Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Оцените состояние ваших зубов :)

Оцените состояние ваших зубов :)

Опитування
Оцените состояние ваших зубов
Всього проголосувало: 92
10  1 

1% 
9  7 

8% 
8  14 

15% 
7  20 

22% 
6  10 

11% 
5  6 

7% 
4  8 

9% 
3  11 

12% 
2  6 

7% 
1  9 

10% 

Несколько цитат :shuffle: :
Цитувати
Каждый третий украинец в 25 лет уже недосчитывается одного-двух зубов, в 50 лет теряет половину, а в 70 остается практически беззубым.

По качеству улыбки Украина на последних местах в мире – так называемый индекс DMFT (соотношение потерянных, заброшенных и запломбированных зубов) у нас один из самых ужасных. Украина оказались позади Беларуси, Индии и Зимбабве, хуже обстоят дела разве что в Македонии и Габоне.

В том, что украинцы стали беззубой нацией, виновата советская карательная стоматология. Рвать по живому, сверлить без анестезии – в результате таких приемов целые поколения выросли с психологическим расстройством, которое имеет название дентофобия.

Цитувати
По критериям ВОЗ, Украина входит в группу стран с высоким уровнем заболеваемости кариесом зубов и болезнями пародонта. Так, по данным украинских ученых, распространенность кариеса зубов у детей 12 лет достигает 72,3%, а у взрослых 35−44 лет — 98,2%. Распространенность заболеваний пародонта у взрослого населения Украины превышает 90%.

Цитувати
По нормам ВОЗ, к 40-45 годам у человека должны сохраняться все зубы. Но украинцы к этому возрасту теряют уже в среднем до пяти зубов.

А как бы вы оценили состояние своих зубов по 10-балльной шкале? (не своих оставшихся :gigi:, а взагалі)
Наверное, если вам 40+ и у вас уже не все "свои" зубы, то это вряд ли тянет даже 7?

Re: Оцените состояние ваших зубов :)

Я дентофоб. Зе в нас зуби не такі білі як в арабів наприклад

Дві речі: дефективний радянський цемент для пломб і походи стоматологів по школам - це те що зробило більшості населення погані зуби

В мене не найкращі зуби.
Є своі нюанси.
Але тим не менш на данний момент у мене всі на місці і лишень одна пломба.( ще з унівєру).

90% населення просто не може собі дозволити якісну стоматологію

мені років 3 тому робили повну ревізію із заміною старих пломб і створенням нових, то обійшлось майже 2 тисячі зелені

90% населення просто не може собі дозволити якісну стоматологію

мені років 3 тому робили повну ревізію із заміною старих пломб і створенням нових, то обійшлось майже 2 тисячі зелені

Нормуль. То ти себе докапіталізував на таку суму. :)

Дві речі: дефективний радянський цемент для пломб і походи стоматологів по школам - це те що зробило більшості населення погані зуби

Плюсую. Зараз дітям простіше. Я тільки в 35+ нарешті перестала боятися усих маніпуляцій із зубами. Але і медицина прогресує і радує, що наші клініки не пасуть задніх в цьому плані.

9\10 від природи

ну +солодке не люблю може від цього ще.

Це все ці цукерки що в союзі за копійки продавали, совіцькі дебіли.

на все життя запам'ятав перше відвідування зубного кабінету у 1962р  Страх закарбувався нга все життя а зубів через  53 роки практично не стало  :(

на все життя запам'ятав перше відвідування зубного кабінету у 1962р  Страх закарбувався нга все життя а зубів через  53 роки практично не стало  :(

yeah в школі то було гестапо.

Плюсую. Зараз дітям простіше. Я тільки в 35+ нарешті перестала боятися усих маніпуляцій із зубами. Але і медицина прогресує і радує, що наші клініки не пасуть задніх в цьому плані.
тільки от не всім по кишені відвідування цих  прогресивних клінік

yeah в школі то було гестапо.
а ще при  планових визовах старших школярів до воєнкомату на медкомісії. Там взагалі відразу заштовхували тебе у крісло  і зубник-садист   з задоволенням задовільняв свою  нізмєнную страсть  :gigi:

Нормально. В 52 роки мінус 0.5, ТСа можу легко загристи  X(

Не вірю стоматологам ще зі школи, коли видалили четвірку з низу сказавши що молочний.
Росте вже 35 років. Тому коли в 40 почали непокоіти шістки зверху, видалив, один раз чуть
коней не двинувши від лєдокоіну і більше нічого не хочу. Бо розумію, що +1 зверху, дасть
гарантовано ще -2 через 3-4 роки і байдуже в який спосіб то відновлювати.
Прикладів від знайомих хоч греблю гати. Так що гроші ще нічого не гарантують.
Буду вирішувати проблему коли штук 6-7 не буде вистачати, а то й більше.
Пішли вони всі нафуй. Зрозуміло що совісті не має в лікарів і все чим вони зайняті, це
створення бази постійних клієнтів.

Пам’ятаю робили рейди по школам
Старезні бормашини, мабуть такі що німці розробили ще на початку 20го сторіччя

Цемент на столику мішали прямо не відходячи від каси.,можна собі уявити якість і того цементу, і змішування на місці

Думаю їм платили за кількість «відновлених» зубів, бо сверлили безбожно, кожного разу видовблюючи все більші дірки 

Цемент той вилітав з зуба за півроку

До речі, стоматологія досі як чорна діра.
Інформації мінімум, навіть порівняння якості і довговічності пломбувального матеріалу ніде не знайти
Тому йдеш до доктора, а що він там тобі вмазує в зуб - хз

Цемент на столику мішали прямо не відходячи від каси.,можна собі уявити якість і того цементу, і змішування на місці

Думаю їм платили за кількість «відновлених» зубів, бо сверлили безбожно, кожного разу видовблюючи все більші дірки 

Інформації мінімум, навіть порівняння якості і довговічності пломбувального матеріалу ніде не знайти
=================
Ну, в совку ти страждав, бідненький, як там в Канаді тепер- грошиків на зуби вистачає? :weep:

50 років. Всі зуби, але є пломби і коронки.

Нет двух верхних зубов мудрости
Нет коронок
А вот импланты наверное скоро будут(((

Зате який пломбір був...а ковбаса? по 2-20?? :gigi:

В школах з цементом конечно жах...
але то була спроба якось покращити стан зубів громадян.
Звісно я теж натерпівся жахів і тікав від стоматологів.

Нема одного мудрого зуба, який ріс під десною і його просто відразу видалили, і одного 4го, який ріс збоку, не вліз, бідолашний, в ряд :D

В основному це - гени.
Мій дідусь помер зі всіма своїми, але дітям і внукам дісталися бабусині гени :(

Чоловік один несправний зуб колись довів до щелепно-лицьової хірургії, помер з майже усіма іншими здоровими.
Дочці дісталися, на щастя, його гени, ніяких пломб до закінчення школи не було. Незважаючи на всі доступні цукерки і т.п.
Гени, шопоробиш.

Конечно зубы желательно лечить.  Да это деньги. Кариес - пломба  стОит денег. Не вылечил кариес  - он переходит в пульпит, это еще бОльшие деньги чем при кариесе. Пережил пульпит - получаешь периодонтит (воспаление тканей вокруг зуба) - стоимость лечения возрастает...терпиш ь, получаешь периостит (воспаление надкостницы) а там и остеомиелит рядом... Стационар , огромные бабки, очень дорогостоящие антибиотики и не факт что челюсть останется целой, а не всю жизнь через свищ будуь отходить секвестры(кусочки гнилой кости)
Я вас не пугаю - просто реально написал о механизме.
ЗЫ. Если вам будет интересно - расскажу в терминах понятных вам

Нет двух верхних зубов мудрости
Нет коронок
А вот импланты наверное скоро будут(((
Импланты в области восьмерок????? Хфантсика. Одно или двухэтапные если не секрет?

Одноетапні роблять здебільшого на передніх зубах, коли треба швидко закрити неестетичну дірку. Двоетапні більш прогнозовані,  саме так в основному і роблять.

А я ще з школи з штучними зубами/коронками, постійні з тим проблеми, кілька операцій (вирізання пухлин) протягом 20 років і, ось, нарешті знаю причину - дика, гостра алергія на низку стомат-металів, особливо на нікель. Хз що ставити далі. До кого у нас тут звернутися за консультацією?

Зе в нас зуби не такі білі як в арабів наприклад

При чому тут Зеленський?

9. Всі зуби на місці, 4 пломби.

нет зуба мудрости и еще одного, который может и можно было бы спасти если бы я к другому стоматологу пошла - это уже я никогда не узнаю

коронки есть, две давнишние и две свежак, пломбы тоже куда ж без них) 

Импланты в области восьмерок????? Хфантсика. Одно или двухэтапные если не секрет?
зачем они? У меня только 2 зуба мудрости вылезло и как бы не страдаю

А ведь и мышьячком тогда нервы травили

За останні 2 тижні вирвали всі зуби мудрості. Вони росли під кутом 90° до інших. І почали шкодити .
Також втратив 6ку сьогодні. Вона була під коронкою і зруйнувалась повністю. Сиджу от з пачкою масла біля пики, охолоджую. Без пломб залишилось 4 зуби. Як тут пишуть, гени паршиві.... І перші мої стоматологи наробили лиха...

Я за зубами дивлюсь. Гроші не жалію. Але зуби від батька. Той в 60 вже геть пустий рот має. Потратив своїх 70к грн на нього і він ще з 40, ставлять імпланти і роблять зуби. Через 2 тижні юбілей, має вже бути при зубах.

Матиму перший імплант через пару місяців, як все заживе після сьогоднішнього.... Болить все....

А ведь и мышьячком тогда нервы травили

Да и сейчас не редко используют парапасту( ослабленный мышьячек) , не всегда удается сразу достать нерв из облитерированного (заросшего, закрытого)канала

Матиму перший імплант через пару місяців, як все заживе після сьогоднішнього.... Болить все....

Тримайтесь. В мене правда боліло день і то не можна сказати щоб сильно. Лишилась купа завбачливо придбаних знеболюючих.  Саме найгірше що було  - від антибіотиків що призначив лікар (Агументин) почало спазмувати і печінку і підшлункову одночасно. Спасався Ношпою пару днів.

Я так розумію ви приїхали в Україну зуби робити? Ну бо в Іспанії це ж не 70к грн, а приблизно те саме в євро. Напевно))

не.не вместо других зубов. Которые уже не спасти((

дика, гостра алергія на низку стомат-металів, особливо на нікель
Спробуй мк на кобальті, або краще безметал.кераміку.
Перед цим можна здати алергопроби.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія