшників, котрі не залишились інвалідами після цієї гібридної, російсько-української війни, відмовитися від пільг.
   
Да уж, намолола за пару днів обьявівшаяся депутатша.  :facepalm:

В принципі в цьому є позитивний момент.
Фупівські "патріоти", які щодня проголошують нового рятівника нації (то Парасюка з Єгоркою Соболєвим, то Садового з Вакарчуком, То Савченко з Ярошем і Білецьким) мають шанс щось зрозуміти. Зазвичай часу від проголошення когось новим майбутнім президентом та розчаруванням адептів проходить набагато більше, а тут метаморфоза відбулась за 1 (один) день.
   


яка сестра голодувала?
   

Надія Савченко - Nadiia Savchenko
7 hrs ·
Я сьогодні, 08.07.2016, відмовиась від статусу учасника АТО, пільг, що додаються до нього, та ЗЕМЕЛЬНОІ ДІЛЯНКИ. Але певні "люди" почули тільи те, що я закликаю інших АТОшників, котрі не залишились інвалідами після цієї гібридної, російсько-української війни, відмовитися від пільг.

так ти ж казав, шо в неї вже є статус учасника бойових дій. тому, мабуть, і відмовилася від ще одного.
   
так а хто працює на 17 каналі? шо вони мост з терористами налагоджують відкрито. шо взагалі відбувається і хто може це пояснити?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія