Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пфайзер

Re: Пфайзер

Про геморої свої згадай! Мазохісти їбучі.  :laugh:
В мене нема - я в прекрасній формі  - катаюсь на борді, плаваю і займаюсь скелелазанням. Постійно подорожую, останнм часом Україною і хочу, щоб мене впускали в ЄС
А ти сиди в бункері і їж для профілактики засіб, яким тарганів травлять  :K
   
Re: Пфайзер

В мене нема - я в прекрасній формі  - катаюсь на борді, плаваю і займаюсь скелелазанням. Постійно подорожую, останнм часом Україною і хочу, щоб мене впускали в ЄС
А ти сиди в бункері і їж для профілактики засіб, яким тарганів травлять  :K

Я то з бункеру вийду за рік, а катальщиків на борді вже прикопають.  (tu)
   
Re: Пфайзер

Я то з бункеру вийду за рік, а катальщиків на борді вже прикопають.  (tu)
Всьо може буть, зате я нифуйово катнула, поки ти трусився і жер засіб від тарганів  :K
   
Re: Пфайзер

Є такий delayed gratification тест, який проводять на чотирьохрічних.

Зараз такий тест проводять глобально і з набагато серйознішими результатами.  (tu)
   
Re: Пфайзер

Є такий delayed gratification тест, який проводять на чотирьохрічних.

Зараз такий тест проводять глобально і з набагато серйознішими результатами.  (tu)
А тобі то що? Насолоджуйся своїм розумом і смачним Напалмом
Чого ти верещиш, як різаний?
Тобі кацапи хоч кидають трохи долярів на цілющий івермектин?
   
Re: Пфайзер

Тримайтесь!
Після першої у Вас теж була побочка? Чи тільки після другої?

Була також 39 і ломота. Але без задишки. Трималося трохи менше доби.

Ну і хворіла я у жовтні бурхливо, з 39,9°С два тижні і госпіталізацією під кисень, тож організм одразу взявся за справу  :weep:
   
Re: Пфайзер

Була також 39 і ломота. Але без задишки. Трималося трохи менше доби.

Ну і хворіла я у жовтні бурхливо, з 39,9°С два тижні і госпіталізацією під кисень, тож організм одразу взявся за справу  :weep:
В Німеччині лікарі кажуть, що на Файзер і Модерну якраз сильна реакція саме у тих, хто тяжко перенесе хворобу.
Буквально: "буде в 50 раз гірше у випадку хвороби"
Ваш випадок є підтверженням їх слів
Очевидно пов'язано з особливостями імунної системи
   
Re: Пфайзер

Отримала другу дозу о 10 ранку.
О п'ятій вечора почався bad trip, 38,5°C, задишка,важко дихати, викручує м'язи і суглоби.

Не шмурдяк  :laugh:
каапєц :(
я вже теж боюся другої дози, після першої так само ковбасило нє па-дєцкі, ібупрофен не брав, теж німесилом доганялась.
тыдыщ, а Ви антитіла міряли перед вакцинацією? Високі були чи не дуже?
   
Re: Пфайзер

Отримала другу дозу о 10 ранку.
О п'ятій вечора почався bad trip, 38,5°C, задишка,важко дихати, викручує м'язи і суглоби.

Не шмурдяк  :laugh:
чьорт,у мене друга завтра.
Як сьогодні себе почуваєш?
   
Re: Пфайзер

Что Пафайзер уже не чудо? Бгг... А ведь предупреждали истеричек-вакцинаторов.
   
Re: Пфайзер
smx

на западе вроде не рекомендуют 2ую дозу тем кто очень тяжело перенес первую
но с другой стороны если темп за 2 дня проходит, то по идее это не очень тяжело,  а терпимо
   
Re: Пфайзер

Что Пафайзер уже не чудо? Бгг... А ведь предупреждали истеричек-вакцинаторов.

А ти вже привилась? Чи ти тепер відносишся до "кольорових"? Адже в сусідній гілці ОТ  стверджує, що це лише "кольорові общини" проти вакцинації.

прививкам сопротивляются прежде всего "цветные общины".
   
Re: Пфайзер

По поводу себя могу повторить то что уже много раз говорила. Я жду правды от своего правительства а не пропаганды и бравурных деклараций.

Например многие сделали прививку просто что бы избавится от маски, и что. А ничего. Маски снова обязательны. Возникает вопрос - стоило ли оно того. И таких обстоятельств много.
   
Re: Пфайзер

По поводу себя могу повторить то что уже много раз говорила. Я жду правды от своего правительства а не пропаганды и бравурных деклараций.

Ти не віриш Трампу? Адже вакцину розробили при ньому і він сам заявляв, що то було лише завдяки його особистому вкладу.  :fuck:
Трамп навіть сам привився, правда вже в ничку, щоб його трампанзі не бачили.

То ти заяаляж, що Трамп брехав?   :tease:
   
Re: Пфайзер

Ти не віриш Трампу? Адже вакцину розробили при ньому і він сам заявляв, що то було лише завдяки його особистому вкладу.  :fuck:
Трамп навіть сам привився, правда вже в ничку, щоб його трампанзі не бачили.

То ти заяаляж, що Трамп брехав?   :tease:

Я бидону не верю. Уж больно в нём говна много. Трамп оставил ему отличные стартовые позиции а оно пол-года уже только булькает не понимая что делать.
   
Re: Пфайзер

Так вакцину ж особисто Трамп розробив, ти Трампу не віриш? ;o

Трамп бреше?
   
Re: Пфайзер

Так вакцину ж особисто Трамп розробив, ти Трампу не віриш? ;o

Трамп бреше?

Трамп не в ответе за сенильного бидона с его бредом. Так понятно? Нет конечно - вы же ипанулись на Трампе.
   
Re: Пфайзер

К бидону как и ко всем прочим политиканам от вируса претензий много. Но главная что у них семь пятниц на неделе и сегодняшнее враньё никоим образом не связано со враньём вчерашним. Что опасно, что не опасно, что рекомендуется и что нет. Количество больных и умерших колеблется вместе с политикой партии, один и тот же тест то надёжен то не надёжен. И так далее.

Да так всё запутали что даже самые благонамереные и покорные бараны реально не понимают чего ждать дальше. О каком доверии тут может идти речь.   

Останнє редагування: 29 липня 2021 15:07:32 від Olga Taylor
   
Re: Пфайзер

Отже на основі дописів ОТ є два варіанти:

1)  ОТ - кацапська пропагандонка із ольгіно, яка постійно бреше; :punish:

2) ОТ - каже правду, що вона афроамериканка, то виходить, що всі пости про чорних та хіспаніків вона писала про себе з свого власного досвіду.
Тобто виходить, що ОТ  - нелегалка, що сидить на соціалі, грабує магазини в Каліфорнії, торгує наркотою, і т.д. і т.п. :good:


Вибирай який кращий. :fuck:
   
Re: Пфайзер

Собачка Татусь в каждой ветке поссал под деревцом одним и тем же постом.   :weep:
   
Re: Пфайзер

Не мочити добу?
   
Re: Пфайзер

Не мочити добу?
так, не бажано )
   
Re: Пфайзер
Agh

Не мочити добу?
Нам казали, що мочити можна, але не можна перші 2 дні відвідувати сауну та бассейн
   
Re: Пфайзер

каапєц :(
я вже теж боюся другої дози, після першої так само ковбасило нє па-дєцкі, ібупрофен не брав, теж німесилом доганялась.
тыдыщ, а Ви антитіла міряли перед вакцинацією? Високі були чи не дуже?


Були 6 (а як сильно я хворіла!), а в чоловіка тільки нежить була і горло боліло, то в нього 8.
Дитина перенесла без симптомів, у неї також 8.

У чоловіка знайомий зробив кількісний аналіз на антитіла після першої дози.
От я тут пишу 6, 8... А в нього ТРИДЦЯТЬ ТИСЯЧ  X(

Останнє редагування: 29 липня 2021 16:54:24 від тыдыщ
   
Re: Пфайзер

чьорт,у мене друга завтра.
Як сьогодні себе почуваєш?

Привіт. Гірше, ніж після першого разу. Вночі так трясло, що думала, що судоми почнуться. Натрясло до 39,5°
Зранку вище 38 не піднімалась, але ж голова болить так, що ані німесил, ані ібупрофен не беруть. Цього разу, до речі, температуру краще збиває парацетамол, ніж німесил. І поперек болить так, наче за 2 години почнуться роди  :laugh:
   
Re: Пфайзер

По поводу себя могу повторить то что уже много раз говорила. Я жду правды от своего правительства а не пропаганды и бравурных деклараций.

Например многие сделали прививку просто что бы избавится от маски, и что. А ничего. Маски снова обязательны. Возникает вопрос - стоило ли оно того. И таких обстоятельств много.

Я вакцинувалась не через носіння масок.
Я не хочу вдруге хворіти так, я перехворіла. Не факт, що маю шанси пережити другий цитокіновий шторм. Вважаю, що вакцини розроблені саме для таких, як я (з бурхливим і важким протіканням хвороби).
   
Re: Пфайзер

Я вакцинувалась не через носіння масок.
Я не хочу вдруге хворіти так, я перехворіла. Не факт, що маю шанси пережити другий цитокіновий шторм. Вважаю, що вакцини розроблені саме для таких, як я (з бурхливим і важким протіканням хвороби).

Вас безусловно никто не отговаривает. В этом как раз суть что каждый решает для себя исходя из своих обстоятельств.

Моя мама прививку сделала так как она в группе риска, я - нет исходя из нежелательных для меня побочных эффектов.  И мы не грызёмся в стиле кто из нас неандерталка. У каждой своя ситуация.
   
Re: Пфайзер

Моя мама прививку сделала так как она в группе риска, я - нет исходя из нежелательных для меня побочных эффектов. 

 :lol:
Як то кажуть "хіба мати винувата, що дитина дурнува". :good:
   
Re: Пфайзер

Pfizer заявляє, що продажі вакцин проти COVID-19 у 2021 році становлять понад 33,5 мільярда доларів, і вважає, що потрібні підсилювачі.(Третій укол).

28 липня (Reuters) - Pfizer Inc (PFE.N) у середу підвищив прогноз продажів вакцини COVID-19 на 2021 рік на 29% до 33,5 млрд доларів і заявив, що вважає, що людям буде потрібна третя доза вакцини, розробленої разом з німецьким партнером BioNTech щоб підтримати високий захист від вірусу.

Компанія заявила, що може подати заявку на отримання дозволу на екстрене використання (EUA) для введення бустер-дози вже в серпні.

Дані показали, що третя доза генерує антитіла, що нейтралізують вірус, більш ніж у 5 разів вище у молодих людей та більш ніж у 11 разів вище у людей похилого віку, ніж від двох доз проти більш легко передаваного варіанту вірусу Delta.

"Загалом, я думаю, що третя доза сильно покращить захист від інфекції, середньої тяжкості захворювання та зменшить поширення вірусу", - заявив головний науковий керівник Мікаель Долстен під час заклику до обговорення квартальних результатів.

Долстен додав, що дані, що передбачають рівень антитіл, можуть бути збільшені до 100 разів порівняно з рівнями до третьої дози.

У середу компанія також опублікувала непереглянуте дослідження, що свідчить про те, що ефективність вакцини з часом знижується та знизилася до рівня 84% з піку 96% через чотири місяці після того, як учасники отримали другу дозу.

Акції Pfizer подорожчали на 3,5% і склали 43,57 долара.

   
Re: Пфайзер

Тоесть похоже что будет как и с остальным гриппом. Раз в год новая вакцина с шансами угадать на уровне 40 - 45%
   
Re: Пфайзер

Тоесть похоже что будет как и с остальным гриппом. Раз в год новая вакцина с шансами угадать на уровне 40 - 45%

Схоже на те.
   
Re: Пфайзер

дві  години тому вкатав пфайзера.
   
Re: Пфайзер

дві  години тому вкатав пфайзера.

Вітаю. Пишіть, як самопочуття.
   
Re: Пфайзер

Вітаю. Пишіть, як самопочуття.
болить,  там  де  овід вкусив,  зараза
   
Re: Пфайзер

Конспірологи брешуть що мор відбуваєцця або в перші дні, або на 11-14 тиждень після другої дози.
   
Re: Пфайзер

Конспірологи брешуть що мор відбуваєцця або в перші дні, або на 11-14 тиждень після другої дози.
так  з  усіма,  над ким  антени 5G нема.
Якшо  під  антеною - то на п'ятий  день після другої  дози гугл відкривається за  допомогою думки
   
Re: Пфайзер

так  з  усіма,  над ким  антени 5G нема.
Якшо  під  антеною - то на п'ятий  день після другої  дози гугл відкривається за  допомогою думки

Ну там де 5Джі там просто будуть виключати тих кому врач сказав в морг. Не дарма ж ґрафєну в вакцини насували.
   
Re: Пфайзер
PAL

так  з  усіма,  над ким  антени 5G нема.
Якшо  під  антеною - то на п'ятий  день після другої  дози гугл відкривається за  допомогою думки

так все правильно!
Активувати ліцензію хто буде?
Неліцензійний софт підвішує хардвер, щоб не порушували авторські права!
   
Re: Пфайзер

Не мочити добу?
Оскільки штрикнувся о 13:00
Нічого взагалі не відчуваю.
А медичка по мобілці казала комусь, мовляв, нехай не спішить, днями Модерну привезуть.

В нас розкардаш там в пункті, багато тих, хто не має деклараціі з сімейним, тих гнали в кінець черг. Дууже ажиотаційно було, півтори години очікував.
Тре було за годину до 16 приіхати, моде пусто було б.
   
Re: Пфайзер

А я сьогодні зробив другу Пфайзером і набухався. Польот нормальний. Завтра відпишусь
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія